Перейти до вмісту

Відпустка : разом чи окремо ?

Повідомлень в темі: 81

#61 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 19.01.2011 – 00:23

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2011 00:14) писав:

А що в цьому дивного?
у віці півтора роки? за таке голову повідривав би батькам.
  • 0

#62 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2011 – 00:29

Перегляд дописуAntares (19.01.2011 00:23) писав:

Собі відірвіть, довгорукий Ви наш.
  • 0

#63 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 19.01.2011 – 00:30

Перегляд дописуAntares (18.01.2011 23:47) писав:

Ви малого в гори і на море таскаєте?
Звісно. І не тільки. Він вже побував (окрім Закарпаття та Криму) у Львові, Коростені, а також неодноразово у Києві та Запоріжжі (+ область). І це все з дев'яти місяців до двох років.
  • 0

#64 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 01:28

Перегляд дописуAntares (19.01.2011 00:23) писав:

шо тут такого?
краще дитині в місті бруднючому сидіти?
  • 0

#65 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 11:04

Перегляд дописуNeorlandina (19.01.2011 01:28) писав:

шо тут такого?
Забули як минулого року на пляжі дитина коньки відкинула бо батьки відійшли.
Це нагрузка на ще повністю не сформований дитячий організм, спека, несприятливі погодні умови.
Про гори я мовчу взагалі то є екстрим. Цього року на чорногірському хребті і в град попали і в дві бурі.
+ те що можна підсковзнутися і впасти.
Хіба в санаторій або приватний сектор їхати відпочивати в карпати з дитиною і то якщо є своє авто.
А на море брати дитину на спеку і в гірські походи то є глупство.

Перегляд дописуNeorlandina (19.01.2011 01:28) писав:

шо тут такого?
переїзджайте жити тоді в село. Там і екологія краща і спокій.

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (19.01.2011 00:30) писав:

Звісно. І не тільки. Він вже побував (окрім Закарпаття та Криму) у Львові, Коростені, а також неодноразово у Києві та Запоріжжі (+ область). І це все з дев'яти місяців до двох років.
на власному авто ще пів біди якщо не походи
але ІМХО. Я б в складні або довгі мандрівки не брав дитину як мінімум до 5-6 років.
  • 0

#66 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 12:35

Перегляд дописуAntares (19.01.2011 11:04) писав:

Це нагрузка на ще повністю не сформований дитячий організм, спека, несприятливі погодні умови.

Капець, бідні наші предки - народжувались посеред чистого поля в суцільній антисанітарії, бігали в одній сорочці змалку і в дощ, і в спеку, їли, що заманеться, знущаючись над своїм несформованим дитячим організмом і при цьому доживали до ста з лишнім років, тридцять з яких могли просидіти в казематах, а в сімдесят могли провести двогодинний бій врукопашну чи орати цілий день.
Нелюди якісь були, просто нелюди.
  • 0

#67 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 13:00

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2011 12:35) писав:

Капець, бідні наші предки - народжувались посеред чистого поля в суцільній антисанітарії, бігали в одній сорочці змалку і в дощ, і в спеку, їли, що заманеться, знущаючись над своїм несформованим дитячим організмом і при цьому доживали до ста з лишнім років, тридцять з яких могли просидіти в казематах, а в сімдесят могли провести двогодинний бій врукопашну чи орати цілий день.
Нелюди якісь були, просто нелюди.
Я завжди рівняю до кращого а не до гіршого. Це визначає рівень вашої соціально свідомості.
Замість того щоб прагнути до кращого ви тішите себе думкою що колись було і гірше =)
  • 0

#68 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.01.2011 – 13:06

Про гори я мовчу взагалі то є екстрим. Цього року на чорногірському хребті і в град попали і в дві бурі.
Хіба в санаторій або приватний сектор їхати відпочивати в карпати з дитиною і то якщо є своє авто.

але ІМХО. Я б в складні або довгі мандрівки не брав дитину як мінімум до 5-6 років.
а може навпаки - загартовується? чи може дитину в тепличних умовах тримати?
Та й логічно, що дитину в 7-денний похід хтось не буде брати.

Повідомлення відредагував Kassandra: 19.01.2011 – 14:20

• 0

#69 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 14:07

Перегляд дописуAntares (19.01.2011 13:00) писав:

Я завжди рівняю до кращого а не до гіршого. Це визначає рівень вашої соціально свідомості.

Чудово, будьте соціально-свідомим і запхніть своїх дітей в стерильну барокамеру. Бо ж раптом щось трапиться.

Перегляд дописуKassandra (19.01.2011 13:06) писав:

а може навпаки - загартовується?

Це соціально-несвідомо.
  • 0

#70 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.01.2011 – 14:28

взагалі-то свідомі батьки ну так для разнаабразія проконсультувалися б з лікарем щодо того, чи варто брати таку малу дитину в відпустку чи ні.

наше українське море(обидва маю на увазі) і здоровій людині шкоди наробити може. я вже мовчу про дітей.

а літати кудись в більш менш пристойне місце з дитиною,якій і року нема.. по-моєму лікарі не рекомендують.
  • 0

#71 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 14:31

Перегляд дописуSensssorika (19.01.2011 14:28) писав:

взагалі-то свідомі батьки ну так для разнаабразія проконсультувалися б з лікарем щодо того, чи варто брати таку малу дитину в відпустку чи ні.

то може лікарів порадите.
бо щось останнім часом лікарі як і спливають в загальному потоці інформації, то все здебільшого через зловживання, хабарі, відкати і приписки людям хвороб задля відсотку від фармкомпаній

Перегляд дописуSensssorika (19.01.2011 14:28) писав:

наше українське море(обидва маю на увазі) і здоровій людині шкоди наробити може. я вже мовчу про дітей.

Море - згоден, на наше краще з дітьми не потикатись, хоча за бажання можна знайти пристойні безлюдні куточки.
Але окрім моря в Україні мільйони гарних і цікавих місць, які варто відвідати.
  • 0

#72 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 14:44

тупі батьки дитину угробити і в місті можуть. наприклад була в ашані влітку. спека на вулиці під сорок. по гучномовцю передають "власник машини такої з номером таким заберіть дитину з машини". це при тому, що там паркування тільки на вулиці, на самому сонечку.
от за таке бити треба.
а невеликі походи на природу значить гірше?
не обов.язково ж пертися на пляж в саму спеку чи підкорювати Говерлу з піврічним немовлям.
те що ви ходите і в град і в зливу по горах ще не означає, що і з малими дітьми ходять тими ж маршрутами і на такі великі відстані.
посковзнутись і впасти можна і на сходах і в ожеледицю і на щойно помитій підлозі.

я на вас дивуюся. були б у мене такі припарені батьки, моє дитинство було б дуже сумне.
  • 0

#73 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.01.2011 – 14:45

На Буці в суботу бачив картину. Матір з грудним дитям на лижах каталась зі слінгом. Щось схоже, тільки плюс лижній одяг та спорядження

Зображення

Та ну, це абзац, якщо б впала, чи інший лижник збив би з ніг..
  • 0

#74 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.01.2011 – 14:54

у моєї сусідки донька народилася цілком здоровою,але мати легко це виправила. в нас щовесни дофіга тополиного пуху літає. мати гуляла з малою під тим пухом. а потім викликала швидку, бо малу обсипало і температура під 40 була. закінчилося все тим, що в малої тепер шось там з носом і дихає вона тепер набагато важче(забитий постійно). + матір не цікавилася терморегуляцією і дитина в неї постійноо то мерзла, то навпаки парилась. якби вона ще і в відпустку доньку брала..

питання.
дитині до року де буде зручніше: на морі, чи в горах?

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2011 15:31) писав:

я чогось думаю, що батьки,які справді переймаються цим питаням, подбають про лікаря. а не списуватимуть все на те, що "ой та в нас такі лікарі непутьові,чого до них взагалі ходити,самі розберемося, авось і пронесе" )))
  • 0

#75 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 15:10

Перегляд дописуSensssorika (19.01.2011 14:54) писав:

у моєї сусідки донька народилася цілком здоровою,але мати легко це виправила. в нас щовесни дофіга тополиного пуху літає. мати гуляла з малою під тим пухом. а потім викликала швидку, бо малу обсипало і температура під 40 була. закінчилося все тим, що в малої тепер шось там з носом і дихає вона тепер набагато важче(забитий постійно). + матір не цікавилася терморегуляцією і дитина в неї постійноо то мерзла, то навпаки парилась. якби вона ще і в відпустку доньку брала..

питання.
дитині до року де буде зручніше: на морі, чи в горах?

я чогось думаю, що батьки,які справді переймаються цим питаням, подбають про лікаря. а не списуватимуть все на те, що "ой та в нас такі лікарі непутьові,чого до них взагалі ходити,самі розберемося, авось і пронесе" )))

ну от бачиш, проблема не в тому де гуляти з дитиною, на морі, в горах чи в місті.
якщо в голові клепки не вистачає, то шо вже поробиш.
щодо лікаря, звичайно, треба знати що дитина здорова перед тим як кудись вирушати.

а якщо дитину надто оберігати, тримати в тепличних умовах то здоров.я від того краще не стане. у подруги менший братик, 7 років десь. у нього алергії на все на світі, від домашнього пилу до деяких фруктів. бо виріс він фактично на асфальті, в лісі ніколи навіть не був років до 5-ти. це ж жах! я взагалі цього уявити собі не можу, я перші 3-4 роки свого життя практично щодня в лісі гуляла. потім вихідні там проводила.
  • 0

#76 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 20.01.2011 – 00:39

Е, тут уже тре' звернути увагу на клепки у батьків, а не подорожі відписувати у ряд небезпек для дитини.
Ну, в кількадневі походи в гори ми і не збиралися. Жили в будиночку, щодня ходили до Синевиру по півтора км, були у селі (5км) та раз піднялися на Озірну. Це не назвеш екстримом, а на здоров'ї позначилося позитивно.
Щодо спеки... Ми ж з Ґвинтиком не пришелепкуваті, щоби об 11-15 годині пертися на пляж. Та і взагалі будь-куди. Вранці покупалися, обід, сон, мультик/кіно, перекус, а вже потім можна і знову на заплив. Поясніть шо в такому розкладі для малюка є страшним?
До слова - вперше я жила в наметі два тижні (без батьків!) у 7 років. Кака...

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2011 14:31) писав:

бо щось останнім часом лікарі як і спливають в загальному потоці інформації, то все здебільшого через зловживання, хабарі, відкати і приписки людям хвороб задля відсотку від фармкомпаній

Море - згоден, на наше краще з дітьми не потикатись, хоча за бажання можна знайти пристойні безлюдні куточки.
Але окрім моря в Україні мільйони гарних і цікавих місць, які варто відвідати.
Не довіряєте порадам конкретного лікаря - почитайте поради МОЗ України, а до лікаря зводіть на огляд - про всяк випадок чи немає якої потенційної каки.
Так, краще десь у села їхати відпочивати (на море) - ціни нижчі як на житло, так і на продукти, а ще - більше україномовних навколо :)
  • 0

#77 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 21.01.2011 – 01:29

Перегляд дописуKassandra (19.01.2011 13:06) писав:

а може навпаки - загартовується? чи може дитину в тепличних умовах тримати?
у віці 2 роки?))))) От буш свою таскати а я подивлюся)

Перегляд допису-=VJ=- (19.01.2011 14:07) писав:

Чудово, будьте соціально-свідомим і запхніть своїх дітей в стерильну барокамеру. Бо ж раптом щось трапиться.
Абізательна! І будуть вони в мене жити в бомбосховищі, 2012 же на носі!

Перегляд дописуNeorlandina (19.01.2011 14:44) писав:

тупі батьки дитину угробити
+1
Але можна і у ложчі води втопитися, чому ж ми усі ще досі живі?

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (20.01.2011 00:39) писав:

До слова - вперше я жила в наметі два тижні (без батьків!) у 7 років. Кака...
Ізвіргі!

i 

Це все дуж мило, але прошу приділити більше уваги темі, аніж окремим особам у ній.

Повідомлення відредагував zav: 21.01.2011 – 09:01

• 0

#78 Білобока

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 18:01

Перегляд дописуSensssorika (6.08.2010 21:34) писав:

Ше питання про дітей. Брати їх з собою, чи якшо малі, то до бабусь ?
якщо дітки зовсім малі і є можливість залишити їх з бабусею, то можно.
А як підростуть, то я б брала з собою.
  • 0

#79 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.02.2011 – 12:06

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (20.01.2011 00:39) писав:

почитайте поради МОЗ України

:)
Дякую, але я краще побережу здоров'я - і своє, і дитини.
А Ви, коли вже так довіряєте урядовцям, живіть за порадами Азарова та Януковича B)

До речі, мандрівки на два дні ми вже випробували - політ нормальний.
Тепер перерва до тепла, щоб можна було ночувати в наметі.
  • 0

#80 Karamelka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 25.02.2011 – 18:35

А ми поки у нас був син маленький, нікудине їздили відпочивати.. Були вдома. А покидати на бабусь я не хотіла.. А от коли ми підросли, то почали їздити на відпочинок усі разом. Минулого літа це було вперше.. Думаю, що і цього літа теж кудись поїдемо усі разом ,так веселіше.. усією родиною..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних