Перейти до вмісту

Випадає волосся, що робити?

Повідомлень в темі: 87

#41 Predrag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 17.01.2013 – 04:27

Організму бракує кальцію...

- Горіхи, насіння і боби - продукти з високим вмістом кальцію
-
Кальцій в молоці і кисломолочних продуктах
-
Кальцій в м'ясних продуктах і рибі
  • 0

#42 Агрофєна

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 13.08.2013 – 15:12

Таак, раджу з власного досвіду: ідеш до аптеки і закуповуєшся: настоянка червоного перцю та біотинові вітаміни! наприклад, Деакура - там така доза біотину, що не тільки волосся попре, а й нігтики теж) всім вистачить! взагалі, я робила ті масочки (змішувала дві-три ложки столові настоянки з однією столовою ложкою води звичайної та за бажанням чи то пак настроєм додавала олії - кокосову можна на всю довжину, навіть краще, коли її не на коріння наносиш, а на всю довжину. Розмарин класно стимулює, іланг-іланг, тільки для багатьох з додаванням олій треба бути дуже обережним через алергічні реакції та просто чутливість до всяких ароматів природи. я до цього ставлюся толерантно, так що мені зовсім не проблематично. а взагалі-то обов*язково пийте вітамінчики до того всього. бо, наприклад, щоб отримати щоденну дозу того ж таки біотину маємо їсти печінку кілограмами :otruta:
  • 0

#43 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.08.2013 – 17:00

Перегляд дописуАгрофєна (13.08.2013 – 15:12) писав:

Таак, раджу з власного досвіду: ідеш до аптеки і закуповуєшся: настоянка червоного перцю та біотинові вітаміни! наприклад, Деакура - там така доза біотину, що не тільки волосся попре, а й нігтики теж) всім вистачить! взагалі, я робила ті масочки (змішувала дві-три ложки столові настоянки з однією столовою ложкою води звичайної та за бажанням чи то пак настроєм додавала олії - кокосову можна  на всю довжину, навіть краще, коли її не на коріння наносиш, а на всю довжину. Розмарин класно стимулює, іланг-іланг, тільки для багатьох з додаванням олій треба бути дуже обережним через алергічні реакції та просто чутливість до всяких ароматів природи. я до цього ставлюся толерантно, так що мені зовсім не проблематично. а взагалі-то обов*язково пийте вітамінчики до того всього. бо, наприклад, щоб отримати щоденну дозу того ж таки біотину маємо їсти печінку кілограмами :otruta:
Але якщо причина гормональна, жодні вітаміни не допоможуть. Все-таки спершу треба з лікарем розбиратися в причинах.
  • 0

#44 Ёлка Иголка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 19.09.2013 – 12:26

Hello!
У мене з раннього дитинства, мама казала, були вічні проблеми з волоссям. Перш жиніли, а потім і випадати почали!
Поставили потім діагноз гіпертрихоз.
Користувалася я і технологіями миття голови, і різними шампунями (Франція, Іспанія).
Якось на шляху вічних експериментів звернулася до подруги-косметолога з Москви. Вона порадила ряд препаратів з натуральних речовин, і в питанні ціна-якість я вибрала вітаміни на основі біотину "деакура". Результат очевидний - коса товщиною в чотири пальці!
  • 0

#45 maksym21

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 21.09.2013 – 10:39

є такий рецепт: яйце збити і перемішати з ложкою рідкого меду, кориці,оливкової олії і 3-ма ложками кефіру - накласти на волосся і чимось прикрити голову на 20 хв
  • 0

#46 Jaline

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 24.09.2013 – 18:53

перше, що я би радила, це перестати нервуватись, уникати стресів (наскільки це можливо), давно помітила, що через нерви волосся випадає. Їжте фрукти та овочі, насичуйте організм вітамінами. Перевірте яка щітка для волосся, розчісуйтесь акуратно, не тягніть. Після миття волосся, не розчісуйтесь одразу, тому що мокра волосина легше розтягується і втрачає міцність. Не використовуйте фени, утюжки. Не робіть складних зачісок тугих хвостиків. Просто дайте волоссю розслабитись та відпочити.
  • 0

#47 Дана

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 05.12.2013 – 17:55

Була в моєї мами така проблема...і всі ці рецепти...одним словом не допомагали. Звичайно уникати стресу це найкращий вихід але якщо це не можливо?
Але нащастя ми вихід знайшли - знайшли добрий шампунь і вітаміни
  • -1

#48 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 05.12.2013 – 19:29

Один з найкращих способів - зимове купання в ополонці. Дешево, сердито і радикально. Заодно убєте ще одного "зайця" - стреси. Я, свого часу, займався таким дійством. Спочатку одинаком, потім у групі, потім знову одинаком...потім оженився, жінка бурчать почала... покинув. Зате купання продовжував.
Спочатку до лікаря пройти огляд. За тим, пройти закалочку вдома поступово холодненькою водичкою. І тільки потому можете ризикнути в ополонку. У мене не було проблем з волосям, просто по роду діяльності виникали радикальні нервові ситуації. Але я знав одну аж надто розкішну жінку рідкої вроди. Все у неї на найвищому рівні було а от з волоссям...випадало. Вона спасла його саме у такий спосіб. Між іншим, працювала лікарем-невропатологом. Всі необхідні вітаміни знаходяться у вас самих, в організмі. Ніяка аптека вам не допоможе. Хіба що, тимчасово. Ну це як шампунькою волосся помити...на кілька годин воно навіть пухнастеньким стає...ілюзія. Перш за все, потрібно заспокоїти свої нерви. Може виявитись що цього досить для вирішення проблеми. Головне настроїти себе і не боятись.
Ну можна ще (за відсутності річки чи можливостей) щоранку тицяти голову у відро з холодною водою. На кілька секунд. Відразу ж витерти і в тепло. Незнаю чи це так, але чув що краще коли відро буде деревяним. З дуба, наприклад. Між іншим (для жінок) це один з способів боротьби з ранніми морщинами. Жодна аптечна туфта не встоїть. І взагалі, згадайте, вода є унікальною і загадковою по своїх властивостях. Ну а у кого від грошей кармани тріщать....можете іти до аптеки.
  • 0

#49 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 07.12.2013 – 09:48

Також маю таку проблему. Після армії волосся почало сивіти, а тепер те волосся яке не сивіє - випадає. Якось дивно бо тато в моєму віці чорнявим бігав і про такі проблеми навіть не знав,..
  • 0

#50 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 10.12.2013 – 11:16

Перегляд дописуMiguel (07.12.2013 – 09:48) писав:

Також маю таку проблему. Після армії волосся почало сивіти, а тепер те волосся яке не сивіє - випадає. Якось дивно бо тато в моєму віці чорнявим бігав і про такі проблеми навіть не знав,..
Цей ген передається не по батьківській, а по материнській лінії. Тобто у твоєї матері, може, батько мав цю проблему. Вона отримала цей ген, але в жінок він не проявляється. А от у тебе вже проявився.
  • 1

#51 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 12.12.2013 – 00:28

Перегляд дописуKrassa (02.08.2010 – 11:18) писав:

Порадьте, що робити, волосся випадає пучками, боюся скоро облисію, шампуні не допомагають, маски перепробувала всі, починаючи від смердючої цибульно-коньячної, закінчуючи майонезною (пахне смачно, ефекту 0). Нігті також не слава Богу, ламаються і кришаться.

нарощувати)))
  • 0

#52 Djalin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 22.12.2013 – 20:45

Поголитися, й змащувати лисину спиртом, горілка найн - не підійде. - волосся повинно відростати краще.

Але - до лікаря я б таки пішов - особливо якщо проблема масова.

Наразі тестую одну шаманську фічу - якещо допоможе - розповім.
  • 0

#53 Марья

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 25.04.2014 – 02:40

можна спробувати репьяхове масло
  • 0

#54 калина

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 31.05.2014 – 02:10

Люди, що робить? В мене випало волося пучком. Я дуже хвилююсь, адже мені всьго 22 роки...Ніколи до цього не мала проблем з волосям...Підскажіть до якого лікаря звернутись?
  • 0

#55 Юлій

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 31.05.2014 – 20:09

Перегляд дописукалина (31.05.2014 – 02:10) писав:

Люди, що робить? В мене випало волося пучком. Я дуже хвилююсь, адже мені всьго 22 роки...Ніколи до цього не мала проблем з волосям...Підскажіть до якого лікаря звернутись?
ну не хвилюйся аж так...через 10 років почнуть випадати груди з ліфа, через 20 - зуби. то нормальне явище
чи ти хош вєчно молодой буть?
  • 0

#56 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 31.05.2014 – 21:21

Перегляд дописуKrassa (02.08.2010 – 11:18) писав:

Порадьте, що робити, волосся випадає пучками, боюся скоро облисію, шампуні не допомагають, маски перепробувала всі, починаючи від смердючої цибульно-коньячної, закінчуючи майонезною (пахне смачно, ефекту 0). Нігті також не слава Богу, ламаються і кришаться.

Якби у Вас випадоло тільки волосся (а з нігтями все було в порядку), то можна було б вважати, що це алопеція. А так як у Вас проблеми і з нігтями і з волоссям, то це швидше за все авітаміноз. Придбайте собі якийсь полівітамінний препарат (краще за порадою лікаря), де є вітаміни А,Е,С,D,B...
А ще зробіть загальний аналіз крові. Можливо Вам не вистачає заліза.. Або це гормональний дисбаланс. Коротше нема що самому думати-гадати. Треба до лікаря йти і то чим швидше, тим краще!

Повідомлення відредагував Майка: 31.05.2014 – 21:26

• 1

#57 Юлій

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 31.05.2014 – 22:18

4 роки пройшло
саме час порадити їй якийсь хороший парик, а щоб не зсувався - дійсно, трохи заліза не помішає
  • 0

#58 Робкая

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 14.02.2016 – 02:29

Перегляд дописуМарья (25.04.2014 – 02:40) писав:

можна спробувати репьяхове масло

А вимити потім це масло як ? Це ж раз п'ять треба голову мити
  • 0

#59 Karambola

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 18.02.2016 – 14:10

Ніякі маски не допоможуть! Тільки правильне харчування, вітамінні комплекси и менше стресів!
  • 0

#60 Ranini

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.03.2016 – 23:06

Тимчасове випадіння волосся можна загальмувати і в домашніх умовах . На це придумані коньячна маска і лимонне ополіскування . Столова ложка коньяку , яєчний жовток і десертна ложка меду - ось і всі
інгредієнти живильної зміцнюючої маски , що застосовується до миття волосся ( всі маски для волосся зазвичай тримають на голові близько години ) . При підвищеній сухості розбавте маску рослинним маслом . Обполіскуйте волосся кип'яченою водою , в яку доданий сік половини лимона або оцтова кислота .
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних