Перейти до вмісту

Якщо дружба переростає в кохання.

Повідомлень в темі: 250

#61 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 17.12.2006 – 11:52

дружба => кохання - це палка з двох кінців....тобто нема однозначної відповіді чи це добре, чи погано, для обох чи одного, назавжди чи на певний термін.
В мене теж була (кгм) така ситуація, коли дружба по-тихеньку почала перевалювати за свої рамки (з обох сторін), але моя специфіка в тому, що в разі чого я можу різко зійти з дороги, запевняючи себе в тому, що це не та людина, з якою я хочу мати ВСЕ (у будь-якому сенсі цього слова). Йому було погано...ніколи не бачила, щоб людина була так спантеличена моїми словами/діями. Минулося...я зустріла хорошу людину...а з тим ми лишились друзями і він все зрозумів...полегшив стосунки його переїзд в інше місто, де зараз він має кохану дівчину і є щасливим.

Бували такі штуки не раз...та є одне "але"...Коли ви вже маєте хлопця/дівчину, а спілкування з другом/подругою приносить вам велике задоволення і починає "вивалюватися за борт у шумне море"...(тільки не треба коментарів на кшталт "Та він просто бабій/вона шльондра" чи " Він/вона хоче розбити пару")
  • 0

#62 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 17.12.2006 – 20:40

Перегляд дописуПл_Я_ма (17.12.2006 11:52) писав:

дружба => кохання - це палка з двох кінців....
я зустріла хорошу людину...а з тим ми лишились друзями і він все зрозумів...полегшив стосунки його переїзд в інше місто, де зараз він має кохану дівчину і є щасливим.

Я теж зараз сі своїм другом намагаюся не бачитися і не говорити. Так для обох простіше. Хоча і запевняємо один одного, що боїмося втратити один одного (це звісно часткова правда), але душевний спокій і відсутність стресів і сліз виявилися дорожче обом :D
  • 0

#63 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.12.2006 – 22:37

Ми найбільше ненавидимо тих, кого колись любили.
Еріх Марія Ремарк

Дійсно, ми часто найбільше спричиняємо найбільше шкоди тим, кого ми любимо в даний момент, або в минулому любили найбільше в усьому світі...
Я наприклад не вірю в дружбу після кохання та в дружбу між хлопцем і дівчиною. Це не можливо...
На підсвідомому рівні коли оцінка партнера стає нижчою, ніж була, то получається гаряча суміш... капець
  • 0

#64 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 26.12.2006 – 20:06

Перегляд дописуEclipse (17.12.2006 22:37) писав:

Ми найбільше ненавидимо тих, кого колись любили.
Еріх Марія Ремарк

Це все через те, що почуття залишаються, але знак у низ змінюється. МИ більше не можемо коахти, бо нам боляче. А від так та внутршіня енергія перетворюється на злість чи ненависть...
  • 0

#65 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.12.2006 – 22:03

Перегляд дописуОлесік (26.12.2006 20:06) писав:

Це все через те, що почуття залишаються, але знак у низ змінюється. МИ більше не можемо коахти, бо нам боляче. А від так та внутршіня енергія перетворюється на злість чи ненависть...
а як виникне ше один мінус, то не стане + а буде -2 ??
  • 0

#66 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 26.12.2006 – 22:17

Перегляд дописуПл_Я_ма (17.12.2006 11:52) писав:

дружба => кохання - це палка з двох кінців....тобто нема однозначної відповіді чи це добре, чи погано, для обох чи одного, назавжди чи на певний термін.
В мене теж була (кгм) така ситуація, коли дружба по-тихеньку почала перевалювати за свої рамки (з обох сторін), але моя специфіка в тому, що в разі чого я можу різко зійти з дороги, запевняючи себе в тому, що це не та людина, з якою я хочу мати ВСЕ (у будь-якому сенсі цього слова). Йому було погано...ніколи не бачила, щоб людина була так спантеличена моїми словами/діями. Минулося...я зустріла хорошу людину...а з тим ми лишились друзями і він все зрозумів...полегшив стосунки його переїзд в інше місто, де зараз він має кохану дівчину і є щасливим.

Бували такі штуки не раз...та є одне "але"...Коли ви вже маєте хлопця/дівчину, а спілкування з другом/подругою приносить вам велике задоволення і починає "вивалюватися за борт у шумне море"...(тільки не треба коментарів на кшталт "Та він просто бабій/вона шльондра" чи " Він/вона хоче розбити пару")

так, це дійсно проблема...от в мене вона от теж виникла...правда я далі ставлюся до нього як до друга..але я його дуже часто бачу - щодня.. :D
  • 0

#67 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 04.01.2007 – 22:27

Є люди, які завжди наступають на одні і тіж граблі. Хтось постійно потрапляє до злродіїв, хтось щось ламає, а я знову опинилася без руга, бо ми переступили в якусь мить межу. І тепер тяжко усе повернути. А я того дійсно хочу. Бо він жеж друг - і все. Не чоловік. Не батько моїх дітей. Не коханець. Просто друг.
І як то все повернути, наче нич не було?!
  • 0

#68 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 12:27

я от сам не знаю що робити в такому випадку...бо була в моєму житті така історія коли дружба переросла в кохання, кохання не взаємне , і все це закінчилося дуже погано...зараз майже аналогічна ситуація-і я боюся зруйнувати все між мною і дівчиною, з якою познайомився зовсім недавно...
  • 0

#69 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 15:33

Якщо дружба переростає в кохання, значить воно буде палкішим і сильнім. В ідеалі.. І я думаю, щоб це справді було так, треба прикладати багато зусиль. Бо не все те, про що можна говорити з другом, можна казати коханому. Справді, це чудово, коли людей об*єднують спільні інтереси і потім народжується почуття, але це так важко. Відповідальність вдвічі більша, розчарування вдвічі сильніші.. Одним словом, у всьому можна знайти як плюси, так і мінуси.

Так що по сабжу - якщо дружба переростає в кохання, треба прийняти це гідно.
  • 0

#70 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 19:35

Перегляд дописуLegenda (12.01.2007 15:30) писав:

Якщо дружба переростає в кохання, значить воно буде палкішим і сильнім. В ідеалі..

В ідеалі... Справа у тому, що люди бояться ризикувати. І тому їх легше тримати синицю дружби у руках і бути впевненим у завтра, ніж стрибати за журавлем кохання, який може учергове виявитися ілюзією :)
  • 0

#71 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 08:45

Перегляд дописуОлесік (12.01.2007 20:35) писав:

В ідеалі... Справа у тому, що люди бояться ризикувати. І тому їх легше тримати синицю дружби у руках і бути впевненим у завтра, ніж стрибати за журавлем кохання, який може учергове виявитися ілюзією :ggggg:
а що робити якщо кохання переростає в дружбу? такого поворота подій явно ніхто не чикав...:ggggg:
  • 0

#72 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 08:55

Перегляд дописуKatod (24.05.2007 09:45) писав:

а що робити якщо кохання переростає в дружбу? такого поворота подій явно ніхто не чикав...:ggggg:

Почитай тему Чи є рух назад. Там все гарно написано
  • 0

#73 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 31.05.2007 – 14:50

якісь пусті балачки,мені здається.
звісно,що це добре!з чого б воно не переростало )))
просто тут ти аби знайдеш друга з іншого боку на довго і щастливо,або загубиш друга назавжди.
хоча не факт,що ти якщо не спробуєш - його не загубиш.
  • 0

#74 Pistuk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 01.06.2007 – 20:29

Мабуть, якщо дружба переростає в кохання то це не дружба вже!

Я просто не зовсім зрозумів суть самої теми (а перечитувати всі повідомлення впадло)
Можу сказати лише одне! Якщо дружба переростає в кохання то це добре! Що тут поганого? Дружив-дружив....подумав-подумав....зрозумів-зрозумів....що кохаєш-що кохаєш. От і все! ВСЕ ПРОСТО!
  • 0

#75 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.06.2007 – 14:02

Це є серйозний крок. Добре треба подумати, коли робиш. В мене тоже колись таке було, але я не рішив його зробити. Зараз зато не жалкую.
Бо коли втрачаєш таке "кохання" заодно і друга втричаєш, а це вже втрата вдвічі більша, як не крути :)
  • 0

#76 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.06.2007 – 14:05

Перегляд дописуLady Of The Flowers (14.08.2006 13:20) писав:

стоп, стоп.... якщо людина вже так добре когось знає, що аж закохалася....
мде....
оце написала...

тут ситуація така: дружили, дружили - роки 2-3...
а потім він/вона розуміють, що самою дружбою далі не обійдешся...
от. так, певно :)
треба признатись.. переспати і залишитись друзями.. бо переважно після довгих ДРУЖНІХ відносин СЕКС це єдине що залишилося таїною для обох, ось воно й здається що це кохання :D
  • 0

#77 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.06.2007 – 14:12

Десь-колись прочитав в жіночому журналі. Там по ходу дівчина пише: от в мене 10 хлопців, то з 8-ма у мене був просто дружній секс.
От вам і рух дружба ==> кохання ( чи скоріше секс )
  • 0

#78 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 09:49

було таке...дружили, потім зустрічалися 3 місяці, поітм ледь не втратили все - дружбу та кохання...сьогодні знову дружимо...все класно...

якщо маєш друга - дружи!
  • 0

#79 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.08.2007 – 21:57

Я взагалі невірю в дружбу між хлопцем і дівчиною. Цієї дружби неіснує. Я багато раз переконувалася у цьому. Наприклад у моєму житті була така ситуація. Моя подруга дружила з одним хлопцем. Цей хлопець викликав у мене неприязнь. Я не знаю чому. Але річ не утім. От пройшли десь 3-4 місяці і ця подруга каже мені що вона закохалася. Довго неприховуючись вона "розколося" і сказала що це її "друг". Вона попросила щоб я нікому не казала. Я мовчала. Але вона це ще комусь розказала і цей "друг" все провідав. Вкінці дружба перестала існувати. Цей хлопець пояснив її, що бачить в неї лише друга і все. Тому я і невірю в це! :cool1:
  • 0

#80 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 20:53

краще зізнатися! це ж всетаки почуття! не варто таке стримувати!

Перегляд дописуСімпатішна (9.08.2007 22:57) писав:

Я взагалі невірю в дружбу між хлопцем і дівчиною. Цієї дружби неіснує. Я багато раз переконувалася у цьому. Наприклад у моєму житті була така ситуація. Моя подруга дружила з одним хлопцем. Цей хлопець викликав у мене неприязнь. Я не знаю чому. Але річ не утім. От пройшли десь 3-4 місяці і ця подруга каже мені що вона закохалася. Довго неприховуючись вона "розколося" і сказала що це її "друг". Вона попросила щоб я нікому не казала. Я мовчала. Але вона це ще комусь розказала і цей "друг" все провідав. Вкінці дружба перестала існувати. Цей хлопець пояснив її, що бачить в неї лише друга і все. Тому я і невірю в це! :angry12:
дружба між хлопцем і дівчиною існує! в мене наприклад є найкраща подруга, в нас особисте життя окреме одне від одного, але по життю йдемо разом, допомагаєм одне одному! тому... дружба всетаки є!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних