Перейти до вмісту

Армія після отримання вищої освіти

Повідомлень в темі: 141

#21 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 09.07.2010 – 18:32

Я так не зрозумів. 9 чи 12? Що значить, якщо до 2010, то йди, а до 2012 - не йди? До чого тут персоналії? Може я якраз і зробив, як Рудишин. А ти хотів, щоб цвяхи робили зі всякої там інструментальної, високолегованої сталі?
  • 0

#22 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 09.07.2010 – 19:11

Знайомий розповідав - два рази забирали в воєнкомат - два рази тікав - то через вікно - то ше якось - більше його і не шукали))))

Перегляд дописуЛастiвочка (8.07.2010 10:05) писав:

не знаю наскільки ці чутки достовірні, але влаштуватись на якусь хорошу роботу без армії, кажуть, неможливо
Є просто така робота, де потрібні звання (нприклад охоронцям) - то вони закінчують воєнну кафедру)
  • 0

#23 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.07.2010 – 19:50

Перегляд дописуІвгєша (8.07.2010 14:42) писав:

Це моя точка зору і вона її поважає, хоча неоднозначно ставиться до цього. Принаймні, ультиматум "чекати не буду" не змусить мене "косити"
мастурбація наше всьо!

Перегляд дописуІвгєша (8.07.2010 14:42) писав:

І в МВС, і в СБУ і т.д.
а им туди влаштуватися можна?
в мене просто кілька років тому туди подруга збиралася, але я думала шо вона прикалується і тому не дуже уважно, а точніше взагалі ніяк , слухала її
  • 0

#24 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.07.2010 – 22:10

Перегляд дописуІ Цвях (9.07.2010 19:32) писав:

Я так не зрозумів. 9 чи 12? Що значить, якщо до 2010, то йди, а до 2012 - не йди? До чого тут персоналії? Може я якраз і зробив, як Рудишин. А ти хотів, щоб цвяхи робили зі всякої там інструментальної, високолегованої сталі?
Мож я якось погано висловився. Короч все залежить від твоєї відстрочки. Кінцевий термін записаний у твоєму приписному. Після нього тебе можуть пакувати у бобік, бо вдруге відстрочка не надається. От такі справи.
P.S. С персоналіями то я повиябуватись захтів.
P.P.S. Якраз навпаки, з високолегованої інструментальної сталі мають робити гарні інструменти, а не цвяхи. А ле в нашій країні хрін зрозумієш де яка сталь.

ВакуОлька: усне попередження за порушення п.п. 2.2.2
  • 0

#25 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 09.07.2010 – 23:06

Ну ти тупий! Я питаю про 9 місяцыв, а ти мені про те, як грім порося вбив. Ющенко написав указ, що люди з вищою освітою служать 9 місяців, а з освітою ПТУ - 12 місяців.

Цитата

Максимальний призовний вік становить 25 років, що дає можливість фактично уникнути призову за допомогою відстрочок, які триватимуть 7 років (до 1999 р. цей вік становив 27 років). Відстрочка від призову надається, наприклад, на період стаціонарного навчання у вищих навчальних закладах, навчання в аспірантурі (байдуже, стаціонарного чи заочного), роботи вчителем у загальноосвітній школі на повну ставку за своєю спеціальністю (для тих, хто має повну вищу освіту), виховання власної дитини до досягнення нею 3 років і з багатьох інших підстав.

Цитата

Стаття 23. Строки військової служби
1. Строки строкової військової служби в календарному обчисленні встановлюються:

для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, - до 12 місяців;

для матросів і старшин, які проходять строкову військову службу на кораблях, суднах і в берегових частинах бойового забезпечення Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Морської охорони Державної прикордонної служби України, - до 18 місяців;

для осіб, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки спеціаліста або магістра, - до 9 місяців.
(с) http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...mp;nreg=2232-12

Тобто бакалаври смокчуть льодяник. А по болонській системі в Европі бакалавр - цілком вищеосвітова людина.
  • 0

#26 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.07.2010 – 23:15

Нафіґа провокувати особистими образами? Це ознака слабкості.
На рахунок першої цитати:
Звісно ж НЕ дає змогу уникнути призову. І не "відстрочок", а "відстрочки"
В Законі України „Про загальний військовий обов’язок і військову службу” зазначено, що відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни призовного віку, відраховані з навчальних закладів за власним бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку від призову на строкову військову службу незалежно від їх повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального закладу або поновлення у вищому закладі.
Виходить, що ми на літо якби відраховані з ВНЗ і є імовірність попасти на осінній призов.

Ну а на рахунок терміну служби,то все-таки 12 міс., тут всьо чотко написано.
  • 0

#27 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 10.07.2010 – 08:42

Цитата

мастурбація наше всьо!

а моя рука мені не пробачить...так що якщо і вона проти, то вже все...міняю точку зору
  • 0

#28 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.07.2010 – 12:07

Перегляд дописуІвгєша (10.07.2010 09:42) писав:

а моя рука мені не пробачить...так що якщо і вона проти, то вже все...міняю точку зору
шо значить "не пробачить" ?
  • 0

#29 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 10.07.2010 – 12:14

Перегляд дописуSensssorika (10.07.2010 12:07) писав:

шо значить "не пробачить" ?
значить в них вже напружені стосунки і він не хоче більше нариватись
  • 0

#30 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.07.2010 – 12:20

Перегляд дописуNеmesis (10.07.2010 13:14) писав:

значить в них вже напружені стосунки і він не хоче більше нариватись
з рукою??
омг. так от які люди йдуть в СБУ. в них не все гараз з руками. омг!
тепер ясно чого в нас ТАКІ силові структури.
  • 0

#31 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 15:39

Перегляд дописуFT232BM (9.07.2010 23:15) писав:

В Законі України „Про загальний військовий обов’язок і військову службу” зазначено, що ...
Нині діє закон України Про військовий обов'язок і військову службу. Слово загальний тут відсутнє. Тож всі Ваші доводи спростовуються.

Повідомлення відредагував І Цвях: 10.07.2010 – 15:40

• 0

#32 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.07.2010 – 20:18

Перегляд дописуІвгєша (9.07.2010 23:28) писав:

Думав, що буду єдиний хто це напише)))

Людей, звісно
з теми Тварини, яких ненавиджу.
Івгєша, скажи, нашо тобі армія? нашо тобі ті силові структури?

кстаті. згадалось. в мене один однокласник вчився на..не па"ятаю на кого, але знаю, шо Харкові. Зараз він десь там у МНС влаштовується наче. принаймні збирався. похвально, думаю. ще в школі пам"ятаю, як він у пожарну школу ходив. умнічка Віталічєг ))

а інший однокласник, Женя, зараз працює французьким легіонером. наскільки я апм"ятаю, він ніде не вчився після школи(хоча загалом розумний хлопець). не знаю шо вони там роблять. бачила кілька фоток з того місця, де вони жили(чи живуть), там тіпа їхній "дасуг" . якийсь ліс. скелі. красіво так. а ше бачила місток з вірьовок, Женя казав, шо вони по ньому ходили. ужос! але цікаво. хтіла була запитати чи вчили їх там вбивати людей, але потім подумала, шо краще я цього не знатиму. а то я цому у школі англійську робила, а він раптом такою какашкою виявиться. сумно буде, я чутлива така(((

а шо роблять у нашій армії?
  • 0

#33 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.08.2010 – 13:36

Перегляд дописуІвгєша (8.07.2010 00:05) писав:

Навчаюся у престижному університеті, проблем з навчанням начебто не спостерігається...Проте хочу, щоб мене зрозуміли правильно: всі чоловіки в моїй родині військові, а я можу навіть не відслужити строкову службу. Причому їх це влаштовує, зв*язки - діагноз - білий білет. Вже після закінчення ВНЗ хочу відслужити своє(9 місяців). Чи буде це мати потім якийсь вплив на сприйняття мене роботодавцем? Чи не зашкодить?
Служба тобі ніколи не зашкодить, тільки плюсів додасть, і чим крутіший в тебе воєнник тим більше плюсів.

Перегляд дописуSensssorika (8.07.2010 00:23) писав:

терпіти не можу ваєнних. фу-фу-фу! бридко. буе. огидні мужлани. фууууууу
та ну! То камінь в мій город!

Перегляд дописуSensssorika (8.07.2010 13:01) писав:

в мене чоловік, який виконує те, шо йому наказують,та ще й честь при цьому віддає.. дещо інші асоціації викликає.
він виконує те, що зобов'язаний згідно статуту. А на роботі (цівільній) хіба чоловіки не виконують розпорядження, вказівки і накази свого керівництва?
Військові не віддають честь (хіба що жінки-військовослужбовці, і то лише один раз))))))) ), прикладання руки до зрізу головного убору називається "військовим вітанням"

Перегляд дописуАвантюрист (9.07.2010 20:11) писав:

Знайомий розповідав - два рази забирали в воєнкомат - два рази тікав - то через вікно - то ше якось - більше його і не шукали))))
нас просто питали "хто не бажає служити", ті хто піднімав руки, просто йшов додому...

Перегляд дописуSensssorika (10.07.2010 21:18) писав:

а шо роблять у нашій армії?
Багато чого цікавого... вчаться стріляти з різних видів зброї, керувати бойовими машинами, укладати парашути, займаються фізичними вправами, рукопашним боєм, вивчають англійську, німецьку і французьку мови, вчаться пілотувати літаки і гелікоптери, керувати кораблями і підводними човнами... дуже-дуже багато чого цікавого... основне - самовдосконалення, самоосвіта і самодисципліна.
  • 0

#34 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 08.08.2010 – 16:47

Я зараз служу,у танкових військах,300НТП,ДУЖЕ ЦІКАВО. Що я тут робив? стріляв з АК-74,танка,з пістолета ПМ,кидав бойову гранату,танкового кулемета ККТ та НСВТ,і хто каже що це погане? нехай йде служити у Десну... Слава танковим військам!
  • 0

#35 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.08.2010 – 17:09

Перегляд дописуШАХІСТ (8.08.2010 17:47) писав:

Я зараз служу,у танкових військах,300НТП,ДУЖЕ ЦІКАВО. Що я тут робив? стріляв з АК-74,танка,з пістолета ПМ,кидав бойову гранату,танкового кулемета ККТ та НСВТ,і хто каже що це погане? нехай йде служити у Десну... Слава танковим військам!

А я за весь час служби стріляв тільки двічі: перед присягою і ще раз, коли якийсь генерал приїхав, типу навчання. З тих пір я сміюсь, коли у фільмах показують, як по машині гатять з кулемета, а у водія жодної подряпини.
  • 0

#36 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.08.2010 – 17:18

Перегляд дописуMiguel (8.08.2010 14:36) писав:

та ну! То камінь в мій город!
та ти шо, я камня не підніму)

він виконує те, що зобов'язаний згідно статуту. А на роботі (цівільній) хіба чоловіки не виконують розпорядження, вказівки і накази свого керівництва?
Військові не віддають честь (хіба що жінки-військовослужбовці, і то лише один раз))))))) ), прикладання руки до зрізу головного убору називається "військовим вітанням"
робота і армія- для мене різні речі. робота необхідна для життя, а армія неважлива ні разу.

Багато чого цікавого... вчаться стріляти з різних видів зброї, керувати бойовими машинами, укладати парашути, займаються фізичними вправами, рукопашним боєм, вивчають англійську, німецьку і французьку мови, вчаться пілотувати літаки і гелікоптери, керувати кораблями і підводними човнами... дуже-дуже багато чого цікавого... основне - самовдосконалення, самоосвіта і самодисципліна.
о ну та усюди так , да? в подруги чоловік два роки тому десь під Києвом служив, правда його потім через коміс..ой не шарю я в цих термінах, вопсчєм не знаю як він взагалі міг з такими даними здоров"я в ту армію потрапити. армія хворих це канєш круто. але за ті півроку жодного разу не стріляв. не було чим вродє. гг

загалом же, з усіх знайомих мені віськових, повагу викликає лише одноклассник, який в фран.легіоерах служить. і то лише через умови проживання, а не за дії.

Перегляд дописуШАХІСТ (8.08.2010 17:47) писав:

Я зараз служу,у танкових військах,300НТП,ДУЖЕ ЦІКАВО. Що я тут робив? стріляв з АК-74,танка,з пістолета ПМ,кидав бойову гранату,танкового кулемета ККТ та НСВТ,і хто каже що це погане?
а шо там хорошого?
  • 0

#37 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.08.2010 – 18:15

Нунафіґ, закінчу виш - піду працювати.
А з армією подивимось, може і не візьмуть
  • 0

#38 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.08.2010 – 22:38

основне - самовдосконалення, самоосвіта і самодисципліна.
А без армії ніяк?
Нє, я розумію, як одразу до спецпризу йти - це діло: і навичок доволі, і до вбивства призвичаюєшся - часу не маршуєш. Але в решту підрозділів?.. Не знаю.
  • 0

#39 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 09.08.2010 – 00:03

Перегляд дописуzav (8.08.2010 23:38) писав:

А без армії ніяк?
Нє, я розумію, як одразу до спецпризу йти - це діло: і навичок доволі, і до вбивства призвичаюєшся - часу не маршуєш. Але в решту підрозділів?.. Не знаю.
Як би армія була професійною то і в інших підрозділах це було б діло. А так воно місцями. Все залежить від того куди потрапиш. Є частини де дійсно хоч і не спецпідрозділ, але теж часу не марнують. А є такі що марна трата часу.
  • 0

#40 Доктор Водкін

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 09:08

Перегляд дописуSensssorika (8.07.2010 00:23) писав:

терпіти не можу ваєнних. фу-фу-фу! бридко. буе. огидні мужлани. фууууууу
ПРОПОНУЮ БІСЕКСУАЛОК ПРИЗИВАТИ В ДИСБАТ БЕЗ ПРАВА КОМІСУВАННЯ

bendera.UA - усне попередження за провокацію на флейм
  • 0