Перейти до вмісту

Армія після отримання вищої освіти

Повідомлень в темі: 141

#81 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.08.2010 – 20:25

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 21:24) писав:

Не плутайте. Службу у прокуратурі йому дав факт служби. Але це аж ніяк не показує те, що служба там є корисною. Як-от, скажімо, чекання у черзі - ти вимушений відчекати щоб зайти в кабінет/отримати щось, але це не означає, що сидячи у черзі ти з користю проводиш час.
тю,я ж можу в черзі книжку читати!
В армії теж. Мій батько до прикладу отримав категорію кранівника та D i E, що теж дало йому плюс після армії.
  • 0

#82 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 31.08.2010 – 20:27

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 21:25) писав:

тю,я ж можу в черзі книжку читати!
В армії теж. Мій батько до прикладу отримав категорію кранівника та D i E, що теж дало йому плюс після армії.
Що заважає вам книжку почитати вдома?
Що заважало вашому батькові отримати категорію кранівника D та E, не відбуваючи 2 роки у маршах, чистці картоплі та дембельських ігрищах?
  • 0

#83 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.08.2010 – 20:33

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 21:27) писав:

Що заважає вам книжку почитати вдома?
Що заважало вашому батькові отримати категорію кранівника D та E, не відбуваючи 2 роки у маршах, чистці картоплі та дембельських ігрищах?
де хочу там і читаю!Я не тільки вдома читаю, а на роботі в обід наприклад))
Ну, для категорії D i E треба стаж мати...І більший за 2 роки...
  • 0

#84 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.08.2010 – 20:35

мгага. чому вчить армія? вчить такому, шо вкрай необхідне і ніде, окрім армії, ти цьому не маєш змоги навчитися? а нічо.

до Яни: Афганом взагалі нема чого пишатися. пишатися, шо ти був м"ясом..дурість. в моєї мами однокласни к там був, теж контужений прийшов. потім бігав по місцевому мосту ночами і кричав. зла нікому не робив, просто іноді з ним отакі приступи траплялися. ужс.

от в мене брат молодший вчиться на заочці (весь час працює), зараз вкотре відмазується від армії (19 років йому). з його однокласників до армії поки шо потрапляли лише придурки(не пояснюватиму шо я вкладаю в це слово), і повернулися вони ше дурнішими. ніфіга в тій апрмії не робили, але всім і кожному тепер про це розказують. "а я служил!" . якшо ж запитати, шо там в армії робити тре, то відповіді не дочекаєшся. так шо армія- це ше й прекрасна компанія. бгг
  • 0

#85 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.08.2010 – 20:39

Перегляд дописуWTF? (31.08.2010 21:09) писав:

один знайомий нашої родини був в Афгані, отримав 2 поранення, одне з них - у голову, його раз сильно контузило, він бачив смерті двох знайомих хлопак, один з них був його добрим другом.
зараз просто не хоче згадувати.
а коли згадує (частіш за все то буває на свята, коли вип'є чарку) - плаче. а вночі прокидається і кричить.
то ще питання, де був твій батько, що він бачив, і скільки днів/тижнів/років він то бачив.
з книги спогадів: У січні 1980 р. разом з іншими солдатами перевели на службу до Афганістану. „ Нас відправили з Новоград –Волинського полігону до м.Овруч, Житомирської області, а звідти поїздом – до Термесу (Узбекистан ), де дали зброю і спорядження, от тоді ми зрозуміли, що це не жарти, це - війна. На війні існують свої закони зі специфічним сприйняттям реальності, де перемагає бойова дружба, взаємодопомога й підтримка, і на помилку ніхто не має права…З Термесу літаком нас доправили до Баграму(Афганістан), а звідти машинами в Кабул і одразу попали під обстріл. Я був зарахований у 180 мотопіхотний полк, командиром відділення взводу артилерійської розвідки.
23 лютого я потрапив у перший бій, який відбувся в самому Кабулі. Була задіяна бронетехніка, артилерія, авіація. Місто умовно поділилось на старий і новий Кабул. Проти нас воювали всі: жінки, діти, старики включно. Їх боротьбу можна порівняти з визвольною боротьбою ОУН-УПА в 40-50-х роках
......Сплинув час військової служби, неначе страшний сон, залишивши відбиток у пам’яті на все життя. ______– один з тих, хто вернувся до рідної домівки.
До мирного життя поверталися не за роками змужнілі, посивілі чоловіки, брати, сини, онуки позаду яких залишалися жорстокі будні десятирічної війни, а попереду – адаптація до мирного життя. Дехто з тих, що повернулись з Афгану пішли в кримінальний світ, дехто шукав розраду у спиртному та наркотиках, але _____, пішов іншим шляхом. Гарт війни та родинне патріотичне виховання зорієнтувало на шлях боротьби за українську державність.

Відслужив від дзвінка до дзвінка у першому призові....тоді ще ніхто не відкуплявся, бо не знали що їм доля вготувала. Так, повернувся здоровий, і не кричить по ночам, і не спився, і має власну справу і всеодно каже, що армія потрібна, щоб хлюпіків вчити жити
  • 0

#86 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:45

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 21:33) писав:

де хочу там і читаю!Я не тільки вдома читаю, а на роботі в обід наприклад))
Ну, для категорії D i E треба стаж мати...І більший за 2 роки...
Я все розумію, але зазвичай у черзі - погані умови освітлення, а деколи і немає умов для сидіння, що не вельми корисне для зору. Тому продовжуватиму вважати, що краще не сидіти у черзі, читаючи вдома, аніж щоб скоротати час у черзі читати.
Що заважає влаштуватись на роботу, заробляючи при цьому достатні гроші, маючи вихідні та відпустку, при цьому набуваючи корисного стажу замість казарменних умов протягом 2 років?

Перегляд дописуЛастiвочка (31.08.2010 21:39) писав:

...
Стверджую, що саме патріотичне виховання вдома зробило з батька панни чоловіка, а не армійські стреси. Що зробила армія - бачимо по передостанньому реченні вкінці спогадів.
  • 0

#87 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:49

розум або є, або його нема.
так само з мужністю - вона або є, або її нема й не буде. а мужність - це далеко не вміння тримати автомат у руках.
і так можна говорити не лише про мужність, а й про інші людські якості.
якщо людина - імбіцил, їй вже ніяка армія не допоможе, а лише зробить файним шматком гарматного мняса, який буде готовий вмерти за Батьківщину, хоча за неї треба виживати.
а про Афган - та, різні випадки бувають. комусь пощастило, і він повернувся додому живим та здоровим, комусь - нє, і він повернувся додому контуженим.
а хтось - Рембо. і йому всьо ніпачом. :yes:
  • 0

#88 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:58

Короче краще б ввели алтернативну робочу армію яка будує людям хати,школи інші соціальні споруди,а не копають генералам городи та будують нові дачі.Трошки соціалістично ,але саме за рахунок дешевої робочої сили і будували дороги ,гес,заводи і тд.
Після того як віддали ядерну зброю, і порозпродавали технології - наша армія уже стала не тою, якою була,а яка армія така і держава. Країні б вистачило декілька тисяч елітних солдатів та трохи ядерної зброї для того ,щоб утримувати бажання щодо посягань інших народів, і це б було набагато дешевше ніж утримувати декілька сотень тисач солдат
А щодо кількості людей ,то нехай вже буде декілька десятків тисяч високопроесійної і технологічної армії. .Ще до цього б добавити історичний досвід украінців ,що під час війни у нас немає друзів(грабять і насилують хто хоче).І ще додати ,що основна причина існівання нашої армії - задля придушення масових повстань як і у часи царювання царя,тільки тепер замість царів у нас рада з 300 високопрофесіональних ворів,які по черзі грабують державу(де в цій дераві скильки грошей що грабують і грабують,уже почали позичати гроші для наших грабителів).
От цікаво коли буде війна, хоча вона завжди є - соціальна ,економічна,історична,релігійна,інформаційна - чим наші бідні солдати будуть нас захищати,авіації нема ,сучасні танки є ,але їх мало бо собівартість дуже велика,флоту нема - розпиляли на металолом ).Бідна і голодна армія - зовсім не армія.І враховуючи вартість сучасного танка ,судмарини,літака(десяток мільйооів,лодки вообще атомні до 1 мільярда,літакі теж 10-100 долярів) на захист нашої амрії особисто я ненадіюсь.
А щодо практичних навиків думаю ,якщо людина буде працьювати на звичайній роботі і ,як хобі вибере собі вивчення мистецства війни,то за пів року вона сама досягне більшого у 95 % випадків, ніж будь який солдат на строковій службі .
Було б бажання і людина і гори переверне,нема бажання людина і з постелі не злізе.

Повідомлення відредагував Blackvistaspam: 31.08.2010 – 20:59

• 0

#89 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.08.2010 – 21:27

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 21:45) писав:

Стверджую, що саме патріотичне виховання вдома зробило з батька панни чоловіка, а не армійські стреси. Що зробила армія - бачимо по передостанньому реченні вкінці спогадів.
Ви забагато на себе берете стверджуючи і чи даючи оцінку чужим батькам, і тим що, і як вони зробили, і що для них було корисним, а що ні...Ви б за свого, ок? або за себе :yes:. Пішли б у армію і тоді вже казали б яке то лайно чи ні
  • 0

#90 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2010 – 22:07

Перегляд дописуWTF? (31.08.2010 21:09) писав:

один знайомий нашої родини був в Афгані, отримав 2 поранення, одне з них - у голову, його раз сильно контузило, він бачив смерті двох знайомих хлопак, один з них був його добрим другом.
зараз просто не хоче згадувати.
а коли згадує (частіш за все то буває на свята, коли вип'є чарку) - плаче. а вночі прокидається і кричить.
то ще питання, де був твій батько, що він бачив, і скільки днів/тижнів/років він то бачив.

мій дід брав участь у введенні радянських військ до Чехословаччини у 1969 році. розповідав, як жінки виходили з немовлятами на руках і ставали на дорозі, не даючи проїхати танкам. крики, сльози, діти, паніка, кров, біготня.
він не називає це доброю школою.
Це якісь бурі на місяці, точно.
Тема про армію, а не про військові дії.
Щодо військових дій обговорюйте участь наших парубків у миротворчих місіях ґамерики&k.
Наша строкова армія і контрактна - це земля і сонце.

Перегляд дописуSensssorika (31.08.2010 21:35) писав:

мгага. чому вчить армія? вчить такому, шо вкрай необхідне і ніде, окрім армії, ти цьому не маєш змоги навчитися? а нічо.
Убивати!!1
Гагага!

Перегляд дописуBlackvistaspam (31.08.2010 21:58) писав:

Короче краще б ввели алтернативну робочу армію яка будує людям хати,школи інші соціальні споруди,а не копають генералам городи та будують нові дачі.
Стройбат, дадад. Цим звірям навіть зброї не дають...
  • 0

#91 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 22:08

Перегляд дописуЛастiвочка (31.08.2010 22:27) писав:

Ви забагато на себе берете стверджуючи і чи даючи оцінку чужим батькам, і тим що, і як вони зробили, і що для них було корисним, а що ні...Ви б за свого, ок? або за себе :yes:. Пішли б у армію і тоді вже казали б яке то лайно чи ні
Якщо їх виставили на загал - вочевидь, для обговорення. Інакше не бачу причини виставляти. Я вважаю, що тут моїх батьків обговорювати немає чого, тож їх і не виставляю.
У армію не ітиму для того, щоб щось комусь довести, як і не зобов'язаний чіпати оголений кабель, кажучи комусь: не лізь - вдарить. А для самовдосконалення іти - досі мене не переконали щодо корисності армії у самовдосконаленні. Наразі бачу здебільшого обурення людей, які не можуть визнати, що вони протягом досить довгого терміну займалися дурницями, які могли не робити, роблячи при цьому дії, яких вони начебто могли навчитись лише у армії.

zav'у: є достатньо багато способів навчитись володінню зброєю поза армією. А снайперською ґвинтівкою, якою я хочу навчитись володіти, - там гарантовано не навчать за умови строкової служби. Втім, у цивільному житті це не менш складна проблема, але я вважаю, що її розв'язати можна.
  • 0

#92 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Перегляд дописуzav (31.08.2010 23:01) писав:

Це якісь бурі на місяці, точно.
Тема про армію, а не про військові дії.
Щодо військових дій обговорюйте участь наших парубків у миротворчих місіях ґамерики&k.
Наша строкова армія і контрактна - це земля і сонце.
Тю, ну так армія ж спочатку була, не сам же дід взяв танк і поїхав собі у Чехословаччину.
  • 0

#93 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Перегляд дописуzav (31.08.2010 23:07) писав:

Убивати!!1
Гагага!
Виховати холоднокровність можна і іншими, менш руйнівними для особистості способами.
  • 0

#94 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 22:19

Перегляд дописуЛастiвочка (31.08.2010 22:27) писав:

Ви берете на себе ще більше, переносячи особисту оцінку ваших батьків на чужих дітей.

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 23:08) писав:

zav'у: є достатньо багато способів навчитись володінню зброєю поза армією. А снайперською ґвинтівкою, якою я хочу навчитись володіти, - там гарантовано не навчать за умови строкової служби. Втім, у цивільному житті це не менш складна проблема, але я вважаю, що її розв'язати можна.
Ґвинтівка?.. Хто каже про ґвинтівку? Я кажу про танки, міни, спецзасоби, артилерію тощо.
Улаштувати в цивільному житті справжній військовий полігон набагато складніше за вивчення снайперки.

Перегляд дописуBlackvistaspam (31.08.2010 21:58) писав:

От цікаво коли буде війна, хоча вона завжди є - соціальна ,економічна,історична,релігійна,інформаційна - чим наші бідні солдати будуть нас захищати,авіації нема ,сучасні танки є ,але їх мало бо собівартість дуже велика,флоту нема - розпиляли на металолом ).
Спецприз та партизани прокермують.

Перегляд дописуWTF? (31.08.2010 23:08) писав:

Тю, ну так армія ж спочатку була, не сам же дід взяв танк і поїхав собі у Чехословаччину.
Служити в армії і брати участь у війні - геть різні стани.
Та й не всій армії пощастило брати участь у Чехословацькому поході.

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 23:08) писав:

Виховати холоднокровність можна і іншими, менш руйнівними для особистості способами.
Убовство легалізовано лише в армії через війну, і як би ви себе не холоднокровнічали, до першого убивства це все не рахується, ги.
  • 0

#95 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 22:20

Перегляд дописуzav (31.08.2010 23:14) писав:

Ґвинтівка?.. Хто каже про ґвинтівку? Я кажу про танки, міни, спецзасоби, артилерію тощо.
Улаштувати в цивільному житті справжній військовий полігон набагато складніше за вивчення снайперки.
І це мені каже пан, який кидав посилання на допис Ігуанича, який рішуче стверджував про необхідність виховання універсальних груп-п'ятірок, спеціалізованих на знищенні довільної кількості солдат/техніки ворога, які посміють зайти на рідну територію? Я з паном Ігуаничом солідарний цілком, ганяння ж танків по плацу вважаю піськомірством, бо кермуватиме у цьому випадку завжди краще організована економіка, а не військова сила/уміння. А вона, знову ж таки, розвивається не відриванням людей на 1-2 роки від цивільного заняття заради марширування по плацу та приведення казарм/форми у блискучий вигляд. Користуватись же ПЗРК "Голка" або ж снайперською ґвинтівкою, вважаю, можна навчитись і без призову.

Перегляд дописуzav (31.08.2010 23:19) писав:

Убовство легалізовано лише в армії через війну, і як би ви себе не холоднокровнічали, до першого убивства це все не рахується, ги.
Як тоді навчають убивати у армії в мирний час?
  • 0

#96 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 22:37

Снайпер це елітна віськова одиниця. В США цьому досить сильно приділяють увагу. На будь-яких політичних сборах саме цій небезпеці приділяють найвищу увагу і саме снайпери там десь за вікнами спостерігають за натовтом,політиками, щоб ті ненароком чогось не натворили .Після армії кожен снайпер на обліку.
У житті снайперську гвинтівку отримати - це огого, яка проблема ви навряд чи зможете пояснити навіщо вам вона потрібна(для охоти вам вистачить і рушниці- вас у цьому запевнять),пройти психологічний тест та зареєструвати сброювам навряд чи теж вдасц пощастить. Крім того сучасна гвинтівка, це так 10-22к у.е. (є і набагато дорожчі) ,навряд чи це покарману простому смертному.В принципі моожна купити хорошу рушницю і до неї приціл,але до сучасної снайперки всерівно далеко.
ОУН-УПА теж вели партизанську війну яку з часом програли,крім того у нас не Афганістан і не Вьетнам - а, так суцільне поле і наші партизани не отримають перевагу від місцевості.Як воювати с партизанами - вже є багато досвіду від тої ж Другої світової,і більш сучасних війн,он американці в Іраку с партизанами воюють і досить успішно ( високотехнологічна техніка розвідкиі в них кращі снайпери бо краща сбройа проти снайпера - кращий снайпер).
У армії можуть на навчанні стріляти по вам бойовими патронами крім того існує допустимий процент смертності ,так що 100 відсоткових гарантій що після навчання з вами все буде гаразд - вам ніхто не дасть .

Повідомлення відредагував Blackvistaspam: 31.08.2010 – 22:40

• 0

#97 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 22:47

Перегляд дописуBlackvistaspam (31.08.2010 23:37) писав:

Снайпер це елітна віськова одиниця. В США цьому досить сильно приділяють увагу. На будь-яких політичних сборах саме цій небезпеці приділяють найвищу увагу і саме снайпери там десь за вікнами спостерігають за натовтом,політиками, щоб ті ненароком чогось не натворили .Після армії кожен снайпер на обліку.
І все би добре, якби не набір буквочк далі

У житті снайперську гвинтівку отримати - це огого, яка проблема ви навряд чи зможете пояснити навіщо вам вона потрібна(для охоти вам вистачить і рушниці- вас у цьому запевнять),пройти психологічний тест та зареєструвати сброювам навряд чи теж вдасц пощастить. Крім того сучасна гвинтівка, це так 10-22к у.е. (є і набагато дорожчі) ,навряд чи це покарману простому смертному.
кому пояснити? ви про яку країну? хто запевнить? дозвіл на володіння зброєю (за класифікацією) не передбачає додаткових іспитів на спеціалізацію цієї зброї...

В принципі моожна купити хорошу рушницю і до неї приціл,але до сучасної снайперки всерівно далеко.
ОУН-УПА теж вели партизанську війну яку з часом програли,крім того у нас не Афганістан і не Вьетнам - а, так суцільне поле і наші партизани не отримають перевагу від місцевості.Як воювати с партизанами - вже є багато досвіду від тої ж Другої світової,і більш сучасних війн,
Ви в Карпатах були? Сходіть якось... пішечки... потім розкажете про відсутність переваги місцевості і рівнини...
Той же досвід ІІ-ї Світової війни показав про відсутність ефективного військового інструменту проти партизанщини. Особливо в рамках обмежених ресурсів.

он американці в Іраку с партизанами воюють і досить успішно ( високотехнологічна техніка розвідкиі в них кращі снайпери бо краща сбройа проти снайпера - кращий снайпер).
Щойно дивився як Обама обіцяв вивести всіх солдат з Іраку (7 років хлопці топчуться) - щось він уникав слова "успіх"... і це було однією з характерних особливостей його спічу... Немає успіху... а ви нам про успіхи з партизанами в Іраці.
з.і. Ви в курсі що партизани в більшості випадків не снайпери? :yes: А в Іраці і поготів... вибухівку в авто і пояс на спину, найближче КПП і вперед

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 23:20) писав:

а ніяк. і пан би мав знати, що в реальній бойовій обстакановці існує немалий відсоток відсіву особового складу нібито елітних бійців зі спец підготовкою...
  • 0

#98 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 22:49

І це мені каже пан, який кидав посилання на допис Ігуанича, який рішуче стверджував про необхідність виховання універсальних груп-п'ятірок, спеціалізованих на знищенні довільної кількості солдат/техніки ворога, які посміють зайти на рідну територію?
І як ви в’являєте тренування спецпризу й партизан у цивільному житті?..

Може пощастить кого в караулі підстрелити, ґґґ.
  • 0

#99 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 23:00

Перегляд дописуzav (31.08.2010 23:49) писав:

І як ви в’являєте тренування спецпризу й партизан у цивільному житті?..
Спецприз тренувати - справа рук виключно держави, бо це - розхідне мнєсо. Втім, знову ж таки, не у нашій армії, яка більше показушна.
А партизан держава ніколи не тренувала. Цим займалися якраз громадські напіввійськові організації. Плюз самовправляння ніхто ніколи не відміняв.

Про навчання убивству в армії у мирний час ви все ж не відповіли.

Перегляд дописуZuzik (31.08.2010 23:47) писав:

а ніяк. і пан би мав знати, що в реальній бойовій обстакановці існує немалий відсоток відсіву особового складу нібито елітних бійців зі спец підготовкою...
Я це стараюсь до пана zav'a і донести.
  • 0

#100 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 23:04

Перегляд дописуГетьман (1.09.2010 00:00) писав:

Про навчання убивству в армії у мирний час ви все ж не відповіли.
"Лопата!"©
бґґ

Перегляд дописуГетьман (1.09.2010 00:00) писав:

Я це стараюсь до пана zav'a і донести.
Дик, я не вів мову про те, що весь особовий склад спецпризу отакі, блядь, супєрмєни. Швидше навпаки - хворі люди.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних