Перейти до вмісту

В гонитві бути небидлом

Повідомлень в темі: 126

Опитування: Бидло-небидло (53 користувачів проголосувало)

Хто люди, які вас оточують?(більшість)

1. Бидло (28 голосів [52.83%])

Процент голосів: 52.83%

2. Небидло (19 голосів [35.85%])

Процент голосів: 35.85%

3. Труъ-небидло (6 голосів [11.32%])

Процент голосів: 11.32%

Хто ви?(більшість)

1. Бидло (9 голосів [16.98%])

Процент голосів: 16.98%

2. Небидло (35 голосів [66.04%])

Процент голосів: 66.04%

3. Труъ-небидло (9 голосів [16.98%])

Процент голосів: 16.98%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 15.09.2010 – 20:02

Цитата

Я думаю, що небидло -- це творча людина...
Це дивлячись яка творча людина.
  • 0

#102 whitewolf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.09.2010 – 20:39

Перегляд дописуКава з козявками... (15.09.2010 21:02) писав:

Це дивлячись яка творча людина.
Ну, так, це дуже філософське питання:wacko:
  • 0

#103 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.09.2010 – 14:32

Перегляд дописуNeorlandina (29.08.2010 17:39) писав:

бидлом називаю людей, котрі п.ють пиво, дешеву слабоалкоголку чи навіть алкоголь в транспорті.
моє визначення просте, і якось саме собою склалося.

в дитинстві я любив кататись на санчатах, розпиваючи пиво, ура, я бидло!
  • 0

#104 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 01.10.2010 – 21:22

Зображення

Коельо - істинний мудак. Я сам в тому переконався. Чоловік не може писати від імені жінки. Жалкую про час, витрачений на прочитання його книжок про 11 хвилин та річку Ріо-П.єдра.

Пройдуся по пунктах, що є класифікаційними ознаками поділу на бидло та небидло.

• Слухає Ранєтки
    ніколи не бачив людей, страших за 17 років (тобто школоти), що таке слухають
  • Дуріє від Аватару
    що поробиш, що це один з перших фільмів, які ці люди бачили
  • Полюбляє серіали
    Хауса?
  • Вірить зомбоящику
    таких людей не існує
  • Є щасливим власником айфону
    що поробиш, якщо в людини є достатньо грошей на непоганий телефон?
  • Обожнює такі смайли))))))))))))))))))))))))))))
    тут би я погодився
Разом з цим "небидло":
  • Слухає метал чи класику
    метал і класика - знайшов спільність. Абсолютно різні люди, не відносив би ці 2 напрями до однієї класифікаційної ознаки
  • Обожнює артхаус та аніме
    що таке артхаус?
  • Не вмикає телевізор
    і правильно робить
  • Носить з собою телефон чорно-білим екраном
    чуваку вистачає тих функцій пристрою, який останній має
  • рочить на орфографію і ненавидить )))))))))))
    а тобі приємно читати пост, що складається із 4-х рядків і містить 13 помилок?
  • П"є зелений чай без цукру
    на дієті людина
  • Думає що воно унікальне
    дивись картинку вище
  • ненавидить Систему
    тут погоджуюсь. Систему потрібно руйнувати, а не ненавидіти
  • Веде свій блог,який ніхто не читає
    блог - заміна паперовому щоденнику, який ніхто не читає
  • Читає Коельо
    Коельо - лох
  • Вважає себе крутим фотографом, отримавши від батьків в подарунок говнозеркалку
    у Радянському Союзі джеркали були у всіх поголовно
  • Ненавидить Д. Донцову
    заздрить їй

Висновок. Не можна ділити людей на бидло і небидло. Тобі може хтось подобатись, або ні, але відносити громадян до якихось жорстких стереотипів - хибно. Усе що написано в пунктах - це гонитва за модою. Люди краще почуваються, коли вони модні.
  • 0

#105 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 27.12.2011 – 20:27

Перегляд дописуFT232BM (27.07.2010 16:04) писав:

...а що коли відштовхування себе від мейнстріму і є мейнстрім, подібно до рекурсії...

solved

суть теми вирішена цитованим реченням вище

"гоніння бути небидлом автоматично робить вас бидлом" ©

Повідомлення відредагував Jim diGriz: 27.12.2011 – 20:28

• 0

#106 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 27.12.2011 – 23:07

Та, це усвідомлено. Хоча ще відомо що краще:
1. Начхати на думку інших
2. Разуватися з нею
  • 0

#107 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 28.12.2011 – 00:53

про метал і класику помилився ти звичайно) з остальним здається згідний)
  • 0

#108 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 03:02

Перегляд дописуCrazy Bobik (27.12.2011 17:53) писав:

про метал і класику помилився ти звичайно) з остальним здається згідний)
ні
метал має деякі корені в класиці
багато металістів робили кавери на класику, наприклад Children of the Bodom на Моцарта, Epica у своєму Classical Conspiracy

один знайомий теж саме б сказав, тому наврядчи там є помилка

єдина помилка на мою думку: узагальнення, ставлення деяких штампів. бо саме штампи і створюють стадо / бидло
  • 0

#109 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.12.2011 – 10:23

Перегляд дописуJim diGriz (28.12.2011 03:02) писав:

єдина помилка на мою думку: узагальнення, ставлення деяких штампів. бо саме штампи і створюють стадо / бидло
не погоджусь з цією думкою. Або хіба у нас різне поняття "бидла". Стадо і бидло не одне і те ж. Стадом є більшість людей, хто не є лідером, це сіра маса А лідерів - одиниці. Так от, ця сіра маса просто живе, як усі, відпочиває, як усі, зрештою думає, як усі. А бидлом може бути і лідер стада (бидла).
Моє поняття бидла:

- невміння зробити щось, а лише ламати,
- невміння розуміти когось, співчувати,
- невміння бути відвертим, чесним,
- невміння бути відповідальним за власні вчинки,
- невміння розмовляти без матюків в побуті,
- невміння поводитись культурно, порядно в суспільстві,
- і, до речі, таки невміння існувати самостійно.
  • 0

#110 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 17:51

Перегляд дописуОлеська (28.12.2011 03:23) писав:

не погоджусь з цією думкою. Або хіба у нас різне поняття "бидла". Стадо і бидло не одне і те ж. Стадом є більшість людей, хто не є лідером, це сіра маса А лідерів - одиниці. Так от, ця сіра маса просто живе, як усі, відпочиває, як усі, зрештою думає, як усі. А бидлом може бути і лідер стада (бидла).
Моє поняття бидла:

То топікстартер, не я, ввів таке визначення що "бидло" це ті хто рухається за "мейнстрімом".
  • 0

#111 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.12.2011 – 16:30

Перегляд дописуОлеська (28.12.2011 10:23) писав:

Моє поняття бидла:

Бидло - свійська рогата худоба
Стадо - багато свйської рогатої худоби
питання?
а далі визначення просто смішні

всі так люблять додавати синонімів які ускладнюють вирішення питання
для того щоб дійти висновку в якійсь дискусійній темі потрібно її вичистити від непотребу, а ви тут загажуєте, створюєте терміни, які просто непотрібні

Перегляд дописуJim diGriz (28.12.2011 03:02) писав:

ні
метал має деякі корені в класиці
багато металістів робили кавери на класику, наприклад Children of the Bodom на Моцарта, Epica у своєму Classical Conspiracy

один знайомий теж саме б сказав, тому наврядчи там є помилка

смішно, але я хочу підтвердити, і заперечити
те що переграють, це мені здається такий фейспалм, особливо щодо класики, вона самобутня
але, в метал-рок сцені часто використовується схожа композиційність і сюжетність в музиці
ще спільне в каласичній і рок-метал музиці об"ємність звуку і широта спектру звучання, звичайно різні методи досягнення камерності, в класиці це хор інструментів, в рок-металі це різні "примочки" які роблять враження багатозвуччя

стереотип щодо того що слухає небидло це просто стереотип, хоча, можна зробити іншу стереотипізацію, людина, яка шукає музику інтелігентніша за людину яка не шукає, в більшості випадків, хоча бувають виключення
  • 0

#112 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 29.12.2011 – 18:19

Перегляд дописуKatod (29.12.2011 09:30) писав:

Бидло - свійська рогата худоба
Стадо - багато свйської рогатої худоби
питання?
а далі визначення просто смішні

для того щоб дійти висновку в якійсь дискусійній темі потрібно її вичистити від непотребу, а ви тут загажуєте, створюєте терміни, які просто непотрібні

смішно, але я хочу підтвердити, і заперечити
те що переграють, це мені здається такий фейспалм, особливо щодо класики, вона самобутня
але, в метал-рок сцені часто використовується схожа композиційність і сюжетність в музиці
ще спільне в каласичній і рок-метал музиці об"ємність звуку і широта спектру звучання, звичайно різні методи досягнення камерності, в класиці це хор інструментів, в рок-металі це різні "примочки" які роблять враження багатозвуччя

стереотип щодо того що слухає небидло це просто стереотип, хоча, можна зробити іншу стереотипізацію, людина, яка шукає музику інтелігентніша за людину яка не шукає, в більшості випадків, хоча бувають виключення

мушу частково не погодитись з висказуванням стосовно термінів

такі алегорії як бидло, свиня, кіт, лис, щур, собака дуже часто використовувались і викиростовуються в побутовому житті (в усякому випадку там де я виріс вони використовувалися)

стосовно власне бидла, нічого ця алегорія не засмічує бо воно в основному використовується до осіб котрі невиховані, безкультурні, наприклад до гопніків може використовуватись. чому не засмічує? бо по аналогії з коровою за якою треба весь час дивитись коли пасеш інакше відвернешся і воно уже в городі. так само і з тими особами, якщо їх не виховувати то і отримуємо небажані результати
думаю звідси воно і пішло

Повідомлення відредагував Jim diGriz: 29.12.2011 – 18:20

• 1

#113 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.12.2011 – 23:17

Допишіть намагання розказати тим, кому пофіг, те чи є ти бидлом чи ні в ознаку бидла.
А можна ще одне визначення?
Інтелігент. Інтелігент - це не просто людина що не займається працею, де м'язи застосовуються більше ніж мозок. Інтелігент це така людина з не-бидла, яка намагається створювати мінімум проблем для навколишніх людей.
Як казав безкінечно мудрий Джородж Карлін: "покажіть мені мудака який весь день сидить вдома, п'є пиво і дивиться телевізор, і я скажу що він створює мінімум проблем".
  • 1

#114 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.12.2011 – 01:06

Перегляд дописуKatod (29.12.2011 16:30) писав:

повір, ти загажуєш більше.)

Перегляд дописуJim diGriz (29.12.2011 18:19) писав:

стосовно власне бидла, нічого ця алегорія не засмічує бо воно в основному використовується до осіб котрі невиховані, безкультурні, наприклад до гопніків може використовуватись. чому не засмічує? бо по аналогії з коровою за якою треба весь час дивитись коли пасеш інакше відвернешся і воно уже в городі. так само і з тими особами, якщо їх не виховувати то і отримуємо небажані результати
ну так а я ж про що?!))
  • 0

#115 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.12.2011 – 01:14

Перегляд дописуJim diGriz (29.12.2011 18:19) писав:

мушу частково не погодитись з висказуванням стосовно термінів

такі алегорії як бидло, свиня, кіт, лис, щур, собака дуже часто використовувались і викиростовуються в побутовому житті (в усякому випадку там де я виріс вони використовувалися)

я мав наувазі розділення термінів "бидло" і "стадо", тим більше, мова в темі йде про одного індивіда і що він робить для того, щоб стати інтелігентнішим, і чи може бути ця інтилігентність просто намаганням бути не-бидлом, замість того щоб бути освідченішим, виваженим і мати всі інші чисноти

та ще коли почалась мова про стадо, мені уявилась якаст нещасна вчителька яка неможе вгамувати клас і його ображає, кажучи йому що вони первнне стадо, або ще щось
хоча, для класу краще підходить слово "зграя"
тобто в подальшому давайте не розпилятися на "стадо", бо це відводить від консенсусу, і приводить до брюжжання на лавочці юідя під"їзду

Перегляд дописуОлеська (30.12.2011 01:06) писав:

повір, ти загажуєш більше.)

ні ти :(

Перегляд дописуОлеська (30.12.2011 01:06) писав:

ну так а я ж про що?!))

відредагуй пунктик в себе там в списку:

-не мати власної думки, постійно подтакувати, казати, я теж так думаю

тим більше, ти не про те писала
  • 0

#116 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 02.01.2012 – 23:52

бидла не існує

Зазвичай ми бидлом називаємо людей, які мають погляди на життя абсолютно протилежні до наших. Людей, чий світогляд ми не можемо збагнути якби тільки ми не намагалися.

Наприклад, Анатолій думає, що має поступатися стареньким місцем в маршрутці, читати книжки та добре знати іноземні мови, закінчити університет, знайти перспективну роботу, створити сім'ю та з раннього дитинства привчати своїх діток до опери.
А от Дімон хоче зустрічати захід сонця щодня біля під'їзду з чекушкою в руках, замість рок-концерту заради розваги піти по****ити якесь школоло, зґвалтувати якусь тьолочку, обрюхатити дочку бізнесмена, і після смерті її батька перейняти його бізнес та з цим баблом піти у владу і красти, красти, красти.

Анатолій називає Дімона бидлом, і з почуттям інтелектуальної, духовної та культурної зверхності виходить з під'їзду та прямує до книгарні. А Дімон з неприхованою огидою проваджає Анатолія поглядом, поправляє кєпачьку, встає з корточок і пише балончиком на асфальті "Свєта я тебя люблю!", мріючи про новий костюм від абібас.

Повідомлення відредагував Шошо: 02.01.2012 – 23:54

• 0

#117 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 02.01.2012 – 23:59

Перегляд дописуШошо (2.01.2012 23:52) писав:

бидла не існує

Зазвичай ми бидлом називаємо людей, які мають погляди на життя абсолютно протилежні до наших. Людей, чий світогляд ми не можемо збагнути якби тільки ми не намагалися.

Наприклад, Анатолій думає, що має поступатися стареньким місцем в маршрутці, читати книжки та добре знати іноземні мови, закінчити університет, знайти перспективну роботу, створити сім'ю та з раннього дитинства привчати своїх діток до опери.
А от Дімон хоче зустрічати захід сонця щодня біля під'їзду з чекушкою в руках, замість рок-концерту заради розваги піти по****ити якесь школоло, зґвалтувати якусь тьолочку, обрюхатити дочку бізнесмена, і після смерті її батька перейняти його бізнес та з цим баблом піти у владу і красти, красти, красти.

Анатолій називає Дімона бидлом, і з почуттям інтелектуальної, духовної та культурної зверхності виходить з під'їзду та прямує до книгарні. А Дімон з неприхованою огидою проваджає Анатолія поглядом, поправляє кєпачьку, встає з корточок і пише балончиком на асфальті "Свєта я тебя люблю!", мріючи про новий костюм від абібас.
Один з них відповідає нормам моралі суспільства, а інший ні. Котрий з них -- здогадайся сам. Вони не еквівалентних положеннях і не можна судити, що вони однакові у своїй різності.
  • 0

#118 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень

Відправлено 03.01.2012 – 00:27

Перегляд дописуFT232BM (2.01.2012 23:59) писав:

Один з них відповідає нормам моралі суспільства, а інший ні. Котрий з них -- здогадайся сам. Вони не еквівалентних положеннях і не можна судити, що вони однакові у своїй різності.

Норми моралі суспільства - що це?
Дімон та Анатолій мають свої бачення. І ні перший, ні другий не засмучується, що він не вписується в його розуміння норм моралі суспільства.
Не можна стверджувати, що вони не в еквівалентним положенням, тому можна судити, що вони однакові в своїй різності.
  • 0

#119 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 03.01.2012 – 00:48

Перегляд дописуШошо (3.01.2012 00:27) писав:

Норми моралі суспільства - що це?
Вони об'єктивно існують. Згадуються, навіть, у законодавстві. Є етика, яка ними займається. Не можна їх називати фікціє та вигадкою, вони існують.
  • 0

#120 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень

Відправлено 03.01.2012 – 01:39

Перегляд дописуFT232BM (3.01.2012 00:48) писав:

Вони об'єктивно існують. Згадуються, навіть, у законодавстві. Є етика, яка ними займається. Не можна їх називати фікціє та вигадкою, вони існують.

У законодавстві написано, що пиво можна вживати з 18 років, горілку з 21. Рідко хто доживає до повноліття так і не зачеплений алкоголем. Разом з тим, "наші слуги народу" яскравий приклад того, що законодавство - це фікція та вигадка, варто бути лише "обраним". :)
Але ж десь там за бугром є більш совісні політики? мабуть.
В нас нема іншого шляху, крім безлічі інших(с)розумний дядько. <-- і на кожному шляху своя мораль і правда.

Я не заперечую , що вони існують. Але існують вони в багатьох формах, інколи настільки чудернацьких, що ми втямити їх не здатні. А все що людина не розуміє(у цьому напрямку) - вона ненавидить і боїться.

Гопи, комуністи, республіканці в США, емо, Кім Ер Сен в кінці-кінців :) - пояснити важко, а зрозуміти просто малоймовірно. Типу: "НУ ЧОМУ?!"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних