Перейти до вмісту

Якщо дружба переростає в кохання.

Повідомлень в темі: 250

#21 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 15.08.2006 – 15:45

Перегляд дописуЗайва (15.08.2006 14:39) писав:

Ni, ale yakscho ne sprobuesh--nikoli ne vznatimesh , scho robiti..
А не краще самому підійти і запитати, а не посилати всяких гінців...
  • 0

#22 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 15.08.2006 – 15:48

Перегляд дописуKassandra (15.08.2006 00:07) писав:

Одне діло коли ви закохалися у свого друга....а що якщо друг у вас закохався?а ви не хочете втратити друга і не кохаєте його..що ж тоді робити.глянемо й на цю сторону ситуації.....
якщо ж друг у нас ( <_< ) закохався, а ми його не кохаємо, тоді потрібно відмовити йому так, щоб не образити. решта буде залежати тільки від нього, бо дружба односторонньою не буває. набагато гірше коли ми будемо обманювати свого друга.

Перегляд дописуStuff (15.08.2006 16:45) писав:

А не краще самому підійти і запитати, а не посилати всяких гінців...
100% краще. це ж друг, він все зрозуміє. тим більше - всякі гінці бувають :)

Повідомлення відредагував Evol: 15.08.2006 – 15:49

• 0

#23 AliSa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 15.08.2006 – 21:14

Та яка ж це дружба? Краще, все ж, у всьому зізнатись. Легше буде. А то весь час вислуховувати про любовні походеньки "найкращого друга" і тихенько помирати за ним при кожній зустрічі. Ні, краще все, зразу і в очі)
  • 0

#24 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 06.09.2006 – 13:37

Радіти треба. Ми ж не щодня закохуємося. До того ж не так часто, це людина, яку ти вже того часу добре вивчив, поважаєш і любиш.
А щодо втрати попередніх стсунків - то це неминуче. Але ж можна і ризикнути!
  • 0

#25 Devor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 10:10

Насправді, коли ти думаєш, що закохався у друга, то у 90% це не кохання, а любов, як до найближчої людини, виникає прив*язаність і т.д. і як тільки це розумієш, то вся так звана "біль" проходить, ось..
  • 0

#26 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 10:16

Перегляд дописуDevor (7.10.2006 11:10) писав:

Насправді, коли ти думаєш, що закохався у друга, то у 90% це не кохання, а любов, як до найближчої людини, виникає прив*язаність і т.д. і як тільки це розумієш, то вся так званий "біль" проходить, ось..

А де взагалі межа між коханням і любов"ю?
Вона ж така непомітна і рухлива.
А ще, як на мене, те кохання до друга - це бажання якось змінити стосунки, своє життя...
  • 0

#27 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 07.10.2006 – 10:24

народ, якщо коханий може бути другом, то чому друг не може бути коханим? межа між коханням... не знаю. в кожного вона своя...
  • 0

#28 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 10:31

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (7.10.2006 11:24) писав:

народ, якщо коханий може бути другом, то чому друг не може бути коханим? межа між коханням... не знаю. в кожного вона своя...

Це як пазл. Так відбувається таке взаємопроникнення, що кордони просто стираються і стають непомітними. Але треба, щоб ви дійсно підходили один одному на 100 відсотікв (єдиний правильний варіант)
  • 0

#29 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.10.2006 – 23:05

Ой-йой! В мене стосунки з другом(дівчинкою) починають перевалювати дозволені межі... Я не хочу втрачати друга!!!! :angry: :yes: :P
  • 0

#30 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 08.10.2006 – 23:33

Перегляд дописуmastdie04 (9.10.2006 00:05) писав:

Ой-йой! В мене стосунки з другом(дівчинкою) починають перевалювати дозволені межі... Я не хочу втрачати друга!!!! :yes: :P :cool1:
так багато людей говорять... але чому!!!??? :cool1:
хіба кохана людина не може бути другом? якщо ж ти її не кохаєш, то вона тебе зрозуміє, якщо вона справді твій хороший друг. хіба ні?

Перегляд дописуDevor (7.10.2006 11:10) писав:

Насправді, коли ти думаєш, що закохався у друга, то у 90% це не кохання, а любов, як до найближчої людини, виникає прив*язаність і т.д. і як тільки це розумієш, то вся так звана "біль" проходить, ось..
можливо... :cool1: я наприклад не відчуваю такого шаленого почуття як колись, наприклад, у школі, але можливо воно з часом змінилося? звідки знати, що це не кохання? а якщо й не кохання, то чому воно здається кращим ніж все, що було раніше? чому хочеться завжди буди з тією людиною? хіба це тільки прив'язаність? :angry:
  • 0

#31 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 14:06

Перегляд дописуmastdie04 (9.10.2006 00:05) писав:

Ой-йой! В мене стосунки з другом(дівчинкою) починають перевалювати дозволені межі... Я не хочу втрачати друга!!!! :angry: :yes: :P

Тобі не здається, що боятися вже пізно?
  • 0

#32 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.10.2006 – 17:31

Я так помітила, що між дружбою і коханням проводять чітку межу ті люди, які бояться серйоних відносин і просто нехочуть мати нічого серйозного. І кажучи "не хочу втрачати друга" вони просто стверджують що їм наразі не порібне кохання на все життя, а просто потрібен хлопець\дівчина на певний період часу для того щоб просто розважитись. Тому для таких людей закохатись в друга дійсно проблема. Але це проходить з часом, із дорослішанням людини. Коли вже людина готова на серйозні стосунки, то закохатися в друга - зовсім не страшно. Ну хіба що трохи і спочатку. Ще страшно сказати про це предмету закоханості, але то вже звичайна проблема для всіх закоханх. Ну, майже для всіх.
  • 0

#33 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 18:10

Перегляд дописуNeorlandina (10.10.2006 18:31) писав:

... люди, які бояться серйозних відносин і просто нехочуть мати нічого серйозного. І кажучи "не хочу втрачати друга" вони просто стверджують що їм наразі не порібне кохання на все життя, а просто потрібен хлопець/дівчина на певний період часу для того щоб просто розважитись.

А як на мене, тут дещо інше. Коли кажеш: "Не хочу втратити друга", то це означає - "Я не проти більшого. Але ж може нічоо не скластися. А ризикувати цим задля світлого майбутнього я не хочу".
ЦЕ страх і небажання ризикувати. От і все. А ще люди дуже бояться змін. Усіляких. Тим паче в такій справі :)
  • 0

#34 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 18:20

Перегляд дописуОлесік (10.10.2006 18:10) писав:

А як на мене, тут дещо інше. Коли кажеш: "Не хочу втратити друга", то це означає - "Я не проти більшого. Але ж може нічоо не скластися. А ризикувати цим задля світлого майбутнього я не хочу".
ЦЕ страх і небажання ризикувати. От і все. А ще люди дуже бояться змін. Усіляких. Тим паче в такій справі :)

А, ну якщо так.... Таке теж буває. в такому випадку просто необхідно зважитись про це поговорити власне із цим другом\подругою. Бо знаю я такі випадки - хлопець так і не сказав проце подрузі, хоча всі навкруги вже про це давно знали. І сама дівчина про це знала. Але врешті решт все закінчилося нічим - вона його не кохала, а він мабуть і досі страждає. Тільки тепер він вже закордоном живе, може там йому полегше буде....Хтозна... :)
  • 0

#35 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 11.10.2006 – 08:18

Перегляд дописуОлесік (10.10.2006 19:10) писав:

ти як завжди права!
  • 0

#36 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 11.10.2006 – 08:25

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (11.10.2006 09:18) писав:

ти як завжди права!

Знаєш, бути типу хорошим психологом - то добре. Але через це я часто і страждаю. Чоловіки поруч незавжди це витримують. Не усім подобається аналіз вчинків і знаходження прихованих мотивів.
Ну що ж, знайдеться і той, якому це буде до снаги :angry1:
Я не проти друга-чоловіка :angry1: (це наче до теми стосується :blink: )

Перегляд дописуNeorlandina (10.10.2006 19:20) писав:

А, ну якщо так.... Таке теж буває. в такому випадку просто необхідно зважитись про це поговорити власне із цим другом\подругою. Бо знаю я такі випадки - хлопець так і не сказав проце подрузі, хоча всі навкруги вже про це давно знали. І сама дівчина про це знала. Але врешті решт все закінчилося нічим - вона його не кохала, а він мабуть і досі страждає. Тільки тепер він вже закордоном живе, може там йому полегше буде....Хтозна... :)

Може, не скзав, бо воно сенсу не мало. Вона ж йоо не кохала.
А я таке дурне, що, як правило, кажу правду про свої почуття-непочуття.
Хоча вчора написала одну смс, яка б могла змінити моє життя і так її не відіслала.
Бо страшно стало. Хоча по великому рахунку нич не втрачаєш, але моторошно. КОроче, переклала я все на Бога. Попросила, аби він вирішив це питання або хоча б знак якийсь подав :)
  • 0

#37 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.10.2006 – 10:31

Перегляд дописуОлесік (11.10.2006 09:25) писав:

Я не проти друга-чоловіка :) (це наче до теми стосується :angry1: )
Це оголошення? :)
  • 0

#38 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 11.10.2006 – 10:41

Перегляд дописуzav (11.10.2006 11:31) писав:

друзів не знайдеш за оголошенням! це тільки Чебурашці поталанило Гену знайти за оголошенням...
  • 0

#39 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 12.10.2006 – 22:44

Перегляд дописуzav (11.10.2006 11:31) писав:

Так, звісно. А як інакше?