Перейти до вмісту

Якщо дружба переростає в кохання.

Повідомлень в темі: 250

#41 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 28.11.2006 – 15:43

Перегляд дописуОлесік (6.09.2006 13:37) писав:

Радіти треба. Ми ж не щодня закохуємося. До того ж не так часто, це людина, яку ти вже того часу добре вивчив, поважаєш і любиш.
А щодо втрати попередніх стосунків - то це неминуче. Але ж можна і ризикнути!

Оце сама з себе дивуюся. Тєарєтік великий. А коли мене це струсануло, то я втікла і забилася у такий куток, звідки і носа не показую.
Дружба переросла для мене у кохання. А для нього ні. Я до того божеволію, що вже збираю речі, аби тікати з міста (нє шучу)
Минуло від того посту два з половиною місяці. А радіти не хочеться, бо то надто складно. Бог таки має почуття гумору. Таки має-є-є :unsure:
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.11.2006 – 16:23

Перегляд дописуОлесік (28.11.2006 15:43) писав:

Я до того божеволію, що вже збираю речі, аби тікати з міста (нє шучу)
А допоможе?
  • 0

#43 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 17:17

Перегляд дописуzav (28.11.2006 16:23) писав:

А допоможе?

Час покаже. Треба щось змінити. Треба. Інакше дах лусне..
  • 0

#44 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 17:53

Цитата

Хоча вчора написала одну смс, яка б могла змінити моє життя і так її не відіслала. Бо страшно стало.

А я рік із гаком тому надіслала смс, хоча теж моторошно було аж на стінку лізти хотілося.
І тепер ні про що не шкодую, бо ми вже більше року із тією людиною разом :unsure:

це мені нагадує чомусь походи до стоматолога. :) Спершу дуже страшно, а потім виявляється, що дарма так хвилювалася. :D
  • 0

#45 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 19:01

Перегляд дописуОлесік (28.11.2006 17:17) писав:

Час покаже. Треба щось змінити. Треба. Інакше дах лусне..
Зміни коло спілкування: аби була ідея з іншої галузі, але спорідненість суспільної думки. По-перше, відволічешся; по-друге, матимеш ширший світогляд, внаслідок чого побачих вади поереднього кола спілкування й негативний вплив на власну особистість - це допоможе визначити напрямок її подальшого розвитку.
  • 0

#46 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 28.11.2006 – 19:39

хм....такого і не згадаєш...шоб отак довго друзі-товариші - а потім "бац, і дироколом по башці"!

бачу, що Кохання неможливе без довіри....а довіра - це синонім дружби в певній мірі....так що Кохання не може бути без Дружби...

у мене зазвчиай все навпаки....цьом-цьом - а потім просто душевне єднання.....

сам не знаю нафіг я це все написав.....це так тупо про Кохання писати....
хай буде
  • 0

#47 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 19:55

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (28.11.2006 19:39) писав:

хм....такого і не згадаєш...шоб отак довго друзі-товариші - а потім "бац, і дироколом по башці"!
бачу, що Кохання неможливе без довіри....а довіра - це синонім дружби в певній мірі....так що Кохання не може бути без Дружби...
у мене зазвичай все навпаки....цьом-цьом - а потім просто душевне єднання.....

Да-а-а, дирокол у башці - від цього ніхто не застрахований. І кохання (як на мене) - дійсно будується і на дружбі теж. Але часто усвідомити спершу, що друг - тепер для твого серця не лише друг. А тоді збагнути, що недруг - лише друг. таваріщ. знайомий.. :unsure:
  • 0

#48 camomile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 14:41

буває буває..жахливо не те що кохання переросло з дружби..а мабуть те що це не взаїмно... :unsure:
  • 0

#49 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 20:30

Перегляд дописуNeorlandina (28.11.2006 17:53) писав:

А я рік із гаком тому надіслала смс, хоча теж моторошно було аж на стінку лізти хотілося.
І тепер ні про що не шкодую, бо ми вже більше року із тією людиною разом :unsure:

У кожного своя історія. Я теж надсилала.
І вигрібала по повній. А тоді не надсилала. І знову вигрібала.
Короче, то від людей залежить, що тебе оточують..
  • 0

#50 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 20:43

ой дуже болюча тема :unsure: в мене особисто таке було нікому не побажаю такого Але я пережив то все і зараз згадую те кохання-авантюру лише з посмішкою
  • 0

#51 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 21:10

Перегляд дописуDr Zlo (29.11.2006 20:43) писав:

ой дуже болюча тема :unsure: в мене особисто таке було нікому не побажаю такого Але я пережив то все і зараз згадую те кохання-авантюру лише з посмішкою

З посмішкою? А стосунки з тією людиною? Дружні? Негативні? Взагалі відсутні?
Розкажи :)
  • 0

#52 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 21:22

Перегляд дописуОлесік (29.11.2006 21:10) писав:

З посмішкою? А стосунки з тією людиною? Дружні? Негативні? Взагалі відсутні?
Розкажи :unsure:
ну зараз ми далеко один від одного-навчаємось у різних містах, вдома зустрічаємось рідко(напевне через те що я там НЕ ДУЖЕ часто буваю), спілкуємось смс приблизно такого змісту-"привітяксправи" Тобто стосунки такі як вони є-просто дружні і все. Хоча в принципі я раніше шкодував що не все зміг сказати їй , щось не зробив а чогось мені не треба було робити... Але зараз у кожного з нас своє життя і то мабуть правильно
  • 0

#53 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 21:31

Перегляд дописуDr Zlo (29.11.2006 21:22) писав:

Тобто стосунки такі як вони є-просто дружні і все. Хоча в принципі я раніше шкодував що не все зміг сказати їй , щось не зробив а чогось мені не треба було робити... Але зараз у кожного з нас своє життя і то мабуть правильно

Тобто, ти так і не сказав їй? Вона і не знала про твої почуття?
ЯК на мене, смс типу "яксправи" - це не дружба. ЦЕ щось типу "Ну, тєрять нєахота. Вродє как чєлавєк бил дарагой".
Я не маю рації?
  • 0

#54 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 21:45

Перегляд дописуОлесік (29.11.2006 21:31) писав:

Тобто, ти так і не сказав їй? Вона і не знала про твої почуття?
ЯК на мене, смс типу "яксправи" - це не дружба. ЦЕ щось типу "Ну, тєрять нєахота. Вродє как чєлавєк бил дарагой".
Я не маю рації?
ну як тобі відповісти...я не освідчувався їй але вона звичайно знала про мої почуття і спочатку відповідала взаємністю але потім все змінилося. А щодо смс-я знаю що це банально писати таку фігню але що поробиш? про що ще можна спілкуватися з людиною з якою тебе зараз майже нічого не повязує? А це на жаль так...короче забий) все ок
  • 0

#55 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 01.12.2006 – 10:33

Перегляд дописуcamomile (29.11.2006 14:41) писав:

буває буває..жахливо не те що кохання переросло з дружби..а мабуть те що це не взаїмно... :unsure:

Оце ж. І люди починають переконувати себе і світ, що не хочуть втратити "друга", бо це ж така близька людина, а насправді все банально - в тобі просто не бачать жінки (чоловіка) або мають такий страх, що аж дере усе всередині..
  • 0

#56 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 01.12.2006 – 21:48

LoL. Не бачать в тобі жінки (чоловіка)?.. Якщо в тебе з головою все в порядку, то не важливо, чи ти зараз жінка(чоловік) чи ще дитина. Вся проблема в тому, що треба любити, і тоді в тобі, ще дівчинці(хлопчику), побачать мужчину(жінку). На жаль, коли я був хлопчиком, дівчина, яку я кохав, не побачила в мені мужчину. Із-за цього я і не освідчився, бо не відчував у неї почуття любові. Лише короткочасне захоплення. Така собі тимчасова необхідність. Історія майже така ж як і Др. Зло.
  • 0

#57 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.12.2006 – 10:03

Дружба переростає в кохання.... а коли навпаки люди кохання переводять в дружбу невже то правильно ??? :D
  • 0

#58 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 17.12.2006 – 10:06

Перегляд дописуDema V (17.12.2006 10:03) писав:

Дружба переростає в кохання.... а коли навпаки люди кохання переводять в дружбу невже то правильно ??? :D

Хмм...а що ти тут бачиш аморального? - якшо вже так склались обставини - то це дійсно найоптимальніший варіант....чи краще потім хай та людина тобі сниться, і при кожному погляді на неї тебе буде тіпати?!...не знаю..
  • 0

#59 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 10:12

Перегляд дописуDema V (17.12.2006 10:03) писав:

а чому правильно коли дружба в кохання переростає?....

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (17.12.2006 10:06) писав:

чи краще потім хай та людина тобі сниться, і при кожному погляді на неї тебе буде тіпати?!...не знаю..
да.. і... страшна помста.. вбити колишнього(колишню), шоб привидом приходив(ла). хіхі.

хоча насправді все залежить.....
  • 0

#60 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.12.2006 – 10:21

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (17.12.2006 10:06) писав:

Хмм...а що ти тут бачиш аморального? - якшо вже так склались обставини - то це дійсно найоптимальніший варіант....чи краще потім хай та людина тобі сниться, і при кожному погляді на неї тебе буде тіпати?!...не знаю..
А коли досі її кохаєш ? Коли не можеш просто стояти поруч і дивитися, стримувати себе, боятись зустрітись поглядом. :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних