Перейти до вмісту

Філософія релігії і гріха .


Повідомлень в темі: 5

#1 Blackvistaspam

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 125 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 08.08.2010 – 23:55

 • 5
Потроху про все.
У світі існує багато релігій, в кожній з яких своє розуміння Бога,праведної людини і будови світу . Здебільшого і відношення до гріха у них різне .
Взяти наприклад буддизм і християнство і порівняти морально етичні цінності . В буддизмі -здоров'є,сім'я ,а в християнстві - подавлення 7 смертніх гріхів(не гріші усе життя і будеш вічно жити в раю після смерті).Якщо їх проаналізувати більш чітко то можна отримати менталітет тієї чи іншої країні в грубому варіанті . Щоб цей варіант був більш-менш правильним - потрібно враховувати прадавні релігії та звичаї,які були до появи загальної(в деяких випадках монотеїчних релігій),наприклад буддизму .
Як відомо спочатку релігія і культура були майже єдині . Переважав політеїзм(багато богів): люди вірили у природні явища і називали їх богами,тому їх було багато .Люди вважали що ці явища можна контролювати і в їх культурі було багато ритуалів та обрядів .Наприклад таке природне явище як хвороба чи засуха посівів -лікувалася зверненням до відповідних богів(стихій) .Між ціми явищами і богами існували посередники.В ті часи їх називали шаманами.Тепер трохи обговоримо шаманів.
Як відомо коли у людей виникає біда вони починають шукати крайнього.До сильного звертатись було трохи моторошно бо і палицею по голові міг побарабанити .Тому звертали увагу на дивакуватих :приходили і казали ось проблема - вірішуй не вирішиш - приб'ємо . Ті, хто вирішував ці проблеми і ставали першими шаманами. Звісно вирішення проблеми не завжди було тривіальним,крім того в загальному випадку шамани були відлюдниками і широко вживали галюкогенні препарати щоб активізувати деякі ділянки мізків і неохоче ділилися свохми секретами . Або вони нехотіли ділитись або незнали як пояснити ту чи іншу дію - в будь якому випадку потрібно було щось придумати бо тепер люди почнуть звертатись до тебе з цілою купою проблем, які звісно незавжди можна вірішити або отримати задовільний результат ,а в випадку невдачі розправа була доволі кривавою. Отут і спрацьювала людська геніальність людина придумала те ,що ми називаем богом . "Нехай бог буде всесильним і має характер,а я(шаман) буду посередником".Таким чином шамани і почали маніпулювати свідомістю людей.Отримувати дари і блага людьскої праці і вже самим створорювати певні правила і закони які повинна дотримуватись людина щоб не мати тих чи інших проблем.
Потихеньку релігія як і людина еволюцінувала правил, ставало все більше і більше . Релігія породила культуру ,так само як і культура породила релігію.І життя стало складнішим.
Появилися касти і варни .Тобто соціальний поділ суспільства .Спочатку мудреці потім державотворці і вояки, потім купці ,потім прості робітники і так би мовити - всі інші с гіршими правами на життя ,чим всі попередні.Варни відрізнялись від каст тим що людина в процесі життя за свою роботу чи заслуги могла стати мудрецем чи воїном ,в кастах з моменту народження твоє життя було вже визначене наперед професіями твоїх батьків .

Різниця муж сучасним світом і стародавнім досить невелика .Як і тоді так і зараз існують вчені люди,священники,вояки.Тільки стало більше їх різновидів,наприклад тих же рейдерів - в людях в яких тече кров та знання стародавніх кочевників які грабували племена і жили за рахунок інших .

Тепер поговорим про гріх, але вже коротко . Сама гріхоборна релігія це християнство . Вікоріняє все те звіряче що є в людині .Правда між гріхом і людським інкстинтом мало різниці ,а людина без інкстинтів довго непроживе, або втратить жагу до життя . Зрада ,похіть ,обжорство - це все людські інкстинкти ,їх придушення так само як і надмірне вдоволення вкорочує людині вік . І щоб давати ті чи інші поради людини ,потрібно мати ще той інтелект . Наприклад вмовляти друга кинути курити незнаючи його проблем.А може куріння(звісно не сильно-наркотичних речовин) для нього це спосіб медитації щоб полекшити тяжку працю а роботі.Ну нехай собі вмовив - друг кинув палити ,робота пішла вже не атк гладко почались проблеми з шефом, депресія як результат друг на тебе образится і почне палити .На цих знаннях в загальнмоу випадку наживаються врачі та психологі.В більш экзотичному астрологі ,езотерики.
Жодна людина не буде здоровою і тим більш щасливою якщо проживе "чуже" життя .Тому релігію і науку потрібно вибирати враховоючи не тільки суспільно-етичні цінності ,а і свої інкстинки і вподобання ,бо різницю між хорошими і поганими речами показує час , а час як відому це незворотній процес і потім вже буде пізно змінювати свого коня на переправі .

#2 змій

  Писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 406 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Африка

Відправлено 09.08.2010 – 00:40

Перегляд дописуSimonRay (9.08.2010 00:55) писав:

Тому релігію і науку потрібно вибирати враховоючи
Ну і нафіга тую релігію обирати! Що невже без релігії неможна нормально прожити. І нєфіг релігію і науку ставити в один ряд. Наука то все. Релігія - ніщо. Щоб нормально жити потрібна не релігія, а потрібно розум розвивати, інтелект. Тоді і мораль буде і гріхів буде поменше, бо людський інтелект стримуватиме людину краще всякої богобоязні.

П.С. Блін. Скільки вже цих тем на форумі наплодили про релігію. Скільки вже можна рекламувати ту довбану релігію. Краще б розказали щось із Української історії. Ось що потрібно поширювати серед людей.
 • 0

#3 Blackvistaspam

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 125 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 09.08.2010 – 01:32

Ну по-перше че тема філософії а не історії . Для тих кто заблукав у лісі вихід -----> там.
По-друге релігія це надбання людьскої раси .Якщо ж ти такий розумний то наводь приклади, бо я твій чистий флейм погано розумію . Я щось непам'ятаю що давай пораду щодо конкретної релігії чи способу життя. Щодо твоєї всесильної науки - то поясни мені як виник світ і долю вірогідності його виникнення .Там відстань землі до, соньця наявність такого великого супутника як місяць(внаслудок зіткнення двох планет - як вважають науковці) без якого наша планета не змоглаб рівномірно нагріватися сонцем . Єволюцію та і саме існування життя. Твоїй науці до природи ще напевно, як амебі до наблищої зірки після сонця.Вона може щось створити ? Ну хоча б комаху з матералів спроєктувати.
От пишеш що перші вчені не могли усе пояснити і те що немогли пояснити називали богом. Людина за весь час все що змогла придумати - це комп'ютер який порівняно з людським мозком ніщо(він лише імітує роботу мозку).Але людина була створена природою ,природа надала їй середовище в якій людина змогла розвивати свій мозок.
По-трете за твоїми словами якщо ти науковець значить невіриш у релігію. Припустимо що ти таки невіриш в релігію(це неробить тебе науковцем) - тепер хоча б доведи що ти науковець, що б твої слова мали хоча б якийсь сенс у цій темі. Після цього спробуй довести що світ науковців невірить в релігію(тут в тебе вже ніяких шансів нема бо можна навести переважаючу кількість прикладів високо-поважних людей у цьому ж вченому світі ,які в неї вірять).
Ну і нарешті по-четверте слова "Нафіга" і "блін" - це дитячий вік(такі ж як і кака-бака) .
Можливо я створю тему в якій дам визначення слів та людей які їх вживають ,та їх інтелекту в нейтральній формі. Але доречі ціж слова ,які ти вжив, ніколи не були частиною української мови, бо україньска мова - це високо етично-толерантна мова де немає матів - є чіткі визначення.Якщо тобі лінь замість них написати синонім у нормальній "нематовій" формі то краще не пиши їх зовсім з укр. мовою або вживай лапки.
 • 0

#4 змій

  Писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 406 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Африка

Відправлено 09.08.2010 – 02:25

Перегляд дописуSimonRay (9.08.2010 02:32) писав:

релігія це надбання людьскої раси
Ні. Це надбання тупих зажерливих попів, шаманів і тому подібних паразитів, блін, які використовують це надбання тисячоліттями, поширюючи між людей, щоб задурювати людям голову і сидіти в них на шиї як кровососні клопи. І як що ти не один з них, то наївно допомагаєш тим клятим клопам поширювати їхнє надбання.


Перегляд дописуSimonRay (9.08.2010 02:32) писав:

Щодо твоєї всесильної науки - то поясни мені як виник світ і долю вірогідності його виникнення .Там відстань землі до, соньця наявність такого великого супутника як місяць(внаслудок зіткнення двох планет - як вважають науковці) без якого наша планета не змоглаб рівномірно нагріватися сонцем . Єволюцію та і саме існування життя. Твоїй науці до природи ще напевно, як амебі до наблищої зірки після сонця.Вона може щось створити ? Ну хоча б комаху з матералів спроєктувати.
Там де наука щось не може пояснити то правдиво так і каже, що не може і висуває лише версії, і починає шукати підтвердження або спростування цим версіям і не займається вигадуванням брехні як це робить релігія, заявляючи що може все в світі пояснити.

Перегляд дописуSimonRay (9.08.2010 02:32) писав:

перші вчені не могли усе пояснити і те що не могли пояснити називали богом.
Вчені так не робили.

Перегляд дописуSimonRay (9.08.2010 02:32) писав:

Після цього спробуй довести що світ науковців невірить в релігію(тут в тебе вже ніяких шансів нема бо можна навести переважаючу кількість прикладів високо-поважних людей у цьому ж вченому світі ,які в неї вірять).
Справжні науковці не в тупу релігію вірять, блін, а просто визнають те що наразі не доведено на 100% те що Бога не існує, як і не доведено на 100% те що Бог існує. Оце і є правдивий науковий підхід до вивчення Всесвіту, пізнання якого триває…

Перегляд дописуSimonRay (9.08.2010 02:32) писав:

Ну і нарешті по-четверте слова "Нафіга" і "блін" - це дитячий вік(такі ж як і кака-бака) .
Так. Мені три рочки блін, але мислиш ти слабше за мене.
 • 0

#5 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 09.08.2010 – 08:16

Перегляд дописуSimonRay (9.08.2010 02:32) писав:

По-друге релігія це надбання людьскої раси .

Релігія це одна з великих побрехеньок людської раси.
Раніш, це було , а зараз в моді інша релігія, яка називається Демократією.

Взагалі-то релігія в своєї брехні дійшла до того, що навіть значення слова "релігія" тлумачиться теж з брехнею.
Дивимось вікіпедію.

Релігія - особлива форма усвідомлення світу, обумовлена вірою в надприродне , що включає в себе свод моральних норм і типів поведінки, обрядів , культових дій і об'єднання людей в організації ( церква , релігійну громаду )

От до чого прилипили тут похідні поняття як надприродне, церкву і того бога. Ключові слова це об"єднання людей (Ліга) і переоб"еднання (РеЛігія).
Наприклад я люблю байк і об"єднуюсь с байкерами з певним сводом норм, типів поведінки, обрядів. З цього я поповнюю лігу байкерів в прямому сенсі цього слова. Але якщо ця Ліга буде настільки ревнощна, що я повинен покинуте всі інші Ліги і громади в які я теж входжу, то це вже буде РеЛігія.

РеЛІГІЯ, це є звичайний перерозподіл, перевлаштування.

І саме людоненависницька релігія є як раз іудаїзм з християнськими і ісламськими сєктами, бо воно займається ловлєй душ чєловєков використовуя брехню та залякування для того, щоб людина більше нічого свого не мала. Щоб людина не мала ні вибіру, ні своєї волі, ні душі, ні навіть власності.

А тепер замислитись, який переділ світу, прерозподіл, це переЛігірованіє вже вчинила (історично) і що вона зараз вчиняє ця церква і поповщина і на кого вона працює зараз.

Тому релігія в тому сенсі слова, якого його зараз розуміють, це не надбання, це хвороба людства, ментальний вірус і цим все сказано.

Повідомлення відредагував Odonacer: 09.08.2010 – 08:20

 • 0

#6 Blackvistaspam

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 125 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 09.08.2010 – 09:51

Хвороба людства - це деградація її людьскої свідомості,низькій рівень культури і морально-етичніх цінностей . В нашій країні де майже кожен другий веде рабський або крадійський спосіб спосіб життя - набирає боргів(щоб сплатити за машину і квартиру) або намагается нажитись на досягненнях своїх сусідів.А потім десь в 40 років вже с підірваним сдоров'єм плакатись кожному встрічному ,яке у нього тяжке життя - повна зневага і призирство до таких людей.
Доречі релігія дає на деякі питання доволі хороші відповіді ,в тому ж буддизмі даосизмі і конфуцианстві. А на які відповіді ви могли б в відповісти ? Чи що корисного від вас комусь чекати . Наприклад, якщо я небачу в людині ніякої користі для себе - вона для мене ніщо ,простіше кажучи розмова з такою людиною і подумки щодо неї - марна справа .
Яж казав ким би людина себе не вважала шаманом чи вченим якщо вона не вірішує проблему - вона ніхто, і впрадавні часи таких людей по звірячи забивали палицями . Якщо чужа дає тобі пораду хорошу пораду,віконання якої приносить бажаний результат - то яка різниця вчена вона чи ворожка чи шаман .
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних