Перейти до вмісту

Армія після отримання вищої освіти

Повідомлень в темі: 141

#41 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.08.2010 – 09:18

Перегляд дописузмій (9.08.2010 01:03) писав:

Як би армія була професійною то і в інших підрозділах це було б діло. А так воно місцями. Все залежить від того куди потрапиш. Є частини де дійсно хоч і не спецпідрозділ, але теж часу не марнують. А є такі що марна трата часу.

Це точно. Єдине, що я навчивсь в армії за рік - це замітати плац та складати сніг квадратиками.
  • 0

#42 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 09.08.2010 – 09:20

взагалі то моя думка іти служити треба до здобуття спеціальності..
а після вузу якщо ти наприклад вивчився на когось потім пішов на рік протирати штани і все забув... і потім важко буде ... як розказують зараз така армія, що кому воно зараз треба.. я не кажу що всюди така армія але в більшості випадків.. знайомий розказував що в них навіть щоденної розминки не було.. було рідко.і нічо не робити.. деколи щось позаймались побігали а так пили і штани протирали.. кому це треба? марнування року життя?
  • 0

#43 Доктор Водкін

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 10:08

Перегляд дописуФабрегас (9.08.2010 10:20) писав:

а після вузу якщо ти наприклад вивчився на когось потім пішов на рік протирати штани і все забув... і потім важко буде ... як розказують зараз така армія, що кому воно зараз треба.. я не кажу що всюди така армія але в більшості випадків.. знайомий розказував що в них навіть щоденної розминки не було.. було рідко.і нічо не робити.. деколи щось позаймались побігали а так пили і штани протирали.. кому це треба? марнування року життя?
Ні друже, це вже не армія. Це вже курорт. відпочинок у санаторії
  • 0

#44 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 10:16

Перегляд дописуДоктор Водкін (9.08.2010 11:08) писав:

Ні друже, це вже не армія. Це вже курорт. відпочинок у санаторії
формально це армія і кому вона така треба? проїдають державні гроші і тратять рік життя впусту
  • 0

#45 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 09.08.2010 – 10:16

Цитата

загалом же, з усіх знайомих мені віськових, повагу викликає лише одноклассник, який в фран.легіоерах служить. і то лише через умови проживання, а не за дії.

Це захист твоє країни, а отже і тебе. Поганий на даний момент, але за ідеєю це захист.
  • 0

#46 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 10:19

Перегляд дописуІвгєша (9.08.2010 11:16) писав:

Це захист твоє країни, а отже і тебе. Поганий на даний момент, але за ідеєю це захист.
"чем больше в армии дубов тем крепче наша оборона" (с) <_<
  • 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.08.2010 – 12:00

Перегляд дописуІвгєша (9.08.2010 11:16) писав:

так ти ж ненавидиш людей! ї вважаєш їх тваринами! ну і і такий "захист"? шоб якісь хворі на голову мали доступ до зброї і вчилися тріляти в тих, кого енавидять? а нашо тих, кого ненавидиш, захищати? <_<
та й від кого, в кінці кінців? ой, хай нам краще поможе матеріально
  • 0

#48 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 09.08.2010 – 13:01

Цитата

так ти ж ненавидиш людей! ї вважаєш їх тваринами! ну і і такий "захист"? шоб якісь хворі на голову мали доступ до зброї і вчилися тріляти в тих, кого енавидять? а нашо тих, кого ненавидиш, захищати? blink.gif

Кожний твій допис в цій темі просто флуд, агресія - невід*ємна частина людської природи, захист буде потрібний завжди.
  • 0

#49 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 09.08.2010 – 22:53

Перегляд дописуSensssorika (8.08.2010 17:18) писав:

та ти шо, я камня не підніму)

робота і армія- для мене різні речі. робота необхідна для життя, а армія неважлива ні разу.

о ну та усюди так , да? в подруги чоловік два роки тому десь під Києвом служив, правда його потім через коміс..ой не шарю я в цих термінах, вопсчєм не знаю як він взагалі міг з такими даними здоров"я в ту армію потрапити. армія хворих це канєш круто. але за ті півроку жодного разу не стріляв. не було чим вродє. гг

загалом же, з усіх знайомих мені віськових, повагу викликає лише одноклассник, який в фран.легіоерах служить. і то лише через умови проживання, а не за дії.

а шо там хорошого?
Гарна пані,знаєте що таке ідеальна держава? а як її створити? це утопія? НІ,це реально,що є у армії-дисципліна,порядок,закон,а що в нас дома-грабіжки,вбивства,насиль ство,презирство і так далі,написати я можу мало,бо замахаюся клацати кнопки бо на сонькі т9 ндмає. а який порядок у вас зараз,що робиться на вулицях? тут бояться щось зробити,бо будуть покарані,а у вас? вбив-кинув на лапу,і йди далі вбивай,не так? чи ті хто каже що в армії робити нічого бояться напружуватися? а вдруг війна? всі тікати? я вже знаю що буду робити,і нас багато,справжні чоловіки,варто йти у армію,загартовує сильних та слабких. на кожен Ваш мінус я напишу два плюса...
  • 0

#50 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 22:56

Перегляд дописуШАХІСТ (9.08.2010 23:53) писав:

Гарна пані,знаєте що таке ідеальна держава? а як її створити? це утопія? НІ,це реально,що є у армії-дисципліна,порядок,закон,а що в нас дома-грабіжки,вбивства,насиль ство,презирство і так далі,написати я можу мало,бо замахаюся клацати кнопки бо на сонькі т9 ндмає. а який порядок у вас зараз,що робиться на вулицях? тут бояться щось зробити,бо будуть покарані,а у вас? вбив-кинув на лапу,і йди далі вбивай,не так? чи ті хто каже що в армії робити нічого бояться напружуватися? а вдруг війна? всі тікати? я вже знаю що буду робити,і нас багато,справжні чоловіки,варто йти у армію,загартовує сильних та слабких. на кожен Ваш мінус я напишу два плюса...
то ви туди втікли від негараздів життя? від наших вулиць і безладу? <_<
  • 0

#51 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 09.08.2010 – 23:20

Перегляд дописуZuzik (9.08.2010 22:56) писав:

то ви туди втікли від негараздів життя? від наших вулиць і безладу? <_<
У мене дід служив у свій час,батько-у свій,а я у свій. чому пішов? томущо нормальний,здоровий,допущений до варти,командир відділення. я не втік,сам пішов,от як буде захищати батьків,дітей,кохану той,що не знає як автомат з запобіжника знімається,та він себе застреле в паніці. а за гранату? те що Ви робите можна описати декількома словами-просто існуєте,робота,своє егоїстичне задоволення,який від вас толк?
  • 0

#52 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.08.2010 – 08:52

Видалено.
  • 0

#53 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.08.2010 – 07:42

Перегляд дописуSensssorika (8.08.2010 18:18) писав:

робота і армія- для мене різні речі. робота необхідна для життя, а армія неважлива ні разу.
А якщо говорити не про строкову службу, а про службу за контрактом? Різниця між такою службою і будь-якою іншою офіційною роботою - мінімальна)))

о ну та усюди так , да? в подруги чоловік два роки тому десь під Києвом служив, правда його потім через коміс..ой не шарю я в цих термінах, вопсчєм не знаю як він взагалі міг з такими даними здоров"я в ту армію потрапити. армія хворих це канєш круто. але за ті півроку жодного разу не стріляв. не було чим вродє. гг
так само як і всюди, в різних частинах є різні командири і різне фінансування, різні профілі підготовки і тому так получається... якщо цей чоловік служив, наприклад, сапером, то і не дивно, що він мало стріляв.

Перегляд дописуzav (8.08.2010 23:38) писав:

А без армії ніяк?
Нє, я розумію, як одразу до спецпризу йти - це діло: і навичок доволі, і до вбивства призвичаюєшся - часу не маршуєш. Але в решту підрозділів?.. Не знаю.
та ні.... я, коли вже в ДШР служив, то по ночах, поки в нарядах стояв, то читав методвказівки і спецлітературу по саперній справі, розвідувальній і диверсійній діяльності, інструкці до мінометів, зеніток... тобто можна навчитися багато чого, було б бажання.... нас там навіть ін.мови вчили, перед міжнародними навчаннями "Сібріз 2010"... Є такі навики які на "гражданці" не отримаєш..
  • 0

#54 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 07:43

Перегляд дописуMiguel (11.08.2010 08:36) писав:

якщо цей чоловік служив, наприклад, сапером, то і не дивно, що він мало стріляв.
я розумію що ти захищаєш нашу армію) але змирись - в більшості випадків наша армія розвалена і служать там лише для галочки бо так треба по закону а насправді зараз там страшний занепад, не здивуюсь якщо навіть він не сапер а стріляти його пряме призначення і при цьому ні разу не стріляв))
  • 0

#55 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.08.2010 – 07:55

Перегляд дописуДоктор Водкін (9.08.2010 10:08) писав:

ПРОПОНУЮ БІСЕКСУАЛОК ПРИЗИВАТИ В ДИСБАТ БЕЗ ПРАВА КОМІСУВАННЯ
Коли я духанку проходив, то з дисбату повернувся один пра-прадід... зразковий, ідеальний військовий, хоча морально зломаний... шкода його... без армії йому важко буде прожити...

Перегляд дописуОнук Велеса (9.08.2010 10:18) писав:

Це точно. Єдине, що я навчивсь в армії за рік - це замітати плац та складати сніг квадратиками.
А в наряді стояти? Шконку застиляти? Галюн драяти? Палубу підорити? ??? :ggggg: :ggggg: :ggggg:

Перегляд дописуФабрегас (9.08.2010 10:20) писав:

сумно, що є такі випадки... в моїй роті, після того як зійшли діди, ранкову зарядку, здебільшого, проводив я, тому можу чесно сказати, що менше аніж 5 км. ми не бігали і менше аніж 30 хв. на спортмістечку не проводили...

Перегляд дописуФабрегас (11.08.2010 08:43) писав:

я розумію що ти захищаєш нашу армію) але змирись - в більшості випадків наша армія розвалена і служать там лише для галочки бо так треба по закону а насправді зараз там страшний занепад, не здивуюсь якщо навіть він не сапер а стріляти його пряме призначення і при цьому ні разу не стріляв))
багато в чому погоджуюся, але навіть сапер зобов'язаний стріляти, бо так в статуті написано... як мінімум перед присягою мають бути стрільби... а в армії як і в іншій державній структурі є і корупція і гівнюки-командири і багато інших негативних моментів...

Перегляд дописуSensssorika (9.08.2010 13:00) писав:

так ти ж ненавидиш людей! ї вважаєш їх тваринами! ну і і такий "захист"? шоб якісь хворі на голову мали доступ до зброї і вчилися тріляти в тих, кого енавидять? а нашо тих, кого ненавидиш, захищати? :)
в тому то і суть армії - високий рівень дисципліни, і якщо накажуть - захищатимеш навіть того кого ненавидиш... хворі на голову в армії явище рідкісне, я по духанці кожного тижня по 2-3 теста для замполіта писав... фільтрували нас добряче...

я не пішов в ін.лег. тільки тому, що маю багато невирішених справ в Україні... але така можливість завжди залишається... треба ще тільки мову підучити і матчастину по іноземному озброєню, а то ми в батальйоні вивчали лише російське і американське озброєння та екіпіровку.... (БТР "Бредлі" - ЛАЙНО!!!) :ggggg: )))))
  • 0

#56 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 07:57

Перегляд дописуMiguel (11.08.2010 08:55) писав:

я не пішов в ін.лег. тільки тому, що маю багато невирішених справ в Україні...
а як же створення сімї в Україні?)
  • 0

#57 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 08:52

А в наряді стояти? Шконку застиляти? Галюн драяти? Палубу підорити? ???

Так, те все також і, мало не забув, чистити картоплю. Так, навички захисту Батьківщини відпрацьовані на всі сто.
  • 0

#58 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.08.2010 – 10:44

в тому то і суть армії - високий рівень дисципліни, і якщо накажуть - захищатимеш навіть того кого ненавидиш... хворі на голову в армії явище рідкісне, я по духанці кожного тижня по 2-3 теста для замполіта писав... фільтрували нас добряче...
Захищають лише одне - державу, а що ефективність захисту вимірюють людськими втратами, то це трохи інше питання.

Перегляд дописуФабрегас (11.08.2010 08:57) писав:

а як же створення сімї в Україні?)
А як це стосується теми?
  • 0

#59 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.08.2010 – 12:26

Перегляд дописуMiguel (11.08.2010 08:42) писав:

А якщо говорити не про строкову службу, а про службу за контрактом? Різниця між такою службою і будь-якою іншою офіційною роботою - мінімальна)))
мої знайомі, для яких армія- професія більше 20 років, причому як української так і російської, кажуть, шо армія- загибається і служити туди йдуть тільки придурки, яким більше ікуди йти. дивно, шо вони так про свою ж професію, еге ж ?
наша країна ні з ким не воює, а мирний час для армії- це перебирання папірців по кабінетах ,ну або кому пощастить- витрачання державних коштів всякою стріляниною, від якої толку- "аби не забути як це робиться".

Перегляд дописуMiguel (11.08.2010 08:42) писав:

по саперній справі, розвідувальній і диверсійній діяльності, інструкці до мінометів, зеніток... тобто можна навчитися багато чого. Є такі навики які на "гражданці" не отримаєш..
а на фік? користь практична в житті від тих знаннь яка і де ?

та невже ?
для мене содати- шо мєнти. знайомий зі школи моєї вчився на мєнта десь в Дніпропетровську. таке рзказував, шо по-моєму всі оці "по статуту"- хворі на голову. а потім такі хворі нас "захищають" ))

я не пішов в ін.лег. тільки тому, що маю багато невирішених справ в Україні... але така можливість завжди залишається... треба ще тільки мову підучити і матчастину по іноземному озброєню, а то ми в батальйоні вивчали лише російське і американське озброєння та екіпіровку.... (БТР "Бредлі" - ЛАЙНО!!!) :ggggg: )))))
от кстаті про мови мені цікаво як Женя туди попав. Бо в школі я йому англійську весь час робила. а французьку він взагалі не знав. я так розуію, шо він вже там, будучи в легіонерах, вивчив чи шо.. :)
  • 0

#60 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 12:58

Перегляд дописуШАХІСТ (10.08.2010 00:20) писав:

У мене дід служив у свій час,батько-у свій,а я у свій. чому пішов? томущо нормальний,здоровий,допущений до варти,командир відділення. я не втік,сам пішов,от як буде захищати батьків,дітей,кохану той,що не знає як автомат з запобіжника знімається,та він себе застреле в паніці. а за гранату? те що Ви робите можна описати декількома словами-просто існуєте,робота,своє егоїстичне задоволення,який від вас толк?
На гражданці вам страшно, бо тут в нас порядку нема, треба головою думати самому :) Так з вашого допису випливає... А у вас там порядок...
Та й з вас толку теж мало... хоч би ви й знали як той автомат з запобіжника знімається (цього до речі в сересеру добряче в школі вчили)... потішили своє... гм... егоїстичне відчуття захисника... робота вас не цікавить, ми вже зрозуміли, Вам більше подобається бити іншим морди за недобре профарбований метр трави за гроші так вами зневажених... гм... "простоіснуючих"... І що ж по Вашому ще Вас особисто аж так обсенсує, що ви на всіх решта кажете "просто існуєте"?

З.І. Хоча таки напевно "— Нет, военный — это не профессия. Это половая ориентация…"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних