Перейти до вмісту

Армія після отримання вищої освіти

Повідомлень в темі: 141

#61 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 12.08.2010 – 09:11

Перегляд дописуФабрегас (11.08.2010 08:57) писав:

а як же створення сімї в Україні?)
Це теж одна з невирішених справ)) :)

Перегляд дописуОнук Велеса (11.08.2010 09:52) писав:

Так, те все також і, мало не забув, чистити картоплю. Так, навички захисту Батьківщини відпрацьовані на всі сто.
А я не чистив... за всю службу нам на камбузі картоплю давали лише 3 рази.... все каші і каші...

Перегляд дописуzav (11.08.2010 11:44) писав:

Захищають лише одне - державу, а що ефективність захисту вимірюють людськими втратами, то це трохи інше питання.
А що ж поробиш... рюдський ресурс тут - основа, тому і людські втрати є неминучими.... на всіх виробництвах і організаціях є небезпека травматизму чи смертності особового складу...

Перегляд дописуzav (11.08.2010 11:44) писав:

А як це стосується теми?
воно перебуває в складній формульній залежності до теми))) :ggggg:

Перегляд дописуSensssorika (11.08.2010 13:26) писав:

мої знайомі, для яких армія- професія більше 20 років, причому як української так і російської, кажуть, шо армія- загибається і служити туди йдуть тільки придурки, яким більше ікуди йти. дивно, шо вони так про свою ж професію, еге ж ?
наша країна ні з ким не воює, а мирний час для армії- це перебирання папірців по кабінетах ,ну або кому пощастить- витрачання державних коштів всякою стріляниною, від якої толку- "аби не забути як це робиться".
"Тяжело в учєніях - лєгко в бою"... пренування мають бути щодня, стрільби - щотижня... в кабінетах сидять офіцери і прапорщики-мічмани, а рядовий склад (ударна сила) займається щодня, незалежно від того чи мирний це час, чи воєнний... В армії є багато недоліків і негативних моментів, але не більше аніж в системі освіти чи в медицині... провірено особисто..

а на фік? користь практична в житті від тих знаннь яка і де ?
така ж сама користь як і відвищої освіти для тих, хто працює не по спеціальності.... в основному багаж знань не потрібен, використовується тількі наявність диплому... але десь колись є можливість і потреба застосувати набуті знання і навики...

та невже ?
для мене содати- шо мєнти. знайомий зі школи моєї вчився на мєнта десь в Дніпропетровську. таке рзказував, шо по-моєму всі оці "по статуту"- хворі на голову. а потім такі хворі нас "захищають" ))
Я особисто знайомий з людиною, яка є співавтором статутів ЗСУ... там багато недоліків, але що ж поробиш... потихенько все виправиться... по статуту ніхто не живе, бо по статуту не житимеш а виживатимеш... не для наших людей то придумано...

от кстаті про мови мені цікаво як Женя туди попав. Бо в школі я йому англійську весь час робила. а французьку він взагалі не знав. я так розуію, шо він вже там, будучи в легіонерах, вивчив чи шо.. :ggggg:
здав фізичні і бойові нормативи, а мову там вивчив... та є щось наподобі нашого КМБ...
  • 0

#62 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.08.2010 – 00:07

Перегляд дописуMiguel (12.08.2010 10:11) писав:

А що ж поробиш... рюдський ресурс тут - основа, тому і людські втрати є неминучими.... на всіх виробництвах і організаціях є небезпека травматизму чи смертності особового складу...
Забув спитати: саперкою хоч дали погратися? Ги.
  • 0

#63 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 09:27

Перегляд дописуzav (30.08.2010 01:07) писав:

Забув спитати: саперкою хоч дали погратися? Ги.
аякже! І окопи рили і в РБ використовували і по саперній підготовчі і в дивнрсійній підготовці... і яйця на них жарили))) пательні ж статутом не передбачено)))
  • 0

#64 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 15:51

Армію придумали для тих, хто не може знайти собі роботу або влаштувати своє життя ,або покращити шанси на знаходження хорошої роботи.
Для радіо-механіків ,криптографів та інших більш таки наукових спеціальностей - можливо в армії ви отримаете підвищення кваліфікації і за декілька років після неї буде досить просто знайти собі хорошу роботу.
  • 0

#65 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 18:43

Перегляд дописуBlackvistaspam (31.08.2010 16:51) писав:

Армію придумали для тих, хто не може знайти собі роботу або влаштувати своє життя ,або покращити шанси на знаходження хорошої роботи.
Для радіо-механіків ,криптографів та інших більш таки наукових спеціальностей - можливо в армії ви отримаете підвищення кваліфікації і за декілька років після неї буде досить просто знайти собі хорошу роботу.
Такі слова може говорити тільки людина яка не була в армії, або той кого там постійно принижували - здохляк чи моральний урод.
  • 0

#66 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 31.08.2010 – 18:48

Армія - то дарма витрачений рік часу.
Вибачте, знову не втримався.
  • 0

#67 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 18:50

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 19:48) писав:

Армія - то дарма витрачений рік часу.
Вибачте, знову не втримався.
А Ви служмлм?
Я не вважаю що даром потратив час, навпаки, за час служби встиг і взнав більше аніж за 4 роки навчання в коледжі....
  • 0

#68 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 19:18

Перегляд дописуMiguel (31.08.2010 19:50) писав:

А Ви служмлм?
Я не вважаю що даром потратив час, навпаки, за час служби встиг і взнав більше аніж за 4 роки навчання в коледжі....
Я не служив і не служитиму (аспірантура бо), згодом ще 2 місяці поживу не за місцем прописки до 25-ліття.
Напевно, коледж у вас був поганим.
Тепер питання: що ви такого встигли та взнали за 9 місяців армії, що не можна ефективніше взнати/встигнути у цивільних умовах?
  • 0

#69 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.08.2010 – 19:29

Перегляд дописуMiguel (31.08.2010 18:50) писав:

А Ви служмлм?
мій тато служив два роки, на Уралі, і каже шо дарма витратив найкращі роки свого життя.

в принципі, шо ваєнним харашо, так це купа пільги. квартири(правда,їх ше дочекатисмя треба), на поїздки там всілякі.. шо там ше я не пам"ятаю. ну і всьо.
  • 0

#70 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.08.2010 – 19:54

Перегляд дописуSensssorika (31.08.2010 20:29) писав:

мій тато служив два роки, на Уралі, і каже шо дарма витратив найкращі роки свого життя.

в принципі, шо ваєнним харашо, так це купа пільги. квартири(правда,їх ше дочекатисмя треба), на поїздки там всілякі.. шо там ше я не пам"ятаю. ну і всьо.
а мій два роки на Кавказі і радіє що побував в армії. Це все особистісне...
  • 0

#71 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 19:56

Перегляд дописуSensssorika (31.08.2010 20:29) писав:

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 20:54) писав:

а мій два роки на Кавказі і радіє що побував в армії. Це все особистісне...
У панни Сенсоріки батько - успішний бізнесмен, який цінує свій час. Про успіхи вашого батька я не чув особливо.
  • 0

#72 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.08.2010 – 19:58

мій батько був в Афгані і каже, що армія добряча школа
  • 0

#73 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 19:59

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 20:56) писав:

У панни Сенсоріки батько - успішний бізнесмен, який цінує свій час. Про успіхи вашого батька я не чув особливо.
а нашо мені про то говорити? Про твого я щось теж не чула...
  • 0

#74 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:01

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 20:59) писав:

а нашо мені про то говорити? Про твого я щось теж не чула...
Я не випинаюсь військовою службою власного батька і не ставлю його як авторитет у питанні цінності витраченого у армії часу.
  • 0

#75 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:02

та й імхо успішність у бізнесі не визначається служив чи ні. Для когось це втрачений час, для когось - здобуток чогось нового...

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 21:01) писав:

Я не випинаюсь військовою службою власного батька і не ставлю його як авторитет у питанні цінності витраченого у армії часу.
Гетьмане, я тобі дивуюся...де я випиналася?
Я лиш навела приклад у підтвердження того що все особистісно!
  • 0

#76 Богун

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:04

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 20:18) писав:

Я не служив і не служитиму (аспірантура бо), згодом ще 2 місяці поживу не за місцем прописки до 25-ліття.
Напевно, коледж у вас був поганим.
Тепер питання: що ви такого встигли та взнали за 9 місяців армії, що не можна ефективніше взнати/встигнути у цивільних умовах?
Ми привітаємо тебе з 8 березня :yes:
  • 0

#77 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:09

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 21:02) писав:

та й імхо успішність у бізнесі не визначається служив чи ні. Для когось це втрачений час, для когось - здобуток чогось нового...
Гетьмане, я тобі дивуюся...де я випиналася?
Я лиш навела приклад у підтвердження того що все особистісно!
Фраза "витрачений час" чітко визначає безкорисність проведення часу. Натомість фраза "школа на все життя" та радість від проведення часу не є показником корисності тому, що не зрозумілим є те, чим вони займались. Наприклад, більшість молоді полюбляє відсиджувати тижнями по певних фестивалях, натомість я вважаю це втраченим часом. На жаль, більшість людей у користь корисно проведеного часу не може обґрунтувати чому саме вони його провели корисно.

Перегляд дописуБогун (31.08.2010 21:04) писав:

Ми привітаємо тебе з 8 березня :yes:
Я знав, що ви єврей.
  • 0

#78 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:09

Перегляд дописуЛастiвочка (31.08.2010 20:58) писав:

мій батько був в Афгані і каже, що армія добряча школа
один знайомий нашої родини був в Афгані, отримав 2 поранення, одне з них - у голову, його раз сильно контузило, він бачив смерті двох знайомих хлопак, один з них був його добрим другом.
зараз просто не хоче згадувати.
а коли згадує (частіш за все то буває на свята, коли вип'є чарку) - плаче. а вночі прокидається і кричить.
то ще питання, де був твій батько, що він бачив, і скільки днів/тижнів/років він то бачив.

мій дід брав участь у введенні радянських військ до Чехословаччини у 1969 році. розповідав, як жінки виходили з немовлятами на руках і ставали на дорозі, не даючи проїхати танкам. крики, сльози, діти, паніка, кров, біготня.
він не називає це доброю школою.

Повідомлення відредагував WTF?: 31.08.2010 – 20:22

• 0

#79 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:15

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 21:09) писав:

Фраза "витрачений час" чітко визначає безкорисність проведення часу. Натомість фраза "школа на все життя" та радість від проведення часу не є показником корисності тому, що не зрозумілим є те, чим вони займались. Наприклад, більшість молоді полюбляє відсиджувати тижнями по певних фестивалях, натомість я вважаю це втраченим часом. На жаль, більшість людей у користь корисно проведеного часу не може обґрунтувати чому саме вони його провели корисно.
Ну, поняття корисності для кожного розтяжиме...Для когось радість від проведеного на фесті час у колі друзів - користь мозковим клітинам та нервам. Для когось - порожня трата часу...Отак і з армією....Мій знайомий відслужив в армії, тепер працює в прокуратурі. Для нього це - корисно проведений час.
  • 0

#80 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:24

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 21:15) писав:

Ну, поняття корисності для кожного розтяжиме...Для когось радість від проведеного на фесті час у колі друзів - користь мозковим клітинам та нервам. Для когось - порожня трата часу...Отак і з армією....Мій знайомий відслужив в армії, тепер працює в прокуратурі. Для нього це - корисно проведений час.
Не плутайте. Службу у прокуратурі йому дав факт служби. Але це аж ніяк не показує те, що служба там є корисною. Як-от, скажімо, чекання у черзі - ти вимушений відчекати щоб зайти в кабінет/отримати щось, але це не означає, що сидячи у черзі ти з користю проводиш час.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних