Перейти до вмісту

Армія після отримання вищої освіти

Повідомлень в темі: 141

#121 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.09.2010 – 14:59

Перегляд дописуMiguel (2.09.2010 11:05) писав:

Хах! Я за термін строчки навчився стріляти з (оцінки за 5-бальною шкалою): ПМ - 4, АКС-74 - 5, АКС-74У - 4, СВД - 5, АГС-17 - 4, 2С12 - 4, АКС-74М - 4, РПК - 5, ПКМ - 4, ККВТ - 4, РПГ-7Б(РПГ-7Д) - 4.
А пан може досягти таких результатів на гражданці за той самий термін без відриву від повсякденного життя і роботи? І кільки це йому буде коштувати? (Вгадаю відповідь - Можу, звичайно, але не ставлю собі того за мету, воно мені не потрібно в проф.діяльності...)
Зі спецзасобами яка є проблема: їх вивчають в армії, проте лише в армії ними й можна скористатися. Цивільним вони наврядчи стануть доступні... бо якщо стануть, то нах тоді армія? Ги.
  • 0

#122 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 16:30

Перегляд дописуMiguel (2.09.2010 11:05) писав:

Не правда... як Ви думаєте, чому строковиків призивають на 1 рік, а мінімальний термін контракту - 3 роки??? Задумайтесь. В строковиків більше шансів і можливостей досягнення кращих результатів.
Хах! Я за термін строчки навчився стріляти з (оцінки за 5-бальною шкалою): ПМ - 4, АКС-74 - 5, АКС-74У - 4, СВД - 5, АГС-17 - 4, 2С12 - 4, АКС-74М - 4, РПК - 5, ПКМ - 4, ККВТ - 4, РПГ-7Б(РПГ-7Д) - 4.
А пан може досягти таких результатів на гражданці за той самий термін без відриву від повсякденного життя і роботи? І кільки це йому буде коштувати? (Вгадаю відповідь - Можу, звичайно, але не ставлю собі того за мету, воно мені не потрібно в проф.діяльності...)
Ну прямо якийсь рембо ,чесне слово ) Навчили рембо стріляти з усілякої сброї,може ще похизуетесь ,що ви можете керувати танком чи літаком або кидати влучно голку,яка пробивае скло с 10 метрів ? . Майже вся перерахована зброя стаціонарна- прямо мішень для снайпера (рпк,пкс,старенька свд- ну це "другий" труп у полі). Цікаво, з яких позицій у вас такі гарні оцінкі - сидячи ,лежачи на хорошому видному місці,в зручній обстановці,з відкоректованою під себе сброєю.
В будь-якому випадку кожен солдат стріляє добре з 1 го виду сброї, з усіх інших гірше. Причому дуже цінуется стрільба без приціла,людина може пристосуватись до будь-якої однотипної сброї .І за декілька вистрілів " привикнути " до даного механізму.
Тому цінуется універсальність ,а не кількість .І хороші солдати кажуть - вмію стріляти з будь-якої сброї(хай то буде навіть арбалет ,чи лук).
В армії солдат готують до "віртуальної" війни, реальна війна має багато своїх особливостей(непередбачуваностей).
  • 0

#123 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 03.09.2010 – 07:59

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 17:30) писав:

Ну прямо якийсь рембо ,чесне слово ) Навчили рембо стріляти з усілякої сброї,може ще похизуетесь ,що ви можете керувати танком чи літаком або кидати влучно голку,яка пробивае скло с 10 метрів ? . Майже вся перерахована зброя стаціонарна- прямо мішень для снайпера (рпк,пкс,старенька свд- ну це "другий" труп у полі). Цікаво, з яких позицій у вас такі гарні оцінкі - сидячи ,лежачи на хорошому видному місці,в зручній обстановці,з відкоректованою під себе сброєю.
В будь-якому випадку кожен солдат стріляє добре з 1 го виду сброї, з усіх інших гірше. Причому дуже цінуется стрільба без приціла,людина може пристосуватись до будь-якої однотипної сброї .І за декілька вистрілів " привикнути " до даного механізму.
Тому цінуется універсальність ,а не кількість .І хороші солдати кажуть - вмію стріляти з будь-якої сброї(хай то буде навіть арбалет ,чи лук).
В армії солдат готують до "віртуальної" війни, реальна війна має багато своїх особливостей(непередбачуваностей).
І танком, і БТР-80 і БРДМ... маю підготовку по пілотуванню малих транспортних і десантних літаків, гелікоптерів і кораблів... Голки не кидаю, кидаю ножі і саперки. Вся перерахована зброя (окрім міномету) штатна (тобто така яка закріплюється за військовослужбовцем і є носимою з ним постійно в процесі тактичних навчань чи бойових дій). Старенька СВД вдало конкурує з світовимианалогами. Якщо почитаєте книгу "Искуство снайпера" то там наведені порівняння і вказані переваги))) Труп в полі - крутий пацанчег з вищою освітою, який навіть окоп викопати не вміє, не те щоб користуватися зброєю. Якщо пан має уявлення про принципи роботи снайпера в процесі ведення бойових дій, то знає, що по атакуючих групах снапер не працює, там працюють кулеметники і гранатометники)))
Є такі нормативи - "ВНС" (вправи навчальних стрільб) називаються, там відпрацьовується стрільба з положень стоячи, лежачи, з коліна, в процесі прискореного пересування, в нічний час, зі зміною позицій (вискакуючи з-за перешкоди, з кувирка і тому подібні речі... ) і виставляється комплексна оцінка.
Універсальність визначається кількістю, адже "володіти" зброєю, не означає тільки "стріляти" з неї... її ще треба вміти обслуговувати. На рахунок "привикнути" до зброї, то на це треба теж немало часу, оскільки кожна зброя має свої характеристики, кучність, деривацію і т.д. ... Не спорю, на спусковий гачок натискати - багато розуму і знань не треба, але і результат буде відповідний.
На рахунок "віртуального" і "реального" бою є така приказка "Важко в навчанні - легко в бою"))
ПеСе - Джон Рембо теж служив в армії, потім воював в Вєтнамі в підрозділі "зелених беретів" (типу спецназ) спеціалізувався по знищенню живої сили противника і контрпартизанській війні.
  • 0

#124 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 03.09.2010 – 19:22

Цитата

Вся перерахована зброя (окрім міномету) штатна (тобто така яка закріплюється за військовослужбовцем і є носимою з ним постійно в процесі тактичних навчань чи бойових дій).

А за ККВТ доп. пайку дають?:)
  • 0

#125 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 03.09.2010 – 20:47

Перегляд дописуZuzik (31.08.2010 23:47) писав:

Ви в Карпатах були? Сходіть якось... пішечки... потім розкажете про відсутність переваги місцевості і рівнини...
Ходив пішечки, без і з тепловізором портативним. ППЦ партизанам. Ще й якщо БЛА-розвідники - то ППЦ відразу.

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 00:04) писав:

Якщо в Україні не цінять можливості Пласту і іжезнім, це не означає що так само роблять інші держави
Зараз працюю із українським харцером, ну воєнщини у них побільше.

Перегляд дописуzav (1.09.2010 00:09) писав:

Пласт - геть невійськовий цивільний дитячий гурток, що виховує хіба що комплекс меншовартості.
Бо бть, так задекларовано в статуті. :)

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 00:14) писав:

його просто ніхто не хоче підтримати...
І підтримки в них (харцерів) більше. Ну але у них і статут інший.

Перегляд дописуzav (1.09.2010 00:17) писав:

Ні, це гурба дітей з дитиною-виховником на чолі.
Орієнтування?
Виживання?
Геть нераптово, тому що вони всюди саме дитячий цивільний гурток.
Все залежить від виховника. Мені забороняли вчити малих того, чого я їх вчив. Ібо ламєра в пласті - це саме воно. ГГ

Перегляд дописуzav (2.09.2010 00:54) писав:

Де маскування у пласті, де вивчення підручної зброї /хоча холодної, проте можна і з хемії ядерну бомбу народити/, де тактика? Натомість доволі омріяної деким дисципліни.
Ну роблення зброї знову ж таки заборонене - травматизм і всьо такоє. Хоча я б заборонив через профанство.

Зараз мав змогу працювати із підполковником авіації у відставці, він і сина свого не пустив туди, хоча син десь в СБУ запрошений з юрфаук і мені не ради, каже що мені як інженеру-наладчику там робити немає чого. І що там мудаки одні. Це зі слів пана підполковника у відставці.

А про дисципліну, травматизм, фізнавантаження і мякотілість - дай вам Бог, щоб ви в таких умовах ніколи не працювали.
На випадок війни у мене галузева броня. B)
  • 0

#126 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 03.09.2010 – 21:17

Перегляд дописуЗварич (3.09.2010 20:22) писав:

А за ККВТ доп. пайку дають?:)
Нє, ККВТ несе водій з навідником... і встановлюють також вдвох.
  • 0

#127 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.09.2010 – 19:56

Зрозумів. А ножі які кидаєш? І головне, для чого? :)
ПМ ще не збираються міняти на грача, або там беретту?
  • 0

#128 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.09.2010 – 08:01

Перегляд дописуЗварич (4.09.2010 20:56) писав:

Зрозумів. А ножі які кидаєш? І головне, для чого? :)
ПМ ще не збираються міняти на грача, або там беретту?
Кидали багнет-ножі і НРС. а також заточували всякі пластинки і їх теж кидали...
ПМ міняти не збираються)))
  • 0

#129 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 05.09.2010 – 19:05

Пластинки можна))))) Наявність НРСів приємно здивувала.
ТАКА армія в житті не завадить. :)
  • 0

#130 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.09.2010 – 19:17

мій однокласник в фран.легіоні.мило. але армію як і раніше зневажаю.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 05.09.2010 – 19:18

• 0

#131 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 06.09.2010 – 08:52

Перегляд дописуSensssorika (5.09.2010 20:17) писав:

мій однокласник в фран.легіоні.мило. але армію як і раніше зневажаю.
Було ж сказано - після отримання вищої освіти, а він після школи подався лобом стіни ламати.
  • 0

#132 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 14.09.2010 – 01:23

Ну тики Miguel переконав (ну хоча б мене) у тому, що тебе навчили війскьовій справі. Тепер переконай в тому, що більшійсть армії така .
  • 0

#133 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.09.2010 – 17:27

Перегляд дописуШАХІСТ (10.08.2010 00:20) писав:

я не втік,сам пішов,от як буде захищати батьків,дітей,кохану той,що не знає як автомат з запобіжника знімається,та він себе застреле в паніці. а за гранату? те що Ви робите можна описати декількома словами-просто існуєте,робота,своє егоїстичне задоволення,який від вас толк?
Що це за виплід армійського "розуму"? Ти зібрався цілодобово ходити за батьками, дітьми, коханою з автоматом, обвішаний гранатами?

Перегляд дописуMiguel (31.08.2010 19:50) писав:

Я не вважаю що даром потратив час, навпаки, за час служби встиг і взнав більше аніж за 4 роки навчання в коледжі....
це ж треба було так змарнувати 4 роки життя Зображення

Перегляд дописуMiguel (8.08.2010 14:36) писав:

Служба тобі ніколи не зашкодить, тільки плюсів додасть
Ніколи-ніколи не кажи ніколи

чим крутіший в тебе воєнник тим більше плюсів.
шо, з "крутим ваєником" тебе навіть можуть взяти бодігардом януковіча? КРУТО! УРА!!!

Військові не віддають честь (хіба що жінки-військовослужбовці, і то лише один раз))))))) ),
До цього їх зобов"язує статут? Зображення

Багато чого цікавого... вчаться стріляти з різних видів зброї, керувати бойовими машинами, укладати парашути, займаються фізичними вправами, рукопашним боєм, вивчають англійську, німецьку і французьку мови, вчаться пілотувати літаки і гелікоптери, керувати кораблями і підводними човнами... дуже-дуже багато чого цікавого... основне - самовдосконалення, самоосвіта і самодисципліна.
І ваще в людині все повинно бути гармонійно - мундир, погони ... Тебе треба брати в рекламний полк армії! або в моський Зображення

Перегляд дописуWTF? (31.08.2010 21:49) писав:

розум або є, або його нема.
так само з мужністю - вона або є, або її нема й не буде.
як казав інший дилетент "небагато народжуюцця сміливцями, багато стають внаслідок тренувань і дисципліни"
  • 0

#134 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.01.2011 – 19:24

Я проти примусової служби після отримання вищої освіти. Зараз і так проблеми з працевлаштуванням, а армія після закінчення ВНЗ тільки збільшує шанси майбутнього спеціаліста стати продавцем на ринку.
  • 0

#135 сіренька ховрашка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.02.2011 – 17:29

Справжній чоловік має якщо і не відслужити в армії, то хоча б пройти військову підготовку (чи як вона називається) у вузі. він повинен вміти елементарно захистити сім"ю і батьківщину
  • 0

#136 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 23:21

Перегляд дописусіренька ховрашка (9.02.2011 17:29) писав:

він повинен вміти елементарно захистити сім"ю і батьківщину
Нічого спільного з армією тут нема, насправді.
  • 0

#137 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 09.02.2011 – 23:23

Перегляд дописусіренька ховрашка (9.02.2011 17:29) писав:

Справжній чоловік має якщо і не відслужити в армії, то хоча б пройти військову підготовку (чи як вона називається) у вузі. він повинен вміти елементарно захистити сім"ю і батьківщину
чістка мозгов, мені на вонці також кажуть шо ми унікальні, офіцери і мужики і блаблабла.
якби пункт армія викреслити взагалі з життя - було б значно більше користі
  • 0

#138 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 10.02.2011 – 09:57

Перегляд дописуTeo (9.02.2011 23:23) писав:

чістка мозгов, мені на вонці також кажуть шо ми унікальні, офіцери і мужики і блаблабла.
якби пункт армія викреслити взагалі з життя - було б значно більше користі
Цікаво якась воєнка. Сам не був, але розповідали, що там так нікому не кажуть.
Взагалі не вийде, професія просто.
  • 0

#139 сіренька ховрашка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.02.2011 – 16:56

Перегляд дописуzav (9.02.2011 23:21) писав:

Нічого спільного з армією тут нема, насправді.
Де ж він ще цього навчиться? він там дисциплінується, вчиться іншому спілкуванню з людьми. мої знайомі після армії приходили зовсім іншими людьми
  • 0

#140 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.02.2011 – 23:03

Перегляд дописусіренька ховрашка (10.02.2011 16:56) писав:

Де ж він ще цього навчиться? він там дисциплінується, вчиться іншому спілкуванню з людьми. мої знайомі після армії приходили зовсім іншими людьми
Іншими не значить кращими, я так думаю.
Навчитися можна багато де, але не у звичайному призові точно.

Повідомлення відредагував zav: 10.02.2011 – 23:04

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних