Перейти до вмісту

11-річна система середньої освіти

Повідомлень в темі: 133

#81 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.08.2010 – 22:32

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.08.2010 23:11) писав:

От скажіть, нащо майбутньому журналісту вивчати ядерну фізику, вищу математику або органічну хімію, якщо я їх і так забуду за 2-3 роки? Я би краще якісь додаткові мови повчила чи рідну довчила нормально.
органічна хімія - це "най"улюбленішим, що я у школі вчила. правда, в школі нас нічому не вчили. ми все самі, вдома. але хімію я любила. о от мови терпіти не могла, бо в наших вчителів жахливий акцент був )))

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.08.2010 21:53) писав:

у мене батьки не знають ані англійської, ані французької. а в школі я одна із кращих учениць по цих предметах в класі
мама оду таку найкращу готувала цього річ до здачі ЗНО. саказала, шо тупіших дітей, ніж в спец.школах вона ще не бачила... типу понтів у школи зазвичай до фіга, а на ділі шось воно не дуже виходить..
Згадуючи свій

у мене батьки не знають ані англійської, ані французької. а в школі я одна із кращих учениць по цих предметах в класі
мама оду таку найкращу готувала цього річ до здачі ЗНО. саказала, шо тупіших дітей, ніж в спец.школах вона ще не бачила... типу понтів у школи зазвичай до фіга, а на ділі шось воно не дуже виходить..
Згадуючи свій перший курс, то скажу, що в мої знання були більшими, ніж знання всяких там ліціїстів, гімназистів і всіх інших "с углублєніямі" гг

Повідомлення відредагував Sensssorika: 09.08.2010 – 22:32

• 0

#82 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 09.08.2010 – 22:35

Перегляд дописуZuzik (9.08.2010 23:19) писав:

хоча б для того, що б у вас вода не падала стрімким домкратом :brovy:

Чому всі так апелюють до того що вони забудуть за 2 роки?
А те що "непотрібні" предмети потім можна згадати через 10 років чомусь в голову нє? <_<

питання стоїть в іншому. нащо мені знати ядерні реакції? у мене за них оцінка вище 6 не піднімалась.

мої колеги-журналісти довго думали, яка ж різниця між арифметичною і геометричною прогресією. думаю, що якби вони памятали, то дискусія б не затяглась так надовго, як це було.
  • 0

#83 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.08.2010 – 22:37

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.08.2010 23:35) писав:

питання стоїть в іншому. нащо мені знати ядерні реакції? у мене за них оцінка вище 6 не піднімалась.
мені ще раз процитувати класиків?

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.08.2010 23:35) писав:

мої колеги-журналісти довго думали, яка ж різниця між арифметичною і геометричною прогресією. думаю, що якби вони памятали, то дискусія б не затяглась так надовго, як це було.
якби вони це не проходили - дискусії б навіть не виникло... А затяглася вона до першої ж спроби знайти першоджерело, еге ж? <_<
  • 0

#84 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 22:44

Перегляд дописуSensssorika (9.08.2010 23:32) писав:

органічна хімія - це "най"улюбленішим, що я у школі вчила. правда, в школі нас нічому не вчили. ми все самі, вдома. але хімію я любила. о от мови терпіти не могла, бо в наших вчителів жахливий акцент був )))

Згадуючи свій

Згадуючи свій перший курс, то скажу, що в мої знання були більшими, ніж знання всяких там ліціїстів, гімназистів і всіх інших "с углублєніямі" гг
дивно, але я також люблю хімію. органічну особливо. але після приходу нової вчительки у мене в табелі опинилось 4, хоча до того була стійка 8. то все від вчителя залежить.

є і тупі, не сперечаюсь<_< у нас всякі там переможці олімпіад не могли пройти перший тур "Флексу" з англійської. я дійшла до фіналу, але мене в Америку не взяли. і я вважаю, що тут відіграв роль мій характер, але аж ніяк не знання мови. але жодної олімпіади з англійської я не виграла. рівно як і з української, не зважаючи на те, що я близько року самостійно веду сторінку в газеті.
проте, не раз зустрічала людей із простих шкіл, які казали:"Is you?". оце вбивало.

Перегляд дописуZuzik (9.08.2010 23:37) писав:

мені ще раз процитувати класиків?

якби вони це не проходили - дискусії б навіть не виникло... А затяглася вона до першої ж спроби знайти першоджерело, еге ж? :brovy:
та ні, все швидко розрулила я, бо якраз готувалась до екзамену з математики)
  • 0

#85 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 22:47

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.08.2010 23:44) писав:

та ні, все швидко розрулила я, бо якраз готувалась до екзамену з математики)
вони б і без вас справилися... головне вони знали про що питати! <_<
  • 0

#86 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 09.08.2010 – 23:48

Ще б 5ти бальну систему ввели,було б чудово.
  • 0

#87 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 23:55

Перегляд дописуШАХІСТ (10.08.2010 00:48) писав:

Ще б 5ти бальну систему ввели,було б чудово.
ні. обєктивність зменшиться.
  • 0

#88 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.08.2010 – 00:04

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.08.2010 23:55) писав:

• 0

#89 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 08:42

я не жаліюсь) я просто кажу, що вчусь в суботу і нічого не станеться, якщо повчаться й інші.
Як то кажуть,не судіть всіх по собі.У вас спеціалізована школа,де такі навантаження розписані і добре продумані.Не бачу великої вигоди в тому,що дитина зі звичайної школи буде навчатись ще й по суботах тільки тому,що її ровесниця,із школи з поглибленим вивчення чогось там,вважає,що це досить легко.

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (10.08.2010 00:55) писав:

При 12-бальній системі об''єктивності взагалі немає.Є,звичайно,шкала оцінювання,але всеж вона спрацьовує майже у половині випадків.Особисто я часто спостерігала ситуацію,коли вчитель казав,що от ставлю тобі 3,щоб не було 2 і тд.
Та й загалом жодна країна світу не використовує шкали 1—12, котра має парну кількість балів;але ми,як завжди,оригінальні.)

Повідомлення відредагував Монблан: 10.08.2010 – 08:43

• 0

#90 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 12:11

Перегляд дописуМонблан (10.08.2010 09:42) писав:

Як то кажуть,не судіть всіх по собі.У вас спеціалізована школа,де такі навантаження розписані і добре продумані.Не бачу великої вигоди в тому,що дитина зі звичайної школи буде навчатись ще й по суботах тільки тому,що її ровесниця,із школи з поглибленим вивчення чогось там,вважає,що це досить легко.

Ну звісно. Але якщо у звичайній школі діти сиділи до 2-3 години дня і мали по 7 уроків щодня, то ми сиділи до 12-1 (максимум 2) години дня і мали по 5-6 уроків щодня. Правда, до 6 уроку вже так вимотуєшся, що нічого не хочеться.

При 12-бальній системі об''єктивності взагалі немає.Є,звичайно,шкала оцінювання,але всеж вона спрацьовує майже у половині випадків.Особисто я часто спостерігала ситуацію,коли вчитель казав,що от ставлю тобі 3,щоб не було 2 і тд.
Та й загалом жодна країна світу не використовує шкали 1—12, котра має парну кількість балів;але ми,як завжди,оригінальні.)

Ну звісно. Але якщо у звичайній школі діти сиділи до 2-3 години дня і мали по 7 уроків щодня, то ми сиділи до 12-1 (максимум 2) години дня і мали по 5-6 уроків щодня. Правда, до 6 уроку вже так вимотуєшся, що нічого не хочеться.

А коли взагалі є обєктивність? Вам розказати, як ставляться оцінки?<_<)
У мене в класі вчиться дочка завучки. Так от. У свідоцтві за 9 клас у неї не було жодної десятки. все - 11-12, хоча дівчинка далеко не вундеркінд.
  • 0

#91 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 21:06

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (10.08.2010 13:11) писав:

А коли взагалі є обєктивність? Вам розказати, як ставляться оцінки?<_<)
У мене в класі вчиться дочка завучки. Так от. У свідоцтві за 9 клас у неї не було жодної десятки. все - 11-12, хоча дівчинка далеко не вундеркінд.

А я ніби навчаюсь не в Україні,і не знаю,як виставляють оцінки.В свій час спостерігала аналогічну ситуацію.Але пуття від таких оцінок якого?Правильно,ніякого.Особисто мені мама завжди казала,що заробиш-те твоє.Вийшло,чудовим правилом для життя)
  • 0

#92 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.08.2010 – 21:20

Перегляд дописуNеmesis (13.07.2010 12:11) писав:

У Великобританії 11-річна система, а не 12-річна, тобто цілком підходить цим вимогам, які ти зацитувала.

брехня.
У Великобританії 11 років - це лише аналог нашої "неповної середньої", раніше "дев'ятирічки", зараз не знаю.
Повна середня - це ще два роки A-levels, тільки тоді можна вступати до інституту.

Перегляд дописуNеmesis (13.07.2010 00:44) писав:

Не знаю як Німеччина, але в Австрії нібито вчаться 9 років, а де-факто якщо не хочеш у ВНЗ, то тоді є обов'язкові професійні курси, які тривають 3 роки.

Ще одна неправда.

Початкова школа (Volksschule/Grundschule/Sonderschule) - 4 роки
Середня школа (Hauptschule) - 4 роки
Вища середня школа (Allgemein bildende höhere Schulen) - 4 роки.

Перегляд дописуРодослава09 (9.08.2010 22:42) писав:

Нас позбавили абсурду 12-го класу. Уже переважна більшість десятикласників-одинадцятикласників "забиває" на це навчання, а тут ще 12-ий клас надумали.
А коли жити?
Знання дають мертві, багато непотребу. Для чого мені похідні, інтеграли, діоди-транзистори, коли я працюватиму агрономом? Та ну його.

Для цього потрібно регулювати систему, а не ламати на старий лад.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 10.08.2010 – 21:31

• 0

#93 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 10.08.2010 – 22:03

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2010 21:20) писав:

брехня.
У Великобританії 11 років - це лише аналог нашої "неповної середньої", раніше "дев'ятирічки", зараз не знаю.
Повна середня - це ще два роки A-levels, тільки тоді можна вступати до інституту.

Ще одна неправда.

Початкова школа (Volksschule/Grundschule/Sonderschule) - 4 роки
Середня школа (Hauptschule) - 4 роки
Вища середня школа (Allgemein bildende hцhere Schulen) - 4 роки.

Для цього потрібно регулювати систему, а не ламати на старий лад.
Гаразд, тоді я наведу джерела (ібо я собі ці цифри не видумала)
http://www.polska-anglia.co.uk/system_eduk...ej_brytanii.htm
http://www.lubien.ku...ikacje/syst.htm
Вибачте, але на слово вам не повірю, інформація знайдена в неті вказує, що це не брехня. А звідки ви ці дані взяли?
Отже те, що обов'язковим є мінімум 11 років не є брехнею. Ба, скажу більше - значна більшість великобританців нею користується.
Щодо Австрії - другий лінк.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 10.08.2010 – 22:12

• 0

#94 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 11.08.2010 – 16:49

Мабуть, найкраще, що можна зробити - взагалі відмінити обов’язкову освіту :) Бо нашо людям всього стільки знати - вони ж і так розумні....
  • 0

#95 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 17:11

Перегляд дописуМонблан (10.08.2010 09:42) писав:

ну об’єктивність лише за умови коли навчає один викладач, а оцінює інший не знайомий з цим викладач. коли вчить і оцінює той самий об’єктивності не буде, якби ви не хотіли.
а парну кількість балів…у Франції 20 бальна система.

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (10.08.2010 13:11) писав:

я вчилась в спеціалізованій гімназії. у нас було по 7 уроків щодня окрім суботи — 5-6. Плюс іноді 8 чи 0 факультативи.
і вимотуються діти що в звичайній, що в спеціалізованій однаково. просто якщо вже пішов в спеціалізовану, то не просто так. тому маєш це усвідомлювати.
а якщо в школі правильно сформований розклад, то останніми уроками не ставитимуть складного предмету, їх на першу половину дня розкидають.

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.08.2010 17:49) писав:

Мабуть, найкраще, що можна зробити - взагалі відмінити обов’язкову освіту :) Бо нашо людям всього стільки знати - вони ж і так розумні....
до речі дивлячись на деяких людей, то краще лишити 4 класи обов’язкової. а далі хай валять куди душа бажає і або вчаться працювати, або вчаться самостійно і здобувають професію свідомо з часом.
  • 0

#96 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 22:21

Перегляд дописуNеmesis (10.08.2010 23:03) писав:

Гаразд, тоді я наведу джерела (ібо я собі ці цифри не видумала)
http://www.polska-anglia.co.uk/system_eduk...ej_brytanii.htm
http://www.lubien.ku...ikacje/syst.htm
Вибачте, але на слово вам не повірю, інформація знайдена в неті вказує, що це не брехня.

Вказує, то Ви неуважно читали.

Uczniowie przystępują do nich w wieku 7, 11, 14 i 16 lat. Ostatni z tych egzaminów - General Certificate of Secondary Education (GCSE) level - umożliwia kontynuowanie nauki w szkołach średnich, college'ach lub podjęcie pracy.

Перекладаю - після здавання іспитів в 16 років молода людина може продовжити середню освіту, піти до коледжу, або йти працювати. Адаптую до наших умов - "після закінчення 9 класів молода людина може продовжити навчання в середній школі, піти до ПТУ або йти працювати". Я ще чудово цей вибір пам'ятаю, бо закінчував школу в одному місці, де була лише дев'ятирічка, а продовжував за власним бажанням в іншому, при цьому половина класу пішла до ПТУ та на колгосп.

І далі ще роз'яснення - "18 lat - General Certificate of Education Advanced Level (GCE A-level) oraz Advanced Supplementary (AS), zdawane na zakończenie szkoły średniej (porównywalne do polskiej matury)... Może również iść na uniwersytet. ", що означає "У 18 років молода людина може отримати атестат про закінчення середньої освіти і йти до університету".

Те ж саме написане і по другому посиланню. Тому не знаю, як Ви читали, але не бачу тут навіть підстав ще щось наводити.

Перегляд дописуNеmesis (10.08.2010 23:03) писав:

Отже те, що обов'язковим є мінімум 11 років не є брехнею.

Може вкажете в своєму дописі на слово "обов'язковим"?
  • 0

#97 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 22:24

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2010 22:20) писав:

Мене що непокоїть: тут як не рахуй, а 12 ніяк не виходить.
  • 0

#98 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.08.2010 – 22:43

Перегляд допису-=VJ=- (11.08.2010 23:21) писав:

Перекладаю - після здавання іспитів в 16 років молода людина може продовжити середню освіту, піти до коледжу, або йти працювати. Адаптую до наших умов - "після закінчення 9 класів молода людина може продовжити навчання в середній школі, піти до ПТУ або йти працювати".
Ви про шо ? я в 16 років 10 класів (мінус четвертий і плюс одиннадцятий) закінчила і вже на першому курсі вчилася. який же 9ий клас? ніфіга не адаптація.
  • 0

#99 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 10:03

Перегляд дописуSensssorika (11.08.2010 23:43) писав:

Ви про шо ? я в 16 років 10 класів (мінус четвертий і плюс одиннадцятий) закінчила і вже на першому курсі вчилася. який же 9ий клас? ніфіга не адаптація.
Це хіба ви в школі з шести років навчалися.
  • 0

#100 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 11:34

Перегляд дописуzav (11.08.2010 23:24) писав:

Мене що непокоїть: тут як не рахуй, а 12 ніяк не виходить.

Ага, виходить повна середня освіта 13 років.
Як і в Фінляндії, наприклад.
Тільки у нас виродки при владі спромоглися поламати всю систему, нібито вгодивши і вашим, і нашим - де-юре викинули 12-тирічку на смітник, де-факто залишивши її за рахунок обов'язкової дошкільної, яку ще й вчити нема кому і нема де.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних