Перейти до вмісту

Як змінити дівчину?

Повідомлень в темі: 60

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.07.2010 – 20:31

Перегляд дописуMorzan (10.07.2010 21:27) писав:

Вона зустрічається з хлопцем не довго та за цей час мої попередники встигли стрибати з мосту,виливати на голову миючі засоби що спричинняли лисіння. Інколи вона дзвонила хлопцям і назначала зустріц,бідолаха приходив і в мороз -21 градус чекав на неї а вона не приходила!
скільки вам рочків? :)
  • 0

#22 Morzan

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Хмельницьк

Відправлено 10.07.2010 – 20:32

а якшо дівчина не хоче, шоб ти до неї підступав?
мене от завжди дратували такі настирнні ідіотікі

я підступав не настирно! І я заздалегіть дізнався що вона не проти того щоб я підступав!
  • 0

#23 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.07.2010 – 20:33

чувак, ти гідний цієї дівчини. добийся її! :)

Перегляд дописуMorzan (10.07.2010 21:32) писав:

я підступав не настирно! І я заздалегіть дізнався що вона не проти того щоб я підступав!
як?
  • 0

#24 Morzan

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 20:42

Тобі це так важливо?

Перегляд дописуSensssorika (10.07.2010 21:33) писав:

чувак, ти гідний цієї дівчини. добийся її! :)

як?

Є людина якій вона розказує майже все ця людина мійдобрий друг!
  • 0

#25 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 10.07.2010 – 20:42

Перегляд дописуMorzan (10.07.2010 21:39) писав:

Тобі це так важливо?
дуже важливо, чувак!! у цьому вся соль! чувак, можливо вона вже з тобою грається!! :)
  • 0

#26 Morzan

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 20:44

Перегляд дописуd^.^b (10.07.2010 21:42) писав:

дуже важливо, чувак!! у цьому вся соль! чувак, можливо вона вже з тобою грається!! :)

Вона старша від мене на пів року!
  • 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.07.2010 – 20:45

Перегляд дописуMorzan (10.07.2010 21:42) писав:

Тобі це так важливо?
так

Перегляд дописуMorzan (10.07.2010 21:42) писав:

Є людина якій вона розказує майже все ця людина мійдобрий друг!
в такому випадку варто б дізнатися коли в неї менструація і якою пастою вона чистить зуби. незнання таких нібито дрібничок може виявитися фатальним!

Перегляд дописуMorzan (10.07.2010 21:44) писав:

то виходить, шо їй теж 12?
  • 0

#28 Morzan

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 20:46

Перегляд дописуSensssorika (10.07.2010 21:45) писав:

так

в такому випадку варто б дізнатися коли в неї менструація і якою пастою вона чистить зуби. незнання таких нібито дрібничок може виявитися фатальним!

то виходить, шо їй теж 12?

Ні нам по 14 р
  • 0

#29 Євшанзілля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.07.2010 – 21:12

Перегляд дописуMorzan (10.07.2010 21:27) писав:

Вона зустрічається з хлопцем не довго та за цей час мої попередники встигли стрибати з мосту,виливати на голову миючі засоби що спричинняли лисіння. Інколи вона дзвонила хлопцям і назначала зустріц,бідолаха приходив і в мороз -21 градус чекав на неї а вона не приходила!
і то дівчині 14 років!!! ото спритна :P
хм... треба щоб хтось її провчив, не гарно людей на морозі тримати :)
  • 0

#30 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 10.07.2010 – 21:13

Перегляд дописуMorzan (10.07.2010 21:32) писав:

а якшо дівчина не хоче, шоб ти до неї підступав?

А підступав це ШО ? З яких це пір до дівчини підступають ? Ти спочатку вибери якусь територію, окресли її кордони, затій на ній війну знайшовши супротивників, завоюй хоч би квадратний сантиметр тієї території, а вже опісля цього, кидай свой влюбльонний взор на пухкеньку і гарячу частину людства. І тоді, після твого першого трофею у вигляді квадратного сантиметра, ти знатимеш : до дівчини не підступають. Її тра завойовувать. І вона цього так хоче, аж тремтять її ніздрі. Не віриш ? спитай у неї. Я ж тобі сказав вище, вона старша за тебе. І не фізично (на пів-року як ти вказав) а розумово....років на 10 старша. Розумієш ? Нє ? Тоді спробуй знайти загальну мову з дівчинкою на 10 років молодшою за тебе. Скіко їй має бути ? чотири роки ?.... ото так ти виглядаєш перед об*єктом свого воздиханія, шукаючи відповіді тут.

Цитата

мене от завжди дратували такі настирнні ідіотікі

Ну це ти вже загнув. Зарозуміле дєтство. В кортеньких дописах Сенссоріки на твою адресу, закладено цілу масу корисного матеріалу. При цьому - з тонким гумором і надсмешкой досвідченої жінки. Розумієш про шо я? нє?. Все просто : Сенссорика, льогко, шо мені на два пальця попісять, стала "на місце" тієї дівчини, і замість неї токмачить тобі те, про що та дівчина думає, знову таки, про тебе. В*їхав ?

Цитата

я підступав не настирно!

То ото ж.

Цитата

І я заздалегіть дізнався що вона не проти того щоб я підступав!

Від кого ? Від отих капловухих котрими вона маніпулює акі ляльками ? Вона їм ше й не таке скаже. Наївняк усьо проглотіт як "істину". Гм....а дівчинка то....молодчина, нічого не скажеш. Умнічка. Жаль шо я старий. Таке добро пропадає в окружєнії лопухів.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.07.2010 – 21:15

• 0

#31 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 21:31

Перегляд дописуОнук Велеса (10.07.2010 20:43) писав:

Друже Безбожнику, не думаю, що все настільки серйозно, як Ви описали. І ніде я не зустрів того, що вона старша за нього, хоча двічі перечитував. Дуже схоже на перше кохання у хлопця і трішки не перше у дівчини.

Очевидно, що так. Але ж "неумьоха" хлопцями маніпулювати нездатна. Окрім тОго, ти ж не гірше мене знаєш, наскільки бурхливу уяву можуть мати хлопчики в сенсі ; "вона грається з хлопцями". Їм же завжди здається, що дівчинка в 14 років готова з кожним, в будь який момент, і безкінечну кількість разів. А вона, в цей час, попросту випробовує в собі закладену природню властивість, вивчаючи протилежну стать зовсім, при цьому, не допускаючи "гріховних" діянь. Скоріш за все, свідомо, або підсвідомо, це нею і керує. Адже ж - майбутня жінка-мати. Природа. У дівчаток, це як ота гра "дочкі матері". Це нормально. От тільки хлопчик цього не розуміє.
  • 0

#32 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 10.07.2010 – 21:35

Перегляд дописуMorzan (10.07.2010 21:44) писав:

ну і шо?? я зістрічався з дівахою яка була на два роки старша мене - різниця майже невідчутна))

Перегляд дописуMorzan (10.07.2010 21:46) писав:

Ні нам по 14 р
тобі шо, внатурі 14 ?? :)
  • 0

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 21:49

Перегляд дописуВареник (10.07.2010 22:24) писав:

а нашо вони їй так підвели брови, на деяких фотках, ну прям Брєжнєв, спортили гарну дівчинку

Ну це ти на Лєоніда Ілліча напрасліну воздвигнув, Варенику. Жєнщіни вважали його красивим дядьком. Особливо, жінки бальзаківського віку. А в такому віці, баби в курсі дєла. Я думаю, (брови) шо краще поставити в твоїй цитаті замість Брєжнєва - Панкратова-Чорного.
  • 0

#34 Євшанзілля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 21:51

От зявилась в мене думка, що та дівчина насправді геть не така, як тут про неї було написано. Ну щось не віриться мені, що в 14 років людина здатна свідомо маніпулювати іншими і так поводитись. Morzan, можливо насправді все не так як вам здається? І ваші інформатори не викликають довіри. В такому віці (та й не такому теж) в собі буває важко розібратись, не те що в інших людях.
  • 0

#35 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 10.07.2010 – 22:19

Перегляд дописуMorzan (9.07.2010 22:46) писав:

а я хочу з нею зустрічатись.Що мені робити? :)
зустрічатись
  • 0

#36 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.07.2010 – 23:30

Ото тільки відволічешся - вже нафлудили цілий вагон

Флуд видалено.
  • 0

#37 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 09:52

Перегляд дописуБезбожник (10.07.2010 22:31) писав:

Очевидно, що так. Але ж "неумьоха" хлопцями маніпулювати нездатна. Окрім тОго, ти ж не гірше мене знаєш, наскільки бурхливу уяву можуть мати хлопчики в сенсі ; "вона грається з хлопцями". Їм же завжди здається, що дівчинка в 14 років готова з кожним, в будь який момент, і безкінечну кількість разів. А вона, в цей час, попросту випробовує в собі закладену природню властивість, вивчаючи протилежну стать зовсім, при цьому, не допускаючи "гріховних" діянь. Скоріш за все, свідомо, або підсвідомо, це нею і керує. Адже ж - майбутня жінка-мати. Природа. У дівчаток, це як ота гра "дочкі матері". Це нормально. От тільки хлопчик цього не розуміє.

Отже, давайте розглянемо наявні факти: дівчині - 14.5, хлопцеві - 14. Нормальною мовою це звучить: вона задивляється на тих, кому 18+, а він - на ту, хто йому подобається (тобто, на неї). Припускаємо, що вона "допускала "гріховні" діяння" Вашою мовою, більш того, має душевну травму (за словами друзів закоханого). Питання: які шанси, що йому з нею пощастить? Але фокус в тому, що він і сам розуміє паршивість свого становища, а все ж вирішує спробувати щастя. Хіба не романтика?
  • 0

#38 TpakTopucT

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень
  • Місто:Banderstadt

Відправлено 11.07.2010 – 11:29

Перегляд дописуОнук Велеса (11.07.2010 10:52) писав:

Питання: які шанси, що йому з нею пощастить?
Згідно класичної теорії ймовірності то 50%... :)
  • 0

#39 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 11:31

Перегляд дописуОнук Велеса (11.07.2010 10:52) писав:

Отже, давайте розглянемо наявні факти: дівчині - 14.5, хлопцеві - 14. Нормальною мовою це звучить: вона задивляється на тих, кому 18+, а він - на ту, хто йому подобається (тобто, на неї). Припускаємо, що вона "допускала "гріховні" діяння" Вашою мовою, більш того, має душевну травму (за словами друзів закоханого).

В тому то і справа, що "за словами друзів...". Цікаво, що хлопчик нічого не написав : "за словами її подружок". Виходить, що хлопчики займаються невластивою майбутнім чоловікам справою - теліпають язиком. А вона, та дівчинка, бачучи цю їх хибу, ВЖЕ чітко зрозуміла як треба себе вести в даній ситуації. Тому, в компанії хлопчиків виникла загальна думка - "вона грається з хлопцями". А того і не знають, що це зовсім не їх думка. Вона просто подарувала їм можливість ТАК думати. Тобто, вона так ЗАХОТІЛА і їй це ВДАЛОСЬ. Вона досить легко прорахувала, що такі говоруни поведуться на її психологічні трюки. Нехай навіть інтуїтивно вона це робить, але ж таки має реальний результат : Morzan - тут, в теревенях, і він в розпачі. Він питає у сторонніх людей: що йому робити ? Як не крути, дівчинка досягла заданої мети. Молодець. Більше тОго, навіть не контактуючи з MorzanОМ надто близько, а через його знайомих, вона має на нього сильний вплив. Він навіть боїться її. Вірніше, її психологічної дорослості. І дівчинка це ВЖЕ знає. А він - ні. Тому що, як він каже, "приступає" до неї. Тобто, діє з ОГЛЯДКОЮ, якби чогО не вийшло ? Що скажуть друзі ? Ось тут і є ГОЛОВНА різниця між ним і дівчинкою. Вона - доросла і діє самостійно, а він, статист в п*єсі де головна роль належить їй. Та і авторство - теж.

Цитата

Питання: які шанси, що йому з нею пощастить?

Класне питання. Браво. З такою, в майбутньому, комусь дійсно пощастить. Звісно ж тому, хто побачить її мудрість.

Цитата

Але фокус в тому, що він і сам розуміє паршивість свого становища, а все ж вирішує спробувати щастя. Хіба не романтика?

Ну да. Без романтики ж воно в такому віці не буває. Однак хлопчик ще нічого не вирішує. Він, на мою думку, БОЇТЬСЯ. Оглядається. Дівчатам це ніколи не подобається. Через те я і писав вище, що не його польоту птиця, та дівчинка. Або ж, навпаки, вона ВЖЕ бачить у ньому риси, котрі її цікавлять, про які він сам не знає. Хоч так, хоч так - вона виглядає досвідченішою і дорослішою нього. Он їй тільки п*ятнадцятий, її ровесниці, буває, ще інколи ляльками потаємно граються а вона... вже живими хлопцями. Акі ляльками. Умнічка.

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.07.2010 – 11:34

• 0

#40 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 11:40

Перегляд дописуБезбожник (11.07.2010 12:31) писав:

В тому то і справа, що "за словами друзів...". Цікаво, що хлопчик нічого не написав : "за словами її подружок". Виходить, що хлопчики займаються невластивою майбутнім чоловікам справою - теліпають язиком. А вона, та дівчинка, бачучи цю їх хибу, ВЖЕ чітко зрозуміла як треба себе вести в даній ситуації. Тому, в компанії хлопчиків виникла загальна думка - "вона грається з хлопцями". А того і не знають, що це зовсім не їх думка. Вона просто подарувала їм можливість ТАК думати. Тобто, вона так ЗАХОТІЛА і їй це ВДАЛОСЬ. Вона досить легко прорахувала, що такі говоруни поведуться на її психологічні трюки. Нехай навіть інтуїтивно вона це робить, але ж таки має реальний результат : Morzan - тут, в теревенях, і він в розпачі. Він питає у сторонніх людей: що йому робити ? Як не крути, дівчинка досягла заданої мети. Молодець. Більше тОго, навіть не контактуючи з MorzanОМ надто близько, а через його знайомих, вона має на нього сильний вплив. Він навіть боїться її. Вірніше, її психологічної дорослості. І дівчинка це ВЖЕ знає. А він - ні. Тому що, як він каже, "приступає" до неї. Тобто, діє з ОГЛЯДКОЮ, якби чогО не вийшло ? Що скажуть друзі ? Ось тут і є ГОЛОВНА різниця між ним і дівчинкою. Вона - доросла і діє самостійно, а він статист в п*єсі, де головна роль належить їй. Та і авторство - теж.

Класне питання. Браво. З такою, в майбутньому, комусь дійсно пощастить. Звісно ж тому, хто побачить її мудрість.

Ну да. Без романтики ж воно в такому віці не буває. Однак хлопчик ще нічого не вирішує. Він, на мою думку, БОЇТЬСЯ. Оглядається. Дівчатам це ніколи не подобається. Через те я і писав вище, що не його польоту птиця, та дівчинка. Або ж, навпаки, вона ВЖЕ бачить у ньому риси, котрі її цікавлять, про які він сам не знає. Хоч так, хоч так - вона виглядає досвідченішою і дорослішою нього. Он їй тільки п*ятнадцятий, її ровесниці, буває, ще інколи ляльками потаємно граються а вона... вже живими хлопцями. Акі ляльками. Умнічка.

Ви матимете цілковиту рацію, вихваляючи її "лідерські" якості, якщо ми матимемо інформацію про вік тих, якими вона "гралась". На мою думку, ця баришня цілковито підпадає під типаж набоковської "німфетки" з гарними перспективами мати серйозні проблеми сімейного плану в майбутньому.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних