Перейти до вмісту

Діяльність релігійних організацій

Повідомлень в темі: 54

#41 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.07.2010 – 18:01

Перегляд дописуБогатир (7.07.2010 17:53) писав:

Хто ти? атеїст, сектант? Ти щось вище писав, що хтось там не знає Біблії. Якщо вона для тебе авторитет, то знай, у Євангелії написано, що хула на Святого духа не проститься. У тім, якщо для тебе Біблія не має авторитету, не відповідай на цей допис.

Ох уж ці шукачи істини в авторитетах... Ви огидні в своєї нікчемності, бо для вас істина не авторитет, вона вам не потрібна, бо для вас авторітет і є істиною.

Про святого духа це що, остання страшилка для убогих християн після бабая? :rolleyes:
Ато святий дух абідіца і нє прастіт.... :unsure:
  • 0

#42 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 19:03

Перегляд дописуOdonacer (7.07.2010 19:01) писав:

Ох уж ці шукачи істини в авторитетах... Ви огидні в своєї нікчемності, бо для вас істина не авторитет, вона вам не потрібна, бо для вас авторітет і є істиною.

Про святого духа це що, остання страшилка для убогих християн після бабая? :rolleyes:
Ато святий дух абідіца і нє прастіт.... :unsure:
Хто ти такий? Не ухиляйся від відповіді.
Можу погодитись, що огидні шукачі істини в авторитетах. Ну вибач, щодо мене ти помилився дверьми. Для мене істина - поняття філософське, утопічне, придумане, щоб можна навколо нього точити мудрі дискусії, крутити поняття як собі хочеться. Що для тебе істина?

А скажи, чи знання істини допоможе робити добрі діла?

Повідомлення відредагував Богатир: 07.07.2010 – 19:19

• 0

#43 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 19:34

Перегляд дописуБогатир (7.07.2010 14:19) писав:

Дорогенькі мої сектанти та інші ненависники церков, я з вами лише тоді погоджусь, коли ви дасьте достовірні дані про те:
- знайшовся примірник Біблії як єдиної книги, виданої у першому, другому і третьому століттях, що підтверджено відповідними експертизами, які засвідчують дату написання;
- дасьте достовірні дані про те, хто як і коли та для чого зібрав книги священного писання у єдину книгу;
- дасьте достовірні дані, хто для чого як і коли канонізував Святе письмо, чи зібрати і канонізувати одне і те ж. Відомо, що Євангелій було 400, якщо не більше, чому я маю довіряти тільки цим чотирьом? Я знаю чому.
- хто від четвертого і протягом багатьох століть видава, зберігав тексти Біблії, завдяки чому вона дойшла до нашого дня.
НАРАЗІ З ВАС ДОСИТЬ, ви з цим і так не справитесь.
Для чого, як єдина книга? Канон Старого Заповіту існував задовго до народження Ісуса, він складався з трьох частин: закон (5 книг Мойсея), писання (поетично-історичні книги), пророки. Саме звідти я вам цитував щодо душі.
Зібраний канон під керівництвом Святого Духу, щоб служити мірилом, що є правда, а що - ні. Найдавніша з тих 400 Євангелій датується саме тим горезвісним 3 ст.н.е. , тоді як останній з апостолів помер приблизно в 100р.н.е.
Ніхто не видавав, а зберігали під семи замками, щоб прості люди не могли прочитати. Довший час заборонялося перекладати Біблію з грецької та латинської мов на мову простих людей, щоб люди не прочитали і не зрозуміли, що їм лапшу вішають на вуха. Доречі читав, деякі не канонічні "євангелії" - полний бред.
Ваші звичаї (крашанки, різдвяні і великодні обряди, Івана Купала....) мають більше спільного з звичаями РВ, ніж з християнством. Так що не сперечайтеся, ви ж браття :rolleyes: .

Цитата

Я міг би спростовувати тут їхні безкінечні цитати з біблії про смерть душі іншими цитатами з тої ж Біблії, з книги Одкровення Івана Богослова про те, що таке смерть душі, але я знаю, що це марна справа.

Ню-Ню, з цього місця детальніше.

Перегляд дописуОнук Велеса (7.07.2010 15:16) писав:

Ні, друже, не "брєд". Я був на тій "нагірній проповіді" особисто і сам це чув. Краще ти подумай, в що ти віриш і дай сам собі відповідь на питання: "Якщо Христос був один, чому розплодилось так багато сект?", "Яка різниця між християнством і павліканством?" Якщо не знаєш, запитай, але будь готовий до того, що це йтиме в серйозний розріз з тим, що тобі нав"язують.
Детальніше, будь-ласка, а то з таким успіхом можу стверджувати, що я був присутній при виголошені нагірної проповіді Ісусом.
Я кожен тиждень відвідую зібрання Свідків Єгови і краще знаю, що там навчають, а чого ні.
  • 0

#44 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 19:46

Перегляд дописуЗЮП (7.07.2010 20:34) писав:

Ню-Ню, з цього місця детальніше.
Та ну, мої цитати виявляться за логікою єговістів або символом, або це виявиться неправильний переклад, не такий як у єговістів. В противному разі єговіст просто здійснить підміну понять або іншим шляхом втече від теми і розмова зайде в глухий кут.

Правду кажуть: добра розмова - срібло, мовчання - золото.

Повідомлення відредагував Богатир: 07.07.2010 – 19:51

• 0

#45 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 19:58

Детальніше, будь-ласка, а то з таким успіхом можу стверджувати, що я був присутній при виголошені нагірної проповіді Ісусом.
Я кожен тиждень відвідую зібрання Свідків Єгови і краще знаю, що там навчають, а чого ні.

Стверджуй. Я, особисто, не здивуюсь.
  • 0

#46 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.07.2010 – 20:23

Перегляд дописуБогатир (7.07.2010 20:03) писав:

Можеш вважати мене Богом.
Якщо не можеш, то йди собі туди куди сам знаєш, бо ти мені не цікавий.

Можу погодитись, що огидні шукачі істини в авторитетах. Ну вибач, щодо мене ти помилився дверьми. Для мене істина - поняття філософське, утопічне, придумане, щоб можна навколо нього точити мудрі дискусії, крутити поняття як собі хочеться. Що для тебе істина?

То я бачу, що ти в кістках мерців вже святого духа знайшов.

Що є істина і що є добрі діла?
  • 0

#47 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 10.07.2010 – 21:28

Перегляд дописуЗЮП (6.07.2010 22:28) писав:

Це говорить про вашу культуру і вихованість.
Храм Христа Спасителя: вартість будови – $ 200 000 000 - яке відношення до цього мають Свідки?
ну і яка ж у мене культура та вихованість??

доречі то підпис - на форумах поширене явище - погугли))

Перегляд дописуБогатир (7.07.2010 00:09) писав:

Дуже цинічний підпис. Судячи з такої логіки невартує витрачати гроші і на медичні навчальні заклади, а одразу йти лікувати людей, адже вартість навчання кожного студента, утримання викладацького складу коштує грошей, які могли б просто піти на ліки для людей.
Святиня - це ознака налбання культури і духовності, певний символ духовності, що дозволяє об΄єднати людей навколо і нетільки для теперішніх і майбутніх поколінь. Ніхто не змушує давати кошти примусово. Пожертвуй краще щось тихо для цих хворих дітей, і Бог це прийме. Не будуть же люди сприймати як святиню ванючий підвал, правда?

Сам Ісус сказав, коли жінка омила його ноги дорогим миром на закид Юди Іскаріотського про марнотратство: убогих маєте завжди, мене ви не завжди маєте. Тож вартує створити святиню для Бога.

Погоджуюсь, що не потрібно витрачати надмірно, наприклад на декор, але портрібно щоб було це місце, що об΄єднує людей чисте, акуратне, величаве.
До речі, завдяки святині врятується набагато більше людей. Ще скажу, що вартість будівлвлі церков із усім майном мізерна порівняно з тим добром та милосердям, яке твориться у багатьох церквах.
Звісно, що до моїх слів може бути дуже і жуже багато закидів, та все-таки скажу, якщо у медицині будуть витрачатися гроші тільки на ліки, а на будівництво лікарень, підготовку і утримання кадрів і т д - медицина функціонувати не зможе. Не буде і ефективно функціонувати церква, якщо не дбатиме також про свої святині.
Якщо не витрачати кошти на духовнозбагачуючі потреби, то завтра, можливо, не знайдеться навіть людина яка ще поспівчуває цим онкохворим дітям - занедбається духовність та сумління людини.
радий, що й тобі сподобався мій підпис :)
а в тебе логіка тоже цікава - как би натякає, що то фсьо церква фінансує медичні навчальні заклади :P
і, доречі, виходить що ти хочеш сказати, що лише віруюча в ісуса людина здатна на співчуття та благодійність ??

я ось що скажу: зараз забагато світла від цих святинь, та тілько не зігріває воно і не освітлює шлях а осліпляє і зпалює
пудрити мозок духовністю треба депресивним - вони більш вразливі, тому й мороки з вербуванням навертанням у віру меньше буде :P
  • 0

#48 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.07.2010 – 15:37

Пхе... Істина ? Тільки і всього то?
Відкрию тобі невеличку таємничку, що Істина - це те, що має місце бути реально, незалежно від чийого небудь погляду і розуміння. По цій причині, авторитетне для тебе все "християнське святе писання", все його трактування, ні разу, і ніякогісінького відношення до Істини не має. По тій простій причині, що воно (писанння) є абсолютно особистністно-суб*єктивним, і не має під собою ніякогісіньких, бодай хоч би яких, реальних фактів. Жодного. Парадоксально, що самі факти існують, але вони абсолютно і повністю протирічять висунутому "святим писанням" за істину. Адже фактично і реально, байбла - є компіляція з декількох окремих фрагментарних шматків висвітлюючих реальні події, і слів, котрі втоплені в безмірній кількості звичайнісіньких соціяльно і реально направлених дезінформацій. Дезінформацій, як на рахунок самого Ягве та його взаємовідносин з Елохімом, так і про вчення та життя Єшуа бен Йосипа. А вже про його особисті слова в байблі, (якщо серйозно) то навіть говорити непристойно. Полнєйшая вигадка. Вигадка, по тій простій причині, що за керівником кумранської общини Яковом Праведним, "нє отходя от каси", і буквально "по п*ятах", записувалось все що він говорив і робив. Та і вплив його був значно більшим, аніж у Єшуа. Як ніяк, проповідував цілих 20 років, на відміну від тОго. І ці свитки - є. Реально і фактично. А у Павлоцеркви ніфіга немає. Нічогісінько у вигляді оригіналу. Зате є грецькі переписки-дописки-приписки, котрі безграмотно і тупо, з переказів, зліплені вже після смерті Єшуа, та всіх членів його общини, включаючи його апостолів. Апостолів, котрих, як не крути, повинно було бути, і було, виключно тільки 12. Це є факт, хто б там що не видумував. І ніяким 13-м "апостолом", засновник "христянської", а фактично Павліканської церкви, той Павло не міг бути, ні разу. Це навіть теоретично не могло статися. Число колін Ізраїлєвих - 12 і ні одним більше. Для кожного коліна - по апостолу від Єшуа. Це навіть не потребує доказу. От і вся істина про Істину. А ще, про моральне обличчя христянства, вирощеного по сторінках "благої звістки" отаким чином скомпільованої, наслідком чОго, є існування Павліканської церкви під ідеологічно-цинічною назвою - "християнська". Відповідно, і мораль - Павліканська. З чим усіх "христян" і вітаю.

Цитата

А то ти вже сам себе запитай, які добрі діла допоможе робити "істина" від юдея Шауля. Сам же і відповідь знайди.
Оскільки для мене, наприклад, вона очевидна.
  • 0

#49 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.07.2010 – 02:06

Доречі читав, деякі не канонічні "євангелії" - полний бред.

Тпруу! Стоять Сіра ! дай но рептуха почеплю...а що, ЗЮПе?, мо ти розтокмачиш мені ось це :
" І засурмив п‘ятий Ангел, і я побачив зорю, що з неба упала на землю, і дано було їй ключа від колодязя безодні;
"Вона відчинила колодязя безодні, і вийшов дим із колодязя, як дим із великої печі; і потьмарилося сонце і повітря від диму з колодязя.
І з диму вийшла сарана на землю, і дано було їй владу, яку мають земні скорпіони.
І сказано було їй, щоб не чинила шкоди траві земній і жодному зіллю і жодному дереві, а лише самим людям, котрі не мають печаті Божої на чолах своїх.
І дано їй не убивати їх, а тільки мучити п‘ять місяців; і муки від неї схожі на страждання від скорпіона, коли вжалить людину.
За тих днів люди будуть шукати смерти, але не знайдуть її; зажадають померти, але смерть утіче від них.
На вигляд свій сарана була схожа на коней, що налаштовані для бою; і на головах у неї наче вінці, схожі на золото, а обличчя її, – мов обличчя людські.
І волосся у неї, – мов коси в жінок, а зуби в неї були, як лев‘ячі;
На ній були панцері, наче панцері залізні, а шум від крил її – гуркіт від колісниць, коли багато коней мчать на битву.
У неї були хвости, мов у скорпіонів, і в хвостах її були жала; а влада її була – шкодити людям п‘ять місяців.
А царем над собою мала вона Ангела безодні; ім‘я йому єврейською Аваддон, грецькою Аполліон".
(Откр 9/1-11)
І ще :
"Те, що залишилося від гусені, їла сарана, а що залишилося від сарани, їла черва, а що лишилося від черви, – пожерли жуки". (Йоіль 1/4)
"Бо прийшов на землю Мою народ могутній, котрому немає числа; зуби в нього – зуби лев'ячі, і щелепи в нього, як у левиці". Йоіль 1/6)
"І зайшлого з півночі Я заверну од вас і прожену в місцину безводну і пустельну, передні полки його – у море східне, а задні – в море західне, і здійметься від нього важкий дух і піде від нього сморід, бо він учинив багато [лихого] ." (Йоіль 2/20)
"Шеол оголений перед Ним, і немає покривала Аваддонові." (Йова 26/6)
" Шеол і Аваддон [відкриті] перед Господом, тим паче серця синів людських." (Притчі 15/11)
"Шеол і Аваддон – невситимі; такі ж невситимі й очі людські". (Притчі 27/20)

У мене питання, ЗЮПе, про що тут іде мова, і хто мається на увазі під йменням : Авадон ?
Тіко коротенько, не розсусолюй.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.07.2010 – 02:08

• 0

#50 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 17.07.2010 – 14:52

Перегляд дописуd^.^b (10.07.2010 22:28) писав:

радий, що й тобі сподобався мій підпис :)
а в тебе логіка тоже цікава - как би натякає, що то фсьо церква фінансує медичні навчальні заклади :)
і, доречі, виходить що ти хочеш сказати, що лише віруюча в ісуса людина здатна на співчуття та благодійність ??

У вашому дописі я не бачу сам логіки. Я бачу тільки позиції людини, яка явно не є прихильником церкви.
Завдання церкви не є фінансувати медичні навчальні заклади.
На благодійність і співчуття здатні не тільки віруючі у те або інше люди.

Перегляд дописуd^.^b (10.07.2010 22:28) писав:

я ось що скажу: зараз забагато світла від цих святинь, та тілько не зігріває воно і не освітлює шлях а осліпляє і зпалює
пудрити мозок духовністю треба депресивним - вони більш вразливі, тому й мороки з вербуванням навертанням у віру меньше буде :ggggg:
Багато з чим можу тут навіть і погодитись. Та створення святині - це не інструмент вербування і не інструмент навернення. Якщо це було б так, то християнство давно зникло б. Святиня, якщо можна так сказати - це інструмент прослави Бога.
Негативним є те коли якась конфесія або людина (група людей) каже, що тільки вона знає істиний шлях і лише з нею можна спастися. Саме через це є те, що світло від святинь осліплює, замість того, щоб освітити дорогу.
Давайте не будемо про це сперечатися.
  • 0

#51 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 08:41

Перегляд дописуБогатир (17.07.2010 15:52) писав:

Та створення святині - це не інструмент вербування і не інструмент навернення. Якщо це було б так, то християнство давно зникло б. Святиня, якщо можна так сказати - це інструмент прослави Бога.

Чи нє соблаговолів би шановний пан вказати бодай хоч одну святиню, створену і вказану на сторінках біблії ? Окрім, звичайно ж, юдейської "скінії зборів", де було відведено місце для юдейського ковчегу заповіту. Ну то як ?...що там у нас зі святинями ? Ну, наприклад, багатачисельна крайня плоть Христа, котра неймовірним чином "розповсюдилась" - це святиня ? Тоді питання : яка ж сАме крайня плоть свята ? А яка святіша ? А яка найсвятіша ? Або плащаниця, яка чомусь потускніла. Століттями блищала, і раптом, ні з тОго ні з цього, потемніла. Скіко їх там є, тих плащаниць ? Котра з них є святою, пан не підкаже ? Або чорт зна скіко "хрестів господніх". Котрий з них святий ?
Шось воно чудне, з тими святинями. Якщо "хрестів гоподніх" скіко, що можна ціле село отопити зимою, то що це значить? на кожному Христос був розп*ятий ? Якщо це так, то шо тоді казать про крайню плоть ? Це шо? у нього ото скіко "штук" висіло ? Ніфіга собі ! Шо це ви, савлохристяни, зробили із свого бога якусь потвору-многочлєна ? Хіба не так воно виходить ? Нє, ну справді : нехай би всі оті КРАЙНІ плоті придумав якийсь бовдур, так ні ж...ЦЕРКВА ! Це ж тра докотиЦЦя до такого, що у боголюдини чорт зна скіко члєнів. Капец, блін, аж завидки беруть !

Цитата

Негативним є те коли якась конфесія або людина (група людей) каже, що тільки вона знає істиний шлях і лише з нею можна спастися. Саме через це є те, що світло від святинь осліплює, замість того, щоб освітити дорогу.
Давайте не будемо про це сперечатися.

А хто ж з вами, савлохристянами сперечаєЦЦя ? Ви ж самі і сперечаєтесь поміж собою. Хто ж вам тих гілок "істинної віри" понаутворював ? Ви самі. То хто ж, в такому випадку негативний ? Вірніше, хто з вас негативніший ? Ви, савлохристяни, знаєте ? Ніфіга не знаєте. І ніколи не знали. Скіко існуєте - скіко і гризетесь поміж собою, затіваючи війни під різними приводами. А подумати, чо воно так, слабо ?
Ви - приречені на вияснення стосунків по тій простій причині, що у вашій невдало сформованій брехливій вірі, ніколи не було істини і честі. От, собсстно, і все обличчя савлохристянства, логічним наслідком котрого є ваш негативізм одне до одного.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.07.2010 – 08:50

• 0

#52 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 11.08.2010 – 08:09

На Прикарпатті віруючі УГКЦ виганяють свої односельців, в т.ч. й неповнолітніх дітей, з їх домівок, мотивуючи свої дії рішенням сільської Ради від 1993 року про передачу будинку під резиденцію священнику. До речі, сільська рада (У КОТРІЙ МАЙЖЕ ВСІ - ГРЕКО-КАТОЛИКИ) не мала права передавати ЖИТЛОВИЙ будинок під резиденцію ЦЕРКОВНІЙ ГРОМАДІ, оскільки він не є культовою спорудою.

Отож, куди їм іти, цим нещасним людям, цим неповнолітнім діткам? Бомжувати, жебрати?

Священику УГКЦ мало своїх хоромів? Христос не мав де голови прихилити, а греко-католики ладні позбавити дітей даху над головою заради розкошів свого "пастуха"???

Повідомлення відредагував Родослава09: 11.08.2010 – 08:10

• 0

#53 Доктор Водкін

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 08:27

Перегляд дописуРодослава09 (11.08.2010 09:09) писав:

На Прикарпатті віруючі УГКЦ виганяють свої односельців, в т.ч. й неповнолітніх дітей, з їх домівок, мотивуючи свої дії рішенням сільської Ради від 1993 року про передачу будинку під резиденцію священнику. До речі, сільська рада (У КОТРІЙ МАЙЖЕ ВСІ - ГРЕКО-КАТОЛИКИ) не мала права передавати ЖИТЛОВИЙ будинок під резиденцію ЦЕРКОВНІЙ ГРОМАДІ, оскільки він не є культовою спорудою.

Отож, куди їм іти, цим нещасним людям, цим неповнолітнім діткам? Бомжувати, жебрати?

Священику УГКЦ мало своїх хоромів? Христос не мав де голови прихилити, а греко-католики ладні позбавити дітей даху над головою заради розкошів свого "пастуха"???
Гоп-голі-голі-гоп, хто не грає, той не хлоп. Навіть так співають у західній Україні.
Що, дорогенька Родослава09, факти.....................пліз. Посилання, статті.
Який же тоді пастир так званий буде мати авторитет серед тих же селян..................гаааааааа? За що буде жити??????????га
А найголовніше який йолуп колись ще піде до такого псевдопастиря???......................ідіот, ідіот і тільки ідіот
Тож за що такий пастир житиме?
  • 0

#54 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 11.08.2010 – 08:37

Це я сьогодні зранку бачила такий репортаж на обласному телебаченні "Галичина" (Івано-Франківськ). Туди зверніться, якщо бажаєте конкретики. Виступав навіть з цього приводу адвокат гнаних людей.

Що ж до священика, то його виступу не було, але він явно хоче, нмд, прислужитися тим членам сільської Ради, керівникам сільської громади, які б хотіли відібрати житлову площу та прибудинкову земельку від нещасних.

Повірте, піп задницею чує, куди вітер дме, і що членів громади та тих що йдуть за ними БІЛЬШЕ І ВОНИ ЗНАЧНО БАГАТШІ, ніж нещасні родини, котрі не мають власного приватизованого майна.
Які ідіоти ходять до такого пастиря? - запитання риторичне. Традиція, недоумкуватість чи затурканість, страшно відпасти від більшости. Хто щось тямить, давно перейшли в свідки єгови, євангелисти, суботники. переходять і в рідновірство, але не так активно.

Повідомлення відредагував Родослава09: 11.08.2010 – 08:37

• 0

#55 Доктор Водкін

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 10:40

Перегляд дописуРодослава09 (11.08.2010 09:37) писав:

Це я сьогодні зранку бачила такий репортаж на обласному телебаченні "Галичина" (Івано-Франківськ). Туди зверніться, якщо бажаєте конкретики. Виступав навіть з цього приводу адвокат гнаних людей.

Що ж до священика, то його виступу не було, але він явно хоче, нмд, прислужитися тим членам сільської Ради, керівникам сільської громади, які б хотіли відібрати житлову площу та прибудинкову земельку від нещасних.

Повірте, піп задницею чує, куди вітер дме, і що членів громади та тих що йдуть за ними БІЛЬШЕ І ВОНИ ЗНАЧНО БАГАТШІ, ніж нещасні родини, котрі не мають власного приватизованого майна.
Які ідіоти ходять до такого пастиря? - запитання риторичне. Традиція, недоумкуватість чи затурканість, страшно відпасти від більшости. Хто щось тямить, давно перейшли в свідки єгови, євангелисти, суботники. переходять і в рідновірство, але не так активно.
І тобі було, о-йо-йой, не впадляк відповідати на допис....................а мені на твій ойййййййййй як впадляк
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua