Перейти до вмісту

Слінг

Повідомлень в темі: 81

#41 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.07.2010 – 16:51

Перегляд дописуzav (19.07.2010 08:49) писав:

Мабуть.
Файне слово.
Я такий радий, що ви все точно знатимете, і дитина ваша вже у пів року чітко висловлюватиме бажання або небажання йти на прогулянку, і поліклініки у вас на раёні зразкові, і житимете ви в селі, угу. Головне, без тополь.
p.s. А ще батько дитини буде постійно поряд, да.
ну кагбе да. поліклініки там і справді зразкові. тополя, які приносять пух- вирубують(точніше ВЖЕ), житиму не в селі, але не в центрі пильного і шумного міста, і Тьома, коли я йому про слінги намєкнула, сказав, шо то всьо дурня, шо в матері і так після народження пазваночнік "таво", так ше його обтяжувати знову. і повторив мої слова "Так в тебе ж Я є, якшо кудись надовго з дитиною тре" . приємно тааак)))

Перегляд дописуzav (19.07.2010 08:49) писав:

О, так-так, треба дитину щільно сповити, де й дрючка якогось /радше навіть дошку/ для жорсткості примотати, бо ж хребет не той-во-во, гигиги.
Знайдіть у знайомих дитину до пів року і візьміть на руки, нехай вас сфоткають з усіх боків, тоді роздивляйтеся світли - пізнавайте нове.
ви так кажете, наче я дітей ніколи на руках не тримала. скільки Вам повторювати, шо я доглядала за ними в домє малютки. а про родичів чи сусідських дітей взагалі мовчу. я ж не в квартирі, заве, в мене рошки ширше життя, ніж у вас.

Перегляд дописуreyneke (19.07.2010 08:58) писав:

Ну-ну... ти, мабуть, і на руки дитину не братимеш. Це ж кілька кілограмів таскати.
брати і носити- різні речі. убаюкать- я розумію. просто потримати, ц приємно як- так. але таскати дитину а собою, тільки тому шо мамі кудись треба..

Точно про післяпологовий бондаж ніколи не чула, де брюшна порожнина тупо зтискається. Так шо какбе не факт.
Та й дитину не так шоб аж притискають... так же ж і задушити можна, нє?
:gryzin: ну ти і порівняла. той бондаж не прєдпалагаєт кілька кілограмів зверху. я ц й мала на увазі. поклади собі "на серце" 5 кг ваги. зручно?

Ну ти алергік. А ті діти не алергіки. І шо, їм тепер гуляти тільки там, де ти гуляєш?
глухенька?
це стопудово подразники. і якшо в людини нема алергії, то вона легко таким чином викликається. тим більше в такої малої.

Ти, наче не в Україні живеш і не знаєш які можуть бути в нас люди. Ти в курсі, що і речі можуть красти?
то нашо їх залишати? в нас кагбе і з колясками пускають.

:( Відкрию таємницю. До року, та мабуть і трохи більше, дитині пофіг, куди її тягнуть. Їй все цікаво.
А потреби прості: поїсти, поспати, попісяти, погратися, або щоб на руках потримали, щось роздивитися, щоб не холодно/жарко було. Шляхом виключення можна дуже просто знайти відповідь. А говорити реченнями вона ще довго не буде.
а то їй по фік, а батьки цим користуються для задоволення власних потреб.ну то всьо ж ясно тепер!

Дивна. Дорогу перебігатимеш разом із коляскою?
тю. взагалі не бугатим, мені не можна, а з коляскою мені зручно.

Щиро радій, що ти не в квартирі, гг.
нотки заздрості? не треба.

Перегляд дописувеснянка (19.07.2010 10:18) писав:

І зовсім ненав"язливий приклад з оточення. Не знаю, чи наслідок носвння в слінгу чи просто нестійкості батьків - дитина у три роки відмовляється ходити пішки на відстані 10 хв ходьби від дому. В садок тато носить на "конику", тобто на шиї. Бо дитина просто не звикла. Або батьки просто носили. І носитимуть. А шо? Тепер модно надмірно випещувати малят - фізичний контакт з батьками і все таке. І ці діти підгузки юзають до трьох ,а то й більше років. Але ви тут тему перевернули начебто - хто не юзає слінг і не носить дитину - то ізвєрг((
не у конкретно слінгах, а у "руках". дитина має бути дисциплінованою. в мене сусідська Юля (3 роки) так само. вічно на руки проситься. вони о цього з матір"ю в селі жии, мати вдома з дитиною сиділа і постійно на руках з нею. привила так, шо тепер як на руки не візьмеш- у сльози зразу. але, благо, ходить вона сама, просто постійно ДО ВСІХ на руки лізе.
схоже може бути з памперсами, коли дитинка не хоче вчитися ходити на горщик, бо їй і у памперсах хручно.
  • 0

#42 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.07.2010 – 17:51

Перегляд дописуSensssorika (19.07.2010 17:51) писав:

брати і носити- різні речі. убаюкать- я розумію. просто потримати, ц приємно як- так. але таскати дитину а собою, тільки тому шо мамі кудись треба..
в тебе чоловік працюватиме, коли ти виховуватимеш дитину? Думаю що так, а отже це годин 6-8 його поруч тебе не буде. Якщо біля тебе буде свекруха чи мама - так, допоможуть. А якщо ні - лишатимеш дитину наодинці, коли треба збігати в магазин?
Не страшно?
Мені наприклад страшно, особливо зараз, коли Яні 8 місяців...вона така шустра ще й повзає усюди - без догляду лишати неможливо.

Повідомлення відредагував Kassandra: 19.07.2010 – 17:52

• 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.07.2010 – 18:15

Перегляд дописуKassandra (19.07.2010 18:51) писав:

в тебе чоловік працюватиме, коли ти виховуватимеш дитину? Думаю що так, а отже це годин 6-8 його поруч тебе не буде. Якщо біля тебе буде свекруха чи мама - так, допоможуть. А якщо ні - лишатимеш дитину наодинці, коли треба збігати в магазин?
Не страшно?
Мені наприклад страшно, особливо зараз, коли Яні 8 місяців...вона така шустра ще й повзає усюди - без догляду лишати неможливо.
він по 12 год працює) зате потім у вихідні можна РАЗОМ і в магазин і куди завгодно, щоб ВСІМ, і дитині в тому числі, зручно було. якшо ж ну дуже крайня необідність- то я не проти коляски. я ж казала, шо МЕНІ так зручніше. набагато. оті слінги, особливо де через шию йде- мене особисто в гроб заженуть. я ж кажу, шо в мене дуже погане здоров"я. для мене є нормальним втратити свідомість. тому я взагалі САМА на вулицю не дуже люблю ходити. користі жінці від того не буде. ви погано знаєте своє тіло, якшо стверджуєте інше. навіть доровій жінці небажано таке. укріплювати спину треба, але не тяжестями . от і все ))

поки дитина мала, вона має спати. часто спати. майже постійно. поїла і спати. дуже мало вона бодрствує. ну я ік тоді можна ту дитину кудись тягнути? ти подумай, тобі самій було би зручно в том слінгу спати? коли мати рухається і це геть не схоже на "заколисування", це скоріш якесь дьоргання. а вже ближче до року, то дитина стає просто важкою для довгих прогулянок в тих слінгах. оті рюкзаки смішно виглядають. дитина на черепашку схожа- руки, ноги в сторони. я сподіваюся, ноги потім криві не ростуть гг
  • 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.07.2010 – 20:39

всі на раз накинулись на сенсоріку, яка не вбачає у слінгу для своєї дитини великої потреби. І що?
Направду, після її заяви на початку теми:

Перегляд дописуSensssorika (17.07.2010 14:33) писав:

дурня. називається "вбий свій пазваночнік".
Sensssorik'у можна хіба пожаліти...

Перегляд дописуSensssorika (17.07.2010 14:33) писав:

А чому - не спробували розібратися?Тому що це - індивідуальний вибір, ага. Бажаєте носити всюди дитину в слінгу - носіть. Тим паче, що нешкідливість такого носіння доведена ніби фахівцями. у чому річ?якшо матері не дозволяє це робити здоров"я - то якого біса робити з неї погану ніби матір?))
Так це їй треба розбиратися а не нам, але ж самі бачите - замість дослідити питання панна вважає за краще перейти на особистості. Ну, то є на краще, ги, але це є таємниця.

Але ви тут тему перевернули начебто - хто не юзає слінг і не носить дитину - то ізвєрг((
Якщо повернутися на початок теми, то очевидно, що це панна Sensssorika вважає тих, хто використовує слінг - дурнями з поламаними хребтами.
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.07.2010 – 20:43

заве, Ви зараз трошки на істеричку схожі )))
  • 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 20:56

ну кагбе да. поліклініки там і справді зразкові. тополя, які приносять пух- вирубують(точніше ВЖЕ), житиму не в селі, але не в центрі пильного і шумного міста, і Тьома, коли я йому про слінги намєкнула, сказав, шо то всьо дурня, шо в матері і так після народження пазваночнік "таво", так ше його обтяжувати знову. і повторив мої слова "Так в тебе ж Я є, якшо кудись надовго з дитиною тре" . приємно тааак)))
"Я так и знал!"(с)
Ви сперли вашу особисту думку навіть не на свідчення досвідченої свекрухи, а на мрячні здогади майбутнього недосвідченого чоловіка.
Ваша некомпетентність лякає. Сподіваюся, і ваша мати, і свекруха потурбуються про ваших дітей у скрутну годину вашої легковажності.

ви так кажете, наче я дітей ніколи на руках не тримала. скільки Вам повторювати, шо я доглядала за ними в домє малютки. а про родичів чи сусідських дітей взагалі мовчу. я ж не в квартирі, заве, в мене рошки ширше життя, ніж у вас.
Як ми з'ясували минулого разу, ви ніц не тямите про дітей віком до року, тому ця казка не канає.

Убаюкати, угу... годинкі дві, наприклад, да. Потримайте-потримайте.
Краще тягати із собою, ніж лишити на некомпетентних бадусів.

глухенька?
це стопудово подразники. і якшо в людини нема алергії, то вона легко таким чином викликається. тим більше в такої малої.
Мій син точно глухенький, бо прогулявши досі і з пухом, і без ніякої алергії не має.

то нашо їх залишати? в нас кагбе і з колясками пускають.
На другий поверх без пандусу, да, в нас теж пускають.

не у конкретно слінгах, а у "руках". дитина має бути дисциплінованою.
А ви її до армії віддайте.

Перегляд дописуSensssorika (19.07.2010 21:43) писав:

заве, Ви зараз трошки на істеричку схожі )))
Я передбачав, що єдиною вашої перемогою в цій темі буде першої обізвати інших, патамуша нічого розумнішого ви придумати не здатні. Ну, нічьо, життя навчить.
  • 0

#47 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.07.2010 – 21:08

Перегляд дописуzav (19.07.2010 20:39) писав:

Sensssorik'у можна хіба пожаліти...

Перегляд дописуzav (19.07.2010 20:56) писав:

Я передбачав, що єдиною вашої перемогою в цій темі буде першої обізвати інших, патамуша нічого розумнішого ви придумати не здатні. Ну, нічьо, життя навчить.
Заве, вибачте, але гляньте спочатку на себе.
Від прогулянок мали б бути візки. І дитина до року має сідати та ходити, в слінгу цього не навчиться, а хребет згодом має стати схожий на дорослого, у слінгу це теж не станеться. Давайте ще дітям подушки під голову, якщо цілий день у слінгу, то й яка різниця, що вночі з ним діятиметься, і так нехай цілий рік, а може два.
Від щоденних занять є ліжко/колиска. Для спорадичних дій брати на руки і все. Слінг хіба використувати лише тоді, коли треба йти в будинок, а візка нікуди подіти. Але нафіга брати слінг на прогулянку, коли не йдеш за справами, або таскати весь день вдома на спині дитину - поясніть.
І ще одне пане Зав, Ви це мали б знати як тато: дитина відчуває присутність мами/тата. Якщо цілий день таскати дитину з собою, то я Вам гарантую тільки один результат: Ви її залишите на хвилинку, а вона буде ридати. Ви не будете спроможні її залишити на хоча б момент через кілька довгих років. Це гарантована погана звичка.
І Сенсоріка права: навіть якщо дитина маленька, то це завжди кілька кілограмів на спині/плечах. Потім ще більше і так кілька годин. Навіть якщо тепер цього не відчуваєте, то й так це далі навантаження для Вашого хребету. Він потім відгукнеться, не хвилюйтеся.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 19.07.2010 – 21:12

• 0

#48 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 21:09

Перегляд дописуSensssorika (19.07.2010 19:15) писав:

я ж казала, шо МЕНІ так зручніше.
Але ця тема не про те, що зручніше ВАМ, а про слінг, тому ВАМ зі ВАШИМИ зручностями нема сенсу тут дописувати.

набагато. оті слінги, особливо де через шию йде- мене особисто в гроб заженуть.
Ахаха!
Це, як раз, одна з найрозповсюдженіших помилок використання слінга, бо правильне використання - це опорра на плече в цілому /включно з біцепсом чи тріцепсом, забув як його/.

користі жінці від того не буде. ви погано знаєте своє тіло, якшо стверджуєте інше. навіть доровій жінці небажано таке. укріплювати спину треба, але не тяжестями . от і все ))
Мульони жінок щороку доводять протилежне, але ж вам це не наказ.

поки дитина мала, вона має спати. часто спати. майже постійно. поїла і спати.
Часто - файне слово без чіткого значення. Давайте в годинах.

ти подумай, тобі самій було би зручно в том слінгу спати?
Тобто в гамаку. Не мав нагоди.

коли мати рухається і це геть не схоже на "заколисування", це скоріш якесь дьоргання.
Гагага!
Це, звісною нічого, що саме опора на хребет у цілому є найплавнішою, що підтверджено зокрема сінематографом.

я сподіваюся, ноги потім криві не ростуть гг
Якби ви хоч трохи читали посилання, наведені в цій темі, то навіть би знали! Проте вам же релігія забороняє, юлі.
  • 0

#49 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.07.2010 – 21:15

Перегляд дописуzav (19.07.2010 21:56) писав:

ой так хто б казав, хто б казав)

Перегляд дописуzav (19.07.2010 22:09) писав:

Ахаха!
Це, як раз, одна з найрозповсюдженіших помилок використання слінга, бо правильне використання - це опорра на плече в цілому /включно з біцепсом чи тріцепсом, забув як його/.
зав, ти придурюєшся, чи серйозно трошшки..м?
я прекрасно знаю чого мені можна, а чого - ні. ти ж не маєш жодного відношеняя ні до лікарів, ні до спорту, щоб знати які в людини мають бути обмеження, а лише покладаєшся на зручну для себе думку "десь прочитав".
  • 0

#50 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 21:16

Перегляд дописуreyneke (19.07.2010 16:39) писав:

Зимова Дівчина, та навіть спуститися самій із двійнею і коляскою одночасно буде важкувато.
Пуста коляска важитиме кілограмів 15, а скоріш за все і більше... + 2 дитини мінімум по 3 кіло, які за півроку будуть вже по 6-9 кг.
Ще й подвійні коляски або довгі, або широкі... не зручно розвертатися на сходах між поверхами. Припускаю, що спуститися ще можна. А от вгору страшно подумати, як все це перти без вантажного ліфту.
хм…шкода. але принаймні якщо дуже треба то хоч винести можна, а занести попросити допомогти.

Перегляд дописуKassandra (19.07.2010 16:41) писав:

думаю тут вийшло так, що вже просто я і reyneke сприймаєм слінг як варіант, коли візочки майже не використовуються(часто мами взагалі від візків відмовляються на користь слінгів)
думаю не варто відмовлятись категорично. слінг зручно у місцях складних для пересування візочком. так з ним легше ніж на руках, але все одно важкувато. тому візочок не можна виключати зовсім.

щодо шкідливості мамі — ну якщо їй здоров’я не дозволяє на руках, то хай качає біцепси для візочка. кожен виходить з власних можливостей я думаю. розповідати, що це зручно лише з власного досвіду певно теж не об’єктивно, бо ж умови проживання дійсно різні і в нашій країні не облаштовано ані для візочків з дітьми, ані для стареньких чи людей з обмеженими фізичними можливостями. тому якщо малюка треба в поліклінніку (а не дай Бог ще й в якусь спеціалізовану лікарню) відвезти, а вона далеко від дому — то видовище страшне як отого возика в транспорт пхають або по сходах.
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.07.2010 – 21:19

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 22:08) писав:

І Сенсоріка права: навіть якщо дитина маленька, то це завжди кілька кілограмів на спині/плечах. Потім ще більше і так кілька годин. Навіть якщо тепер цього не відчуваєте, то й так це далі навантаження для Вашого хребету. Він потім відгукнеться, не хвилюйтеся.
зауважу, що відгукнеться ЖІНЦІ. чоловіки слінги шось не дуже полюбляють носити.
  • 0

#52 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 21:20

Заве, вибачте, але гляньте спочатку на себе.
Так, у мене кращий досвід вибору способу ведення дискусії.

Від прогулянок мали б бути візки. І дитина до року має сідати та ходити, в слінгу цього не навчиться, а хребет згодом має стати схожий на дорослого, у слінгу це теж не станеться. Давайте ще дітям подушки під голову, якщо цілий день у слінгу, то й яка різниця, що вночі з ним діятиметься, і так нехай цілий рік, а може два.
Ви би теж ознайомилися із посиланнями вище, бо якісь вигадки пишете, читати нудно.

Від щоденних занять є ліжко/колиска. Для спорадичних дій брати на руки і все. Слінг хіба використувати лише тоді, коли треба йти в будинок, а візка нікуди подіти. Але нафіга брати слінг на прогулянку, коли не йдеш за справами, або таскати весь день вдома на спині дитину - поясніть.
Ваша хвантазія, що вигадала, наче дитину в слінгу носять цілодобово, лякає не на жарт...

І ще одне пане Зав, Ви це мали б знати як тато: дитина відчуває присутність мами/тата. Якщо цілий день таскати дитину з собою, то я Вам гарантую тільки один результат: Ви її залишите на хвилинку, а вона буде ридати. Ви не будете спроможні її залишити на хоча б момент через кілька довгих років. Це гарантована погана звичка.
Ну, я вам як тато і відповім: мій син перебував на руцях доволі часу, проте з якоїсь дивини не плякає, як залишається на самоті. Шо делать?!
  • 0

#53 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 21:23

…Але нафіга брати слінг на прогулянку, коли не йдеш за справами, або таскати весь день вдома на спині дитину - поясніть.

та чого ж постійно? лише вимушено для зручності. постійно на руках лише дурні дітей тримають, бо потім істирички балувані виростають.
  • 0

#54 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 21:29

Перегляд дописуzav (19.07.2010 21:20) писав:

Так, у мене кращий досвід вибору способу ведення дискусії.

Ви би теж ознайомилися із посиланнями вище, бо якісь вигадки пишете, читати нудно.

Ваша хвантазія, що вигадала, наче дитину в слінгу носять цілодобово, лякає не на жарт...

Ну, я вам як тато і відповім: мій син перебував на руцях доволі часу, проте з якоїсь дивини не плякає, як залишається на самоті. Шо делать?!
Та не кажіть, забагато батьків задля своєї вигоди носить задовго в слінгу і якщо посилаєте на зміст з попередніх сторінок, то нехай: відкриваю першу сторінку і що бачу у першому пості на першому місці? Жіночку в кухні, що нафігзнаєдлячого таскає дитину на спині, а займається домашнім обов'язком. А слінг мав би використовуватися тільки у вищезгаданих ситуаціях, тобто коли треба. І вибачте, але мені теж нудно читати, даремна ця дискусія вабще. Тільки чогось на флейм перейшло і то з обох сторін, Ви теж винні.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.07.2010 21:23) писав:

та чого ж постійно? лише вимушено для зручності. постійно на руках лише дурні дітей тримають, бо потім істирички балувані виростають.
Отож-бо.
  • 0

#55 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 21:42

він по 12 год працює) зате потім у вихідні можна РАЗОМ і в магазин і куди завгодно, щоб ВСІМ, і дитині в тому числі, зручно було. якшо ж ну дуже крайня необідність- то я не проти коляски. я ж казала, шо МЕНІ так зручніше. набагато. оті слінги, особливо де через шию йде- мене особисто в гроб заженуть. я ж кажу, шо в мене дуже погане здоров"я. для мене є нормальним втратити свідомість. тому я взагалі САМА на вулицю не дуже люблю ходити. користі жінці від того не буде. ви погано знаєте своє тіло, якшо стверджуєте інше. навіть доровій жінці небажано таке. укріплювати спину треба, але не тяжестями . от і все ))

поки дитина мала, вона має спати. часто спати. майже постійно. поїла і спати. дуже мало вона бодрствує. ну я ік тоді можна ту дитину кудись тягнути? ти подумай, тобі самій було би зручно в том слінгу спати? коли мати рухається і це геть не схоже на "заколисування", це скоріш якесь дьоргання. а вже ближче до року, то дитина стає просто важкою для довгих прогулянок в тих слінгах. оті рюкзаки смішно виглядають. дитина на черепашку схожа- руки, ноги в сторони. я сподіваюся, ноги потім криві не ростуть гг
нарешті, дочекалася я тих слів..І то треба було стільки морозити всякого, перш ніж сказати що ТОБІ то не йде?
Добре, ми розібралися, що ТОБІ то не підходить...Але ж нашо городити, що й інші тим не мають користуватися. І до ерчі, якихось конкретних агрументів шкідливості слінгів ми від тебе ен почули: лише твої фантазії.
А і до речі, поза "жабкою"(коли дитина вертикально) якраз дуже хороша для хребта і є профілактичною від дисплазії. Сама знаєш що таке дисплазія. Ніколи не носила дитину на стегні? Там теж ноги в сторони.
  • 0

#56 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 21:46

Перегляд дописуSensssorika (19.07.2010 22:19) писав:

зауважу, що відгукнеться ЖІНЦІ. чоловіки слінги шось не дуже полюбляють носити.
Це, звісно, нічого, що я слінг носив не менше дружини, патамуша тягати сина на руцях натурально важко /да, йа слабак/.
Прикріплений файл  P1258684.JPG   125.22К   19 Кількість завантажень:

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 22:29) писав:

Жіночку в кухні, що нафігзнаєдлячого таскає дитину на спині, а займається домашнім обов'язком. А слінг мав би використовуватися тільки у вищезгаданих ситуаціях, тобто коли треба.
Готувати їжу авжеж не треба, нащо. Її приготує чоловік після 12 годинного робочого дня, безперечно, тим більше з нього ліпший кухар.
  • 0

#57 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 21:49

Перегляд дописуzav (19.07.2010 21:46) писав:

Готувати їжу авжеж не треба, нащо. Її приготує чоловік після 12 годинного робочого дня, безперечно, тим більше з нього ліпший кухар.
А покласти дитину в колиску/ліжку/спеціальне кріселко слабо? Ну слабо, це дитина якраз потрібна для готування. Нехай ще посидить під час прання, прибирання ітепе, вона ж необхідня для цих дій - і так кілька годин. Заве, не бредіть.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 19.07.2010 – 21:51

• 0

#58 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 21:59

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 22:29) писав:

Жіночку в кухні, що нафігзнаєдлячого таскає дитину на спині, а займається домашнім обов'язком. А слінг мав би використовуватися тільки у вищезгаданих ситуаціях, тобто коли треба.
Отож-бо.
Ну, на вигляд дитині місяців 8-9. Доволі небезпечний період тим, що діти починають вже повзати і звалюватись фігзнакуди.А так що, примотала дитину на спину і знаєш, що дитина не полізе куди не треба, а заодно і дивитися що мама робить - а то ж все їй в голові і відкладається.Дивиться і вчиться.
А в манеж чи ліжечко не завжди покладеш.Моя Яна як репетує, коли її в ліжечко покласти хочуть. Нє,мусить на отому дивані сидіти. А з дивана звалитися - нєфіг шо.

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 22:49) писав:

А покласти дитину в колиску/ліжку/спеціальне кріселко слабо? Ну слабо, це дитина якраз потрібна для готування. Нехай ще посидить під час прання, прибирання ітепе, вона ж необхідня для цих дій - і так кілька годин. Заве, не бредіть.
ну,мама то не робить декілька годин підряд. Так, хвилин 20 то, хвилин 20 то.

Народ, давайте зійдемося на тому - що вибирати слінг - діло батьківсько-особисте. Я,зав і рейнеке - прихильники. Хтось - ярий противник. Хтось - нейтралітет, і спримає скорше як зрідка можливість звільнити руки. Але думаю що ніхто(ну,хіба крім Сенсоріки) не проти, що воно не є шкідливе.

Повідомлення відредагував Kassandra: 19.07.2010 – 22:03

• 0

#59 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 22:02

Перегляд дописуKassandra (19.07.2010 21:55) писав:

Ну, на вигляд дитині місяців 8-9. Доволі небезпечний період тим, що діти починають вже повзати і звалюватись фігзнакуди.А так що, примотала дитину на спину і знаєш, що дитина не полізе куди не треба, а заодно і дивитися що мама робить - а то ж все їй в голові і відкладається.Дивиться і вчиться.
А в манеж чи ліжечко не завжди покладеш.Моя Яна як репетує, коли її в ліжечко покласти хочуть. Нє,мусить на отому дивані сидіти. А з дивана звалитися - нєфіг шо.
Але така дитина вже важка. Це раз. Два - є всякі інші акцесорії для надто рухливих дітей у цьому віці, їх можна нормально на підлозі навіть поставити, хоча б така штука:

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Зображення

І самостійно лазить, куди хоче, впізнає світ, вчиться і всьо такоє. Бо таким чином то дійдемо, що дитина може весь рік чи два на спині прожити, бо постійно буде кудись лізти. Ну нормально, що буде. Тільки таскати на собі весь час - не вихід.
  • 0

#60 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 22:14

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 23:02) писав:

Але така дитина вже важка. Це раз. Два - є всякі інші акцесорії для надто рухливих дітей у цьому віці, їх можна нормально на підлозі навіть поставити, хоча б така штука:

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Зображення

І самостійно лазить, куди хоче, впізнає світ, вчиться і всьо такоє. Бо таким чином то дійдемо, що дитина може весь рік чи два на спині прожити, бо постійно буде кудись лізти. Ну нормально, що буде. Тільки таскати на собі весь час - не вихід.
ну, ходунці - це окрема тема. Я своїй дитині ходунці не куплятиму - дитина звикає ходити на пальчиках(а не на всю ступню ставати) і без ходунців часто її несе фігзнакуди та й довше вчиться ходити. + ходунцями краще користуватися не раніше 8ми місяців. Та й для хребта не дуже добре. Буває що і перекидаються в таких ходунцях. Так що - не вихід.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних