Перейти до вмісту

Дитяча мастурбація

Повідомлень в темі: 38

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.08.2010 – 19:45

Перегляд дописуПастух (7.08.2010 20:41) писав:

Шановні дописувачі в тему...дітям необхідна нормальна гігієна, температурний комфорт в приміщенні і відповідний одяг.
Плюс дати можливість втомитися від елементарного бігання на свіжому повітрі, плюс увага батька матері...ось тоді ви побачите чи ваше чадо буде передчасно пхати свої ручки в те місце звідки ноги ростуть.
з якого віку нормально пхати туди свої руці?
  • 0

#22 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.08.2010 – 19:51

Перегляд дописуSensssorika (7.08.2010 20:32) писав:

до чого тут закон. мама не дозволяла мені мати в дитинстві собаку, мені з мамою судитися і вирішувати справи через закон треба було? (уявна ситація, мені все дозволяли).

Ну собака і мастурбація то різні речі. Хоча ти їх для чогось поєднала....
Так тобі дозволяли мастурбувати в дитинстві, чи ти добре ховалась? :ggggg:

Повідомлення відредагував Odonacer: 07.08.2010 – 19:52

• 0

#23 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 19:55

Перегляд дописуSensssorika (7.08.2010 20:45) писав:

з якого віку нормально пхати туди свої руці?
...думаю це справа індивідуальна, та в мене є гарна відповідь мого сина . Я не чекаю поки гряне грім, тому, а він
в мене третя дитина, з деяким випередженням делікатно проводив з ним розмову на дану тему. На хвильку син
перервав мене, витягнув з книжкової шафи журнал, розгорнув його на відповідній сторінці і сказав, ти зарано мені це говориш, я ще не виріс, от коли я буду таким. і в мене буде такий, отді можеш говорити...
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.08.2010 – 20:03

Перегляд дописуOdonacer (7.08.2010 20:51) писав:

Ну собака і мастурбація то різні речі. Хоча ти їх для чогось поєднала....
Так тобі дозволяли мастурбувати в дитинстві, чи ти добре ховалась? :ggggg:
мені нічого не забороняли. і якби хтіла мастурбувала б, але якось воно мені малою було нецікаво.

Перегляд дописуПастух (7.08.2010 20:55) писав:

...думаю це справа індивідуальна, та в мене є гарна відповідь мого сина . Я не чекаю поки гряне грім, тому, а він
в мене третя дитина, з деяким випередженням делікатно проводив з ним розмову на дану тему. На хвильку син
перервав мене, витягнув з книжкової шафи журнал, розгорнув його на відповідній сторінці і сказав, ти зарано мені це говориш, я ще не виріс, от коли я буду таким. і в мене буде такий, отді можеш говорити...
ну я ж конкретне питання задала. з якого віку нормально ВЗАГАЛІ?
ти говорив з сином промастурбацію, а він дітав з шафи журнал- який?- і очевиддно шо чсто його читав, раз знав шо шукати і зразу знайшов і показав. значить, раз інтерес і цікавість ВЖЕ є, то які ж тут зарано?
  • 0

#25 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 20:04

Перегляд дописуSensssorika (7.08.2010 21:01) писав:

мені нічого не забороняли. і якби хтіла мастурбувала б, але якось воно мені малою було нецікаво.
...правильно, батьки гарно за вами доглядали, вчасно піклувались вашою гігієною і тому не будили у вас передчасних відчуттів, за що можете бути вдячні їм до кінця днів своїх.
  • 0

#26 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.08.2010 – 20:10

Перегляд дописуПастух (7.08.2010 21:04) писав:

...правильно, батьки гарно за вами доглядали, вчасно піклувались вашою гігієною і тому не будили у вас передчасних відчуттів, за що можете бути вдячні їм до кінця днів своїх.
оця гігієна- це лише один з чиннків. але не єдиний. проти цікавості не попреш. може в 3 роки я і мацала себе усюди, але я цього не пам"ятаю, а мама каже шо не було такого. дивно, бо вже у п"ять років я відкрила для себе ножиці і повідрізала свої хвилясті русяві коси. батькам я своїм так вдячна.
  • 0

#27 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 20:12

Перегляд дописуSensssorika (7.08.2010 21:03) писав:

ну я ж конкретне питання задала. з якого віку нормально ВЗАГАЛІ?
ти говорив з сином промастурбацію, а він дітав з шафи журнал- який?- і очевиддно шо чсто його читав, раз знав шо шукати і зразу знайшов і показав. значить, раз інтерес і цікавість ВЖЕ є, то які ж тут зарано?
Одне діло щось знати теоретично, друге - робити щось практично. В мене була відносно велика бібліотека і мої
діти мали вільний доступ до всієї інформації. Для мене, незважаючи що всі діти на даний час повнолітні, важливо
щоб вони брвлись за опрацювання інформації відповідно до їхнього тезаурусу на сьогоднішній день, і самостійно
орієнтувалися в інформаційному потоці...як не як живемо в постіндустріальному суспільстві. На мою думку, розумовий
розвиток індивідуума повинен чуть чуть випереджувати розвиток фізичний, тоді все буде файно. Багато народів
це розуміє і використовує ряд технологій в цьому плані.
  • 0

#28 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 20:15

Перегляд дописуSensssorika (7.08.2010 21:03) писав:

Ну кожен по різному досліджує своє тіло.
Одні самі знаходять закуток задоволення одразу, інші з підказок пізніше. :ggggg:
  • 0

#29 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 20:21

Перегляд дописуOdonacer (7.08.2010 21:15) писав:

Одні самі знаходять закуток задоволення одразу, інші з підказок пізніше. :ggggg:
Це справа дуже делікатна, майже як у музиці, при налаштовуванні струни, недотягнеш - фальш, перетягнеш фальш,
смикнеш струну зарано фальш, смикнеш запізно - фальш... в цій справі також існує "абсолютний слух", грати ж
бо переважно треба дуетом...потрібно добре розуміти, що то значить в унісон, коли треба, має бути синкопа...і дуже
важливо правильно тримати паузу...
  • 0

#30 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.08.2010 – 20:24

Перегляд дописуOdonacer (7.08.2010 21:15) писав:

та краще з підказок, ніж ото як Вакуолька казала,у диски пісюна сувати. у йопт же ж..

Перегляд дописуПастух (7.08.2010 21:12) писав:

Одне діло щось знати теоретично, друге - робити щось практично. В мене була відносно велика бібліотека і мої
діти мали вільний доступ до всієї інформації. Для мене, незважаючи що всі діти на даний час повнолітні, важливо
щоб вони брвлись за опрацювання інформації відповідно до їхнього тезаурусу на сьогоднішній день, і самостійно
орієнтувалися в інформаційному потоці...як не як живемо в постіндустріальному суспільстві. На мою думку, розумовий
розвиток індивідуума повинен чуть чуть випереджувати розвиток фізичний, тоді все буде файно. Багато народів
це розуміє і використовує ряд технологій в цьому плані.
шо? :)

ти помітив, шо твоя дитина,мала дитина, мастурбує. вона не розуміє погано це чи добре. що ти їй казатимеш ?
  • 0

#31 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 20:27

Перегляд дописуПастух (7.08.2010 21:21) писав:

Це справа дуже делікатна, майже як у музиці, при налаштовуванні струни, недотягнеш - фальш, перетягнеш фальш,
смикнеш струну зарано фальш, смикнеш запізно - фальш... в цій справі також існує "абсолютний слух", грати ж
бо переважно треба дуетом...потрібно добре розуміти, що то значить в унісон, коли треба, має бути синкопа...і дуже
важливо правильно тримати паузу...

О-о-о, здається в мастурбації Ви Паганіні. :ggggg:

zav: сувора догана без занесення за порушення п. 2.5.

Повідомлення відредагував zav: 07.08.2010 – 23:15

• 0

#32 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.08.2010 – 00:24

Перегляд дописуSensssorika (7.08.2010 20:24) писав:

ти помітив, шо твоя дитина,мала дитина, мастурбує. вона не розуміє погано це чи добре. що ти їй казатимеш ?
Якщо на людях - зробити зауваження, що так не гарно себе поводити.. Якщо помічу це вдома - не загострюватиму на цьому увагу.. нічого такого в цьому не бачи: чи це вивчення себе чи це мастурбація..

В підтвердження свого переконання

Цитата

Маленька дитина одного дня випадково помічає, що коли доторкає своїх статевих органів-це приносить їй велику приємність. Тому зрозуміло, що намагається робити це коли тільки можна. Така поведінка з'являється найчастіше після третього року життя. Мастурбацією займається в середньому 40-60% дітей, на протязі двох,трьох років.
Важливо, щоб не боронити дитині цієї активності, тим більше не карати дитини за це. Єдину заборону яку Мале повинно від нас почути: щоб не робити цього привселлюдно. Це означає не тільки у присутності гостей але також і перед батьками. І не потреба пояснювати дитині чому. Це так само як не треба пояснювати, що пісяти і какати треба в туалеті а не на вулиці.
ЗВІДСИ
  • 0

#33 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 04:13

Перегляд дописуВакуОлька (8.08.2010 01:24) писав:

В підтвердження свого переконання
ЗВІДСИ
...неправильна назва - не СІМ І Я, треба назвати СІМ Я, бог творив світ 7днів, не потрібно придумувати 8 день.
тим більше коли мова іде про мастурбацію, навколо одного кружечка стає лише шість...не судіть мене строго, це все нічні асоціації, стаття класна, як батько трьох дітей, одобрюю такий підхід, тим паче про те про що ідеться в статті
я писав вище.
  • 0

#34 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 07:40

Перегляд дописуSensssorika (7.08.2010 19:13) писав:

як?
Поки не знаю. Потім шось придумаю, якщо буде потреба. Але пояснюватиму нормально, а не ужастіки, типу "якщо будеш трогати - виросте як в хлопчика/відпаде, буде як у дівчинки".))
  • 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.08.2010 – 21:37

Прочитав тут ангдод:

Цитата

із розповіді друга:
Стою в черзі, народу - нема де плюнуть. Переді мною стоїть хлопець років п'ятнадцяти з мамою, і от щось почав цей хлопець метушитись, по сторонам глянув і почухав своэ "друге серце", на що звичайно майже ніхто уваги не звернув, але вже через секунду мама голосно і грізно крикнула:
- ану не лізь до пісюна!...
черга вибухнула.
Хлопець почервонів...
(с) http://ukrbash.org/quote/30679
  • 0

#36 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2563 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.08.2010 – 21:44

Перегляд дописуzav (16.08.2010 21:37) писав:

Прочитав тут ангдод:
(с) http://ukrbash.org/quote/30679
Дурна матір.
Такі діти нічим не відрізняються від кошенят, що бавляться своїм хвостом.
  • 0

#37 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.08.2010 – 21:56

Медіярував.
  • 0

#38 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 17:08

дуже цікава стаття

стільки важливих порад

впізнай в собі онаніста

Цитата

Инструкция по отучению ребёнка от онанизма
От редакции: Произвольный русский перевод статьи об антионанизме, взятой с неофициального сайта Белого Дома ( www.whitehouse.org ).

Как выявить, мастурбирует ли ваш ребёнок?

Мы надеемся, что вам никогда не придется столкнуться с трагедией обнаружения того, что ваш ребенок мастурбирует. Мастурбация широко распространена среди сегодняшней молодежи. Первый шаг в решении проблемы заключается в признании ее существования. Вот некоторые признаки того, что ваш ребенок занимается мастурбацией.

1. Есть ли у вашего ребенка прыщи? Мастурбация ведет к повышенной выработке гормонов, что вызывает появление прыщей. Очень немногие подростки, не занимающиеся мастурбацией имеют, прыщи.

2. Подавлен ли ваш ребенок? Если ребенок замкнут, несчастлив, ушел в себя, то вероятной причиной является хроническая мастурбация.

3. Запирает ли ваш ребенок свою комнату? Для подростка вредно желать уединенности. Вероятно в это время он занимается мастурбацией!

4. Слушает ли подросток "рок`н ролл"? Если подросток восстал против Бога настолько, что начал слушать дьявольскою музыку, то вероятно этого достаточно и чтобы начать мастурбировать.

5. Есть ли на постельном и нижнем белье ваших мальчиков следы спермы? Они могли попасть туда только одним путем! Собирайте ващих мальчиков дважды в день на семейную молитву и проверку нижнего белья!

6. Имеет ли подросток либеральные политические взгляды? Ослабевание разума, вызываемое мастурбацией, может привести к появлению левых взглядов.

7. Hосит ли ребенок модную одежду и прически? Если ребенок не может сопротивляться давлению сверстников и изменяет свой внешний облик, то вероятно он не может и сопротивляться мастурбации.

8. Имеет ли подросток виноватый вид отрицает ли что он мастурбирует? Очень мало подростков открыто признаются в мастурбации.

9. Использует ли ваш ребенок аббревиатуры и изменяет ли написание слов при электронном общении? Это может быть вызвано слабоумием вследствие хронической мастурбации. Такое письмо наблюдается только в случаях запущенного слабоумия вследствие мастурбации. Если ребенок так пишет, то помочь ему вероятно уже слишком поздно. Его придется поместить в психиатрическое учреждение.

10. Поймали ли вы вашего ребенка за мастурбацией? Если вы не постучавшись вошли в комнату ребенка и он держит в руке эрегированный пенис, то он вероятно занимался мастурбацией.

• 0

#39 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 22:28

Перегляд дописуСаляма (24.09.2010 18:08) писав:

дуже цікава стаття

стільки важливих порад