Перейти до вмісту

Випадає волосся, що робити?

Повідомлень в темі: 85

#61 Ellina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 09.03.2016 – 22:58

Причин випадання волосся багато . треба :
здати аналізи крові ,
перевірити гемоглобін і сироваткового заліза ,
обстежити шлунково - кишковий тракт ,
перевірити щитовидку .
Також волосся можуть випадати від хронічного стресу
  • 0

#62 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6602 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.03.2016 – 11:46

гризти гарбузові сємочки
  • 0

#63 Галяua

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 10.03.2016 – 13:12

Було сильне випадіння волосся, потім з"явилися круглі лисини. Багато народних рецептів перепробувала, потім до лікарів зверталася, але покращення не було.
Проблема у мене була більше 6 років. Вже не сподівалася на краще. Потім в інтернеті знайшла інформацію і фото результатів лікування облисіння в клініці хрономедицини Резонанс. Вирішила спробувати, бо вперше чула про нову методику, бачила фото з результатами (в клініці є великий альбом з різними формами облисіння), лікування не дороге. Лікування було 1рік 7місяців. Лисини разосли. Поки волосся не випадає.
  • 0

#64 Робкая

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 11.03.2016 – 01:26

Один з найпопулярніших засобів зміцнення волосся - звичайна хна. Рецепт можна прочитати безпосередньо на упаковці. Маска з хни скріплює лусочки волосся, тим самим зміцнюючи їх і роблячи більш товстими. Ще дуже добре допомагає масаж голови. Я, коли волосся почало лізти пучками, робила масаж шкіри голови в Одесі в http://thai-spa.od.ua/massage/golovi Такий масаж сприяє посиленню припливу кисню і поживних речовин до волосяних фолікулів, і волосся починає дуже блищати і гороздо швидше рости.

Повідомлення відредагував Робкая: 11.03.2016 – 01:26

• 0

#65 Микола Степанович

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.05.2016 – 11:52

Я можу вам порадити такий чудовий засіб як `Revitize` і відповідно запросити на консультацію до чудового спеціаліста який проведе Вам діагностику і скаже через що саме у Вас ця проблема виникла і що саме потрібно для її вирішення.
Якщо вас зацікавить дана пропозиція звертайтесь за деталями і Я Вас проконсультую

Повідомлення відредагував Микола Степанович: 01.05.2016 – 11:54

• 0

#66 Елена Толмачева

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Одесса

Відправлено 20.05.2016 – 20:12

Потрібно його укріплювати як ззовні так і зсередини. Непогані вітаміни Мерц для волосся, нігтів та шкіри. Також потрібно робити маски з настойкою червоного перцю, можна добавляти вітаміни групи В (1,6,12) в шампунь.
  • 0

#67 Кристина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.06.2016 – 00:46

Попробуйте масаж шкіри голови. Він дуже гарно відновлює кровообіг і попийте вітаміни для зміцнення.
  • 0

#68 SouLusta

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 03.07.2016 – 19:16

Дуже добре - відвар з кропиви та кори дуба. А ще можна робити масочки - коньячну, цибулеву або гірчичну.
  • 0

#69 Nacta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 28.03.2017 – 18:29

Народна медицина, дуже гарно допомогає, коріння з лапухів, ромашка тощо..
Але, коли виникла проблема треба остеження ретельне, в нормальній клііниці
Думаю про такі проблеми дбає нормальна страховка
https://uniqa.ua/private/life/zdorove/

Повідомлення відредагував Nacta: 28.03.2017 – 18:29

• 0

#70 Lissa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 31.03.2017 – 19:21

Відвар з кореня лопуха дуже добре допомагає.
Щоб приготувати такий відвар, необхідно 10-20 г добре подрібнених коренів залити окропом і проварити 15 хвилин. Після того, як відвар трохи охолоне, його слід процідити. Приготований з коренів лопуха відвар можна втирати в коріння волосся або використовувати для ополіскування своїх локонів.
  • 0

#71 Ganna

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 01.04.2017 – 18:11

Якщо випадає волосся, значить в організмі не вистачає вітамінів, треба знайти спосіб їх поповнити.
  • 0

#72 Lianid

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 14.04.2017 – 11:00

В аптеках продають навіть спеціальні вітаміни для волосся та шкіри apteka.rozetka.com.ua/vitamini-i-mineralnie-dobavki/c4629375/kategoriya-105214=dlya-kogi-volos-i-nogtey думаю якщо і починати лікування вітамінами, то з спеціальних а не з універсальних.
  • 0

#73 Lissa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 12.05.2017 – 11:41

Дуже ефективні від випадіння волосся маски з ефірними маслами. Ось одна з них.
Маска з ефірними маслами чайного дерева і апельсина
Така особлива суміш не тільки зміцнює волосся, але і лікує шкіру голови, дозволяючи волоссю краще рости. Для її приготування потрібно змішати кілька крапель олії чайного дерева і апельсинового масла, а також розтопити трохи кокосового масла на водяній бані і змішати з іншими речовинами.
Потрібно нанести на волосся від коренів і залишити на півгодини, а потім змити не гарячою водою. Таку корисну маску можна робити кілька разів на тиждень для кращого ефекту.
  • 0

#74 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1710 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 12.05.2017 – 21:27

ефірними оліями.
  • 0

#75 Татка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 16.05.2017 – 19:17

Ех, Лєрику. А може, то таке масло, щоб на голову пецяти. :) Що на хліб, що на голову...)
  • 0

#76 nikakorot

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 18.05.2017 – 15:21

Моя сестра приймає Фемінал, взагалі дуже хороший препарат для підтримки саме жіночого здоров’я. Приймає 2 місяці з перервами, за цей час нормалізувались місячні, не має таких болів, як були раніше, навіть киста зменшилась, УЗІ підтвердило! А від цього і загальний стан покращився, і колір обличчя і стан волосся. https://ekomed-shop....feminal-yekomed
  • 0

#77 Mirrra

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 09.07.2017 – 22:06

Випадання волосся часто є наслідком лупи. Я справляюся з нею різними способами: маски з реп'яхової олії два рази в тиждень, спеціальні Шапмунь (зокрема Bonacure ). Приймаю антигістамінні препарати і обполіскую волосся відварами трав. Рецедіви, звичайно, є. Але все тримаю під контролем.
  • 0

#78 Zoreslava

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2017 – 12:38

Шукайте рецепти масок з перцем - він покращую кровообіг, за рахунок чого фолікули отримують більше живлення і менше випадають. А ще до трихолога можна сходити, зайвим не буде)
  • 0

#79 Cawka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень

Відправлено 14.09.2017 – 10:36

в мене тоже така біда(
а ще ж ніби не дуже то і старий(
  • 0

#80 Kaneran

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 15.09.2017 – 17:39

Від випадіння мабуть ніщо не врятує, єдине то можна уповільнити випадіння наприклад косметичними наборами, шампуні, кондеціонери і.т.д. rozetka.com.ua/hair_care/c2048497/preset=454;56377=267405 але так доглядати за волосям потрібно постійно або постригтись налисо як брюс вілліс :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Bing