Перейти до вмісту

Галіціяни

Повідомлень в темі: 136

#101 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вижниця

Відправлено 12.10.2010 – 17:50

Перегляд дописуФабрегас (6.10.2010 10:37) писав:

хто винен що у нас така влада...

П.М. а пан взагалі з яких країв буде?
Він явно не Галіціянин. Я навіть підозрюю, що то якийсь Бердичівський жидок. Бо Галіціян дуже легко виявити.
  • 1

#102 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень

Відправлено 12.10.2010 – 18:58

Перегляд дописуJustaman (5.10.2010 19:36) писав:

Івано-Франківськ. Єдине місто, шо сподобалось, охайне. Правда люди, гуцули чи шо - нацюки безмежні. Спитав російською - а він відповідає на якомусь діалекті, шо його на полонині вчили лиш гуцульскої і просить шоб я перейшов на гуцульску. Оце прикол.

Е, то ви ще подякуйте що вас не побили. Ну знаєте, як у тому анекдоті:
-а гдє у вас тут остановка?
-зупинка за рогом, а ти москалику вже приїхав.
  • 0

#103 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 12.10.2010 – 19:26

Перегляд дописуJustaman (5.10.2010 19:36) писав:

Івано-Франківськ. Єдине місто, шо сподобалось, охайне. Правда люди, гуцули чи шо - нацюки безмежні. Спитав російською - а він відповідає на якомусь діалекті, шо його на полонині вчили лиш гуцульскої і просить шоб я перейшов на гуцульску. Оце прикол.

Рада, що Вам сподобався наш Івано-Франківськ (хоч і міські дороги в нас зазвичай погані, але центральні - не кепські).

Ось дивіться, я - гуцулка: альбо вваджєйте, йким я діялєктом чешу. І нич ми не вдієте.
Всюди по форумі шпарю своїм діялєктом - і всьо мені попри мешта ))))))

А то, що гуцул просить перейти на гуцульську мову, то ще Вам пощастило - міг і кулаком по писку зацідити.

Шінуймося.

(А курви - вони і в Африці курви).
  • 0

#104 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 12.10.2010 – 21:11

Ось тут загальна історія, а тут буде продовження про галіціанів і базар. Дід не виглядав на злюку, ващє позитивний мужик був і спокійний. Принаймні таким його пам'ятаю останні років 18, а то й більше, хоча ми їм ой як шкодили (потопи, грюкіт, шум і т.д.).

Ринок Шувар, не гуртовий, "верхній". Всілякі овочі продають жителі сіл місцевих, кілька лотків мають "не европейці".
Дід, брава 200 гивень, йшов на базар, купити якоїсь їжі, хліба (в сенсі внучці було то і швидше і легше зробити і спокійніше, але для старого то яка не яка розвага, можливість "відчути себе людиною"). Так йому часто давали здачу як з 10-ки, з тих двохсот, дід же старий, ніфіга не бачить, дурили його.
А такий, бть, народ порйядний, такий віруючий і набожний, і головне що гордий. Повага до старших. Да, гг.
Хоча так, згідний, концентрація бидла по областях однакова, але все ж.Чим тоді вирізнятися і гордитися, якщо однакові?
  • 1

#105 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 08:18

Перегляд допису:-) (12.10.2010 22:11) писав:

Ось тут загальна історія, а тут буде продовження про галіціанів і базар. Дід не виглядав на злюку, ващє позитивний мужик був і спокійний. Принаймні таким його пам'ятаю останні років 18, а то й більше, хоча ми їм ой як шкодили (потопи, грюкіт, шум і т.д.).

Ринок Шувар, не гуртовий, "верхній". Всілякі овочі продають жителі сіл місцевих, кілька лотків мають "не европейці".
Дід, брава 200 гивень, йшов на базар, купити якоїсь їжі, хліба (в сенсі внучці було то і швидше і легше зробити і спокійніше, але для старого то яка не яка розвага, можливість "відчути себе людиною"). Так йому часто давали здачу як з 10-ки, з тих двохсот, дід же старий, ніфіга не бачить, дурили його.
А такий, бть, народ порйядний, такий віруючий і набожний, і головне що гордий. Повага до старших. Да, гг.
Хоча так, згідний, концентрація бидла по областях однакова, але все ж.Чим тоді вирізнятися і гордитися, якщо однакові?
Це Ви кидаєте каменя в сторону Галіціян? Але ж це нормально - хай сліпак і дурак не ходить на базар. Відомо ж, що при оказії, обдурити не встидно, встидно не обдурити. Бо тоді усіх дуритимуть лише жиди.
  • 2

#106 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 13.10.2010 – 09:19

Перегляд дописуtarasdzioba (13.10.2010 09:18) писав:

Це Ви кидаєте каменя в сторону Галіціян? Але ж це нормально - хай сліпак і дурак не ходить на базар. Відомо ж, що при оказії, обдурити не встидно, встидно не обдурити. Бо тоді усіх дуритимуть лише жиди.

Бидлопсихологія. Чим ви, галіціани, тоді гордитеся?
І взагалі, я бачу, пан вважає, що це правильно, і визнає це і буде того дотримуватися. То я відразу називатиму його Бидло. Можна ще Галицький Дзяд - таке древнє галицьке словосполучення, якраз чудово підходить.

Правий таки Жадан в своїй композиції С******, в описі того бидла. А можливо це і грекокатолицизм вони собі придумали спеціально під свою ментальність? Тільки от наче кажуть що так само - "не вбий, не вкради". Обдурити, то ж те саме що й вкрасти. Тепер зрозумілдо, чого галиціани такі набожні. То ж постійно свої гріхи замолюють. Фубл, мені соромно за те, що я на половину галичанин. Ну це якщо глибоо не лізти, але все ж.

Доречі, якщо подумати над словом "галіціани", це від слова "галіція", так як цей регіон називають німці, австрійці, росіяни. Ті що тут панували. Ви ж хочете під кимось бути. Навіть називаєте себе зручніше для володарів. Нахєра тоді цей весь кіпіш про визвольні змагання? Це всього лиш тим хто не вхопив кусок із подачок пана то є дуже образливо і вони спочатку просять, а пан не дає, тоді вони починають кіпішувати. О оскільки народ лінивий, то це набуває масового характеру. А підлабузники ще більш вкладають сил для того щоб вислужитися, залишитися на місці, відповідно починають гнобити своїх "братів". Ага, бидло, ви такі.

Олеська: Лайку можна писати лише в окремих відведених темах, або в цитаті. Порушення правил 2.2.2.
  • 1

#107 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.10.2010 – 13:16

Як на смайлика в тебе забагато негативу.
Хоча доля правди в написаному є. Проте не всі галичани такі погані. І серед київських і донецьких хватає свого бидла, і ще більшого ніж галицьке.
Якщо зараз почати розбиратись то вийде що небидло я і мій батько а всі решта гівнюки.
  • 1

#108 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.10.2010 – 13:23

Перегляд дописуNatalie) (13.10.2010 14:16) писав:

Якщо зараз почати розбиратись то вийде що небидло я і мій батько а всі решта гівнюки.
в т.ч. твоя мама
  • 0

#109 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 13:38

Усміхнений, повтирайся бо...сам знаєш чого.
Радив би почитати початок теми, і зокрема дописи пана з Вижниці, аби не виглядати таким товстим :ggggg:
  • 0

#110 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 13:54

Перегляд дописуNameless One (13.10.2010 14:38) писав:

Усміхнений, повтирайся бо...сам знаєш чого.
Радив би почитати початок теми, і зокрема дописи пана з Вижниці, аби не виглядати таким товстим :ggggg:
О, вперше в житті мене назвали по Галіціянськи, паном. Дрібниця, а приємно. Хоча я тоді швидше панич, а не пан, бо ще не заробляє сам на життя. Галіціяни своїх дітей привчають робити то значно швидше, ніж інші.
  • 1

#111 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:01

Перегляд дописуtarasdzioba (13.10.2010 14:54) писав:

О, вперше в житті мене назвали по Галіціянськи, паном. Дрібниця, а приємно. Хоча я тоді швидше панич, а не пан, бо ще не заробляє сам на життя. Галіціяни своїх дітей привчають робити то значно швидше, ніж інші.
Шановний, не треба собі лестити.
  • 0

#112 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 13.10.2010 – 14:26

Перегляд дописуNameless One (13.10.2010 15:01) писав:

Шановний, не треба собі лестити.
Тут є ще хтось з Вижниці? :ggggg: Мій аналіз показав, що тут море Галіціян і нікого з Вижниці. Дехто з Чернівців, але то вже не жиди (Чернівці колись було жидівським містом), але Чернівці то далеко не Вижниця.
  • 1

#113 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.10.2010 – 23:32

Перегляд дописуtarasdzioba (13.10.2010 15:26) писав:

Тут є ще хтось з Вижниці? :ggggg: Мій аналіз показав, що тут море Галіціян і нікого з Вижниці. Дехто з Чернівців, але то вже не жиди (Чернівці колись було жидівським містом), але Чернівці то далеко не Вижниця.

Твої на форумі не висять, а у Вашківцях свині продають.
  • 0

#114 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 08:30

Перегляд дописуbamik (14.10.2010 00:32) писав:

Твої на форумі не висять, а у Вашківцях свині продають.
Ну не тільки свині. Галіціяни в нас охоче купляють і гриби.
  • 0

#115 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 08:55

Перегляд дописуtarasdzioba (14.10.2010 09:30) писав:

Ну не тільки свині. Галіціяни в нас охоче купляють і гриби.
Які гриби? Галіціяни всі ваші гриби на халяву визбирали.
  • 1

#116 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 10:22

Перегляд дописуNameless One (14.10.2010 08:55) писав:

Які гриби? Галіціяни всі ваші гриби на халяву визбирали.
:ggggg: Це не зовсім так. Вони дозбирали то, що ми пропустили чи полінувалися згинатися.
  • 0

#117 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 10:28

Перегляд дописуtarasdzioba (14.10.2010 11:22) писав:

:ggggg: Це не зовсім так. Вони дозбирали то, що ми пропустили чи полінувалися згинатися.

Перегляд дописуtarasdzioba (10.09.2010 19:23) писав:

Галіціяни масово почали їздити на наші Вижницькі гриби... Мало не єдиний зарібок гуцулам, а галіціяни так для розваги визбирують наші гриби. Заїздять своїми Скайонгами аж на саму гору і поки гуцул вийде вже все скошено...

Як то кажуть - взаємовиключаючі параграфи дотримані.
  • 1

#118 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 10:42

Перегляд дописуNameless One (14.10.2010 10:28) писав:

Як то кажуть - взаємовиключаючі параграфи дотримані.
Ну на початку вересня мені так здавалося. А на базарі виявилося, що Вижничани свого не втратили. А до того ж я писав про Галіціян і Гуцулів. Гуцули у цій конкуренції програвали. А Вижничани ночували на горі й на ранок були першими. Не хотів видавати професійної таємниці під час сезону. А тепер можна. Гриби ся скінчили.
  • 1

#119 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 10:44

Перегляд дописуtarasdzioba (14.10.2010 11:42) писав:

Ну на початку вересня мені так здавалося. А на базарі виявилося, що Вижничани свого не втратили. А до того ж я писав про Галіціян і Гуцулів. Гуцули у цій конкуренції програвали. А Вижничани ночували на горі й на ранок були першими. Не хотів видавати професійної таємниці під час сезону. А тепер можна. Гриби ся скінчили.
Нічого, наступного сезону наш галіціянський браконьєрський загін матиме це на увазі.
  • 0

#120 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень

Відправлено 14.10.2010 – 10:49

Перегляд дописуNameless One (14.10.2010 10:44) писав:

Нічого, наступного сезону наш галіціянський браконьєрський загін матиме це на увазі.
Ото мій наступний позорняк - продав професійну таємницю. Як дізнаються знайомі - то ще гірше називатимуть ніж Гробар... :ggggg:
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=636528

Може навіть Павлік Морозов назвуть...

Навіть не продав - вибовкав!!!
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних