Перейти до вмісту

Вдівство та другий шлюб

Повідомлень в темі: 21

#21 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2563 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.07.2010 – 17:38

Ой сестра, хоча знаю, яка там ситуація, то скажу те саме, що решта - забий (хоча я знаю також, що легше сказати чим зробити).
Або хай домовляться ці сини між собою, щоб поставити йому ідентичний ультиматум - вони або вона. Якщо вони - гаразд, нема що довго тримати обіди, якщо вона - хай заб'ють, навіть якщо це рідний тато, хоча б задля пам'яті про маму.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 16.07.2010 – 17:39

• 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.07.2010 – 18:03

Перегляд дописуNеmesis (16.07.2010 18:38) писав:

Ой сестра, хоча знаю, яка там ситуація, то скажу те саме, що решта - забий (хоча я знаю також, що легше сказати чим зробити).
Або хай домовляться ці сини між собою, щоб поставити йому ідентичний ультиматум - вони або вона. Якщо вони - гаразд, нема що довго тримати обіди, якщо вона - хай заб'ють, навіть якщо це рідний тато, хоча б задля пам'яті про маму.
я б забила. я взагалі з ними мало спілкуюся, тим більше , шо я дядька ненавиджу, бо тітка через нього померла. а мій тато з ним брати. він не може споійно дивитися на це вс. чула кілька разів як вони по телефону говорять. тато тоді такий, шо аж не впізнати його.

виходить так, шо невісткам тітку мою жальніш, ні моєму дядьку. і забий чи не забий, а це так неприємно (
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних