Перейти до вмісту

Армія після отримання вищої освіти

Повідомлень в темі: 141

#101 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 31.08.2010 – 23:04

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 23:59) писав:

А партизан держава ніколи не тренувала. Цим займалися якраз громадські напіввійськові організації.
ггг... та невже? Старынов по вашому виключно займався вихованням піонерів і на громадських засадах проводив Зарніци?
Ядро будь-якого партизанського загону як правило сформовано із спецально вивчених людей... а вже про підготовку баз, спорядження і решти, розгортання руху, надання йому масовості я просто мовчу...
Якщо в Україні не цінять можливості Пласту і іжезнім, це не означає що так само роблять інші держави
  • 0

#102 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2010 – 23:06

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 00:04) писав:

Якщо в Україні не цінять можливості Пласту і іжезнім, це не означає що так само роблять інші держави
От тільки не починайте про пласт, йа вас прошу дуже.
  • 0

#103 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 23:07

Перегляд дописуzav (1.09.2010 00:06) писав:

От тільки не починайте про пласт, йа вас прошу дуже.
ну... інших напіввійськових громадських (!) організацій я не знаю... не Братство ж наводити прикладом :yes:
  • 0

#104 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 23:09

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 00:07) писав:

ну... інших напіввійськових громадських (!) організацій я не знаю... не Братство ж наводити прикладом :yes:
Пласт - геть невійськовий цивільний дитячий гурток, що виховує хіба що комплекс меншовартості.
  • 0

#105 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 23:14

Перегляд дописуzav (1.09.2010 00:09) писав:

Пласт - геть невійськовий цивільний дитячий гурток, що виховує хіба що комплекс меншовартості.
його просто ніхто не хоче підтримати...
форма є... якісь навички виживання, орієнтування на місцевості... дисципліна вертикальної структури... звичайно ж це не військов замашки... що ви... так - ватага анархістів :yes:
просто в Україні дійсно іхто не гутує військових, партизан, диверсантів і просто можливих призовників по мобілізації... ото і все... тому скаутські організації в нас раптово цивільний дитячий гурток

Тому і звучать дивні переконання що держава ніколи не готує партизан... і що це завдання (тільки вдумайтеся) громадських організацій...
держава що допускає існування громадських (а не власне підгодованих) військових організацій довго не живе...
  • 0

#106 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 23:15

Солдати в Іраку знаходятся не просто так ,там очищуется і купуєтся державний апарат ,щоб потім вдячні іракці віддячили за звільнення від диктатури Хусейна і компенсували військові витрати - нафтою.Напевно американці таки викачають усю нафту з Іраку :yes: .
Хотів би я подивитись на людину зі снайперською гвинтівкою : напевно кожен другий прохожий ,- "Дай постріляти, дай постріляти" це в звичайному випадку,в гіршому огріють чимось важким по голові і заберуть дорогу цяцьку.
В Китаї вирізували усе живе до ноги ,партизанів ставало набагато менше зі зникненям міст і сіл ,які їх підтримували(це так урок історії).Взагалі методів терору дуже багато - почитайте якими методами війська СС боролись з партизанщиною .Та і взагалі історія війн доволі кривава штука,прямо ріки крові ,повністю вирізані міста як за прадавніх часів(саблею вирізували) так і в 20 столітті(голодом морили ,болячками ).
Трошки пост втратив свій зміст у звязку з редагуванням користувачами попередніх постів.

Повідомлення відредагував Blackvistaspam: 31.08.2010 – 23:26

• 0

#107 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 23:17

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 00:12) писав:

його просто ніхто не хоче підтримати...
форма є... якісь навички виживання, орієнтування на місцевості... дисципліна вертикальної структури... звичайно ж це не військов замашки... що ви... так - ватага анархістів :yes:
Ні, це гурба дітей з дитиною-виховником на чолі.
Орієнтування? Є спортивно - куди ефективніше.
Виживання? Та будь-який туристичний гурток розплющить пласт у цьому напрямку.
Дисципліна? А кому вона потрібна у партизанській війні?

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 00:12) писав:

просто в Україні дійсно іхто не гутує військових, партизан, диверсантів і просто можливих призовників по мобілізації... ото і все... тому скаутські організації в нас раптово цивільний дитячий гурток
Геть нераптово, тому що вони всюди саме дитячий цивільний гурток.
  • 0

#108 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 23:30

Перегляд дописуBlackvistaspam (1.09.2010 00:15) писав:

Солдати в Іраку знаходятся не просто так ,там очищуется і купуєтся державний апарат ,щоб потім вдячні іракці віддячили за звільнення від диктатури Хусейна і компенсували військові витрати - нафтою.Напевно американці таки викачають усю нафту з Іраку :D .
Вам говориться що ви пишете дурниці про успіхи в Іраці - ви починаєте тут теревені з теорії ЗОГу...
Ніяких успіхів в боротьбі з партизанщиною в Іраці американці не демонструють... якраз навпаки - нічого вдіяти не можуть.

Хотів би я подивитись на людину зі снайперською гвинтівкою : напевно кожен другий прохожий ,- "Дай постріляти, дай постріляти" це в звичайному випадку,в гіршому огріють чимось важким по голові і заберуть дорогу цяцьку.
гм... дай постріляти? А з автомата ні? Може треба спати вже? завтра на лінійку все таки... а то такі сурйозні дописи...

Напевно ви пане Zuzik не маєте уяви про сучасні війни ,та і взагалі про війни, бо це питання вимагає багато часу і якісних джерел інформації.
зате ваше дай постріляти надзвичайно багато каже про сучасні війни ;)
Хоча я звичайно повірю що лише у вас є доступ до якісних джерел в яких ви провели багато часу :yes: :lol: :ggggg:

В Китаї вирізували усе живе до ноги ,партизанів ставало набагато менше зі зникненям міст і сіл ,які їх підтримували(це так урок історії).Взагалі методів терору дуже багато - почитайте якими методами війська СС боролись з партизанщиною .Та і взагалі історія війн доволі кривава штука,прямо ріки крові ,повністю вирізані міста як за прадавніх часів(саблею вирізували) так і в 20 столітті(голодом морили ,болячками ).
Перед уроком історії треба було б написати в якому Китаї, коли і хто вирізував, на підставі яких джерел вирішувалося що партизанів ставало менше... це так...
Загалом тотальне винищення населення не є терором (примусом)... ;)
Стосовно СС і боротьби з партизанами - наведіть кількість частин СС для прикладу в Франції 1942 року, їх втрати та досягнення. Чи ви нам тут про СС і партизан розказуєте на підставі перегляду радянської художньої новелистики про ВВВ?
Та і взагалі - почав за снайперку і Ірак - закінчив вирізанням саблею... на городі бузина... завтра на лінійку - може спатки? ;)

Перегляд дописуzav (1.09.2010 00:17) писав:

Ні, це гурба дітей з дитиною-виховником на чолі.
Орієнтування? Є спортивно - куди ефективніше.
Виживання? Та будь-який туристичний гурток розплющить пласт у цьому напрямку.
Я хіба казав що Пласт ефективний? Я кажу що скаутська організація за підримки держави (і держави їх таки підтримують) готують матеріал для подальшої підготовки диверсантів і можливих партизан.
Дисципліна в партизан дуже потрібна... інакше це не партизани а група грабіжників...

Геть нераптово, тому що вони всюди саме дитячий цивільний гурток.
Саме раптово... бо всюди дитячий гурток з певними політико-патріотико-військовими цілями... ;)
  • 0

#109 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 23:44

Zuzik тепер я точно знаю що ви і історія це поняття несумісні .СС на початку були простими міліційними загонами і повагу серед своїх співвітчизників в армії немали ,те як вони потім її сдобули - окрема історія.Після війни підрахуйте скільки вбили сс-сівці людей в період другої світової війни,зокрема скільки вони закатували їх в концлагерях.
Щоб щось перевірити - інтернет, копіпастити або друкувати з книжок інформацію я не збираюсь.З питаннями віри -у релігійну тему ,якщо ви їми так хочете похизуватись.
Видно ви ніколи не ходили з рушницею і незустрічали людей ,тому маете якусь хибну уяву.
  • 0

#110 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 08:34

Перегляд дописуBlackvistaspam (1.09.2010 00:44) писав:

Zuzik тепер я точно знаю що ви і історія це поняття несумісні .СС на початку були простими міліційними загонами і повагу серед своїх співвітчизників в армії немали ,те як вони потім її сдобули - окрема історія.Після війни підрахуйте скільки вбили сс-сівці людей в період другої світової війни,зокрема скільки вони закатували їх в концлагерях.
Щоб щось перевірити - інтернет, копіпастити або друкувати з книжок інформацію я не збираюсь.З питаннями віри -у релігійну тему ,якщо ви їми так хочете похизуватись.
Видно ви ніколи не ходили з рушницею і незустрічали людей ,тому маете якусь хибну уяву.
до чого тут армія? ви лише копіпастом і мислите... вам вказують на ваші дурниці, а ви городите інші з іншої теми... історик ви наш неперевершений з копіпастом і інтернетом... умора :yes: :lol: :ggggg:
Концтабори – воно звичайно надзвичайно ефективний спосіб боротьби з партизанами... таки дійсно хлоп ходить з рушницею... пластиковою... і людей зустрічає...
  • 0

#111 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 08:37

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 00:30) писав:

Я хіба казав що Пласт ефективний? Я кажу що скаутська організація за підримки держави (і держави їх таки підтримують) готують матеріал для подальшої підготовки диверсантів і можливих партизан.
Дисципліна в партизан дуже потрібна... інакше це не партизани а група грабіжників...
Як що й буде зі скаутів, то хіба народне ополчення. Ніяких диверсантів із них не вийде.
А фахових війських держава завжди готувала в училищах.
Дисципліна потрібна там, де є чітка ієрархія, де потрібно виконувати план. Проте у партизанщині замість неї виступає взаємодія, тому швидче потрібна не дисципліна, а модна нині комунікабельність. Регулярна армія найчастіше веде війну щодо територій /або окремих об'єктів/, проте партизани й діверсанти частіше ведуть війну за життя людей - часто-густо вагоміше зменшити втрати, ніж виконати завдання по знищенню, наприклад. В ідеалі, диверсанти й партизани мають обходитися взагалі без людських утрат.

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 00:30) писав:

Саме раптово... бо всюди дитячий гурток з певними політико-патріотико-військовими цілями... :yes:
Не плутайте цілі з гаслами.
  • 0

#112 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 08:43

Перегляд дописуzav (1.09.2010 09:37) писав:

Як що й буде зі скаутів, то хіба народне ополчення. Ніяких диверсантів із них не вийде.
А фахових війських держава завжди готувала в училищах.
Дисципліна потрібна там, де є чітка ієрархія, де потрібно виконувати план. Проте у партизанщині замість неї виступає взаємодія, тому швидче потрібна не дисципліна, а модна нині комунікабельність. Регулярна армія найчастіше веде війна щодо територій /або окремих об'єктів/, проте партизани й діверсанти частіше ведуть війну за життя людей - часто-густо вагоміше зменшити втрати, ніж виконати завдання по знищенню, наприклад. В ідеалі, диверсанти й партизани мають обходитися взагалі без людських утрат.
Заве, ви не хочете мене чути... я говорю що скаутські організації є тією першою ланкою, яка і робить закладку виховання, навичок, уподобань нарешті. А вже потім училище, спец навчання. Звичайно що зі скаута який в 10 років попалив вогник і побринькав на гітарі біля Славська і на тому все - не вийде диверсанта, але часто після скаутського руху йдуть потім в різного роду училища :yes:

в ідеалі і армія має обходитися без втрат. Зрозуміло що роль партизана чи/або диверсанта це не прорив фронту чи утримання об'єктів.

З.І. Але кижись ми з вами таки стоїмо на тому що підготовка партизан таки задача держави... а не громадських.... ггг... організацій
  • 0

#113 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 12:37

Перегляд дописуBlackvistaspam (1.09.2010 00:44) писав:

Я би розрізняв СС як структуру, і віська СС на фронті. На фронті вони наче нівроку себе виявили.
Наприклад: http://superspeak.ru....php/t3243.html
Або:

Цитата

Войска сс или waffen ss, их роль в истории Второй Мировой Войны нельзя недооценивать. Они шли в первых рядах Германского нашествия на Европу и Россию, и до последнего солдата сражались в дни крушения Третьего Рейха. Это была элита нацистской военной машины, использовавшая новейшие методы и средства ведения войны, воевавшая зачастую с превосходящими силами противника и выполняющая в любых условиях приказы своего командования. Железная дисциплина и сплоченность личного состава делали подразделения СС серьезнейшим противником для войск союзников. На наиболее тяжелые участки фронта направляли именно эти дивизии: «DAS RAIH», «VIKING» и т.д. Их опыт ведения современной войны использовали, в последствии, в армиях США И СССР. Экипировку и элементы оснащения изучали разработчики военной амуниции стран НАТО. К примеру, расцветка современной, армейской, камуфлированной униформы в Германии крайне похожа на рисунок маскировки войск СС.
© http://www.antik1941.ru/new_catalog/?mode=...amp;item_id=514

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 09:43) писав:

Заве, ви не хочете мене чути... я говорю що скаутські організації є тією першою ланкою, яка і робить закладку виховання, навичок, уподобань нарешті. А вже потім училище, спец навчання. Звичайно що зі скаута який в 10 років попалив вогник і побринькав на гітарі біля Славська і на тому все - не вийде диверсанта, але часто після скаутського руху йдуть потім в різного роду училища :yes:
Та фіґня це все - от я до чого. Ги.

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 09:43) писав:

З.І. Але кижись ми з вами таки стоїмо на тому що підготовка партизан таки задача держави... а не громадських.... ггг... організацій
Ну, чому ж... держава може дати дозвіл громадським організаціям на придбання зброї, і нехай би собі готували, ги.
  • 0

#114 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 12:46

Перегляд дописуzav (1.09.2010 13:37) писав:

Ну, чому ж... держава може дати дозвіл громадським організаціям на придбання зброї, і нехай би собі готували, ги.
направляти і координувати :yes: осьо... а далі хай своїм же коштом і вчаться... і я про це
  • 0

#115 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 23:54

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 13:46) писав:

направляти і координувати :yes: осьо... а далі хай своїм же коштом і вчаться... і я про це
Куди спрямовувати? Нах?
Де маскування у пласті, де вивчення підручної зброї /хоча холодної, проте можна і з хемії ядерну бомбу народити/, де тактика? Натомість доволі омріяної деким дисципліни.
  • 0

#116 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 02.09.2010 – 10:05

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 20:18) писав:

Я не служив і не служитиму (аспірантура бо), згодом ще 2 місяці поживу не за місцем прописки до 25-ліття.
Напевно, коледж у вас був поганим.
Тепер питання: що ви такого встигли та взнали за 9 місяців армії, що не можна ефективніше взнати/встигнути у цивільних умовах?
та будь-що.. от "на гражданці" треба дест працювати щоб себе утримувати і ще встигати на різні секції і курси, так що всього того не потянеш. Служба в армії - то не тільки наряди і бойова підготовка. Є ще дуже багато цікавого Фізична підготовка (встигайте кожен день зранку виділяти 50хв на зарядку, перед обідом - 1 годину на РБ і після обіду - 1 годину на фіз-масову роботу) це гумунітарна, медична, розвідувальна, інженерно-саперна і інші підготовки, курси іноземної мови... але на все це можна сказати - а от я в на граждані то всьо зробив, але воно мені нафіг не треба.... То саме і про вишку можна сказати - навчання в універі - 5 років потраченого часу, бо на спецкурсах, де немає непотрібних предметів, то всьо було б швидше і ефективніше.

Перегляд дописуБогун (31.08.2010 21:04) писав:

Ми привітаємо тебе з 8 березня :lol:
:yes:

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 21:09) писав:

Фраза "витрачений час" чітко визначає безкорисність проведення часу. Натомість фраза "школа на все життя" та радість від проведення часу не є показником корисності тому, що не зрозумілим є те, чим вони займались. Наприклад, більшість молоді полюбляє відсиджувати тижнями по певних фестивалях, натомість я вважаю це втраченим часом. На жаль, більшість людей у користь корисно проведеного часу не може обґрунтувати чому саме вони його провели корисно.
Знання необхідне для автономного виживання в різних кліматичних зонах в різних умовах. Вміння захистити себе і своїх близьких, Поводження зі зброєю і спецтехнікою, керування різноманітними транспортними засобами, укладка парашутів... підтримання і розвиток власної фізформи...

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 21:24) писав:

Не плутайте. Службу у прокуратурі йому дав факт служби. Але це аж ніяк не показує те, що служба там є корисною. Як-от, скажімо, чекання у черзі - ти вимушений відчекати щоб зайти в кабінет/отримати щось, але це не означає, що сидячи у черзі ти з користю проводиш час.
Не постоявши в черзі - не попадеш в кабінет...

Перегляд дописуBlackvistaspam (31.08.2010 21:58) писав:

А щодо практичних навиків думаю ,якщо людина буде працьювати на звичайній роботі і ,як хобі вибере собі вивчення мистецства війни,то за пів року вона сама досягне більшого у 95 % випадків, ніж будь який солдат на строковій службі .
Було б бажання і людина і гори переверне,нема бажання людина і з постелі не злізе.
Не правда... як Ви думаєте, чому строковиків призивають на 1 рік, а мінімальний термін контракту - 3 роки??? Задумайтесь. В строковиків більше шансів і можливостей досягнення кращих результатів.

Перегляд дописуГетьман (31.08.2010 23:08) писав:

zav'у: є достатньо багато способів навчитись володінню зброєю поза армією. А снайперською ґвинтівкою, якою я хочу навчитись володіти, - там гарантовано не навчать за умови строкової служби. Втім, у цивільному житті це не менш складна проблема, але я вважаю, що її розв'язати можна.
Хах! Я за термін строчки навчився стріляти з (оцінки за 5-бальною шкалою): ПМ - 4, АКС-74 - 5, АКС-74У - 4, СВД - 5, АГС-17 - 4, 2С12 - 4, АКС-74М - 4, РПК - 5, ПКМ - 4, ККВТ - 4, РПГ-7Б(РПГ-7Д) - 4.
А пан може досягти таких результатів на гражданці за той самий термін без відриву від повсякденного життя і роботи? І кільки це йому буде коштувати? (Вгадаю відповідь - Можу, звичайно, але не ставлю собі того за мету, воно мені не потрібно в проф.діяльності...)

Перегляд дописуГетьман (1.09.2010 00:00) писав:

Спецприз тренувати - справа рук виключно держави, бо це - розхідне мнєсо. Втім, знову ж таки, не у нашій армії, яка більше показушна.
А партизан держава ніколи не тренувала. Цим займалися якраз громадські напіввійськові організації. Плюз самовправляння ніхто ніколи не відміняв.
Держава не тренувала партизан????
Підготовка десантника...
Після вдалого виконання диверсійної чи розвідувальної операції, особовий склад десанту розсіюється по навколишнім територіям і шукає вихід на місцевий партизанський рух, а якщо такого немає - намагається сформувати партизанські формування. З партизанами необхіжно проводити спецпідготовку, вивести зв'язки на основну розвідсистему військ, для отримання-передачі розвідданних, керуванням дій партизан та передачі їм зброї та техніки, необхідної для забезпечення боєздатності партизанського руху. Після цього, або за наказом, десант прямує у вказаному напрямку для повернення на місце дислокації (постійне чи змінне), або для виконання нового завдання.

Та нє, без дисципліни геть нічого не получиться...
  • 0

#117 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 11:16

Перегляд дописуMiguel (2.09.2010 11:05) писав:

укладка парашутів...
Ніц складного нема, гиии.

Не поживши, не помреш, угу.
  • 0

#118 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 12:41

Перегляд дописуzav (2.09.2010 12:16) писав:

Ніц складного нема, гиии.
ну це ще залежить який парашут (чи систему парашутів) укладати.. тим більше що нас готували безкоштовно... а скільки часу і грошей це займе на гражданці?))
  • 0

#119 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 02.09.2010 – 13:34

та будь-що.. от "на гражданці" треба дест працювати щоб себе утримувати і ще встигати на різні секції і курси, так що всього того не потянеш. Служба в армії - то не тільки наряди і бойова підготовка. Є ще дуже багато цікавого Фізична підготовка (встигайте кожен день зранку виділяти 50хв на зарядку, перед обідом - 1 годину на РБ і після обіду - 1 годину на фіз-масову роботу) це гумунітарна, медична, розвідувальна, інженерно-саперна і інші підготовки, курси іноземної мови... але на все це можна сказати - а от я в на граждані то всьо зробив, але воно мені нафіг не треба.... То саме і про вишку можна сказати - навчання в універі - 5 років потраченого часу, бо на спецкурсах, де немає непотрібних предметів, то всьо було б швидше і ефективніше.
На фізичну підготовку час виділити можна завжди. 50 хвилин для цього - це хіба коли ви прагнете якихось відчутних змін на кшталт збільшення м'язової маси абощо. Для підтримання фізичної форми та тонусу вистачить 15-20 хвилин. Хоча, як це я забув, шикування взводу, організована хода на зарядку, потім ті самі процедури у оберненому порядку займають решту 30 хвилин.
Щодо університету - цілком погоджуюся з вами. З 3 курсу ходив лише на спецкурси, що не завадило закінчити університет із червоним дипломом. Самоосвіта - наше все.

:yes:
Ви також єврей?

Знання необхідне для автономного виживання в різних кліматичних зонах в різних умовах. Вміння захистити себе і своїх близьких, Поводження зі зброєю і спецтехнікою, керування різноманітними транспортними засобами, укладка парашутів... підтримання і розвиток власної фізформи...
1. Не плутайте прочитаний курс лекцій про виживання або прочитану книжку "Як вижити у ..." із реальними навиками, яких, можу здогадатися, у вас немає.
2. Пане, ви - військовозобов'язаний. Якщо я матиму реальну змогу захищати своїх близьких, то вас у випадку війни кидатимуть туди, де вважатимуть, що ви більш потрібні, але аж ніяк не на захист саме ваших рідних/близьких.
3. Поводитись із власною зброєю я одначе навчуся, а вчитися робити речі, які, швидше, робити ніколи не буду - не бачу сенсу.
4. Якщо для пітримання фізичної форми вас потрібно призвати - співчуваю. Мені це вдається і без армії.

Навіть коли вас зожерли - у вас є два виходи. Служити у армії задля цього - це менш зручний вихід.

Хах! Я за термін строчки навчився стріляти з (оцінки за 5-бальною шкалою): ПМ - 4, АКС-74 - 5, АКС-74У - 4, СВД - 5, АГС-17 - 4, 2С12 - 4, АКС-74М - 4, РПК - 5, ПКМ - 4, ККВТ - 4, РПГ-7Б(РПГ-7Д) - 4.
А пан може досягти таких результатів на гражданці за той самий термін без відриву від повсякденного життя і роботи? І кільки це йому буде коштувати? (Вгадаю відповідь - Можу, звичайно, але не ставлю собі того за мету, воно мені не потрібно в проф.діяльності...)
З власною зброєю мені це коштуватиме рівно стільки, скільки коштують витрачені патрони.
  • 0

#120 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 14:03

Перегляд дописуГетьман (2.09.2010 14:34) писав:

На фізичну підготовку час виділити можна завжди. 50 хвилин для цього - це хіба коли ви прагнете якихось відчутних змін на кшталт збільшення м'язової маси абощо. Для підтримання фізичної форми та тонусу вистачить 15-20 хвилин. Хоча, як це я забув, шикування взводу, організована хода на зарядку, потім ті самі процедури у оберненому порядку займають решту 30 хвилин.
Щодо університету - цілком погоджуюся з вами. З 3 курсу ходив лише на спецкурси, що не завадило закінчити університет із червоним дипломом. Самоосвіта - наше все.
15-20 хв. це тільки розминка))) Назарядку строєм не ходять, ви помиляєтеся))) Я теж отримав червоний диплом, нічого важкого в цьому не було.

Ви також єврей?
Якщо рахувати від Ноя... то мабуть так))

1. Не плутайте прочитаний курс лекцій про виживання або прочитану книжку "Як вижити у ..." із реальними навиками, яких, можу здогадатися, у вас немає.
2. Пане, ви - військовозобов'язаний. Якщо я матиму реальну змогу захищати своїх близьких, то вас у випадку війни кидатимуть туди, де вважатимуть, що ви більш потрібні, але аж ніяк не на захист саме ваших рідних/близьких.
3. Поводитись із власною зброєю я одначе навчуся, а вчитися робити речі, які, швидше, робити ніколи не буду - не бачу сенсу.
4. Якщо для пітримання фізичної форми вас потрібно призвати - співчуваю. Мені це вдається і без армії.
1. Курс лекцій в армії поєднується з практикою на полігонах, навики в мене є, так що Ви помиляєтеся.
2. ХА! Якщо почнеться війна, то Вас мобілізують і ніяка аспірантура Вам не допоможе (в армії це не важається чимось крутим), і відправлять туди ж куди і мене (хоча наврядче... швидше - в тили для чистки землі, оскільки підготовки нема, і вручити "нульовому кадру" ПЗРК - самогубство і "тупо гібель лічного состава")
3. Так, відеокурси і МГМ - наше всьо)))
4. підтримуєте форму за 15-20 хв в день? В армію призивають не тільки задля підтримання форми, це було наведено як приклад корисних моментів армії)))

Навіть коли вас зожерли - у вас є два виходи. Служити у армії задля цього - це менш зручний вихід.
Якщо зожерли то будь-який з двох виходів для вас - в напівперевареному або в перевареному вигляді))) Невдале порівняння)

З власною зброєю мені це коштуватиме рівно стільки, скільки коштують витрачені патрони.
Не будьте такі наївні! Запитайте будь-якого стрільця (нормального) Займатися самостійно - це те саме що карате по книжці))) Так кермує тільки в фільмах.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних