Перейти до вмісту

Слінг

Повідомлень в темі: 81

#21 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.07.2010 – 09:32

Перегляд дописуFT232BM (18.07.2010 00:45) писав:

Цікаво, у давні часи дитину теж повсюду з собою таскали? Бо якщо не таскали, то це не здорово на генетичному рівні і вирішення проблеми буде чи не практичним чи шкідливим.
а віриш, таскали!

1310р
Зображення

1400
Зображення

1620
Зображення

1850
Зображення

Перегляд дописуВакуОлька (18.07.2010 00:34) писав:

Не знаю, не знаю. Сестра пошила собі слінг - ще з першим малюком, сказала що не буде носити, бо страшно за хребет дітей.

Потім коли кума спробувала донечку покласти в слін, я зрозуміла, що так налякало сестру.. Хребет просто дугою. Коли дитина на руках - хребет так ніколи не вгнеться... Коротше - баба Яга я проти
тут можливі ще два варіанти:
1. слінг пошито неправильно
2.дитину поклали неправильно.

і 3. в новонароджених хребет зовсім не такий як у дорослих.

Звиняйте за російську...але забагато і влом перекладати.

Цитата

Рошель Кейсес доктор клиники хиропрактики в Карслисле, Штате Пенсильвания, США, подтверждает, что ношение малышей в слинге наиболее физиологично, ведь именно в нем идет равномерная нагрузка на позвоночник малыша, карапуз располагается в лоскуте, как если бы взрослый лег в гамак – удобно и комфортно. А вот ношение малютки в рюкзаке-кенгуру больше напоминает парашютиста висящего на стропах – где вес тела приходится только на самую нижнюю часть позвоночника, тем самым создает чрезмерное напряжение. А ведь это может негативно повлиять на развитие позвоночника!

Ближе к 4-6 месяцам малыша можно будет носить в слинге «на бедре», что тоже очень полезно для формирующихся тазобедренных суставов крохи. Всем известно, что последнее время один из самых распространенных диагнозов среди младенцев является недоразвитие тазобедренных суставов. Так вот, чтобы его избежать, для профилактики и лечения несложных случаев можно использовать постоянное ношение малыша на бедре, правда следует помнить, что носить кроху придется попеременно, то на одном бедре, то на другом.

Перегляд дописуSensssorika (18.07.2010 00:34) писав:

мені от на руках легше носити, ніж на спині.. хребці зміщені і це адський біль буде. і носити тяжесті на спині саме тому і не реомендується. я ж не перший рік хворію. спина має бути пряма і РОЗСЛАБЛЕНА. ну як ут розслабишнся здитиною-то ? :(

і спешл фор ю

Цитата

до народження саші мала страшні проблеми зі спиною. постійно *вилітали* диски (3 штуки). вправляли їх, таблетки, уколи і так далі, знов вилітали (дякую мамі за раннє садіння і підпирання подушками). солі в шийному відділі, як наслідок - страшні мігрені, затерпання комірцевої зони. вагітною ходила, то для мене було шось страшне. руки терпли так - шо пальці відчула аж після пологів.
а коли почала носити постійно сашу в шарфі (саме в шарфі), то отим перехрещенням полотен на спині натренувала м*язевий корсет, який утримує хребет і диски на місці. повірте - я навіть не чую спини. навіть коли сашу зараз на руках ношу.

Повідомлення відредагував Kassandra: 18.07.2010 – 09:32

• 0

#22 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 11:32

Перегляд дописуFT232BM (18.07.2010 00:45) писав:

Цікаво, у давні часи дитину теж повсюду з собою таскали?
Нє, в декретній відпустці 3 роки сиділи. :(

Перегляд дописуВакуОлька (18.07.2010 00:34) писав:

Не знаю, не знаю. Сестра пошила собі слінг - ще з першим малюком, сказала що не буде носити, бо страшно за хребет дітей.

Потім коли кума спробувала донечку покласти в слін, я зрозуміла, що так налякало сестру.. Хребет просто дугою. Коли дитина на руках - хребет так ніколи не вгнеться... Коротше - баба Яга я проти

Перегляд дописуSensssorika (18.07.2010 00:38) писав:

поза ні в якому разі НЕ природня.

Цитата

Зображення
Ребенок в животе у мамы находится свернутым в клубочек, спинка округлена, ножки, ручки и голова согнуты и прижаты в груди и животу. Все мышцы, отвечающие за сгибание, напряжены – находятся в тонусе. Эта поза эмбриона, в ней малыш растет и развивается до момента появления на свет.

Зображення
Малыш все еще любит сворачиваться калачиком, прижимая к себе ножки и ручки, так он чувствует себя спокойно и комфортно – как в животе у мамы. В течение еще долгого времени у крохи все мышцы – сгибатели будут в тонусе, ребеночек будет «отвыкать» от эмбриональной позы постепенно, а пока она для него родная и привычная, физиологичная…

Физиологичная поза – это положение, отвечающее особенностям анатомического строения и функционирования всех систем организма ребенка; положение, в котором малыш правильно растет и развивается, в котором ребенку комфортно, спокойно, удобно.

Примем за аксиому:
Все правильные позы на руках у мамы для ребенка физиологичны

Если бы было иначе, если бы ношение на руках вредило детскому позвоночнику, то мы, как биологический вид, уже вымерли бы.
Звідси: http://vslinge.ru/view_post.php?id=8
  • 0

#23 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.07.2010 – 15:41

Перегляд дописуzav (18.07.2010 09:17) писав:

Вам і вашій сестрі варто ознайомитися з думкою лікарів, що їх вище панна Kassandra навела, бо кажете трохи дурниці.

Спробуйте ще раз.
http://www.google.com.ua/search?hl=uk&...q=&gs_rfai=
p.s. Учергове спостерігаю спробу небатьків та нелікарів щось довести батькам і лікарям. Це так мило. Нічьо, терпляче чекатиму на пані spanky.
p.p.s. ВакуОлька та Sensssorika: туге сповивання "солдатиком" - єдиноможливий ваш вибір. Усе решта - неприродно. Особливо неприродною є поза малюка в утробі матері, так. Усі 9 місяці в категорично неприродна! І це потребує виправлення. Гигиги.
вау, заве, я у лікарів, мабуть, частіше за вас(усіх разом взятих) буваю. неприродня. далі!

Перегляд дописуKassandra (18.07.2010 10:32) писав:

і спешл фор ю
та я бо краще знаю коли я відчуваю біль, а коли - ні. чого б це я інших слухала?

питання до всіх: нашо дитину з собою таскати? ну кудиииии тій малій дитині так конче необхідно бути до року ? і якшо вже так необхідно, то неже батько на руках не донесе? а вже після року ті слінги афігєть як шкідливі, ви б ще дитину до 5ти років у памперси одягали. якихось "маминих синочків" вихлвуєте- все ж під боком має бути. тьху.

--------------
от недавно бачила матусь, які з ну геть малюками гуляли по парку. діти в колясках були. якраз тополиний пух літав. класні мами, їм вдома скучно,вони підуть у парк, сядуть там як курки , такою зграєю баб з 10 і теревенять. дітям якраз дуже корисно бути на свіжому повітрі. особлио в такий час, давайте хай в дітей змалечку алергії будуть, запалення дихальних шляхів і теде. умнічкі мамачкі. де ше діти потрібні?в магазині? точно. шо ж це за похід по магазинам без дитини. скучно, да? і коляски нам не підходять,треба слінги. шоб зручно було і пакети з покупками тягти і дитину. на собі. вау.
а як же ж вдома без тої кенгурушки бути? та ніяк! в мами ж ні очей , ні рук, ні мізків! давайте приклеїм до себе дитину, хай її від рухів мами постійно шатає, хай дитинй росте дьорганою.

отака приблизна думка мого невропатолога.
  • 0

#24 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 16:52

Перегляд дописуSensssorika (18.07.2010 16:41) писав:

от недавно бачила матусь, які з ну геть малюками гуляли по парку. діти в колясках були. якраз тополиний пух літав. класні мами, їм вдома скучно
Еее.... тополиний пух місяць літає, то що, з дому не виходити? Я знаю двох матусь: одна не ходить гуляти, бо їй не цікаво кожного дня одними і тими ж дворами ходити (парку, нажаль, нема поруч), то вона вважає, що дитині краще гуляти на балконі. А друга вийшла гуляти тільки в 9 місяців, ще й здивувалась, що дитина з люльки виросла.
  • 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.07.2010 – 17:36

вау, заве, я у лікарів, мабуть, частіше за вас(усіх разом взятих) буваю. неприродня. далі!
Злив зараховано, дякую.

питання до всіх: нашо дитину з собою таскати? ну кудиииии тій малій дитині так конче необхідно бути до року ? і якшо вже так необхідно, то неже батько на руках не донесе? а вже після року ті слінги афігєть як шкідливі, ви б ще дитину до 5ти років у памперси одягали. якихось "маминих синочків" вихлвуєте- все ж під боком має бути. тьху.
Я так зрозумів, що ви з дому нікуди не виходитимете доки дитині не буде рік. Напевно, ваша свекруха так само чинила, йа вірю.
  • 0

#26 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.07.2010 – 22:03

Перегляд дописуzav (18.07.2010 18:36) писав:

Я так зрозумів, що ви з дому нікуди не виходитимете доки дитині не буде рік. Напевно, ваша свекруха так само чинила, йа вірю.
гагага. для таких цілей є чоловік, а матері зовсім не треба на собі кілька кілограмв таскати.

до речі, носити дитину за спиною можуть тільки дуже бепечні і пофігістичні батьки. це шось типу "с глаз далой".

а перед собою, це має кілька кіло притискати до груді, брюшной поласті. шо між іншим теж не можна.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 18.07.2010 – 22:01

• 0

#27 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.07.2010 – 22:06

reyneke, виходить що дитина не має вирівнювати хребта з часом, так виходить?
  • 0

#28 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.07.2010 – 22:07

Перегляд дописуreyneke (18.07.2010 17:52) писав:

Еее.... тополиний пух місяць літає, то що, з дому не виходити? Я знаю двох матусь: одна не ходить гуляти, бо їй не цікаво кожного дня одними і тими ж дворами ходити (парку, нажаль, нема поруч), то вона вважає, що дитині краще гуляти на балконі. А друга вийшла гуляти тільки в 9 місяців, ще й здивувалась, що дитина з люльки виросла.
я як алергік, можу запевнити, шо існує багато чого окрім пуху. тут же так багато бояться тварин. прям помре дитина якшо з котом пограється. шерсть і ше шось там навидумуване. але так, бувають і такі випадки, але це не так часто як от з пухом. або, наприклад, акації. потім в кінці літа ше амброзія. це з найпоширенішого. гуляти з дитиною необхідно, але думати де саме ви це робите.
  • 0

#29 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 18.07.2010 – 22:09

До речі, в магазин зручніше, все ж, з коляскою ходити, бо в слінгу не зручно продукти нести.) А от в поліклініку - саме те. В нашій поліклініці, наприклад, не завжди є де ту коляску лишити, хіба що на вулиці велосипедним замком до паркану пристібнути, і не факт, що її не заплюють, ги.

А ще дитина може просто не бажати гуляти у колясці. А, скажімо, через пів години після виходу з дому підіймати крик. І потім ти в одній руці несеш дитину, що магічним образом перестала плакати, а іншою - штовхаєш коляску. В нас такий період був. І в багатьох знайомих так само. От в такі моменти дуже жалієш, що не сунула слінг в сумку... бо однією рукою управляти махіною, що важить 13 кіло і ще й не має поворотних коліс, м"яко кажучи, не дуже зручно.

До речі, підземний перехід із коляскою досить проблематично подолати. Пандуси гірші за їх відсутність, бо занадто круті, на них коляска із дитиною, мене, наприклад, просто перевішує. З великими колесами ще можна пострибати по сходах що вниз, що вгору (ага, 13 кіло коляски + 10 кіло дитини, вгору - красота для спини.) А якщо колеса малі, то доведеться або просити когось, щоб допоміг, або складати коляску, якщо то тростина, все брати в руці і своїми двома топати.
  • 0

#30 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.07.2010 – 22:16

якісь дивні в вас поліклініки. верблюди там шо лі?

гуляти з дитиною, коли вона кричить, вопить, плаче - це ж прекрасно. цікаво, як взнали, шо дитині не пообається саме коляска? сама розказала? може її там просто незручно поклали. або вона взагалі не хтіла на ту прогулянку йти, але ж тут вже батьки вирішують, куди тягти дитину. в підземному переході , мабуть, дуже цікаво.

ах да. Ви ж усі, мабуть, по квартирах живете. як це жахливо, дааа..
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 07:49

Перегляд дописуSensssorika (18.07.2010 23:16) писав:

гуляти з дитиною, коли вона кричить, вопить, плаче - це ж прекрасно. цікаво, як взнали, шо дитині не пообається саме коляска? сама розказала? може її там просто незручно поклали. або вона взагалі не хтіла на ту прогулянку йти, але ж тут вже батьки вирішують, куди тягти дитину. в підземному переході , мабуть, дуже цікаво.

Мабуть.
Файне слово.
Я такий радий, що ви все точно знатимете, і дитина ваша вже у пів року чітко висловлюватиме бажання або небажання йти на прогулянку, і поліклініки у вас на раёні зразкові, і житимете ви в селі, угу. Головне, без тополь.
p.s. А ще батько дитини буде постійно поряд, да.

Перегляд дописуFT232BM (18.07.2010 23:06) писав:

О, так-так, треба дитину щільно сповити, де й дрючка якогось /радше навіть дошку/ для жорсткості примотати, бо ж хребет не той-во-во, гигиги.
Знайдіть у знайомих дитину до пів року і візьміть на руки, нехай вас сфоткають з усіх боків, тоді роздивляйтеся світли - пізнавайте нове.
  • 0

#32 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 07:58

Перегляд дописуSensssorika (18.07.2010 23:03) писав:

гагага. для таких цілей є чоловік, а матері зовсім не треба на собі кілька кілограмв таскати.
Ну-ну... ти, мабуть, і на руки дитину не братимеш. Це ж кілька кілограмів таскати.

Перегляд дописуSensssorika (18.07.2010 23:03) писав:

а перед собою, це має кілька кіло притискати до груді, брюшной поласті. шо між іншим теж не можна.
Точно про післяпологовий бондаж ніколи не чула, де брюшна порожнина тупо зтискається. Так шо какбе не факт.
Та й дитину не так шоб аж притискають... так же ж і задушити можна, нє?

Перегляд дописуFT232BM (18.07.2010 23:06) писав:

Ні в якому разі. Дитина не вирівнює хребта. В неї формуються природні вигини під впливом самостійного сидіння. І слінг до них ніякого віднощення не має, він навпаки, ще й підтримує спину:

Цитата

Теперь обратимся к нахождению ребенка в слинге в этой физиологичной позе.
Зображення Зображення
На рисунке вы видите: ножки малыша широко разведены в стороны, согнуты в коленях и бедрах, как мы рассматривали выше, два полотнища слинга идут сверху вниз и крест на крест, то есть под попкой и бедрами малыша образуется крест из этих полотен слинга. Полотна расправлены таким образом, что каждое протянуто от одной коленочки малыша до другой, коленки находятся выше попки ребенка, вся нагрузка приходится на бедра малыша и снимается с нижнего отдела позвоночника. Это легко проверить, собрав полотна слинга в гармошку и отодвинув ткань слинга с попки ребенка так, чтобы она оставалась только на ножках. Положение ребенка при этом не изменится, не смотря на то, что под попкой ткани слинга совсем нет! Значит малыш не сидит на попе, как кажется на первый взгляд, и не испытывает нагрузку на копчик и поясничный и крестцовый отделы позвоночника. Вот что позволяет носить так детей самостоятельно не сидящих. Так как полотна слинга под бедрами малыша расправлены от коленки до коленки, и нагрузка распределена равномерно, то никакого пережатия сосудов под коленками не происходит. Обратите внимание на фото малышей в слингах или на таких детей на улице – ножки не синие, не красные, не отечные, значит все в порядке.
Зображення Зображення
Далее ребенок закрыт поверх еще одним слоем ткани, который натянут поперек, и плотно прижимает дите к телу мамы, ткань натянута от подмышек (или от шеи для совсем маленьких) до попки и проходит под ней и бедрами ребенка. Поперечное натяжение ткани и плотное прилегание тела ребенка к маме снимает нагрузку со всех отделов позвоночника, ребеночек примотан к маме, а не висит в слинге, как в мешке. Это позволяет носить ребенка с уверенностью в его безопасности.
PS: http://vslinge.ru/view_post.php?id=8 Читайте хоч трохи посилання....

Перегляд дописуSensssorika (18.07.2010 23:07) писав:

я як алергік, можу запевнити, шо існує багато чого окрім пуху. тут же так багато бояться тварин. прям помре дитина якшо з котом пограється. шерсть і ше шось там навидумуване. але так, бувають і такі випадки, але це не так часто як от з пухом. або, наприклад, акації. потім в кінці літа ше амброзія. це з найпоширенішого. гуляти з дитиною необхідно, але думати де саме ви це робите.
Ну ти алергік. А ті діти не алергіки. І шо, їм тепер гуляти тільки там, де ти гуляєш?

Ти, наче не в Україні живеш і не знаєш які можуть бути в нас люди. Ти в курсі, що і речі можуть красти?

гуляти з дитиною, коли вона кричить, вопить, плаче - це ж прекрасно. цікаво, як взнали, шо дитині не пообається саме коляска? сама розказала? може її там просто незручно поклали. або вона взагалі не хтіла на ту прогулянку йти, але ж тут вже батьки вирішують, куди тягти дитину.
:( Відкрию таємницю. До року, та мабуть і трохи більше, дитині пофіг, куди її тягнуть. Їй все цікаво.
А потреби прості: поїсти, поспати, попісяти, погратися, або щоб на руках потримали, щось роздивитися, щоб не холодно/жарко було. Шляхом виключення можна дуже просто знайти відповідь. А говорити реченнями вона ще довго не буде.

в підземному переході , мабуть, дуже цікаво.
Дивна. Дорогу перебігатимеш разом із коляскою?

Щиро радій, що ти не в квартирі, гг.

Повідомлення відредагував reyneke: 19.07.2010 – 08:02

• 0

#33 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 09:18

всі на раз накинулись на сенсоріку, яка не вбачає у слінгу для своєї дитини великої потреби. І що?А чому - не спробували розібратися?Тому що це - індивідуальний вибір, ага. Бажаєте носити всюди дитину в слінгу - носіть. Тим паче, що нешкідливість такого носіння доведена ніби фахівцями. у чому річ?якшо матері не дозволяє це робити здоров"я - то якого біса робити з неї погану ніби матір?))Мені дозволяє, але я багато не ношу. Так, є батько. І за великими покупками може сходити він. А любить ваша дитина слінг чи візочок, чи у вас сидіти на шиї - то суто ваше вихованняі осбливості вашої дитини. І в тому теж нема кардинального добре чи зле.
І зовсім ненав"язливий приклад з оточення. Не знаю, чи наслідок носвння в слінгу чи просто нестійкості батьків - дитина у три роки відмовляється ходити пішки на відстані 10 хв ходьби від дому. В садок тато носить на "конику", тобто на шиї. Бо дитина просто не звикла. Або батьки просто носили. І носитимуть. А шо? Тепер модно надмірно випещувати малят - фізичний контакт з батьками і все таке. І ці діти підгузки юзають до трьох ,а то й більше років. Але ви тут тему перевернули начебто - хто не юзає слінг і не носить дитину - то ізвєрг((
П.С. Живу в квартирі. Ходимо тепер пішки. Нам 3, 5 роки.
  • 0

#34 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 09:41

як на мене штука таки класна і в деяких випадках дуже потрібна.
це чудово якщо тато дитини завжди поруч, або у вас надто спокійна дитина і не потребує зайвої уваги. але ж зазвичай тата таки забеспечують сім’ю і тому мають бути на роботі. а мамам дуже багато речей треба вирішувати поза домом. добре якщо є з ким лишити дитину, а якщо ні?
це чудово якщо ви живете в маленькому містечку зі зручними тротуарами та сходами, а якщо це велике місто з активним рухом — з візочком таки буде складно вправлятись. а візочок значно важчий ніж сама дитинка.
звичайно суперово жити у власному будинку позбавленого всіх можливих алергенів та небезпек для дитини та мати в сім’ї дитячого лікаря унівресала та ще й власне авто на додачу. але ж люди живуть в різних умовах та місцях тому іноді треба виходити з ситуації.
в будинку батьків жінка гуляє з дітьми лише у вихідні. в неї двійня і вона не може сама спустити візочок (в будинку немає ліфта). а чоловік до пізна на роботі. і на руках обох дітей не винесеш. гуляють на балконі. цікаво чи можна той слінг для обох дітей одночасно юзати?
  • 0

#35 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 09:48

це ще раз доводить думку, що для одних - це важлива і конче потрібна річ, а інші не вбачають потреби у частому користуванні. Без сумніву, слінг - хороша допомога батькам))але на варто робити з нього культу. От і все.

Повідомлення відредагував веснянка: 19.07.2010 – 09:51

• 0

#36 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 10:04

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.07.2010 10:41) писав:

в будинку батьків жінка гуляє з дітьми лише у вихідні. в неї двійня і вона не може сама спустити візочок (в будинку немає ліфта). а чоловік до пізна на роботі. і на руках обох дітей не винесеш. гуляють на балконі. цікаво чи можна той слінг для обох дітей одночасно юзати?
можна.але слінгошарф(точніше два). І довго бажано не носити, бо все-таки подвійна нагрузка(в порівнянні із однією дитиною).
  • 0

#37 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 11:18

Перегляд дописувеснянка (19.07.2010 10:18) писав:

всі на раз накинулись на сенсоріку
Це ще хто на кого накинувся.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.07.2010 10:41) писав:

цікаво чи можна той слінг для обох дітей одночасно юзати?
Можна. Але це, думаю, вже точно тільки з залізними м"язами на спині.

Шарф можна і один, поки діти малі.
Зображення
а далі комбінувати 2 слінги.
Зображення
Зображення
Зображення
  • 0

#38 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 13:58

Перегляд дописувеснянка (19.07.2010 10:48) писав:

це ще раз доводить думку, що для одних - це важлива і конче потрібна річ, а інші не вбачають потреби у частому користуванні. Без сумніву, слінг - хороша допомога батькам))але на варто робити з нього культу. От і все.
так ніхто ж не робить. просто в деяких випадках він дійсно дуже рятує.

Перегляд дописуKassandra (19.07.2010 11:04) писав:

можна.але слінгошарф(точніше два). І довго бажано не носити, бо все-таки подвійна нагрузка(в порівнянні із однією дитиною).

Перегляд дописуreyneke (19.07.2010 12:18) писав:

Можна. Але це, думаю, вже точно тільки з залізними м"язами на спині.
та ніхто ж не каже носити постійно. я от про ту ситуацію питала, коли двоє дітей і треба ще й возика надвір винести самій. тут би ідеально підійшло.
  • 0

#39 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 15:39

Зимова Дівчина, та навіть спуститися самій із двійнею і коляскою одночасно буде важкувато.
Пуста коляска важитиме кілограмів 15, а скоріш за все і більше... + 2 дитини мінімум по 3 кіло, які за півроку будуть вже по 6-9 кг.
Ще й подвійні коляски або довгі, або широкі... не зручно розвертатися на сходах між поверхами. Припускаю, що спуститися ще можна. А от вгору страшно подумати, як все це перти без вантажного ліфту.
  • 0

#40 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 15:41

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.07.2010 14:58) писав:

та ніхто ж не каже носити постійно. я от про ту ситуацію питала, коли двоє дітей і треба ще й возика надвір винести самій. тут би ідеально підійшло.
думаю тут вийшло так, що вже просто я і reyneke сприймаєм слінг як варіант, коли візочки майже не використовуються(часто мами взагалі від візків відмовляються на користь слінгів)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних