Перейти до вмісту

11-річна система середньої освіти

Повідомлень в темі: 133

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2010 – 11:38

Перегляд дописуЗимова Дівчина (7.07.2010 16:21) писав:

матеріал зростає з однієї простої причини. у нас завжди роблять так аби не було мало))) от і виходить що якийсь дядя з міністерства втюхує в ту програму купу непотребу, а інший дядя тести якісь дебільні пише. а в більшості дітей класу так з 8-го вже мізки по-троху плавляться від того непотребу і вони забивають і на те, що дійсно було б непогано вивчити.
Я не зрозумів: ви вірите, що це зникне при зворотньому переході до 11річки?
  • 0

#22 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.07.2010 – 12:35

Перегляд дописуzav (8.07.2010 12:38) писав:

Я не зрозумів: ви вірите, що це зникне при зворотньому переході до 11річки?
ні це зникне тоді, коли в міністерство освіти буде потрапляти реальна інформація про функціонування шкільних реформ, а підручники будуть писатись для учнів, а не для галочки.
12 років — нехай, але це треба добре продумати і втілити. бо те, у що перетворили як шкільну систему так і вищу освіту повне Г.
а ще я хочу мати право як вчитель впливати на поведінку учнів не лише словами. я хочу мати право відсторонити учня від занять, якщо він відповідно поводиться і хай потім він думає як йому здати якийсь предмет, щоб зі школи не вилетіти.
а ще я вірю, що толку від освіти буде більше, якщо батьки навчаться розмовляти з дітьми і займатись їх вихованням. а не змушувати до всього силою. а держава має нарешті вирішити яку функцію виконує школа і які права та обов’язки є як у викладацького складу, так і в учнівського.

до речі забула. там писали що учнів мало в школах. цього року дітей в школи піде дуже багато. в нас набрали вже вдвічі більше ніж планували. це дітки того бебі-бума, після підвищення виплати на дитину. а в старших класах мало, бо деяким там просто нічого робити і їх тупо дотягують до того 9 класу за вуха та решту частин тіла.
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 13:29

Перегляд дописуЗимова Дівчина (8.07.2010 13:35) писав:

12 років — нехай, але це треба добре продумати і втілити. бо те, у що перетворили як шкільну систему так і вищу освіту повне Г.
Із 2000 року думають, то куди вже відмовлятися...

Перегляд дописуЗимова Дівчина (8.07.2010 13:35) писав:

а ще я хочу мати право як вчитель впливати на поведінку учнів не лише словами. я хочу мати право відсторонити учня від занять, якщо він відповідно поводиться і хай потім він думає як йому здати якийсь предмет, щоб зі школи не вилетіти.
Кажуть, правка Конституції допоможе.
  • 0

#24 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 08.07.2010 – 13:35

Перегляд дописуЗимова Дівчина (7.07.2010 21:18) писав:

щодо дебілів у ВНЗ погоджуюсь, про це і пишу.
а от щодо контрактних студентів — дуже помиляєшся. бюджетних місць зазвичай десь 30%. на всіх навіть здібних і дійсно бажаючих цього замало. на мій факультет, наприклад, киян майже не брали. а киян на бюджет то взагалі.

30% =)
  • 0

#25 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 18:03

Перегляд дописуzav (8.07.2010 14:29) писав:

Із 2000 року думають, то куди вже відмовлятися...
та тепер не відмовлятись, а змінювати на краще треба

Перегляд дописуzav (8.07.2010 14:29) писав:

Кажуть, правка Конституції допоможе.
правка мізків допоможе

Перегляд дописуCrazy Bobik (8.07.2010 14:35) писав:

30% =)
що смішного? стандартна цифра для київських ВНЗ, щодо решти не в курсі.
  • 0

#26 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 18:19

Перегляд дописуЗимова Дівчина (7.07.2010 21:48) писав:

1. ...вони отримають дипломи навіть не відвідуючи той навчальний заклад і навіть роботу отримають, але не робитимуть її якісно, бо освіта в них є лише на папірці чи то пластику вже зараз.
2. ну ок. отримали всі хто бажав ту освіту. але ж немає пропозицій працевлаштування в такому об’ємі для тих типів професій, у які всі попсово пруться.
До тих пір, поки буде масове відмивання грошей, будуть існувати декоративні фірми з декоративними співробітниками...
і т.д. і т.п. Для таких і створюються сьогоднішні "спеціалісти".
  • 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.07.2010 – 18:52

обо"язковою тепер є освіта діток з 5ти років.
в дитсадках повідомляють, шо щоб вмістити стільки дітей, вони муситимуть відмовится від прийому діток 2-3 років.

яка гидота. думаю, це все можна оминути. перескочити початкові класи уж точно.
  • 0

#28 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 08.07.2010 – 22:33

Перегляд дописуSergiy_K (8.07.2010 23:29) писав:

краще б пасли кіз
Печаль. Але шоб пасти кіз треба мати досвід роботи три роки, та закінчити відповідну сільськогосподарську спеціальність у виші.
  • 0

#29 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.07.2010 – 22:41

Цитата

Фігово і так і так. Якби в цій країні робили все не через попу, то 12річка була б найкращим варіантом і може б замінила ПТУ. А то дебіли взяли моду3 поголовно в вузи вступати, а потім соромно з ними по одному універу ходити.
P.S. Моя порада: не беруть на бюджет — не ідіть, то не ваше. А комерційні я повністю засуджую, вони не ефективні.
Я в школі останні 4-5 років тупо "протирав штани", бо школа в селі і ніхто нічого не вчив. Тобі було б соромно вчитися зі мною в одному універі?
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.07.2010 – 09:12

"Результати"

- У суспільстві наростало невдоволення непідготовленістю реформи освіти, батьки не розуміли, що додатково діти отримають в цій трирічної профільної школі. Адже діти, 9 років провчилися за новою системою, бачили постійні затримки підручників, які отримували іноді «під новорічну ялинку», - говорить вона. - Треба було просто нормально забезпечити державне фінансування програми переходу до 12-річці, створити мережу профільних закладів освіти.

- Забезпечити школярів комплектами підручників за новою програмою (а її, очевидно, будуть переписувати за принципом «два роки за три»), коштує приблизно 600 млн. грн. Частина їх вже видрукувана за старою програмою, виникає питання, чи не підуть вони під ніж? Тоді це ще витрати до 200 млн. доларів, - у свою чергу підбиває збитки член Комітету ВР з питань науки і освіти Леся Оробець. - Скільки коштує розробити нову програму, і швидко її впровадити, питання з області витрат навіть не державних, а батьківських кишень, яким спочатку доведеться купувати методичні матеріали самим. А оскільки вчителів для 11-річки потрібно менше, ніж для 12-річки, настають звільнення педагогів, причому з виплатою компенсації та працевлаштуванням скорочених, що теж вдарить по бюджету, звертає увагу Оробець.

- Згідно з новим законом, виходить, всіх дітей у віці 5 років зобов'язали здавати в державні дитячі сади, а ми забезпечені ними відсотків на 50 від потреби, - нагадує Оробець. - Думаю, чимало грошей спишуть з держбюджету під формування нових садків та їх облаштування.

- Введення обов'язкового дошкільного річного освіти взагалі неконституційно, - говорить Гриневич. - Конституція передбачає тільки обов'язкове повну середню освіту.

Економія на освіті вийде боком, адже обсяг знань, необхідних сьогодні дітям з іноземних мов, інформаційних технологій, оновлення змісту освіти взагалі важко втиснути в 11 років, вважає Лілія Гриневич.

- Усі виллється в перезавантаженням дітей, повернення до шестиденки або зниження стандартів освіти, - припускає вона. - Батьки починали шукати шляхи, як би паралельно з трирічною старшої школою дати дитині якусь професію, забирали документи зі шкіл і йшли в коледжі. А насправді їм потрібно сучасну освіту, яка підвищить їх конкурентноздатність на ринку праці.

Для вступу в європейський університет умови лишаються незмінні: нашим абітурієнтам треба буде ще рік вчитися на першому курсі нашого вузу чи проходити додатковий курс навчання закордоном, і лише потім подавати документи до Сорбонни або Кембриджу.

• 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.07.2010 – 09:41

Флуд видалено.
  • 0

#32 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 09.07.2010 – 13:02

Перегляд допису-=VJ=- (9.07.2010 10:12) писав:

"Результати"

- У суспільстві наростало невдоволення непідготовленістю реформи освіти, батьки не розуміли, що додатково діти отримають в цій трирічної профільної школі. Адже діти, 9 років провчилися за новою системою, бачили постійні затримки підручників, які отримували іноді «під новорічну ялинку», - говорить вона. - Треба було просто нормально забезпечити державне фінансування програми переходу до 12-річці, створити мережу профільних закладів освіти.

- Забезпечити школярів комплектами підручників за новою програмою (а її, очевидно, будуть переписувати за принципом «два роки за три»), коштує приблизно 600 млн. грн. Частина їх вже видрукувана за старою програмою, виникає питання, чи не підуть вони під ніж? Тоді це ще витрати до 200 млн. доларів, - у свою чергу підбиває збитки член Комітету ВР з питань науки і освіти Леся Оробець. - Скільки коштує розробити нову програму, і швидко її впровадити, питання з області витрат навіть не державних, а батьківських кишень, яким спочатку доведеться купувати методичні матеріали самим. А оскільки вчителів для 11-річки потрібно менше, ніж для 12-річки, настають звільнення педагогів, причому з виплатою компенсації та працевлаштуванням скорочених, що теж вдарить по бюджету, звертає увагу Оробець.

- Згідно з новим законом, виходить, всіх дітей у віці 5 років зобов'язали здавати в державні дитячі сади, а ми забезпечені ними відсотків на 50 від потреби, - нагадує Оробець. - Думаю, чимало грошей спишуть з держбюджету під формування нових садків та їх облаштування.

- Введення обов'язкового дошкільного річного освіти взагалі неконституційно, - говорить Гриневич. - Конституція передбачає тільки обов'язкове повну середню освіту.

Економія на освіті вийде боком, адже обсяг знань, необхідних сьогодні дітям з іноземних мов, інформаційних технологій, оновлення змісту освіти взагалі важко втиснути в 11 років, вважає Лілія Гриневич.

- Усі виллється в перезавантаженням дітей, повернення до шестиденки або зниження стандартів освіти, - припускає вона. - Батьки починали шукати шляхи, як би паралельно з трирічною старшої школою дати дитині якусь професію, забирали документи зі шкіл і йшли в коледжі. А насправді їм потрібно сучасну освіту, яка підвищить їх конкурентноздатність на ринку праці.

Для вступу в європейський університет умови лишаються незмінні: нашим абітурієнтам треба буде ще рік вчитися на першому курсі нашого вузу чи проходити додатковий курс навчання закордоном, і лише потім подавати документи до Сорбонни або Кембриджу.

Цілком логічно,що зараз почнуть шукати винних.Навіть неважливо хто то буде,аби знайти.
Мені одне незрозуміло,чому вони не думали над цими питаннями тоді,коли запроваджували 12-річну систему?Більше того,я впевнена,що їх розв''язок залишиться на такому ж рівні як зараз.Говорити красиво влада вміє,але на справі виходить зовсім інакше.
  • 0

#33 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.07.2010 – 19:20

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.07.2010 18:12) писав:

от як раз радянська система і приплела школі виховну функцію. школа не дитсадочок, там вчать, а не виховують. під час навчання в школі вихованням дитини батьки мають займатись.
але іноді хочеться тим дітям по одному місцю надавати. терпіти не можу непослухів.

підтримую ідею з відстороненням від занять.

Перегляд дописуFT232BM (7.07.2010 21:59) писав:

Фігово і так і так. Якби в цій країні робили все не через попу, то 12річка була б найкращим варіантом і може б замінила ПТУ. А то дебіли взяли моду3 поголовно в вузи вступати, а потім соромно з ними по одному універу ходити.
P.S. Моя порада: не беруть на бюджет — не ідіть, то не ваше. А комерційні я повністю засуджую, вони не ефективні.
коли я перший раз вступала до вишу, то на бюджет брали тільки по блату або за хабарі, зміст яких мені досі незрозумілий. і так дурочка Юлічка провчилася(філолог) на бюджеті і навіть диплом отримала. а говорити не може навіть російською. так само як і простушка Оля, в яка на бюджет потрапила патамушта сирота чи шось таке.

коли я вступала вдруге, то вже на бюджет потрапила. але! пільговиків стало більше в рази.

мені не було б соромно з тобою по одному універу ходити. я думаю, що скоріш за все я б тебе просто не помічала там. уяви, і таке буває. стався до людей "прощє", ти не надлюдина і поки що взагалі ніхто- студент.

-----------------------
малих дітей неефективно навчати групами. тому початкова школа- зло. думаю, своїх дітей віддам одразу в 5ий чи який там. до цього ж їх можна самій всьому, чого треба, навчити вдома .
  • 0

#34 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.07.2010 – 23:55

Флуд видалено, деякі дописи перенесено в ЦЮ тему
  • 0

#35 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 11:51

Перегляд дописуFT232BM (7.07.2010 21:59) писав:

це дискримінація дибілів, вони мають право на вищу освіту, більше того, вони мають право ставати призидентами:)
  • 0

#36 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 12:26

Перегляд дописуKatod (11.07.2010 12:51) писав:

це дискримінація дибілів, вони мають право на вищу освіту, більше того, вони мають право ставати призидентами:)

Тільки не в нашій країні. У нас всі посадовці - як мінімум прроффессориии.
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.07.2010 – 12:35

значить вони більш вправніші по життю, а ви- нікчеми. досить заздрити.
  • 0

#38 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 12:44

Перегляд дописуSensssorika (11.07.2010 13:35) писав:

значить вони більш вправніші по життю, а ви- нікчеми. досить заздрити.

Я, особисто, їм не заздрю. А щодо вправності по життю - це так, вони набагато вправніші.
  • 0

#39 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 11.07.2010 – 21:58

Я - десятикласниця, фактично першопрохідець 12-річки. І за двома руками за 11-річку.
1. Заяву в 10 клас загалом з паралелі подало близько 60 чоловік із 120, що були на паралелі. Це при тому, що у нас спеціалізована школа, де вчитись досить важко і куди потрапити трієчнику нелегко. Багато із них йшли в коледж саме тому, що не хотіли вчитись до повноліття, а потім ще й у 24 роки закінчувати університет.
2. Коли я закінчу школу, то мені буде 18 і я буду повнолітньою громадянкою, тобто матиму вже і негативні по відношенню до школи права: право одружуватись, право законно купувати тютюнові вироби, право працювати, право приймати рішення без згоди батьків. Ви собі уявляєте, що творитиметься у школах? Як мінімум половина учнів прогулюватиме уроки із цигаркою в руках (що і в 15-річних є традиційною практикою), вже одружені дівчатка приходитимуть із школи додому і готуватимуть обід чоловіку із підручником в руках, а голова сімї йтиме не на роботу заробляти гроші, щоб прогодувати сімю, а ще в школу! Деякий процент учнів може залишити школу заради роботи. А повнолітніх учнів та учениць вже не залякаєш викликом батьків до директора - вони тепер до виховання дітей ніякого відношення не мають.
3. "Якість освіти". Я, звісно, перепрошую, але як учень у 7 класі може вчити оптику, яка колись вивчалась у 11 класі? Нам у 7 класі матеріал з фізики показували в прямому значенні на пальцях, адже ми тоді ще не знали синусів/косинусів, які потрібні при вивченні цієї теми. Крім того, у тому ж 7 класі нам підручники деякі видавали у 2 семестрі. Коли нам видадуть підручники (і чи взагалі видадуть) - невідомо, але точно ще не у вересні.
4. Який процент українців поступає у європейські вузи?Більшість поступає в українські, то ж вчитись 12 років їм немає потреби. Все-таки депутатам треба думати й про народ, а не про власну родину, яка вчиться у тих же вузах Європи.
  • 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.07.2010 – 23:10

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (11.07.2010 22:58) писав:

голова сімї йтиме не на роботу заробляти гроші, щоб прогодувати сімю, а ще в школу!
Як така дурна голова, то хіба держава винна?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних