Перейти до вмісту

Пренатальна і перинатальна психології

Повідомлень в темі: 25

#21 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 01.08.2010 – 04:26

Цитата

Але принаймні ми дійшли до якогось спільного висновку - у стані підсвідомості забуваєш.

Приїхали. Якщо щось з свідомості людини переноситься в підсвідомість, то воно не забувається, а просто зберігається в заархівованому стані.

Цитата

Бгг)) як пафосно)
Ну може ти то пафосно читала. писала я без пафосу:happytwo:

Цитата

Люди не пам'ятають свого народження (це не я собі так вирішила, це факт), значить, свідомими не були.
Де цей факт? ким підтверджений?(риторичні питання) прочитай про холотропне дихання.

Цитата

Оскільки психіка за визначенням це "Функція головного мозку, що полягає у відображенні об'єктивної дійсності; душевна організація людини" (це я теж собі не видумала, я тільки цитую), то логічно виходить, що в момент народження дитина по суті тварина.
Яким чином воно в тебе вийшло логічним?)

Цитата

все одно ризикувати її життя не треба. І тут думки не поміняю.
Ну так неміняй. хто ж примушує.
Чому я взагалі вв"язалася в цю дискусію так це тому, що дивує позиція людей " Так, якийсь там Н"ютон довів там якийсь закон тяжіння, але я собі знаю, що зараз підкину гирю, і вона буде плавати в невагомості. а що ті вчені там дослідили і довели, то мені плювати, бо я краще знаю, як все влаштовано")))
Про свою думку, щодо домашніх пологів я вже писала. хай собі люди народжують де їм хочеться, вони самі відповідають за життя своєї дитини. Але коли вже енна людина пише про науково доведену теорію, яка рятує і полегшує життя багатьом людям, що це "Брєд" виникло бажання поділитися інформацією.
  • 0

#22 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2559 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 01.08.2010 – 12:28

Перегляд дописуЛасочка:) (1.08.2010 04:26) писав:

Приїхали. Якщо щось з свідомості людини переноситься в підсвідомість, то воно не забувається, а просто зберігається в заархівованому стані.

Ну може ти то пафосно читала. писала я без пафосу:happytwo:

Де цей факт? ким підтверджений?(риторичні питання) прочитай про холотропне дихання.

Яким чином воно в тебе вийшло логічним?)

Ну так неміняй. хто ж примушує.
Чому я взагалі вв"язалася в цю дискусію так це тому, що дивує позиція людей " Так, якийсь там Н"ютон довів там якийсь закон тяжіння, але я собі знаю, що зараз підкину гирю, і вона буде плавати в невагомості. а що ті вчені там дослідили і довели, то мені плювати, бо я краще знаю, як все влаштовано")))
Про свою думку, щодо домашніх пологів я вже писала. хай собі люди народжують де їм хочеться, вони самі відповідають за життя своєї дитини. Але коли вже енна людина пише про науково доведену теорію, яка рятує і полегшує життя багатьом людям, що це "Брєд" виникло бажання поділитися інформацією.
Зупини з цими "риторичними запитаннями", бо для мене очевидним є, що люди не пам'ятають свого народження. Чим це підтверджено? Власним досвідом та статистикою, вийди на вулицю та запитай кого-небудь, чи пам'ятає своє народження, повернись з результатами.

Цитата

Холотропне дихання і ребрефінг - це одні з найбільш ефективних і потужних методик психотерапії, самопізнання і розвитку особистості. Ці методики використовують здавна відомі людству унікальні можливості незвичних станів свідомості, і по суті являються певним сучасним варіантом пранаями (техніки контролю дихання), що виконується під особливу музику, та шаманських практик.
Вибач мій скептизм, але зарахую знову до брєду.
І таки не прирівнюй Н'ютона до цих нових "вчених", бо це його ображає. Вже самі методи їхньої "наукової діяльності" викликають у мене сумніви, а не те, що результати. На Твоє нещастя психологія це така наука, де "приголомшливих" доказів ніколи не буде.

Кася, акушерки таки в лікарнях працюють. І акушерка акушеркою, але лікар та обладнення - зовсім інша річ.
  • 0

#23 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 01.08.2010 – 13:06

Перегляд дописуNеmesis (1.08.2010 13:28) писав:

Зупини з цими "риторичними запитаннями"

Я ж спеціально це пишу, щоб ти на них не відповідала :happytwo:

Цитата

І таки не прирівнюй Н'ютона до цих нових "вчених", бо це його ображає

ну от знову висновки такі цікаві)

Цитата

Вже самі методи їхньої "наукової діяльності" викликають у мене сумніви, а не те, що результати.

Хе. там науковий експеримент і там науковий експеримент. там спостереження і там спостереження. але методи в психології не влаштовують, бо вони психологічні.

Цитата

На Твоє нещастя психологія це така наука, де "приголомшливих" доказів ніколи не буде.
Бліііііін. Страшне. тільки не розказуй про то більше нікому. Ато всі доводять чи спростовують якісь гіпотези, проводять дослідження, експерименти. Всякі там електроенцефалограми, томографії... а виявляється воно все ніразу не важливо і так далі..)

Ой, далеко ми щось від теми домашніх пологів відійшли. Давай в приват, якщо (а раптом)))) захочеться ще на цю тему поговорити.
  • 0

#24 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2559 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 01.08.2010 – 22:09

Перегляд дописуManfred (1.08.2010 21:57) писав:

Які критерії "приголомшливих" та "неприголомшливих" доказів, можна докладніше?

Більшість акушерок, які мають приватну практику мають такий шалений попит, що просто фізично нездатні поєднувати цю працю з працею у ПБ.
Ну, мені теж цікава дефініція, я оце слово зацитувала з наведеної статті, яку мені запропонувала Ласочка, тому і в лапках. Автор цієї статті так вимахувався цим словом (а я таки дуже звертаю увагу на слова, професійне збочення), що одразу це мені кинулося у вічі, наче це мав би бути меч проти всіх скептиків. У моєму випадку не спрацювало.
Щодо акушерок, напевне получу від Зава, але фіг його зна, чого мій перший пост потрапив у цю тему, якщо там одна лінійка про психологію, а решта про пологи, ну але нехай. Не буду тут офтопити знову ж про акушерок.
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 03.08.2010 – 21:06

Перегляд дописуTeo (31.07.2010 23:08) писав:

йому потрібно було повірити іншому дурню?

йому потрібно відчути оргазми далеких предків :ggggg:
  • 0

#26 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.08.2010 – 19:07

Перегляд дописуNеmesis (31.07.2010 22:48) писав:

Ну нє, Манфреде, це ж тупість, ще й яка. Якщо хтось напише книжку про вплив зачаття на психіку людини невже Ти повіриш?

Та годі вам... Книжка Грофа дійсно варта уваги. Хоча б для тих, хто любить погнати на онтолологічєські-псіхологічєські тєми.
На дітьо все впливає. Читніть хоча б "Діагностіку карми" Лазарєва...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних