Перейти до вмісту

Слінг

Повідомлень в темі: 81

#61 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.07.2010 – 22:22

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 22:49) писав:

А покласти дитину в колиску/ліжку/спеціальне кріселко слабо? Ну слабо, це дитина якраз потрібна для готування. Нехай ще посидить під час прання, прибирання ітепе, вона ж необхідня для цих дій - і так кілька годин. Заве, не бредіть.
Ви, напевно, теж багатьох дітей виховали, як так упевнено стверджуєте, що дитині треба, а що ні.
І як вам учергове казатимуть, що дитині все цікаве й нічого не зайве - ви не вірте цій єресі!
Тим більше, вам-то точно слабо додати до переліку "колиску/ліжку/спеціальне кріселко" "слінг", патамуша теж релігія.

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 23:02) писав:

Два - є всякі інші акцесорії для надто рухливих дітей у цьому віці, їх можна нормально на підлозі навіть поставити, хоча б така штука:
Да-да-да, прямо істина: http://www.google.com.ua/search?client=ope...-8&oe=utf-8

І самостійно лазить, куди хоче, впізнає світ, вчиться і всьо такоє.
Це не згадуючи про безпосередню шкоду: "При длительном непрерывном использовании ходунков нагрузка на неокрепшие ножки может привести к их деформации, а позвоночник – к искривлению."(с) http://1kid.ru/artic...p/gocart_profit

Бо таким чином то дійдемо, що дитина може весь рік чи два на спині прожити, бо постійно буде кудись лізти. Ну нормально, що буде. Тільки таскати на собі весь час - не вихід.
Я вірю, що ваша фантазія на цьому не зупиниться і піде далі, ґґґ.
  • 0

#62 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.07.2010 – 22:29

Перегляд дописуzav (19.07.2010 22:15) писав:

Ви, напевно, теж багатьох дітей виховали, як так упевнено стверджуєте, що дитині треба, а що ні.
І як вам учергове казатимуть, що дитині все цікаве й нічого не зайве - ви не вірте цій єресі!
Тим більше, вам-то точно слабо додати до переліку "колиску/ліжку/спеціальне кріселко" "слінг", патамуша теж релігія.
Ви, Заве, теж жодного поки що не виховали, тобто можете собі той аргумент поки що сховати, витягніть через років 20.
Слінг не додала, бо як вже сказала - це кілограми на спині. Це дорога до поганої звички, якою є неспроможність залишити дитину саму, ба, навіть відсунути її потім не вдасться. Бо слінг мав би служити виключно для переміщання з дому до місця, де нема де візка залишити і назад, а не як "житло" для дитини при всяких буденних діях, які таки трохи тривають.

Перегляд дописуKassandra (19.07.2010 22:14) писав:

ну, ходунці - це окрема тема. Я своїй дитині ходунці не куплятиму - дитина звикає ходити на пальчиках(а не на всю ступню ставати) і без ходунців часто її несе фігзнакуди та й довше вчиться ходити. + ходунцями краще користуватися не раніше 8ми місяців. Та й для хребта не дуже добре. Буває що і перекидаються в таких ходунцях. Так що - не вихід.
Це я подала для прикладу. Є ще інші всякі кріселка.

Перегляд дописуzav (19.07.2010 22:22) писав:

Я вірю, що ваша фантазія на цьому не зупиниться і піде далі, ґґґ.
А непотрібно смієтесь. Бо я вже бачила приклади батьків, де слінг постійно використувався, дитина проводила кілька годин на чиїйсь спині.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 19.07.2010 – 22:30

• 0

#63 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 22:34

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 23:29) писав:

Бо слінг мав би служити виключно для переміщання з дому до місця, де нема де візка залишити і назад, а не як "житло" для дитини при всяких буденних діях, які таки трохи тривають.
Зверніть увагу, що лише ви й боретеся з "вітряком" постійного перебування дитини в слінгу.

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 23:29) писав:

А непотрібно смієтесь. Бо я вже бачила приклади батьків, де слінг постійно використувався, дитина проводила кілька годин на чиїйсь спині.
Ви завжди робите висновки по найгірших випадках?
  • 0

#64 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.07.2010 – 22:48

Перегляд дописуzav (19.07.2010 22:34) писав:

Ви завжди робите висновки по найгірших випадках?
Чи я десь сказала, що слінг - абсолютне зло? Ні. Сказала, що нехай використовується по необхідності, весь час це повторюю. Але готувати в кухні чи прасувати сорочки - це ще не необхідність, а якщо взяти всі домашні обов'язки до купи, то не буде хвилин двадцять, тільки кілька годин. І саме такі випадки бачила, цілих дві штуки. І таки так, люди обмежені, я це постійно беру до уваги. А ще бачила раз чоловіка, тільки він мені незнайомий був, в автобусі спека, натовп, дитинка на спині, дядько собі ще усів та оперся, мені було просто слабо, коли дивилася, скільки простору цій дитині залишилося, а зняти ідіот не збирався.
  • 0

#65 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.07.2010 – 22:55

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 23:48) писав:

А ще бачила раз чоловіка, тільки він мені незнайомий був, в автобусі спека, натовп, дитинка на спині, дядько собі ще усів та оперся, мені було просто слабо, коли дивилася, скільки простору цій дитині залишилося, а зняти ідіот не збирався.
на жаль, в руках ідіотів і безпечні речі стають небезпечними і так вони їх компрометують..на жаль.
  • 0

#66 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 20.07.2010 – 09:16

Перегляд дописуSensssorika (19.07.2010 17:51) писав:

глухенька?
це стопудово подразники. і якшо в людини нема алергії, то вона легко таким чином викликається. тим більше в такої малої.
Стопудово якійсь тьоті з вулиці видніше, як чужу дитину доглядати і виховувати. Оце футболочка проти таких, як ти. :gryzin:

Цитата

Зображення

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 22:29) писав:

відкриваю першу сторінку і що бачу у першому пості на першому місці? Жіночку в кухні, що нафігзнаєдлячого таскає дитину на спині, а займається домашнім обов'язком. А слінг мав би використовуватися тільки у вищезгаданих ситуаціях, тобто коли треба.

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 22:49) писав:

А покласти дитину в колиску/ліжку/спеціальне кріселко слабо? Ну слабо, це дитина якраз потрібна для готування.
А я як раз огірки нещодавно так закривала.:(

Покласти дитину не слабо. Але йому вже 9 з половиною місяців, що значить, що він всюди лазить, і лишити самого в кімнаті я його не можу. А на кухні, как бе, не настільки чисто, щоб він там на четвіреньках вишивав....
Саджаю в стілець для годування. Між іншим, кожного дня так, сумарно на годину-півтори, в де-кілька заходів, бо сидіти йому нудно, а їсти готувати треба.

А огірки ті ми взагалі в 4 етапи закривали, з перервами на поповзати в кімнаті, бо дитина і надивилася на все вже, в тому числі і за вікно, погризла яблука, моркву, огірок, іграшки по 3 рази повикидати зі стільця встигла, а я відповідно, їх перемити і дати їй назад.
В слінг взяла під кінець, коли банки закатувати треба і не можна було відлучитися, а в нього, як назло, запас терпіння скінчився. Сидів в слінзі на спині ще хвилин 20, дивився через плече, поки я все доробила.
От віриш, мені так легше, ніж чути ті 20 хвилин його дзвінке безперервне АААААААААААААААААААААААААААА! на всю квартиру.
  • 0

#67 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 08:24

Цитата

Наверное, многим знакомо, что довольно сложно детально объяснить разницу между правильным слингом и неправильным, псевдо-слингом (кенгуру или сумка). Я поняла, что проще всего разницу объясняет тот факт, что только в правильном слинге положение ребенка идентично его положению на руках - горизонтальному, вертикальному спереди или на бедре.

Зображення

Зображення

Зображення
  • 0

#68 Гість_kamisia_*

• Гості

Відправлено 04.08.2010 – 08:39

В ліжку дитина перебуває спокійно максимум до 3-ох місяців. далі на ручки, а коли тре робити шось дома то куди???? дуже часто сапівдпадає шо тре шось робити і дитя на руках тримати, слінг то вихід.
Йти з парку додому а маля ні заякі пряніки не буде в калясці сидіти, а на дворі до повного щастя дощ, шо делать??? в слінг!!!!! А поліклініка то взагалі окрема розмова... там як на мене то тільки слінг і виручає....... стосовно перекривленого дитячого хребта, маю таке питаннячко: а в якій позі мама несе дитину протягом 15-20 хв???? і ше притому каляску пхає??? а то шо дитина в слінгу довго не вміє ходити і сидіти тож брехня, все залежить від длитини, нам 9 місяців і ми вже почали ходити. слінг не панацея но і не злий ворог дитинства. слінг мамин помічник.
  • 0

#69 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 20.08.2010 – 18:03

А в Росії, канал "Здоров"я" випустив ось таку передачу. ;)
http://www.zdoroviei...o/64674/817021/
  • 0

#70 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.08.2010 – 15:59

Перегляд дописуreyneke (20.08.2010 19:03) писав:

А в Росії, канал "Здоров"я" випустив ось таку передачу. ;)
http://www.zdoroviei...o/64674/817021/
Йа вважаю, що треба щось рішать з тим, як дитина скукожена протягом 9 місяців вагітності! Це ж неможливо неприродна поза, йо!
  • 0

#71 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 24.08.2010 – 14:15

До речі, на холодну погоду для батіків, що користуються слінгами, випускають спеціальні слінгокуртки, або слінговставки на звичайну куртку.

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
  • 0

#72 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 30.08.2010 – 22:00

Я носила малюка у слінгу з двох тижнів. Було відчуття, ніби знову вагітна :wub:
Живу на п’ятому поверсі, ліфта в будинку немає. Тягати щодня візочка?! Ото точно "прощавай хребет"! Зі слінгом мега зручно і дитина добре почувається. Особливо він стає в нагоді під час подорожей - не поїдеш же в інший кінець України з візочком? А на руках носити довго не зможеш, особливо якшо ще й врахувати валізи. Ще дуже зручно було під час домашнього прибирання. Десь у півроку малюк почав боятися пилососа, то що я буду залишати його у ліжечку чи візочку, хай верещить і ще більше боїться? Чи прибирати лише коли дід з бабою йдуть з ним гуляти - раз у місяць? Я почала його носити у слінгу під час прибирання і він вже за якісь кілька місяців міг залишитися сам на дивані та споглядати за процесом без страху.
Коротше - слінг для мене став ма’ть найзручнішою штуцею за все життя.
  • 0

#73 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 06.10.2010 – 18:10

в тему -
слінги, коляски і стрес...
  • 0

#74 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 15.10.2010 – 15:57

Депутат Європарламенту від Італії Лічія Ронзуллі приймає участь в голосуванні під час засідання в Страсбурзі. ;)
Зображення
  • 0

#75 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 16.10.2010 – 22:19

Віднайшла методичку Всесвітньої Організації Здоров"я для медичних працівників "Метод Кенгуру, практическое руководство".

Цитата

Впервые этот метод был представлен Реем и Мартинесом в Боготе, Колумбии. Метод был
разработан как альтернатива для неадекватного и неэффективного ухода в инкубаторах за теми
недоношенными новорожденными, которым удалось преодолеть изначальные проблемы, и не
требовали ничего кроме роста и кормления. Более двух десятилетий внедрения и исследований
обнаружили, что МК это больше чем альтернатива ухода в инкубаторе. МК оказался эффективным
для температурного контроля, грудного кормления, и формирования родственных уз для всех
новорожденных независимо от окружения, веса, гестационного возраста, и клинических условий.

• 0

#76 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 02.11.2010 – 17:52

ізумітєльна штука
а скіко коштує?
  • 0

#77 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 02.11.2010 – 17:58

Перегляд дописуДуховна необмеженість (2.11.2010 17:52) писав:

ізумітєльна штука
а скіко коштує?
залежно від тканини, типу слінгу і виробника- 400-900 гривень
  • 0

#78 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.11.2010 – 18:23

Слінг із кільцями можна придбати і за 180 грн.
  • 0

#79 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 02.11.2010 – 18:24

Перегляд дописуreyneke (2.11.2010 18:23) писав:

Слінг із кільцями можна придбати і за 180 грн.
можна. Сампошиву.
  • 0

#80 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.11.2010 – 17:18

Перегляд дописуKassandra (2.11.2010 18:24) писав:

можна. Сампошиву.
Та наче фабричні, наприклад, тм Katinka: http://katinkaecobaby.com/ecoshop/category...olcami-katinka/
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних