Перейти до вмісту

Як змінити дівчину?

Повідомлень в темі: 60

#41 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 11.07.2010 – 13:21

Перегляд дописуОнук Велеса (11.07.2010 12:40) писав:

Ви матимете цілковиту рацію, вихваляючи її "лідерські" якості, якщо ми матимемо інформацію про вік тих, якими вона "гралась". На мою думку, ця баришня цілковито підпадає під типаж набоковської "німфетки" з гарними перспективами мати серйозні проблеми сімейного плану в майбутньому.

Може. Може бути і таке. Але не менше шансів, що навпаки. Матиме дуже класну сім*ю. Лідер, він завжди лідер. Його помічають. І його ж, "грузять" оточуючі. Про нього починають говорити. Он ми тут, наприклад... дівчинка вже змусила говорити про неї. На лідерах завжди тягар. І заздрісників та авантюристів, навколо неміряно. Не підірватись би від такої ноші. То вже, на який бік її доля впаде.
Я помічаю одне : дівчинку хтось там образив обманом. Це буває.. Юність... "Влюбльонность"... Боляче....але ЩО робить дівчинка ? вона окреслила територію на якій розпочала війну. Вона сама собі стратег, головнокомандувач, і вона ж - бойова одиниця. Вона не питає тут, що їй робити ? Вона - діє. При цьому її душевний стан тяжчий, ніж у Морзана, та його хлопців-друзів РАЗОМ взятих, бо образили ЇЇ, а не когось з них. Здавалось би, дівчинка мала б розгубитись....але диво!, розгубленим є Морзан ! І головне, КОГО вона вибирає у супротивники ?....протилежну СИЛЬНУ стать ! Це, чи не гідне поваги до неї ? От якраз цього не розуміє РОЗГУБЛЕНИЙ Морзан. Йому то невідомо що термін "вона грається з хлопцями" є різновид РЕАЛЬНОЇ ВІЙНИ жіночими методами. Війни сміливої (не морду ж їй бити хлопцям !), тонкої, інтелектуальної, і водночас, жорстокої. Дівчинка наскільки майстерно веде ту війну захищаючи свою ображену суть, що її НЕЩАСНІ супротивники сприймають це за "гру з хлопцями". Пацани...ви чо? треж хоч трохи головою шось думать. Я б на вашому місці, отій Дівчинці, щодня дарував би оберемок троянд і пилинки здував би. А то ви наче якісь бовдури проти чотирнадцятилітньої сміливої Дівчинки. З чим вас і вітаю. А ти, Морзане, шось зрозумів ? Нє ? Ото бери оберемок троянд, чухрай до тієї чудо-Дівчинки, і сміливо, без показухи, зізінайся що кохаєш і шануєш її. Тіко не зайди, по дорозі, за порадою до хлопців. Іди САМ. Ризикуй. Он вона ж...ризикує. Іди, Морзане, поки її "нє увєлі" достойні неї. Вона цього варта.
Як думаєш, друже, Онук Велеса ?

ПС. Одна поправочка, Морзане. Не іди до неї, а БІЖИ.

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.07.2010 – 13:22

• 0

#42 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 13:30

Перегляд дописуБезбожник (11.07.2010 14:21) писав:

Може. Може бути і таке. Але не менше шансів, що навпаки. Матиме дуже класну сім*ю. Лідер, він завжди лідер. Його помічають. І його ж, "грузять" оточуючі. Про нього починають говорити. Он ми тут, наприклад... дівчинка вже змусила говорити про неї. На лідерах завжди тягар. І заздрісників та авантюристів, навколо неміряно. Не підірватись би від такої ноші. То вже, на який бік її доля впаде.
Я помічаю одне : дівчинку хтось там образив обманом. Це буває.. Юність... "Влюбльонность"... Боляче....але ЩО робить дівчинка ? вона окреслила територію на якій розпочала війну. Вона сама собі стратег, головнокомандувач, і вона ж - бойова одиниця. Вона не питає тут, що їй робити ? Вона - діє. При цьому її душевний стан тяжчий, ніж у Морзана, та його хлопців-друзів РАЗОМ взятих, бо образили ЇЇ, а не когось з них. Здавалось би, дівчинка мала б розгубитись....але диво!, розгубленим є Морзан ! І головне, КОГО вона вибирає у супротивники ?....протилежну СИЛЬНУ стать ! Це, чи не гідне поваги до неї ? От якраз цього не розуміє РОЗГУБЛЕНИЙ Морзан. Йому то невідомо що термін "вона грається з хлопцями" є різновид РЕАЛЬНОЇ ВІЙНИ жіночими методами. Війни сміливої (не морду ж їй бити хлопцям !), тонкої, інтелектуальної, і водночас, жорстокої. Дівчинка наскільки майстерно веде ту війну захищаючи свою ображену суть, що її НЕЩАСНІ супротивники сприймають це за "гру з хлопцями". Пацани...ви чо? треж хоч трохи головою шось думать. Я б на вашому місці, отій Дівчинці, щодня дарував би оберемок троянд і пилинки здував би. А то ви наче якісь бовдури проти чотирнадцятилітньої сміливої Дівчинки. З чим вас і вітаю. А ти, Морзане, шось зрозумів ? Нє ? Ото бери оберемок троянд, чухрай до тієї чудо-Дівчинки, і сміливо, без показухи, зізінайся що кохаєш і шануєш її. Тіко не зайди, по дорозі, за порадою до хлопців. Іди САМ. Ризикуй. Он вона ж...ризикує. Іди, Морзане, поки її "нє увєлі" достойні неї. Вона цього варта.
Як думаєш, друже, Онук Велеса ?

ПС. Одна поправочка, Морзане. Не іди до неї, а БІЖИ.

На мою думку, будь які ігри з почуттями закінчуюються плачевно (якщо людина не мазохіст або не садист). Можна погодитись, що вона знає правила гри та майсерно ними володіє, але питання, як колись говорив Холмс, в знакові. Якщо хлопець має позитивні почуття, то дівчина - наміри з явно протилежним знаком. Я вже давно засвоїв, що подібне притягується до подібного і породжує подібне, з того і зробив висновок про майбутні проблеми дівчини, бо шлях, який вона обрала, не веде до загоювання рани в її душі. І рано чи пізно хтось таки на ній відіграється.
  • 0

#43 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 11.07.2010 – 13:55

Перегляд дописуОнук Велеса (11.07.2010 14:30) писав:

На мою думку, будь які ігри з почуттями закінчуюються плачевно (якщо людина не мазохіст або не садист). Можна погодитись, що вона знає правила гри та майсерно ними володіє, але питання, як колись говорив Холмс, в знакові. Якщо хлопець має позитивні почуття, то дівчина - наміри з явно протилежним знаком. Я вже давно засвоїв, що подібне притягується до подібного і породжує подібне, з того і зробив висновок про майбутні проблеми дівчини, бо шлях, який вона обрала, не веде до загоювання рани в її душі. І рано чи пізно хтось таки на ній відіграється.

Або вилікує. Не виключаю, що вона, можливо, цього і хоче від "Морзана". Ото таким шляхом "гри з хлопцями". Їй таки ж, боляче.
  • 0

#44 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 14:11

Перегляд дописуБезбожник (11.07.2010 14:55) писав:

Або вилікує. Не виключаю, що вона, можливо, цього і хоче від "Морзана". Ото таким шляхом "гри з хлопцями". Їй таки ж, боляче.

Ми з Вами забуваємо про те, що їй 14 (нехай з половиною). Що відбувається в цьому віці з підлітками ми знаємо. І майже кожен з нас мав якісь симпатії, страждання або ще якісь переживання в цьому віці, але ж мало хто обирав шлях маніпулювання, принаймні я з такими не зустрічався. Хоча я за собою помітив, що вже не розумію тих, кому зараз 14 і більше. Можливо, це наразі нормальний шлях розвитку взаємовідносин, потрібно запитати закоханого.
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.07.2010 – 14:15

Перегляд дописуMorzan (9.07.2010 22:46) писав:

Є дівчина яка мені подобається, АЛЕ недавно я дізнався що вона грається хлопцями.Причина в тому що вона зустрічалася з одним хлопцем який образив її. Тепер вона мстить всім хлопцям, а я хочу з нею зустрічатись.Що мені робити? :)
Жінки мстиві - це факт, але чоловіки чомусь цим (фактом) постійно гребують. А потім дивуються, де у них беруться проблеми?.. Це відступ. По темі. Мало насправді мстивих людей. Дівчина завжди знає, що хоче (нє, то швидше про жінку). Знає, як взяти, коли і теде. Якщо перестрахочується, значить має неприємний досвід. Але то не означає, що вона залишиться назавжди недоступною чи мстивою. Просто потрібно знайти підхід до неї.

Перегляд дописузмій (9.07.2010 23:58) писав:

Слушна думка. І не треба навіть боятися дружби і робити натяк на любов. Треба просто дружити і все. Психологічна травма загоїться і дружба стопудово перетвориться з часом в кохання, звісно як що у хлопця взагалі є шанси сподобатися тій дівчині .

Перегляд дописузмій (10.07.2010 01:14) писав:

Можна, але ж йому хочеться саме з цією зустрічатися. Можливо вона якась особлива, рідкісна, то тоді його можна зрозуміти.
В мене де-жа-вю? Олесь, ти?

Перегляд дописуОнук Велеса (11.07.2010 15:11) писав:

Ми з Вами забуваємо про те, що їй 14 (нехай з половиною).
Йолкі! Не перечитала всю тему... Їй 14-ть??? А автору?
  • 0

#46 Євшанзілля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 14:19

от як би та дівчина, про яку тут так багато писали прочитала це.
Не виключено, що вона б довго сміялась з Морзана, та й з усього іншого
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.07.2010 – 14:23

Перегляд дописуЄвшанзілля (11.07.2010 15:19) писав:

от як би та дівчина, про яку тут так багато писали прочитала це.
Не виключено, що вона б довго сміялась з Морзана, та й з усього іншого
Через кілька ролків вона і з себе сміятиметься.)
  • 0

#48 Євшанзілля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 14:34

звичайно :)
  • 0

#49 Morzan

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Хмельницьк

Відправлено 11.07.2010 – 17:26

Перегляд дописуБезбожник (10.07.2010 22:13) писав:

А підступав це ШО ? З яких це пір до дівчини підступають ? Ти спочатку вибери якусь територію, окресли її кордони, затій на ній війну знайшовши супротивників, завоюй хоч би квадратний сантиметр тієї території, а вже опісля цього, кидай свой влюбльонний взор на пухкеньку і гарячу частину людства. І тоді, після твого першого трофею у вигляді квадратного сантиметра, ти знатимеш : до дівчини не підступають. Її тра завойовувать. І вона цього так хоче, аж тремтять її ніздрі. Не віриш ? спитай у неї. Я ж тобі сказав вище, вона старша за тебе. І не фізично (на пів-року як ти вказав) а розумово....років на 10 старша. Розумієш ? Нє ? Тоді спробуй знайти загальну мову з дівчинкою на 10 років молодшою за тебе. Скіко їй має бути ? чотири роки ?.... ото так ти виглядаєш перед об*єктом свого воздиханія, шукаючи відповіді тут.

Ну це ти вже загнув. Зарозуміле дєтство. В кортеньких дописах Сенссоріки на твою адресу, закладено цілу масу корисного матеріалу. При цьому - з тонким гумором і надсмешкой досвідченої жінки. Розумієш про шо я? нє?. Все просто : Сенссорика, льогко, шо мені на два пальця попісять, стала "на місце" тієї дівчини, і замість неї токмачить тобі те, про що та дівчина думає, знову таки, про тебе. В*їхав ?

То ото ж.

Від кого ? Від отих капловухих котрими вона маніпулює акі ляльками ? Вона їм ше й не таке скаже. Наївняк усьо проглотіт як "істину". Гм....а дівчинка то....молодчина, нічого не скажеш. Умнічка. Жаль шо я старий. Таке добро пропадає в окружєнії лопухів.

Від її старшої сестри!

Перегляд дописуОнук Велеса (11.07.2010 12:40) писав:

Ви матимете цілковиту рацію, вихваляючи її "лідерські" якості, якщо ми матимемо інформацію про вік тих, якими вона "гралась". На мою думку, ця баришня цілковито підпадає під типаж набоковської "німфетки" з гарними перспективами мати серйозні проблеми сімейного плану в майбутньому.

Вона гралася хлопцями 15-18р
  • 0

#50 Євшанзілля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 17:41

Ой, яка молодець :)
Morzan, подумайте, а їй ціаво з вами спілкуватись?
  • 0

#51 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 13.07.2010 – 10:22

Ой, кстаті да. Щоб зустрічатися з людиною, треба мати якісь спільні з нею інтереси. Ну наприклад, разом з нею на якісь концерти ходити, чи на футбол. Чи хоча б шоб було про що побалакати.
  • 0

#52 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.07.2010 – 12:32

Перегляд дописуСамотня (13.07.2010 11:22) писав:

Ой, кстаті да. Щоб зустрічатися з людиною, треба мати якісь спільні з нею інтереси. Ну наприклад, разом з нею на якісь концерти ходити, чи на футбол. Чи хоча б шоб було про що побалакати.
можна обговорити переваги її вагіни порівняно з іншими
  • 0

#53 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 13.07.2010 – 12:36

Перегляд дописуSergiy_K (13.07.2010 12:32) писав:

І отримати від неї в пику. )))
  • 0

#54 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 13.07.2010 – 14:55

Перегляд дописуSergiy_K (13.07.2010 13:32) писав:

ти вже починаєш дратувати і мене)))

Перегляд дописуСамотня (13.07.2010 13:36) писав:

І отримати від неї в пику. )))
чому в пику.. то ж переваги а не недоліки
  • 0

#55 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.07.2010 – 15:17

Перегляд дописуФабрегас (13.07.2010 15:55) писав:

ти вже починаєш дратувати і мене)))
це тому що тобі сказали, що на мої дописи потрібно так реагувати))

Перегляд дописуФабрегас (13.07.2010 15:55) писав:

чому в пику.. то ж переваги а не недоліки
не факт)
  • 0

#56 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 13.07.2010 – 15:25

Перегляд дописуSergiy_K (13.07.2010 16:17) писав:

це тому що тобі сказали, що на мої дописи потрібно так реагувати))
ні, я вже так десь пару тижнів реагую, просто це не озвучував вслух)

Перегляд дописуSergiy_K (13.07.2010 16:17) писав:

не факт)
ти ж сам написав перевагу))
виходить недоліки нетреба обговорювати
  • 0

#57 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 14.07.2010 – 17:39

Перегляд дописуФабрегас (13.07.2010 16:25) писав:

ні, я вже так десь пару тижнів реагую, просто це не озвучував вслух)
ти такий сором"язливий ппц
  • 0

#58 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.07.2010 – 20:56

Перегляд дописуSergiy_K (14.07.2010 18:39) писав:

ти такий сором"язливий ппц
а мені в такому випадку сказали б, що я тормоз :)
  • 0

#59 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 16.07.2010 – 16:30

Перегляд дописуОлеська (11.07.2010 15:15) писав:

Жінки мстиві - це факт, ...... Дівчина завжди знає, що хоче (нє, то швидше про жінку). Знає, як взяти, коли і теде. Якщо перестрахочується, значить має неприємний досвід. .......

Йолкі! Не перечитала всю тему... Їй 14-ть??? А автору?

і як ж ти так? :) почала умнічати неперечитавши тему? :) жінки на стільки ж мстиві як і чоловіки, не бачу особливих відмінностей. також переконаний, що не всі дівчата завжди знають чого хочуть. :ggggg:

досвід... угу, сучасні 14-річні таки набагато досвідченіші ніж такі ж років 10 назад. це факт. але всерівно не думаю, що в такому віці можуть бути серйозні стосунки і тим більше досвід.

дівчина просто плавно переходить від ігор з ляльками до ігор з хлопцями. а про щось серйозне почне задумуватись років в 20.

також не вглиблювався в перечитування даної теми, тому звиняйте, якщо були повтори. Допис Олеськи попав в око тому, що вона всюди хоче своїх 5к вставити (ну вибач, пишу як є). радив би автору сприймати все трохи простіше, не робити різких кроків назустріч дівчині і також відповісти грою на гру :). але бажано з молодшою B).

і Олесьці радив би менше часу проводити на форумі (набиваючи і без того чималу репутацію), а більше на свіжому повітрі :P. якщо мене за цей допис не покарають - значить всетаки свобода слова існує. :)))
  • 0

#60 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.07.2010 – 17:19

Перегляд дописуАндре (16.07.2010 17:30) писав:

досвід... угу, сучасні 14-річні таки набагато досвідченіші ніж такі ж років 10 назад. це факт.

Перегляд дописуАндре (16.07.2010 17:30) писав:

але всерівно не думаю, що в такому віці можуть бути серйозні стосунки і тим більше досвід.
когнитивний отой самий дисонанс
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних