Перейти до вмісту

Місце жінки в релігійному суспільстві

Повідомлень в темі: 224

#41 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.09.2010 – 20:03

Перегляд дописуЗлодюжка (26.09.2010 19:00) писав:

цитую вікі:
Алах одночасно вчить любити всіх, і вбивати свиней, тобто невірних . Суперечливо, чи не так?
і жінки. наче і всякі там калими платять за них чи ше шось типу такого, коли чоловік має осипати свою жінку золотом. але вона при цьому є рабинею.
  • 0

#42 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.09.2010 – 20:26

Перегляд дописуSensssorika (26.09.2010 21:03) писав:

Алах одночасно вчить любити всіх, і вбивати свиней, тобто невірних . Суперечливо, чи не так?
і жінки. наче і всякі там калими платять за них чи ше шось типу такого, коли чоловік має осипати свою жінку золотом. але вона при цьому є рабинею.
Ви читали Коран?

Перегляд дописуOdonacer (26.09.2010 20:55) писав:

Дуже просто. Всі мутанти це безумовно африканці. Бо в народі так і кажуть, що жид він і в африці жид. Питання є? ;)
Пан демонструє феноменальний рівень самоосвідченості
  • 0

#43 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 26.09.2010 – 20:40

Ось тут в ісламськой газеті відповідь про обов"язкове обрізання хлопчиків і дівчат.
Ібо шаріат та його вказівки є благом всєвішнього Аллаха для людей.

«Самое правильное мнение – то, что это является обязательным для мужчин и желательным для женщин. Различие между ними – в том, что в случае с мужчиной, это служит интересу, относящемуся к одному из условий молитвы, а именно, чистоте (тахара)…
В случае же с женщиной это служит цели, которая должна уменьшить желание. Это – для ее же совершенства».

Аль-Шарх аль-Мумти’, 1/133-134

Так що вони там заборонили, це звичайна брехня.

Повідомлення відредагував Odonacer: 26.09.2010 – 20:47

• 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.09.2010 – 20:45

Перегляд дописуЗлодюжка (26.09.2010 20:26) писав:

Ви читали Коран?
читала колись у рос.перекладі. і гортала арабською. маю до фіга і більше знайомих мусульман, бенім джанім ;)
  • 0

#45 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 26.09.2010 – 21:02

Перегляд дописуOdonacer (26.09.2010 21:40) писав:

Ось тут в ісламськой газеті відповідь про обов"язкове обрізання хлопчиків і дівчат.
Ібо шаріат та його вказівки є благом всєвішнього Аллаха для людей.

«Самое правильное мнение – то, что это является обязательным для мужчин и желательным для женщин. Различие между ними – в том, что в случае с мужчиной, это служит интересу, относящемуся к одному из условий молитвы, а именно, чистоте (тахара)…
В случае же с женщиной это служит цели, которая должна уменьшить желание. Это – для ее же совершенства».

Аль-Шарх аль-Мумти’, 1/133-134

Так що вони там заборонили, це звичайна брехня.
Серед мусульман є ідіоти, які трактують Коран так , як їм захочеться

Перегляд дописуSensssorika (26.09.2010 21:45) писав:

читала колись у рос.перекладі. і гортала арабською. маю до фіга і більше знайомих мусульман, бенім джанім ;)
Я не питав знайомих.
Окей. Приведіть мені цитату з Корану де Аллах каже вбивати невірних, а я вам поясню, чому тільки тупий селянин може сприйняти ці слова, як заклик до фізичного насилля у нинішний час.

Повідомлення відредагував Злодюжка: 26.09.2010 – 21:03

• 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.09.2010 – 21:09

Перегляд дописуЗлодюжка (26.09.2010 21:02) писав:

Я не питав знайомих.
Окей. Приведіть мені цитату з Корану де Аллах каже вбивати невірних, а я вам поясню, чому тільки тупий селянин може сприйняти ці слова, як заклик до фізичного насилля у нинішний час.
а**єєєєть ;) я читала Сагу про Форсайтів, але я не можу її цитувати. тим більше я не цитуватиму Коран, який я читала просто як літературку, а не посібник длі віруючих і , айм соррі, шо не завчила його напам"ять.
сам шукай.

Перегляд дописуЗлодюжка (26.09.2010 21:02) писав:

а скільки варіантів трактування Біблії?
  • 0

#47 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 26.09.2010 – 21:13

Перегляд дописуSensssorika (26.09.2010 22:09) писав:

а**єєєєть ;) я читала Сагу про Форсайтів, але я не можу її цитувати. тим більше я не цитуватиму Коран, який я читала просто як літературку, а не посібник длі віруючих і , айм соррі, шо не завчила його напам"ять.
сам шукай.
Ви наводите якійсь слова про вбиство свиней(невірних) і не підкріпляєте їх текстами з Корану. У релігійних суперечеках - це безтактність. Або не приводьте таких аргументів, або ссилайтеся на номер суни і аят.

Перегляд дописуSensssorika (26.09.2010 22:09) писав:

а скільки варіантів трактування Біблії?
Серед християн є купа ідіотів, яка трактує десятий переклад біблії так, як їм того хотілось би.
  • 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.09.2010 – 21:26

але причому тут жінка?

Перегляд дописуЗлодюжка (26.09.2010 21:13) писав:

Ви наводите якійсь слова про вбиство свиней(невірних) і не підкріпляєте їх текстами з Корану. У релігійних суперечеках - це безтактність. Або не приводьте таких аргументів, або ссилайтеся на номер суни і аят.
Серед християн є купа ідіотів, яка трактує десятий переклад біблії так, як їм того хотілось би.
та плювала я на ваші релігійні суперечки.

Цитата

Вам предписано сражаться с врагами ислама, а это вам ненавистно. Но возможно и такое, что вам ненавистно то, что для вас благо; что вам желанно то, что для вас — зло. Аллах ведает об этом, а вы не ведаете.— Коран, 2:216

Цитата

Сражайтесь с ними, пока не исчезнет неверие и не утвердится вера в Аллаха.— Коран, 9:36

• 0

#49 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 26.09.2010 – 21:35

Цитата

Вам предписано сражаться с врагами ислама, а это вам ненавистно. Но возможно и такое, что вам ненавистно то, что для вас благо; что вам желанно то, что для вас — зло. Аллах ведает об этом, а вы не ведаете.— Коран, 2:216
І? Все логічно. Захищатися від ворогів ісламу. Не всі християни чи іудеї - вороги ісламу, лише ті, які діють ворожо проти спільноти мусульман. І воювати з ними - правильно.

Цитата

Цитата
Сражайтесь с ними, пока не исчезнет неверие и не утвердится вера в Аллаха.— Коран, 9:36
Це цитата адресується Мекканським язичникам та Вогнепоклонникам (зороастрійцям). Дійсно , вона закликає битись із ними, поки вони не стануть мусульманаи. Але зараз вже стали і ця цитата не має зараз ніякої дії. Тільки неосвідчений селянин с Аравії може сприйнти цю цитату як заклик до війни зараз із християнами чи іудеями.

Повідомлення відредагував Злодюжка: 26.09.2010 – 21:35

• 0

#50 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 27.09.2010 – 00:05

Перегляд дописуЗлодюжка (26.09.2010 22:35) писав:

Але зараз вже стали і ця цитата не має зараз ніякої дії.
Тобто тут хибна інформація?
Згідно тієї информації далеко не всі стали мусульманами.

До речі, спробуйте в ґуґлі набрати stoning, то наклеп на іслам?
  • 0

#51 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 00:13

Перегляд дописуkalamar (27.09.2010 01:05) писав:

Тобто тут хибна інформація?
Згідно тієї информації далеко не всі стали мусульманами.
Яке ці люди мають відношення до Мекки?

Перегляд дописуkalamar (27.09.2010 01:05) писав:

До речі, спробуйте в ґуґлі набрати stoning, то наклеп на іслам?
Ага, якщо чоловік-мусульманин , одружений переспав із жінкою-мусульманкою, одруженою. ( різні подружжя). І сам факт здійсненя статтевого акту бачили двоє чоловіків-свідків, або 1 чоловік і двоє жінок, або 4 жінки-свідки, то так, Цих людей можна забити до смерті каменями за рішеням шаріатського суду у країнах, де діють ці закнои. Шо непонятно? Вони знали закони і свідомо на них пішли.
  • 0

#52 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 00:47

Перегляд дописуЗлодюжка (27.09.2010 01:13) писав:

Ага, якщо чоловік-мусульманин , одружений переспав із жінкою-мусульманкою, одруженою. ( різні подружжя). І сам факт здійсненя статтевого акту бачили двоє чоловіків-свідків, або 1 чоловік і двоє жінок, або 4 жінки-свідки, то так, Цих людей можна забити до смерті каменями за рішеням шаріатського суду у країнах, де діють ці закнои. Шо непонятно? Вони знали закони і свідомо на них пішли.
Нерівноправність чоловіка і жінки. Завважте, досить свідчень двох чоловіків, але потрібні свідчення аж чотирьох жінок.
  • 0

#53 Злодюжка

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 01:16

Перегляд дописуkalamar (27.09.2010 01:47) писав:

Нерівноправність чоловіка і жінки. Завважте, досить свідчень двох чоловіків, але потрібні свідчення аж чотирьох жінок.
Я не хочу зара читати коран але десь у 2 суні написано чому 2 жінки. Тому що "жінка може забути, те що бачила чи почула, тому якщо одна жінка забуде-інша їй нагадає".

Але хіба питання рівноправності - обговорення у цій темі?
  • 0

#54 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 05:31

Перегляд дописуЗлодюжка (26.09.2010 22:02) писав:

Знову правільне трактівання, правільна релігія і правільні люди.

Як по мні, вони всі ідіоти, і правільні і неправільні.

Релігія сама по собі породжує ідіотів і якщо сьогодні хтось відмовився шматувати жіночі клітори і зашивати піхву, то завтра вони на них будуть нарощувати язика, бо виявиться зненацька, що так добре аллаху чи якомусь ще іншому єговну. B)
  • 0

#55 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.09.2010 – 11:32

Перегляд дописуSensssorika (26.09.2010 21:45) писав:

читала колись у рос.перекладі.
Мабуть тільки назву. B) Коран закликає навертати в мусульманство, а мочити лиш як крайній захід, хто його вперто відкидає. І це не стосуєцця християн та іудеїв, яким гарантуєцця свобода релігії.
  • 0

#56 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 11:41

Перегляд дописуSergiy_K (27.09.2010 12:32) писав:

Мабуть тільки назву. B) Коран закликає навертати в мусульманство, а мочити лиш як крайній захід, хто його вперто відкидає. І це не стосуєцця християн та іудеїв, яким гарантуєцця свобода релігії.

Нічого тим християнам не гарантується.
Он один пасторішка грозився коран спалити, так його всі з переляку почали відмовляти, аби біди не накликати. Мабуть чув? Якщо ні, то можно почитаті ТУТ

Так це ще питання хто тут небезпечніший, екстремісти, чи той пастор. Їх усіх надо ф топку біореактора, щоб жити людям не заважали. А то вони спочатку клітори ріжуть своїм бабам, а потім голови гяурам.
  • 0

#57 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 12:00

Перегляд дописуOdonacer (27.09.2010 12:41) писав:

ще один нечитавший)) те що зі ссилкою на волю\славу аллаха люди можу будь-яку збочену чухню витворяти, так це не особливість ісламу, це така особливість релігійнопокоцаного мозку окремих придурків, незалежно іменем якого божка вони прикриваюцця
  • 0

#58 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 13:21

Перегляд дописуSergiy_K (27.09.2010 13:00) писав:

ще один нечитавший)) те що зі ссилкою на волю\славу аллаха люди можу будь-яку збочену чухню витворяти, так це не особливість ісламу, це така особливість релігійнопокоцаного мозку окремих придурків, незалежно іменем якого божка вони прикриваюцця

Так для релігії придурки як раз і необхідні. Релігія вонаж без придурків помре, втратить будь який сенс.
Отоб клітор за здоровоживеш відмандячити ніхтож не погодиться, а так на тобі, боговдохновенна справа для власного самовдосконалення.
  • 0

#59 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 13:36

Перегляд дописуOdonacer (27.09.2010 12:41) писав:

Он один пасторішка грозився коран спалити, так його всі з переляку почали відмовляти, аби біди не накликати. Мабуть чув? Якщо ні, то можно почитаті ТУТ
Хрмстияни жили в ісламських країнах у середньовіччі, класичний приклад ісламська Іспанія, щоправда вони сплачували спеціальний податок. Якщо глянути в тогочасній перспективі, то християни були значно нетерпиміші до мусульман, ніж мусульмани до християн. Однак іслам був дуже нетерпимий до язичників.
А щодо того пастора, то в ісламі є закони про богохульство, й звичайно ж якщо він спалить Коран, попаде під ті закони, по ставленню до пастора який Коран спалює не можна оцінювати ставлення загалом ісламу до християнства.
  • 0

#60 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.09.2010 – 14:20

Перегляд дописуkalamar (27.09.2010 14:36) писав:

Хрмстияни жили в ісламських країнах у середньовіччі, класичний приклад ісламська Іспанія, щоправда вони сплачували спеціальний податок.
А в Османській імперії звільняли від податків на енну кількість років, тих хто приймав іслам, так на Балканах їх багато і розвелось
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних