Перейти до вмісту

Чи дивитесь ви новини?

Повідомлень в темі: 29

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.08.2010 – 21:49

Перегляд дописуMypk@ (7.08.2010 22:15) писав:

На вашу думку якість новин останніми роками зростає чи падає?
Якість подачі, обсяг чи правдивість?
  • 0

#22 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 07.08.2010 – 21:55

буду рада почути різнопланову відповідь, тому можна за будь-якими параметрами оцінювати.
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.08.2010 – 22:00

Ну для прикладу новини каналу "1+1" як на мене то не змінились зовсім - подається так, як вигідно тим, хто на той момент при владі; хто виступає проти такої подачі, - виганяють, тому і міняються там часто журналісти.
Не помічала такого на інших каналах, але мабуть там віідбувається те ж саме.
Єдине, що помітила, то криміналу показують більше. Та це й не дивно.
  • 0

#24 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 07.08.2010 – 22:28

останнім часом на 1+1 у кримінальних сюжетах почали показувати кров, відрубані голови і т. ін. Бачила особисто. Це суперечить всім пунктам журналістської етики, безліч помилок у титрах на кшталт "професор універитету"... сумно.

може я і задрот, але я не можу вірити людям, які задають питання, а не ставлять. Може у Радянському Союзі приємного було мало, але журналіст чи диктор помилявся в ефірі лише раз. Після помилки його звільняли без права на амністію. Я не закликаю до репресій у сфері мас-медіа, але ж межа має бути... Хоча б титри перечитували =(
  • 0

#25 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.08.2010 – 00:20

Перегляд дописуMypk@ (7.08.2010 23:28) писав:

останнім часом на 1+1 у кримінальних сюжетах почали показувати кров, відрубані голови і т. ін. Бачила особисто. Це суперечить всім пунктам журналістської етики, безліч помилок у титрах на кшталт "професор універитету"... сумно.

може я і задрот, але я не можу вірити людям, які задають питання, а не ставлять. Може у Радянському Союзі приємного було мало, але журналіст чи диктор помилявся в ефірі лише раз. Після помилки його звільняли без права на амністію. Я не закликаю до репресій у сфері мас-медіа, але ж межа має бути... Хоча б титри перечитували =(
Но всьоравно, СТБ смішнєє! Там гаварят "автівка". І вапшє, на укрАінскам так і нада дєлать, шоб била смішно, шоб люді сматрєлі. Тагда всє будут сматрєть на укрАінскам, патамуша ета смішно. Люді любят када смішно. Камеді смішно, патамуша там смішно. От і новасті нада на укрАінскам как на СТБ, шоб смішно. Вот ета: "европа" - клас, такой ржач; как "жопа" пачті. Ілі ета - "еврів". Ги. Ну понялі да? Шоб смішно.

Систематично не дивлюсь нічого. Принципіально - трк украіна.
  • 0

#26 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.08.2010 – 21:15

Перегляд дописуMypk@ (7.08.2010 23:28) писав:

поки є такі передачі як ТСН на 1+1, та Вікна на СТБ, репертуар УкрБашу буде рости і поповнюватись <_<
  • 0

#27 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 11:04

Перегляд дописуMypk@ (6.08.2010 18:05) писав:

нє, ну понєслась!
мене це не дратує, мені пофіг! але новини політики я там точно дивитись не стану
гм... розпитувати про те які дивитися новини, і ставити їх в залежність до національності капіталу (при чому з висосаного з пальця твердження) - це звичайно сурйозно <_<
Євроньюз москальське? ми повіримо... але про який 1+1 ви далі говорите? У вас нема шансів побачити в такому випадку новин... СНН жиди окупували... так що айбо москалі, ай бо жиди... а скоріш за все і те і інше
  • 0

#28 dobdobdob

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Krasnovodsk

Відправлено 22.08.2010 – 08:32

Навіщо псувати собі настрій переглядом новин? Все одно нічого вартого уваги в новинах не покажуть.

Повідомлення відредагував dobdobdob: 22.08.2010 – 08:35

• 0

#29 А.Ч.

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 04:30

нєа. телек вдома для краси стоїть. )
  • 0

#30 КаваНеПийПивоЇжБорщ...