Перейти до вмісту

Місце жінки в релігійному суспільстві

Повідомлень в темі: 224

#81 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 29.09.2010 – 20:55

Перегляд дописуOdonacer (29.09.2010 21:51) писав:

А ти спробуй сховатися в своєм муслімськом раю. Там тобі буде добре. :lol:
я десь казав , що я муслім?
  • 0

#82 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.09.2010 – 21:06

Перегляд дописуЗлодюжка (29.09.2010 21:48) писав:

приберіть його хтось

якщо не звертати уваги, то сам відсохне. забий.
там нема з чим розмовляти - генератор випадкових речень.
  • 0

#83 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 29.09.2010 – 21:11

Перегляд дописуЗлодюжка (29.09.2010 21:55) писав:

я десь казав , що я муслім?

Для тебе це так важливо і ти хочеш про це поговорити?

Ну гаразд, я з тобою згоден і ти маєш рацію. Фрігідні жінки з відрізаними кліторами дійсно мало чого мають людського, як ти сказав. Вони муслімські ангели і тому вже не люди, бо живуть в їхньому раю вічними дівами скількиб їх не того. Так? :lol:
  • 0

#84 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 29.09.2010 – 21:12

Перегляд дописуЗлодюжка (29.09.2010 20:56) писав:

Правильно

"сражаются" не значит нападают.

Тпруу! Стоять Сіра!...ніфіга Йа не поЙняв...давай спочатку.
Ти кажеш:"Окей. Приведіть мені цитату з Корану де Аллах каже вбивати невірних, а я вам поясню, чому тільки тупий селянин може сприйняти ці слова, як заклик до фізичного насилля у нинішний час."

Я кажу :"А когда закончатся запретные месяцы, то убивайте многобожников, везде где их найдете, захватывайте их, осаждайте, устраивайте засаду против них во всяком скрытом месте! И если они обратились (в Ислам) и выполняли молитву и делают очищение, то освободите их: ведь Аллах - прощающий и милосердный!" (Коран 9/5)

Ти кажеш : "сражаются" не значит нападают."

Ну дик...мо ти ше разок прочитаєш оте своє :вбивати невірних і оте моє: убивайте многобожников ???
При чОму тут "сраженія" ?...ти ж сам запитав про "вбивати невірних".

Цитата

Ну все правильно, ця цитата стосується язичників з Аравійського півострова в той час, коли їх там було більшість. Вона не закликає ЗАРАЗ мусульман воювати з язичниками.
А взагалі де була б будь-яка релігія, якби не закликала до боротьби за неї?

Не котить ця шняга. Бо тоді, згідно твоєї логіки виходить, що мусульманами, поза межами Аравії, сію вказівку Мухамада виконувати непотрібно. Тобто, сприймати священну книгу вибірково, в залежності від місця проживання. Хотів би я побачить як, в такому випадку, можна вірить Алаху. Ги ги ги.
Ну і, до того ж : я недаремно подав (в цьому звязку) цитату зі згадкою в Корані Тори і Євангеліє в одній купі. Здається ти незрозумів підтекст поданого.

Цитата

Щодо раю . Згідо ісламу там всім роздастя по заслугам. Відомий стереотип про 40 дєвствєнніц дуже хибний. Але , якщо праведний муслім дійсно цього забажає то може те і буде. Взагалі -рай то така штука де має бути так офігєнно, що "ніхто не забажає заміни" і гарем з 40 дівчат -вказано для порівняння, щоб селюку з пустелі було зрозуміло як там має бути классно, бо, напрсавді пояснити рай словами та й осягнути його - неможливо.

Нє, нє. Не ліпи горбатого. В текстах вказано прямо, що після попадання в рай, мусульманських мучеників чекають гарячі обійми розкішних гурій. І якщо, на твою думку, це ще можна було б віднести до алегорії, то Коран тобі заперечить, бо там вказано, що ті дівки стануть дружинами мучеників усолоджуючи їх життя в раю.
  • 0

#85 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 21:25

Перегляд дописуБезбожник (29.09.2010 22:12) писав:

Тпруу! Стоять Сіра!...ніфіга Йа не поЙняв...давай спочатку.
Ти кажеш:"Окей. Приведіть мені цитату з Корану де Аллах каже вбивати невірних, а я вам поясню, чому тільки тупий селянин може сприйняти ці слова, як заклик до фізичного насилля у нинішний час."

Я кажу :"А когда закончатся запретные месяцы, то убивайте многобожников, везде где их найдете, захватывайте их, осаждайте, устраивайте засаду против них во всяком скрытом месте! И если они обратились (в Ислам) и выполняли молитву и делают очищение, то освободите их: ведь Аллах - прощающий и милосердный!" (Коран 9/5)

Ти кажеш : "сражаются" не значит нападают."

Ну дик...мо ти ше разок прочитаєш оте своє :вбивати невірних і оте моє: убивайте многобожников ???
При чОму тут "сраженія" ?...ти ж сам запитав про "вбивати невірних".

Не котить ця шняга. Бо тоді, згідно твоєї логіки виходить, що мусульманами, поза межами Аравії, сію вказівку Мухамада виконувати непотрібно. Тобто, сприймати священну книгу вибірково, в залежності від місця проживання. Хотів би я побачить як, в такому випадку, можна вірить Алаху. Ги ги ги.
Ну і, до того ж : я недаремно подав (в цьому звязку) цитату зі згадкою в Корані Тори і Євангеліє в одній купі. Здається ти незрозумів підтекст поданого.
Коран - це так би мовити руководство по життю. І "вбивати невірних", причому саме многобожників Мохамед закликав саме тоді, в той час коли вони гнобили муслімів на аравійському півострову. Слід зауважити що в той час Коран ще писався і ці строки були провидінням для перших муслімів. І саме до цих перших муслімів звератється аллах - із словами вбивайте многобожників. Вони саме в той час чекали знамення і це був знак. І ті хто читають ці строки зараз і йдуть вбивають індуїстів -потрапраплять, згідно Ісламу до пекла. Адже жоден мусульманин не може вбити іншу людину , окрім як захищаючись, не дивлячись на віру.

Перегляд дописуБезбожник (29.09.2010 22:12) писав:

Нє, нє. Не ліпи горбатого. В текстах вказано прямо, що після попадання в рай, мусульманських мучеників чекають гарячі обійми розкішних гурій. І якщо, на твою думку, це ще можна було б віднести до алегорії, то Коран тобі заперечить, бо там вказано, що ті дівки стануть дружинами мучеників усолоджуючи їх життя в раю.
Коран має багато прихованих смислів і багато з яких відкриються пізніше, будуть зрозумілі пізніше, чи зрозумілі тільки Богу. Дуже самонадіяно вважати, що саме Ви знаєте як правильно трактувати Коран і , що буде у раю мусульман ) В Корані дуже мало "вказаного прямо". Сприймай це як алегорію. В той час коли писався Коран для воїна-араба -купа дружин ввижалася б раєм.

Повідомлення відредагував Злодюжка: 29.09.2010 – 21:26

• 0

#86 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.09.2010 – 21:34

Не чув, щоб когось з відомих сучасних терористів відлучали публічно від віри.
  • 0

#87 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 21:36

Перегляд допису---- (29.09.2010 22:34) писав:

а Хто їх має відлучати? Папа Римський?
  • 0

#88 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 21:36

Перегляд допису---- (29.09.2010 22:34) писав:

сорі

Повідомлення відредагував Злодюжка: 29.09.2010 – 21:37

• 0

#89 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 21:39

Перегляд дописуЗлодюжка (29.09.2010 22:36) писав:

сорі
Чому? Існуюють ж усілякі арабські канали, там якісь імами постійно читають Коран, дають щось на кшталт проповідей.
  • 0

#90 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 21:42

Перегляд допису---- (29.09.2010 22:39) писав:

Чому? Існуюють ж усілякі арабські канали, там якісь імами постійно читають Коран, дають щось на кшталт проповідей.
І? переважна більшість мусульман - суніти. А Іслам сунітського толку єдина всесвітня релігія , яка не має духовенства як такого. Відлучати нікому. Є лише "провідники у молитві" по типу священників, але на час молитви будь який муслім може ним стати, якщо знає як правильно.
  • 0

#91 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 21:47

Ось власне. Радикалізм ісламу формується на місцевому рівні, оскільки імама обирає паства.

І скажімо, ти вище зазначив протирічливість Корану, це дозволяє імаму керувати настроями в залежності від ситуації. Тобто "не вбий" цілком може перерости в "не вбий лагідно".
  • 0

#92 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 22:03

Перегляд допису---- (29.09.2010 22:47) писав:

Ось власне. Радикалізм ісламу формується на місцевому рівні, оскільки імама обирає паства.

І скажімо, ти вище зазначив протирічливість Корану, це дозволяє імаму керувати настроями в залежності від ситуації. Тобто "не вбий" цілком може перерости в "не вбий лагідно".
не шариш. Імама ніхто не обирає і Імам нічого не наказує. Будь хто може сказати, що він імам і бути ним, якщо має потрібні знання. Насправді релігія ні доч ого не змушує, але скрізь є фанатики
  • 0

#93 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 22:09

Перегляд дописуЗлодюжка (29.09.2010 23:03) писав:

не шариш. Імама ніхто не обирає і Імам нічого не наказує. Будь хто може сказати, що він імам і бути ним, якщо має потрібні знання. Насправді релігія ні доч ого не змушує, але скрізь є фанатики
Релігія могла б засудити фанатиків привселюдно. Щоб ніхто в ім'я неї не вбивав людей. Натомість в ісламі цього не відбувається.
  • 0

#94 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 22:34

Перегляд допису---- (29.09.2010 23:09) писав:

Релігія могла б засудити фанатиків привселюдно. Щоб ніхто в ім'я неї не вбивав людей. Натомість в ісламі цього не відбувається.
Часто імами засуджують, але нема центр орагану, який когось може засудити.
  • 0

#95 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 22:40

Перегляд дописуЗлодюжка (29.09.2010 23:34) писав:

Часто імами засуджують, але нема центр орагану, який когось може засудити.
Угу, такий собі релігійний разводняк: мусульмани вбили в ім'я ісламу і морозяться - " іслам означає мир"
  • 0

#96 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 30.09.2010 – 05:26

Перегляд допису---- (29.09.2010 23:40) писав:

Угу, такий собі релігійний разводняк: мусульмани вбили в ім'я ісламу і морозяться - " іслам означає мир"

Або ріжуть бабам клітори для їх вдосконалення і кажуть що це місцеві звичаї і в корані такого не написано і все це вони заборонили. :lol:
Карочє, жидовські сєкти усі однаково лукавиє.
  • 0

#97 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.09.2010 – 07:00

Перегляд дописуЗлодюжка (29.09.2010 22:25) писав:

Коран - це так би мовити руководство по життю. І "вбивати невірних", причому саме многобожників Мохамед закликав саме тоді, в той час коли вони гнобили муслімів на аравійському півострову. Слід зауважити що в той час Коран ще писався і ці строки були провидінням для перших муслімів. І саме до цих перших муслімів звератється аллах - із словами вбивайте многобожників. Вони саме в той час чекали знамення і це був знак. І ті хто читають ці строки зараз і йдуть вбивають індуїстів -потрапраплять, згідно Ісламу до пекла. Адже жоден мусульманин не може вбити іншу людину , окрім як захищаючись, не дивлячись на віру.

Коран має багато прихованих смислів і багато з яких відкриються пізніше, будуть зрозумілі пізніше, чи зрозумілі тільки Богу. Дуже самонадіяно вважати, що саме Ви знаєте як правильно трактувати Коран і , що буде у раю мусульман ) В Корані дуже мало "вказаного прямо". Сприймай це як алегорію. В той час коли писався Коран для воїна-араба -купа дружин ввижалася б раєм.

Зараз ми спостерігаємо феномен юриста. Не маючи юридичної освіти і досвіду, так добре перебрехати не вдасться.
А юристи вони такі - вони розтлумачать закон так, що він означатиме абсолютно протилежне тому, що написано. це вже залежить від того, як домовилися з суддею.
Але тут, Злодюжка. ти хоч і попрактикуєшся, але перемоги не здобудеш. бо суддів не підмазав. а без цього ніякі юридичні викрутаси не допоможуть.
  • 0

#98 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.10.2010 – 05:09

Зображення
------
Зображення
------
Зображення
-----
Зображення
-----
Зображення
-----
Зображення

омгешно!
Зображення
http://www.sexinchrist.com/
з такими ідеями чьо ото пропагувати всяку там цноту і чистоту у жінки?

але

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
  • 0

#99 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.10.2010 – 09:12

по тих же самих причинах не можна прирікати на тривалі муки дитину-інваліда. якщо дитина от природи повинна померти, то не треба її лікувати. а то у нас таке суспільство соціалістичне - здорових дітей - аборт, а хворих дітей - всі сили багатьох людей на підтримування мук. садісти.

а ще в того попа можна спитати, чому бог дав людині задоволення від сексу але муки від родів. ну про муки від родів пояснення є, а навіщо задоволення?
  • 0

#100 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.10.2010 – 23:56

Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1