Перейти до вмісту

Діяльність релігійних організацій

Повідомлень в темі: 54

#21 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.07.2010 – 19:52

Перегляд дописуОнук Велеса (6.07.2010 10:14) писав:

Друзі, невже ви досі не зрозуміли, що будь-яка релігія - це бізнес на нерухомості та грошах прихожан плюс розповсюдження всілякої літератури. свідки ніколи не заперечували важливості матеріального добробуту власних прихожан, саме для цього люди туди і йдуть (в основному). Чому, ви думаєте, всі вони одягаються, як на парад і ходять по-двоє? Щоб показати, які вони гарні та успішні в цьому матеріальному світі, а про правдоподібність всіляких релігійних байок взагалі не йдеться - є пастор, який говорить, що саме так і було і прийми це на віру.
Які ви далекі від істиного розуміння суті того, про що намагаєтеся говорити. Пастор, як ви говорите, хоча у Свідків такого титула немає, говорить на підставі Біблії і інших достовірних джерел, на які зсилається в своїй промові. Кожен при бажанні може звіряти, хоч розумію, що Біблія для вас не має авторитету. Те, в що я віру, можу пояснити і обгрунтувати свою віру, на відміну від вас.
  • 0

#22 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 06.07.2010 – 20:16

та зараз цих сектантів за кожним поворотом по парі стоїть а то і більше
стоять і тримають свої книжечки, або й доколупуються з дибільними питаннями накшталт "ти знєш шо таке віра"
вже і сам непам’ятаю, скільки істот намагалося виконати свій долґ перед богом і навернути мене на шлях істєнний, після чого я їм пропонував відвідати місця, про які цензура забороняє згадувати :happytwo:
а я ж, наче, й нечіпав нікого.........
  • 0

#23 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 20:41

Перегляд дописуОнук Велеса (6.07.2010 16:47) писав:

Я говорю не про віру, а про релігію. Прочитавши уважніше мій попередній допис, ви побачите, що поняття "віра" в ньому взагалі відсутнє. Не змішуйте поняття і спробуйте зрозуміти різницю, для себе, хоча б, що таке є віра, а що є релігія. І якщо зможете переконати себе, що свідки - це віра, тоді ваш допис має сенс.
Погоджуюсь з Вами тільки частково. Для мене віра і релігія - поняття не зовсім одні і ті ж. Релігія поняття вужче. Під релігією я розумію систему поглядів та уявлень, в основі яких лежить віра в існування надприродних сил – богів, духів, душ, в їхнє панування над світом. Отже релігія лежить на вірі. Залежно хто і для чого будує релігію залежить, чи це бізнес..., чи ні. Але в будь-якому випадку хтось може на цьому нагріти руки.
Але не обов΄язково релігія створювалась задля меркантильних інтересів.
  • 0

#24 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 21:28

Перегляд дописуd^.^b (6.07.2010 20:16) писав:

та зараз цих сектантів за кожним поворотом по парі стоїть а то і більше
стоять і тримають свої книжечки, або й доколупуються з дибільними питаннями накшталт "ти знєш шо таке віра"
вже і сам непам’ятаю, скільки істот намагалося виконати свій долґ перед богом і навернути мене на шлях істєнний, після чого я їм пропонував відвідати місця, про які цензура забороняє згадувати :happytwo:
а я ж, наче, й нечіпав нікого.........
Храм Христа Спасителя: вартість будови – $ 200 000 000
Дитячий рак: вартість лікування – $ 50 000

4 000 дитячих жіттів
ти заплатиш таку ціну за свою віру??
Це говорить про вашу культуру і вихованість.
Храм Христа Спасителя: вартість будови – $ 200 000 000 - яке відношення до цього мають Свідки?

Цитата

К примеру, войны в Ираке и Афганистане обошлись только США в сумму около 903 миллиарда долларов. По сравнению с 1999 годом, военные расходы этой страны возросли на 67%, составив около 607 миллиардов долларов

Цитата

Оборонные расходы России в 2007 году составили 35,4 млрд долл., или 3% от общемировых военных затрат.

35400000000=3% 100%=1180000000000 доларів. Уявляєте скількох людей можна було б вилікувати і нагодувати, за ті гроші? А так ті гроші йдуть на скалічення людей у війнах, в яких беруть участь як атеїсти так і віруючі різних конфесій. Свідки Єгови не беруть участі в цьому.

Повідомлення відредагував ЗЮП: 06.07.2010 – 21:29

• 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.07.2010 – 22:41

Перегляд дописуЗЮП (6.07.2010 22:28) писав:

гроші йдуть на скалічення людей у війнах, в яких беруть участь як атеїсти так і віруючі різних конфесій. Свідки Єгови не беруть участі в цьому.
god-mode? чітери!
  • 0

#26 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 06.07.2010 – 23:09

Перегляд дописуd^.^b (' post=) писав:

Храм Христа Спасителя: вартість будови – $ 200 000 000
Дитячий рак: вартість лікування – $ 50 000

4 000 дитячих жіттів
ти заплатиш таку ціну за свою віру??
Дуже цинічний підпис. Судячи з такої логіки невартує витрачати гроші і на медичні навчальні заклади, а одразу йти лікувати людей, адже вартість навчання кожного студента, утримання викладацького складу коштує грошей, які могли б просто піти на ліки для людей.
Святиня - це ознака налбання культури і духовності, певний символ духовності, що дозволяє об΄єднати людей навколо і нетільки для теперішніх і майбутніх поколінь. Ніхто не змушує давати кошти примусово. Пожертвуй краще щось тихо для цих хворих дітей, і Бог це прийме. Не будуть же люди сприймати як святиню ванючий підвал, правда?

Сам Ісус сказав, коли жінка омила його ноги дорогим миром на закид Юди Іскаріотського про марнотратство: убогих маєте завжди, мене ви не завжди маєте. Тож вартує створити святиню для Бога.

Погоджуюсь, що не потрібно витрачати надмірно, наприклад на декор, але портрібно щоб було це місце, що об΄єднує людей чисте, акуратне, величаве.
До речі, завдяки святині врятується набагато більше людей. Ще скажу, що вартість будівлвлі церков із усім майном мізерна порівняно з тим добром та милосердям, яке твориться у багатьох церквах.
Звісно, що до моїх слів може бути дуже і жуже багато закидів, та все-таки скажу, якщо у медицині будуть витрачатися гроші тільки на ліки, а на будівництво лікарень, підготовку і утримання кадрів і т д - медицина функціонувати не зможе. Не буде і ефективно функціонувати церква, якщо не дбатиме також про свої святині.
Якщо не витрачати кошти на духовнозбагачуючі потреби, то завтра, можливо, не знайдеться навіть людина яка ще поспівчуває цим онкохворим дітям - занедбається духовність та сумління людини.
  • 0

#27 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.07.2010 – 05:23

Перегляд дописуБогатир (7.07.2010 00:09) писав:

До речі, завдяки святині врятується набагато більше людей. Ще скажу, що вартість будівлвлі церков із усім майном мізерна порівняно з тим добром та милосердям, яке твориться у багатьох церквах.

Якщо вважати духовністю поклоніння мерцям та жидівським казкам, а відгодівлю бомжів мілосердям, то да, тоді всі врятуються, а тож якжеж всі врятуються, аж ніяк... і це дійсно потрібно майбутнім поколінням. :happytwo:
  • 0

#28 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 06:56

Перегляд дописуЗЮП (6.07.2010 20:52) писав:

Які ви далекі від істиного розуміння суті того, про що намагаєтеся говорити. Пастор, як ви говорите, хоча у Свідків такого титула немає, говорить на підставі Біблії і інших достовірних джерел, на які зсилається в своїй промові. Кожен при бажанні може звіряти, хоч розумію, що Біблія для вас не має авторитету. Те, в що я віру, можу пояснити і обгрунтувати свою віру, на відміну від вас.

Ой, справді? Був я колись на одному зібранні твоїх свідків, то пастор (якого немає) говорив своїй пастві:"Йесть такіє люді, каторийе не слушают сваєго пастиря, ані как волкі, іх нада убівать. А йесть такіє, каторие не только не слушают сваєго пастиря, а і пєрєчат єму, іх нада..." - і тут був голос одного з "пастви" - "убівать!!" Пастир - "нєт, нє убівать, іх нада душить".
Після такої проповіді мені цілком стала зрозуміла суть твоєї секти. І те, що він говорить це, посилаючись на біблію, цілком відповідає твоїм словам.
  • 0

#29 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 07:53

Перегляд дописуOdonacer (7.07.2010 06:23) писав:

Якщо вважати духовністю поклоніння мерцям та жидівським казкам, а відгодівлю бомжів мілосердям, то да, тоді всі врятуються, а тож якжеж всі врятуються, аж ніяк... і це дійсно потрібно майбутнім поколінням. :lol:
Мені пригадался народна приказка: від тюрми і від торби (а отже бідності) не зарікаються. :happytwo: І до речі, а що поганого в милосеріді? А поклоніння чомусь і є частиною духовності, а ще швидше тим, що сприяє виробленню духовності. Якби ми в одну мить стали тільки лопомагати один другому, світ би став набагато добрішим, якби усі люди прокляли в одну мить один одного, то розірвали б землю. А так маємо реально і це і це. Щоб більше людина думала про добре потрібно виробляти в неї духовність.

А до речі, де ти бачив у християнстві поклоніння мерцям? Це не культ спіритизму.Християнство, до речі, завжди вчило про безсмертність душі.

Повідомлення відредагував Богатир: 07.07.2010 – 08:11

• 0

#30 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 08:52

Перегляд дописуБогатир (7.07.2010 08:53) писав:

А до речі, де ти бачив у християнстві поклоніння мерцям? Це не культ спіритизму.Християнство, до речі, завжди вчило про безсмертність душі.

О, ще один маргінальний фанатік християнин, який ні біблії не знає, ні те що в кожної церкві є зображення замордованного жида, та яка-небуть рака з кістками, які бабки вилизують. А може ви навіть в печерах києвопечерської лаври не були і не знаєте з чого виготовляється миро?

Ну так натє вам, чоломкайтеся на здоров"є з одною з голов Іоана Хрестителя. Це для вас святиня, вона повинна вас одухотворяти і надихати на милосердя по відгодівлі бомжів.

Зображення

Повідомлення відредагував Odonacer: 07.07.2010 – 08:56

• 0

#31 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 11:48

Перегляд дописуОнук Велеса (7.07.2010 06:56) писав:

Ой, справді? Був я колись на одному зібранні твоїх свідків, то пастор (якого немає) говорив своїй пастві:"Йесть такіє люді, каторийе не слушают сваєго пастиря, ані как волкі, іх нада убівать. А йесть такіє, каторие не только не слушают сваєго пастиря, а і пєрєчат єму, іх нада..." - і тут був голос одного з "пастви" - "убівать!!" Пастир - "нєт, нє убівать, іх нада душить".
Після такої проповіді мені цілком стала зрозуміла суть твоєї секти. І те, що він говорить це, посилаючись на біблію, цілком відповідає твоїм словам.
Бред. Тобі це приснилось, чи це відвертий наклеппп?
Свідки є зареєстровані в усіх, розвинених і недуже, країнах. Коли б в них на зібранях лунали такі заклики, то сам подумай..... Ти явно був десь не там, бо в нас промови виголошують: старійшини, служителі і наглядачі, а пасторів справді нема.
  • 0

#32 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 12:14

Перегляд дописуOdonacer (7.07.2010 09:52) писав:

О, ще один маргінальний фанатік християнин, який ні біблії не знає, ні те що в кожної церкві є зображення замордованного жида, та яка-небуть рака з кістками, які бабки вилизують. А може ви навіть в печерах києвопечерської лаври не були і не знаєте з чого виготовляється миро?
А тобі не впадляк відповідати на ці відповіді?
Тут просто Ви робите знервувашись робите підміну понять. Це не є поклоніння мертвим А до речі, якщо ви не вірите в безсмертя душі і воскресіння, то це Ваші проблеми.
А хто зібрав і впорядкував книги Біблії? Її до четвертого століття як єдиної книги не існувало.
А до речі, а чому я повинен керуватися саме виключно Біблією, яка є збірником кних, зібраних десь у четвертому столітті? Ні я слухаю найперше ту організацію, яка зібрала книги Біблії в є диний збірник, саме ця і організація має право і інтерпретувати її зміст. До речі, чи не цитатами з Писання сатана в пустелі спокушав Ісуса? До речі в самій Біблії сказано триматися передання. Що скажете, що у церквах колись були навіть катівні? Та я скажу, що через таких людей церква тільки падала, як Ісус під хрустом на хресній дорозі. А церква тримається зовсім на інших людях - на апостолах, пророках, мучениках і святих.
А поклоніння мощам - то не є поклоніння мертвим. Християни поклоняються не іконам, не нетлінним мощам, не спорудам, не святиням, а Святому Духові, який надихнув їх створення.
А те що Ви не сприймаєте цю правду - це Ваше право. Його вам дає і Господь Бог, і церква, і держава, і суспільство. Ви просто намагаєтесь заперечити правду християн і нав΄язати свою думку.

Перегляд дописуOdonacer (7.07.2010 09:52) писав:

Ну так натє вам, чоломкайтеся на здоров"є з одною з голов Іоана Хрестителя. Це для вас святиня, вона повинна вас одухотворяти і надихати на милосердя по відгодівлі бомжів.

Зображення
Є такі люди, для котрих, коли вони милостиню бідному дадуть одне печиво, вже забагато. Адже вони потім пожалкують, що його віддали, а не з΄їли самі. Милостиня з духовної сторони - це коли людина радіє, що зуміла комусь чимось просто так безкорисливо допомогти. Саме такими були святі, тому і Бог допустив так, що їхні мощі нетлінні, можуть мироточити, сціляти людей. Звичайно, що не кожено покликаний стати святим, але й цього й не потрібно. Чи справедиливо робітнику, який краще працює, дати більшу зарплату? Справедливо отже і почитати людей, які досягли якихось духовних вершин, якщо навіть Бог захотів їх прославити тут на землі. Їхні мощі просякнуті Святим Духом.

Повідомлення відредагував Богатир: 07.07.2010 – 12:24

• 0

#33 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 13:05

Перегляд дописуБогатир (7.07.2010 12:14) писав:

А до речі, якщо ви не вірите в безсмертя душі і воскресіння, то це Ваші проблеми.
А хто зібрав і впорядкував книги Біблії? Її до четвертого століття як єдиної книги не існувало.
А до речі, а чому я повинен керуватися саме виключно Біблією, яка є збірником кних, зібраних десь у четвертому столітті? Ні я слухаю найперше ту організацію, яка зібрала книги Біблії в є диний збірник, саме ця і організація має право і інтерпретувати її зміст. До речі, чи не цитатами з Писання сатана в пустелі спокушав Ісуса? До речі в самій Біблії сказано триматися передання. Що скажете, що у церквах колись були навіть катівні? Та я скажу, що через таких людей церква тільки падала, як Ісус під хрустом на хресній дорозі. А церква тримається зовсім на інших людях - на апостолах, пророках, мучениках і святих.
А поклоніння мощам - то не є поклоніння мертвим. Християни поклоняються не іконам, не нетлінним мощам, не спорудам, не святиням, а Святому Духові, який надихнув їх створення.
А те що Ви не сприймаєте цю правду - це Ваше право. Його вам дає і Господь Бог, і церква, і держава, і суспільство. Ви просто намагаєтесь заперечити правду християн і нав΄язати свою думку.

Є такі люди, для котрих, коли вони милостиню бідному дадуть одне печиво, вже забагато. Адже вони потім пожалкують, що його віддали, а не з΄їли самі. Милостиня з духовної сторони - це коли людина радіє, що зуміла комусь чимось просто так безкорисливо допомогти. Саме такими були святі, тому і Бог допустив так, що їхні мощі нетлінні, можуть мироточити, сціляти людей. Звичайно, що не кожено покликаний стати святим, але й цього й не потрібно. Чи справедиливо робітнику, який краще працює, дати більшу зарплату? Справедливо отже і почитати людей, які досягли якихось духовних вершин, якщо навіть Бог захотів їх прославити тут на землі. Їхні мощі просякнуті Святим Духом.
В цей час коли були зібрані ці 66 книг в Біблію це було названо "каноном"- мірна палиця, мірило. Отже через те ви, як Християнин ,повині довіряти її.
Доречі Ісус Сатані відповідав теж з писань, тому що добри їх знав.
В Біблії сказано триматися Біблійних передань а не людських які існували в той час. Ісус сказав:

Цитата

Марка 7:8 Занехаявши заповідь Божу, передань людських ви тримаєтесь: обмиваєте глеки та чаші, і багато такого подібного й іншого робите ви. 9 І сказав Він до них: Спритно відкидаєте ви заповідь Божу, аби зберегти своє передання.
В Біблії сказано:

Цитата

Єзекеіїля 18:4 Тож усі душі Мої: як душа батькова, так і душа синова Мої вони! Душа, що грішить, вона помре.
Сатана Єві сказав:

Цитата

Буття 3:4 І сказав змій до жінки: Умерти не вмрете!
Отже покажіть будьласка де в Біблії говориться про: "бесмертну душу", і хто про це говорить? Що буде воскресати (повертатися до життя), коли душа і так живе вічно?

Цитата

Фил.4:22 Вітають вас усі святі, а найбільше ті, хто з кесаревого дому.
1Петр.1:15 але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні, 16 бо написано: Будьте святі, Я бо святий!

• 0

#34 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 13:42

Перегляд дописуБогатир (7.07.2010 13:14) писав:

Знайоме пустозвонство. Мощі вониж живі вониж не мертві, тому мощам поклонятися можна, а мертвим неможна. А святий дух надихнув створіння святих мощей, отму вони як би і не мощі, а святий дух. :lol:

Як би християн звинуватили би, що вони гадять в сортирі смердючим лайном і поклоняються йому, то на це неодмінно було би схоже пояснення про святе дійство на яке їх надихнув святий дух і освятив одразу своїм духом всяке нєпортрєбноє зловоніє, яке вже і не лайно є, а суцільно єлєй. :happytwo:
Хоча це вже десь було, мабуть с езекілівськими пиріжками.

Вважаю, що ви від наркоманів не дуже відрізняєтесь. Наркомани навіть в мене викликають більший жаль, чим ви, бо наркомани хоч розуміють хибність своєї залежності, але не можуть неї бозбавитись.

Повідомлення відредагував Odonacer: 07.07.2010 – 13:43

• 0

#35 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 14:19

Дорогенькі мої сектанти та інші ненависники церков, я з вами лише тоді погоджусь, коли ви дасьте достовірні дані про те:
- знайшовся примірник Біблії як єдиної книги, виданої у першому, другому і третьому століттях, що підтверджено відповідними експертизами, які засвідчують дату написання;
- дасьте достовірні дані про те, хто як і коли та для чого зібрав книги священного писання у єдину книгу;
- дасьте достовірні дані, хто для чого як і коли канонізував Святе письмо, чи зібрати і канонізувати одне і те ж. Відомо, що Євангелій було 400, якщо не більше, чому я маю довіряти тільки цим чотирьом? Я знаю чому.
- хто від четвертого і протягом багатьох століть видава, зберігав тексти Біблії, завдяки чому вона дойшла до нашого дня.
НАРАЗІ З ВАС ДОСИТЬ, ви з цим і так не справитесь.

Повідомлення відредагував Богатир: 07.07.2010 – 14:29

• 0

#36 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 15:12

Перегляд дописуOdonacer (7.07.2010 14:42) писав:

Знайоме пустозвонство. Мощі вониж живі вониж не мертві, тому мощам поклонятися можна, а мертвим неможна. А святий дух надихнув створіння святих мощей, отму вони як би і не мощі, а святий дух. :)
Тільки на це речення відповім, бо все решта - повна дурня, що не вартує уваги. Мощі хтось не освятив. Людина сама за життя перед Богом заслужила на те, щоб його прах став мощами. Саме і тоді почав діяти через цих святих Святий Дух. :happytwo: :lol: :)
  • 0

#37 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 15:16

Перегляд дописуЗЮП (7.07.2010 12:48) писав:

Бред. Тобі це приснилось, чи це відвертий наклеппп?
Свідки є зареєстровані в усіх, розвинених і недуже, країнах. Коли б в них на зібранях лунали такі заклики, то сам подумай..... Ти явно був десь не там, бо в нас промови виголошують: старійшини, служителі і наглядачі, а пасторів справді нема.

Ні, друже, не "брєд". Я був на тій "нагірній проповіді" особисто і сам це чув. Краще ти подумай, в що ти віриш і дай сам собі відповідь на питання: "Якщо Христос був один, чому розплодилось так багато сект?", "Яка різниця між християнством і павліканством?" Якщо не знаєш, запитай, але будь готовий до того, що це йтиме в серйозний розріз з тим, що тобі нав"язують.
  • 0

#38 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 15:46

Перегляд дописуОнук Велеса (7.07.2010 16:16) писав:

Ні, друже, не "брєд". Я був на тій "нагірній проповіді" особисто і сам це чув. Краще ти подумай, в що ти віриш і дай сам собі відповідь на питання: "Якщо Христос був один, чому розплодилось так багато сект?", "Яка різниця між християнством і павліканством?" Якщо не знаєш, запитай, але будь готовий до того, що це йтиме в серйозний розріз з тим, що тобі нав"язують.
Єговіста важко переконати, що він не правий, потрібен час і дуже багато зусиль. Скажу, як вони люблять казати символічно:
плюй єговістові в очі, а він скаже, що це дощ паде.
Я міг би спростовувати тут їхні безкінечні цитати з біблії про смерть душі іншими цитатами з тої ж Біблії, з книги Одкровення Івана Богослова про те, що таке смерть душі, але я знаю, що це марна справа.
Я особисто їм би ніколи не докоряв, але вони намагаються хитрістю людей, навіть мене, до себе в секту затягнути.
  • 0

#39 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 16:26

Перегляд дописуБогатир (7.07.2010 16:12) писав:

Тільки на це речення відповім, бо все решта - повна дурня, що не вартує уваги. Мощі хтось не освятив. Людина сама за життя перед Богом заслужила на те, щоб його прах став мощами. Саме і тоді почав діяти через цих святих Святий Дух. :happytwo: :lol: :)

Решта це тільки аналогія, яка звичайнож дурня, але не дурніша за дурню святих кісток від святаго духа.
Але така "свята" упередженність не здатна побачити спорідненність явищ.

Ну гаразд, посміхниться, бо вам щиро посміхається сам святий дух вічною гримасою святої смерті. Бггггг:)

Прикріплений файл  catolic_moshi_big.jpg   96.84К   4 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Odonacer: 07.07.2010 – 16:27

• 0

#40 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 07.07.2010 – 16:53

Перегляд дописуOdonacer (7.07.2010 17:26) писав:

Решта це тільки аналогія, яка звичайнож дурня, але не дурніша за дурню святих кісток від святаго духа.
Але така "свята" упередженність не здатна побачити спорідненність явищ.

Ну гаразд, посміхниться, бо вам щиро посміхається сам святий дух вічною гримасою святої смерті. Бггггг:happytwo:

Прикріплений файл catolic_moshi_big.jpg
Хто ти? атеїст, сектант? Ти щось вище писав, що хтось там не знає Біблії. Якщо вона для тебе авторитет, то знай, у Євангелії написано, що хула на Святого духа не проститься. У тім, якщо для тебе Біблія не має авторитету, не відповідай на цей допис.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних