Перейти до вмісту

Місце жінки в релігійному суспільстві

Повідомлень в темі: 224

#161 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.02.2011 – 23:20

Перегляд дописуTeren (8.02.2011 19:34) писав:

Ну, не треба принижувати жінок, ставлячи їх на один рівень із чоловікми. Зараз, дійсно, спостерігається певне розшарування серед жіночого роду - частина із них лишається справжніми жінками. Вони придатні до того, щоб із ними створити сім"ю, можуть бути люблячими, заслуговують, щоб їх балували і любили. І є інші, новомодні. В народі таких прийнято називати "кінь з яйцями" - змагаються із чоловіками і кар"єрному плані, показово агресивні, хоча класні виконавці (в силу комплексів, оскільки перманентно щось комусь доводять). Придатні для того, щоб на них пахали, тим більше, що самі із задоволенням впрягаються в лямку. В плані створення пари можуть зацікавити лише слабких чоловіків, які потребуть мами-диктатора. Результат життя перших - повноцінна "жіноча доля", сім"я, діти, стосунки, любов, сімейні свята тощо. Результат життя других - завжди розбите корито. Оскільки направду ж кожна жінка рано чи пізно розуміє, що жіноче щастя не в статусі "зам. директора" і новому кросовері...
Сучасна жінка бажає реалізувати себе як в сімейному плані, так і кар"єрному. Якщо спочатку є можливість збудувати кар"єру, це ще не означає, що жінка не буде люблячою матір"ю і дружиною в майбутньому.
  • 0

#162 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.02.2011 – 13:37

Перегляд дописуlavazza_15 (7.02.2011 22:55) писав:

Щось я не можу згадати людей, які моляться "богиням".

А шо....без молитиви ніяк ?

Цитата

Не дуже переконливо ставити у приклад якогось невдаху, незадоволеного тим, що жінка не сприймала його як наставника і "посередника між Богом".

Очевидно той невдаха керувався законами біблійними. Згідно них чоловік і є посередником. Угу.

Цитата

Підвішати б такого яйцями догори аби не паплюжив матаринства, і свю ж матір, яка леліяла цього неповноцінного, не дивлячись на його вади мозку.

Гм....написано: не вбивай.... і потім, чому обовязково яйцями догори ? А по іншому ніяк?

Цитата

Це ви прочитали всі сторінки теми, подивились відео, і вирішили що нам щось задобре живеться?)

Ги...розслaбся, я ніфіга не вирішив. Мій попередній допис є звичайнісінький гумор і не більше того.
І виходив я з того що обоговорювати місце жінки в релігії є безглуздям. Так само як безглуздими є всі її походи до церкви, у христянстві, наприклад, та його сєктогілках. Адже це дозволено особисто юдеєм Шаулем але, ні разу, не дозволено біблією. Для чого він це зробив і чому це підтримує церква та всілякі сєктантські аферисти проповідники, я написав раніше. Таким чином що ми можемо обоговорюати кажуячи про місце жінки в релігійному суспільстві ?

Цитата

Жінка не править світом, і наразі навіть на це не претендує.

Для цього існують жиди.

Цитата

Ми різні з вами, але все ж ми дві половини одного цілого.

Це безсумнівно. Але не в релігії. В релігії чітко вказано що голова жінці - чоловік І названа причина цьому : бо спочатку Адам а потім Єва. Про яку рівність можна говорити в релігійному сенсі ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.02.2011 – 14:02

• 0

#163 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 09.02.2011 – 15:52

Цитата

Сучасна жінка бажає реалізувати себе як в сімейному плані, так і кар"єрному. Якщо спочатку є можливість збудувати кар"єру, це ще не означає, що жінка не буде люблячою матір"ю і дружиною в майбутньому.
Дуже часто, означає. Зрештою, в побудові кар'єри немає нічого поганого, якби для цього не потрібні були б виключно "чоловічі" риси. Згадаймо успішних жінок (бізнес, політика), кожна із них претендувала на роль "найкрутішого мужика" - Тимошенко, Тетчер, Кондоліза Райс, Вітренко і т. п. Там немає ані грама жіночності. Аналогічно і в бізнесі - нерідко доводилось зустрічатися і досить навіть тісно спілкуватися і співпрацювати із "бізнес-леді". Враження одне - жінка під впливом постійного стресу (оскільки все ж по своїй природі сприймає все значно ближче до серця, ніж чоловік) деградує саме як жінка. Вмикаються захисні реакції - агресія, цинізм тощо. Саме тому так часто "успішна жінка" стає нещасною в особистому житті та одинокою.

Безумовно, економіка потребує робочих рук, а жінки в Україні все ще поки менш здеградовані, ніж чоловіки (алкоголізм, наркоманія, кримінальне минуле тощо), отож нерідко можуть забезпечити більш якісне виконання багатьох функцій. Тому в жінках, які роблять кар'єру, є економічний сенс. Та й сам собобю відбувається, природнім шляхом, певний розподіл за категоріями: одні жінки для любові і сім'ї, інші - для того, щоб на них пахали. І це справедливо. Хто чого шукає, той те і знаходить.
  • 0

#164 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 22:11

Перегляд дописуБезбожник (9.02.2011 13:37) писав:

Ги...розслaбся, я ніфіга не вирішив. Мій попередній допис є звичайнісінький гумор і не більше того.
І виходив я з того що обоговорювати місце жінки в релігії є безглуздям. Так само як безглуздими є всі її походи до церкви, у христянстві, наприклад, та його сєктогілках. Адже це дозволено особисто юдеєм Шаулем але, ні разу, не дозволено біблією. Для чого він це зробив і чому це підтримує церква та всілякі сєктантські аферисти проповідники, я написав раніше. Таким чином що ми можемо обоговорюати кажуячи про місце жінки в релігійному суспільстві ?
Ваша правда. Я щось захопилася і перейшла з релігії на суспільне життя. Місце жінки в релігії мене ще більше обурює, не може моє єство цього прийняти і перетравити.

Перегляд дописуTeren (9.02.2011 15:52) писав:

Дуже часто, означає. Зрештою, в побудові кар'єри немає нічого поганого, якби для цього не потрібні були б виключно "чоловічі" риси. Згадаймо успішних жінок (бізнес, політика), кожна із них претендувала на роль "найкрутішого мужика" - Тимошенко, Тетчер, Кондоліза Райс, Вітренко і т. п. Там немає ані грама жіночності. Аналогічно і в бізнесі - нерідко доводилось зустрічатися і досить навіть тісно спілкуватися і співпрацювати із "бізнес-леді". Враження одне - жінка під впливом постійного стресу (оскільки все ж по своїй природі сприймає все значно ближче до серця, ніж чоловік) деградує саме як жінка. Вмикаються захисні реакції - агресія, цинізм тощо. Саме тому так часто "успішна жінка" стає нещасною в особистому житті та одинокою.
А може ті жінки якраз і не проти скинути з себе ці обов"язки і пристроїтись під чиїмось теплим крильцем? А нема до кого.
  • 0

#165 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 09:20

Цитата

А може ті жінки якраз і не проти скинути з себе ці обов"язки і пристроїтись під чиїмось теплим крильцем? А нема до кого.
І вже не буде (якщо суспільство продовжуватиме "розвиватися" у тому ж напрямку). Наприклад, на Заході зараз найбільш пригноблена юридично частина суспільства - здоровий, білий гетеросексуальний чоловік. Ну не вигідно ним бути. Йому можна пришити і "секш"юел харресмент", і разизм, і гомофобію, і образу інваліда і купу інших дискримінацій. А йому нічим відповісти. Тому там і вид такий біологічний зникає - Чоловік. Там вважається цілком нормальним, коли жінка несе важке, а чоловік їй не допомагає, не поступається місцем у транспорті, не пропускає вперед. Та і у нас, судячи із усього, фемінізм має дуже сильні позиції для розвитку. Пару раз дивився обговорення цієї проблеми на рос-ТБ, так там основними "фемінізаторами" були якраз чоловіки. Чому? Бо вигідно, не треба напружуватися, "Манька чи Галька" сама все зробить - дуже зручно для лінивців.
  • 0

#166 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 11:49

Перегляд дописуTeren (10.02.2011 09:20) писав:

І вже не буде (якщо суспільство продовжуватиме "розвиватися" у тому ж напрямку). Наприклад, на Заході зараз найбільш пригноблена юридично частина суспільства - здоровий, білий гетеросексуальний чоловік. Ну не вигідно ним бути. Йому можна пришити і "секш"юел харресмент", і разизм, і гомофобію, і образу інваліда і купу інших дискримінацій. А йому нічим відповісти. Тому там і вид такий біологічний зникає - Чоловік. Там вважається цілком нормальним, коли жінка несе важке, а чоловік їй не допомагає, не поступається місцем у транспорті, не пропускає вперед. Та і у нас, судячи із усього, фемінізм має дуже сильні позиції для розвитку. Пару раз дивився обговорення цієї проблеми на рос-ТБ, так там основними "фемінізаторами" були якраз чоловіки. Чому? Бо вигідно, не треба напружуватися, "Манька чи Галька" сама все зробить - дуже зручно для лінивців.
І що ви пропонуєте жінкам? Склеїти ласти, піти на дно і чекати може якись бравий молодець колись наважиться перебрати на себе відповідальнісь за її комфортне життя?
Ви що вважаєте, що фемінізм виник через те, що жінка жила-поживала, горя не знала і раптом їй стало скучно?
А ці чоловіки, про яких ви пишете, це ніякі не "фемінізатори". Це справжні моральні уроди, які колись існували у вигляді чоловіка-тирана, а тепер у вигляді чоловіка-тряпки.
  • 0

#167 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.02.2011 – 12:06

Перегляд дописуTeren (10.02.2011 09:20) писав:

Там вважається цілком нормальним, коли жінка несе важке, а чоловік їй не допомагає, не поступається місцем у транспорті, не пропускає вперед. Та і у нас, судячи із усього, фемінізм має дуже сильні позиції для розвитку. Пару раз дивився обговорення цієї проблеми на рос-ТБ, так там основними "фемінізаторами" були якраз чоловіки. Чому? Бо вигідно, не треба напружуватися, "Манька чи Галька" сама все зробить - дуже зручно для лінивців.
Я теж вважаю, що роботу де зовсім не потрібно клепки, типу носити сумки, повинні виконувати виключно жінки
  • 0

#168 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 12:30

Перегляд дописуSergiy_K (10.02.2011 12:06) писав:

Я теж вважаю, що роботу де зовсім не потрібно клепки, типу носити сумки, повинні виконувати виключно жінки
Ви мабуть теж відносите себе до отих сучасних "фемінізаторів"?)
  • 0

#169 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 12.02.2011 – 09:54

Цитата

І що ви пропонуєте жінкам? Склеїти ласти, піти на дно і чекати може якись бравий молодець колись наважиться перебрати на себе відповідальність за її комфортне життя?
Чому піти на дно? Я якраз пропоную жінкам випірнути із того л.....а, в яке вони самі себе помістили.

Цитата

Ви що вважаєте, що фемінізм виник через те, що жінка жила-поживала, горя не знала і раптом їй стало скучно?
Ну, десь приблизно так і було. Перші відголоски фемінізму у Європі масово виявили себе у епоху Французької революції, коли одна із ярих прихильниць революції (прихильниця гільйотин, знищення дворян і т. п.) публічно виступила проти права жінки на захист і опіку із боку чоловіка (тільки назвала це боротьбою за ПРАВА жінки, чомусь). За що, до речі, сама попала на гільйотину (революція пожирає своїх дітей! B)). Пізніші апологетки фемінізму вже мали більше впливу, не в останню чергу через те, що великий капітал розгледів у них колосальний потенціал в плані принесення профіту. Те, для чого раніше була потрібна війна (закабаління жінки), можна було провернути мирно і за допомогою самих же жінок (деяких дефектних особин :) ). Нечисленний феміністичний рух отримав широке фінансове та медійне сприяння з боку крупного капіталу. Як наслідок "перемоги" - жінкам "дозволяють" працювати на виробництвах, у т.ч. і шкідливих (хімпром, металургія тощо). Більш пізній, повоєнний етап деградації суспільства (третій етап розвитку фемінізму) пов"язаний із закликом відмовитися від народження дітей (Сімона де Бовуар, що їй успішно вдалося :lol:), легалізацією вбивства ненароджений дітей, розбещеністю та культом агресивної сексуальності жінки. Великими перемогами проголошено появу жінок у боксі, бодібілдінгу, ОБОВ"ЯЗКОВИЙ призив дівчат у армію в Ізраїлі та Пн. Кореї є кульмінацією перемоги, як слід розуміти.

Зараз фемінізм в Україні розвивається завдяки фінансуванню гомиків - по суті, у них одні гасла і спільні тези про "гендер" (потворне слово, треба сказати). У США це ціла індустрія, яка тримається на адвокатській ораві. "Сексуальне домагання" є найбільш "слизькою" статтею обвинувачень (як можна довести протилежне?), тому табуни жіночок живуть із того, що виграють у подібних судових процесах.

Цитата

... одна из них убеждала французскую журналистку, что некий прохожий смотрел на нее в упор, "раздевал и насиловал" взглядом, предлагая недотепе быть бдительной, вызвать полицию и содрать с негодяя штраф
http://www.kommersan...x?DocsID=122945

А взагалі, доки існуватимуть неповноцінні жінки (психологічно, фізично), доти і існуватиме фемінізм і тяга до нього. Ось фото найвідомішої феміністки сучасності, Андреа Дворкін.

http://garykate.live...l.com/6804.html Багато чого стає зрозумілим.

Цитата

Я хочу видеть мужчину, избитым в кровавое месиво, с каблуком, забитым ему в рот, подобно яблоку в пасти у свиньи — Андреа Дворкин

Цитата

А ці чоловіки, про яких ви пишете, це ніякі не "фемінізатори". Це справжні моральні уроди, які колись існували у вигляді чоловіка-тирана, а тепер у вигляді чоловіка-тряпки.
Згідний, це дві девіантні форми поведінки. Тим не менше, остання цілком вписується у концепцію законослухняного громадянина сучасної ліберальної держави. Навіть не те що вписується, а стає шаблонною.
  • 0

#170 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 12.02.2011 – 18:39

Перегляд дописуTeren (12.02.2011 09:54) писав:

Чому піти на дно? Я якраз пропоную жінкам випірнути із того л.....а, в яке вони самі себе помістили.

а як краще з л.....а випірнати?
  • 0

#171 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 13.02.2011 – 20:57

Якраз навпаки. Вони нарешті по трохи вибираються з того становища, у яке їх помістили чоловіки.

Ну, десь приблизно так і було. Перші відголоски фемінізму у Європі масово виявили себе у епоху Французької революції, коли одна із ярих прихильниць революції (прихильниця гільйотин, знищення дворян і т. п.) публічно виступила проти права жінки на захист і опіку із боку чоловіка (тільки назвала це боротьбою за ПРАВА жінки, чомусь). За що, до речі, сама попала на гільйотину (революція пожирає своїх дітей! :rolleyes:). Пізніші апологетки фемінізму вже мали більше впливу, не в останню чергу через те, що великий капітал розгледів у них колосальний потенціал в плані принесення профіту. Те, для чого раніше була потрібна війна (закабаління жінки), можна було провернути мирно і за допомогою самих же жінок (деяких дефектних особин :) ). Нечисленний феміністичний рух отримав широке фінансове та медійне сприяння з боку крупного капіталу. Як наслідок "перемоги" - жінкам "дозволяють" працювати на виробництвах, у т.ч. і шкідливих (хімпром, металургія тощо). Більш пізній, повоєнний етап деградації суспільства (третій етап розвитку фемінізму) пов"язаний із закликом відмовитися від народження дітей (Сімона де Бовуар, що їй успішно вдалося :ggggg:), легалізацією вбивства ненароджений дітей, розбещеністю та культом агресивної сексуальності жінки. Великими перемогами проголошено появу жінок у боксі, бодібілдінгу, ОБОВ"ЯЗКОВИЙ призив дівчат у армію в Ізраїлі та Пн. Кореї є кульмінацією перемоги, як слід розуміти.
Ви говорите про радикальний фемінізм. Це лише відгалуження, воно не несе основної ідеї. В будь-якому випадку, крайнощі ніколи не приносили нічого доброго.

Згідний, це дві девіантні форми поведінки. Тим не менше, остання цілком вписується у концепцію законослухняного громадянина сучасної ліберальної держави. Навіть не те що вписується, а стає шаблонною.
Ви що хочете сказати, що винні в цьому жінки зі своєю "боротьбою"? Це абсурд. Чоловіки не жертви руху - вони його винуватці.
  • 0

#172 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 15.02.2011 – 16:41

Цитата

Якраз навпаки. Вони нарешті по трохи вибираються з того становища, у яке їх помістили чоловіки.
Як саме ми вас туди "містили"? Якщо можна, детальніше, у послідовності етапів і коли саме це все розпочалося.

Цитата

Ви говорите про радикальний фемінізм. Це лише відгалуження, воно не несе основної ідеї.
Я говорю про фемінізм якраз не радикальний, а "побутовий" (радикальний аж до тероризму вдавався і до гасел щодо знищення чоловіків як виду), такий, яким він є наразі на Заході. Відгалуженням є саме "фемінізм" СНД-шного зразка, гасло якого можна висловити як: "За чоловічі права при нульових обов"язках". Його носіями є, зазвичай, малолітні пельземухи - із віком лікується. Саме в Україні фемінізму майже і немає, та й перспективи тут у нього, НМСД, нульові. Хто-хто, а радянська жінка, як ніяка інша, знає, які "переваги" таїть у собі професія шпалоукладчиці, як це файно працювати 12 год. на фабриці і годувати, крім дітей, засцяного алкоголіка, "чоловіка" Васю. Саме наші жінки, історично сьорбнувши чоловічих прав та обов"язків, як жодні інші, є за своєю сутністю, антифеміністками. Наші дівчата майже не мріють про кар"єру (хоча кажуть, що НА ВСЯКИЙ ПОЖЕЖНИЙ було б непогано), вони мріють про "принца". Виїжджаючи закордон, українка не мріє про те, щоб стати топ-манаґєром, вона мріє про вдале заміжжя. Українська жінка жадає не права працювати на шахті, а права бути поруч із нормальним, мужнім, відповідальним, чоловіком. Я знаю що говорю - специфіка груп, у яких я викладаю, в тому, що більшість там - дівчата. Помітив, що після 20 років шанси зустріти феміністку падають, фактично, до нуля.

Цитата

Ви що хочете сказати, що винні в цьому жінки зі своєю "боротьбою"? Це абсурд. Чоловіки не жертви руху - вони його винуватці.
Ви щойно визнали найголовніше - владу чоловіка над жінкою. Тому що, покладаючи на когось вину за певне наше становище, ми тим самим визнаємо його право нами розпоряджатися. Справді незалежна людина сказала б: "ми винні, бо дозволили чоловікам...". А Чоловіки Заходу теж винні. Винні у своїй м"якості та безхребетності, у тому, що дозволили знівелювати свою сутність і радісно позбулися свого біологічного призначення, цілі життя - нести відповідальність за жінку та дітей.
  • 0

#173 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 21.02.2011 – 16:56

Перегляд дописуTeren (15.02.2011 16:41) писав:

Як саме ми вас туди "містили"? Якщо можна, детальніше, у послідовності етапів і коли саме це все розпочалося.
Для суспільства часів мисливства та збиральництва жінки, котрі, як правило, були збирачами, відігравали важливу роль. Адже регулярне здобування їжі збиральництвом було економічно важливішим, ніж мінливий успіх мисливців. В той час як чоловіки відповідали за полювання, жінки керували життям спільноти. Жінки були стабілізувальною основою групи. Ще одним важливим аспектом було народження дітей. Люди молилися богині-матері, щоб вона подарувала їм якомога більше дітей, адже від цього залежало виживання общини. Проте коли наші предки перейшли до землеробства і скотарства, все почало змінюватись. Люди почали жити більш скупченіше, з"являлись селища, міста, древні мегаполіси. Народження дітей стало менш важливим для тогочасного суспільства. Відповідно, жінки поступово почали втрачати свої позиції. На зміну чоловіку-мисливцю прийшов чоловік-завойовник, правитель. Чоловік-бог! В первісному суспіьстві тисячі років жінка було рівна чоловіку. Інша, але все ж рівна. Але тепер їй відвели "підкорювальну" роль. Поступово жінка стала власністю чоловіка, без права голосу, без права на освіту, вона стала другосортна, менш важлива ніж чоловік. Але це не є природньо. Це результат керованого чоловіками суспільства, в якому комфортно переважно лише їм. Чоловіки "перегнули палку", і саме тому зараз жінки вдаються до таких радикальних "феміністичних" методів, про які ви говорите.

Я говорю про фемінізм якраз не радикальний, а "побутовий" (радикальний аж до тероризму вдавався і до гасел щодо знищення чоловіків як виду), такий, яким він є наразі на Заході. Відгалуженням є саме "фемінізм" СНД-шного зразка, гасло якого можна висловити як: "За чоловічі права при нульових обов"язках". Його носіями є, зазвичай, малолітні пельземухи - із віком лікується. Саме в Україні фемінізму майже і немає, та й перспективи тут у нього, НМСД, нульові. Хто-хто, а радянська жінка, як ніяка інша, знає, які "переваги" таїть у собі професія шпалоукладчиці, як це файно працювати 12 год. на фабриці і годувати, крім дітей, засцяного алкоголіка, "чоловіка" Васю. Саме наші жінки, історично сьорбнувши чоловічих прав та обов"язків, як жодні інші, є за своєю сутністю, антифеміністками. Наші дівчата майже не мріють про кар"єру (хоча кажуть, що НА ВСЯКИЙ ПОЖЕЖНИЙ було б непогано), вони мріють про "принца". Виїжджаючи закордон, українка не мріє про те, щоб стати топ-манаґєром, вона мріє про вдале заміжжя. Українська жінка жадає не права працювати на шахті, а права бути поруч із нормальним, мужнім, відповідальним, чоловіком. Я знаю що говорю - специфіка груп, у яких я викладаю, в тому, що більшість там - дівчата. Помітив, що після 20 років шанси зустріти феміністку падають, фактично, до нуля.
Практично кожна жінка мріє про "принца" і гарних діточок. Це в нас закладено, і ніяка боротьба ніколи! не позбавить нас цього сильного інстинкту. Тому вам не варто переживати про те, що "істинна жінка" зникне як така. Як бачите, більшість жінок все-таки тягнуться до створення сім"ї, а не до її забезпечення. Жінці всього-навсього потрібна свобода вибору. Хто захоче нехай укладає шпали, інша хай йде у політику. У жінки життя також одне, і вона має на нього якісь іще плани, окрім дітонародження. Але багато років лиш чоловік чомусь визначав чого має хотіти жінка і як вона має себе поводити.

Ви щойно визнали найголовніше - владу чоловіка над жінкою. Тому що, покладаючи на когось вину за певне наше становище, ми тим самим визнаємо його право нами розпоряджатися. Справді незалежна людина сказала б: "ми винні, бо дозволили чоловікам...". А Чоловіки Заходу теж винні. Винні у своїй м"якості та безхребетності, у тому, що дозволили знівелювати свою сутність і радісно позбулися свого біологічного призначення, цілі життя - нести відповідальність за жінку та дітей.
А я й не заперечувала, що чоловік наразі "владарює" над жінкою (в більшості). Але на мою думку, це не є природньо.
  • 0

#174 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.02.2011 – 19:31

Перегляд дописуlavazza_15 (21.02.2011 16:56) писав:

А я й не заперечувала, що чоловік наразі "владарює" над жінкою (в більшості). Але на мою думку, це не є природньо.

От якраз це і є природньо. Оскільки, раз ми вже говорим про релігію і жінку в ній, таку природність породжує відповідна релігія. Наприклад, цікавим є те що у писанні не знайшлось бодай одного місця в якому б жінка, котра просто живе і займається сексом, будучи порядною, займала важливе місце. Всі ці місця (як виявилось пізніше, для святості та ідеальних прикладів) віданні або так званим непорочним, або ж проституткам, або проституткам-аферисткам, а ще, проституткам-зрадницям свого народу. Це - факт. А порядна жінка, зі своїми природніми потребами, згідно писання - фуфло...перепрошую, жіноцтво, але воно так виходить...по релігійному писанню.
Варто додати, що зображуючи ту ж Єву, такою собі продажною проституткою котра побігла до гіпотетичного об*єкту в раю для того щоб він її спокусив, писання зробило класний хід в опороченні язичества в якому люди шанували однаково рівно не тільки Богів, але і Богинь, возвеличуючи цим самим, жіноцтво. Якраз з цього моменту в релігії, нормальна жінка була закреслена, а її місце зайняли проститутки. І це теж - факт, хто б там що не говорив.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.02.2011 – 19:45

• 0

#175 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.03.2011 – 00:19

Зображення
  • 0

#176 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 17.03.2011 – 02:56

Перегляд дописуSergiy_K (17.03.2011 00:19) писав:

Зображення
так, це якраз через релігійність суспільства гвалтують дівчаток.
  • 0

#177 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.04.2011 – 18:10

Цитата

Если братья живут вместе и один из них умрет, не имея у себя сына, то жена умершего не должна выходить на сторону за человека чужого, но деверь ее должен войти к ней и взять ее себе в жену, и жить с нею, — и первенец, которого она родит, останется с именем брата его умершего, чтоб имя его не изгладилось в Израиле. Если же он не захочет взять невестку свою, то невестка его пойдет к воротам, к старейшинам, и скажет: «деверь мой отказывается восставить имя брата своего в Израиле, не хочет жениться на мне»; тогда старейшины города его должны призвать его и уговаривать его, и если он станет и скажет: «не хочу взять ее», [тогда] невестка его пусть пойдет к нему в глазах старейшин, и снимет сапог его с ноги его, и плюнет в лице его, и скажет: «так поступают с человеком, который не созидает дома брату своему». и нарекут ему имя в Израиле: дом разутого.
Второзаконие, 25:2

прям Малиш і Карлсон гг
а чи діють досі десь подібні закони?
  • 0

#178 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.04.2011 – 18:56

а чо нормальний закон для збереження і покращення генофонду. гени, еволюція, мутації - це дещо значно важливіше за примхи.
  • 0

#179 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 23.04.2011 – 06:14

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.04.2011 19:56) писав:

а чо нормальний закон для збереження і покращення генофонду. гени, еволюція, мутації - це дещо значно важливіше за примхи.

Та а навіщо взагалі чекати поки брат помре, якщо у деверя гени краще?
Я бачив хвильму де показували, як два різних спермовливання приводять до справжніх внутрішньовагінальних бойових дій між ними.
Може нехай то вони самі вирішують? :happytwo:
  • 0

#180 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.04.2011 – 07:34

тоже правильно! даєш груповуху!
  • 0