Перейти до вмісту

Якщо дружба переростає в кохання.

Повідомлень в темі: 250

#181 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 21.09.2009 – 21:47

нє....склалось так, шо мої друзі мене не приваблюють, чи то я їх..ми дружимо..просто дружимо....Блін..брешу..згадала...ніколи б не подумала, шо в мене можн бути романчик з кимось з друзів, але був, таки-так..з однокласником..з яким купу літ разом за партою сиділи...ніколи б не подумала))), але було...таки може певне...
  • 0

#182 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.09.2009 – 11:44

Carrion, Вареник, усне попередження за офтоп і за те, що переплутали дану тему з Забавкою.
  • 0

#183 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.09.2009 – 13:42

Онтоп:
Було б непогано гг
  • 0

#184 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 22.09.2009 – 20:43

"Якщо дружба переростає в кохання" - це чудово! Як на мене, то в ідеалі так і має бути! КОХАННЯ(а не закоханність чи хтивість) і дружба стоять поруч!
  • 0

#185 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 22.09.2009 – 21:33

я б не хотів, щоб дружба переростала у щось більше...у мене це чомусь асоціюється з трансвістітами, хз чого
  • 0

#186 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 22.09.2009 – 21:37

Перегляд дописуЛія (22.09.2009 21:43) писав:

КОХАННЯ(а не закоханність чи хтивість) і дружба стоять поруч!

А якщо кохання та дружба стоять поруч, то я закоханий щонайменше у сотню дівчат! :)
Кохання коханню різне. Так, дружба це теж кохання, але не засноване на статевому потязі. А тут, очевидно, обговорюється, саме те клясичне кохання між чоловіком та жінкою, тобто кохання засноване на статевій приязні.
  • 0

#187 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 23.09.2009 – 00:14

Перегляд дописуКобзар112 (22.09.2009 22:37) писав:

А якщо кохання та дружба стоять поруч, то я закоханий щонайменше у сотню дівчат! :)
Кохання коханню різне. Так, дружба це теж кохання, але не засноване на статевому потязі. А тут, очевидно, обговорюється, саме те клясичне кохання між чоловіком та жінкою, тобто кохання засноване на статевій приязні.

Кохання - не є дружба. Її там і бути не може. Ці два визначення ідуть паралельними шляхами, але ніколи не перетинаються. Те, що інколи в коханні помилково називають дружба, є не що інше як - відданість.
Дружба має свої правила. Їх навіть можна визначити і створити. Тобто - домовитись. Дружба - це симпатія двох натур.
Відданість - це злиття двох сердець. Таке можливе тільки при взаємній закоханості. Тут ніхто не керує і ніякі домовленості не присутні. Це відбувається тому...що відбувається. На те воно і кохання. Якщо кому здалось, що кохання кудись поділось і преросло в дружбу, то насправді ж, це і є відданість. В дружбі, ви можете домовитись про "кордони" обов"язків. Відданість, такого не визнає. Вона може змусити кого завгодно в критичній ситуації віддати навіть життя за кохану людину, без домовленостей. Без жалю. Як за самого себе. Для віданності - таке є нормою. Для дружби - це рідкісний виняток.
І нарешті. Словесно, закохані можуть називати себе найкращими друзями. Але не дай Боже - зробити це практично. Ви погубите кохання, отримавши взамін - сурогат.

П.С. Коли ж між двома, що вважали себе закоханими одне в одного, виникає дружба (і тільки), значить кохання не було. Було те, що вони тільки тепер розпізнали - дружба.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.09.2009 – 00:33

• 0

#188 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 00:38

Перегляд дописуБезбожник (23.09.2009 01:14) писав:

Кохання - не є дружба.

Так, кохання не є дружбою, проте дружба є коханням - стверджують психологи.
  • 0

#189 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 07:18

Перегляд дописуКобзар112 (23.09.2009 01:38) писав:

та, я їм давно вже не вірю гг
як може дружба бути коханням? це якась єрєсь....так, якщо дуже класні друзі, то є симпатія, ти не зможе сказати, що вони погані....тіки ж це не кохання))
  • 0

#190 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 12:13

Якщо дружба переростає в кохання, це означає, що друзям більше нема з ким трахатися ґґ
  • 0

#191 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 23.09.2009 – 13:08

Перегляд дописуБлискавиця (23.09.2009 12:13) писав:

Якщо дружба переростає в кохання, це означає, що друзям більше нема з ким трахатися ґґ
ахахахах =)
в чомусь я з вами згідний :ДДД
  • 0

#192 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 13:46

Перегляд дописуКобзар112 (23.09.2009 01:38) писав:

Дурницю кажуть ТАКІ психологи. Нехай вони розкажуть це Ромео та Джульетті.
Кохання - це веління серця, а не веління психологів. Хіба, коли дружба переростає в кохання, є чимось неймовірним ? Аж ніяк. Так само, якщо виникає кохання між людьми котрі ніколи не були друзями. І перше і друге ще раз підкреслює тільки те, що кохання стоїть окремо від дружби.
Не заганяйте кохання в певні психологічні рамки. Воно (кохання) завжди сміється над такими спробами. Кохання - безмежне як Всесвіт. Ніяких рамок воно не визнає. На відміну від дружби, яка випрацювана людством - кохання прийшло з невідомості. Якщо хочете, воно є предвічним, так само, як для віруючих - Бог.
З якого ж це боку можна приліпити дружбу до такого ?
Більшість людей, бояться того кохання як вогню. Як смерті. Адже воно, ставить перед однією людиною вимогу відданості - іншій. Злиття в одну суть і втрату індивідуалізму. На таке здатні небагато людей. Тому і кохання для більшості - недосяжне. Страх і власний егоїзм - тому причина. Хто згодиться на таке кохання, для того вороття немає. В той же час, дружба, має тисячі шляхів для відступу. А от з кохання не повертаються, так само, як з того світу. Це, прекрасно. Але цього і боїться людина.
От така баєчка.
  • 0

#193 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 14:17

Дублювання допису видалене.
  • 0

#194 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 23.09.2009 – 15:54

Цікаво, а чи можна дружбу,котра переросла в кохання(лише з одної сторони)повернути назад у дружбу? Для мене це якраз актуально - хлопця не кидатиму і друга в якомусь сенсі жаль,тому що я бути з ним не можу й не хочу.
  • 0

#195 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 15:57

Безбожник

Ти, звісно, можеш філософствувати скільки заманеться, проте факти є факти. Тобі ще зі шкільних уроків біології слід пам'ятати, що за дружбу та кохання (інтимну, материнську тощо) відповідають одній й ті самі відділи головного мозку. Але який саме вид любові людина відчуває визначається гормонами. Все дуже просто.
  • 0

#196 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 16:28

Перегляд дописуКобзар112 (23.09.2009 16:57) писав:

Безбожник

Ти, звісно, можеш філософствувати скільки заманеться, проте факти є факти. Тобі ще зі шкільних уроків біології слід пам'ятати, що за дружбу та кохання (інтимну, материнську тощо) відповідають одній й ті самі відділи головного мозку. Але який саме вид любові людина відчуває визначається гормонами. Все дуже просто.

Про які такі факти Ви кажете, шановний друже ? Вам відомі всі відділи головного мозку ? Вперше бачу, що хтось осягнув Всесвіт, яким є і головний мозок людини, і переводить кохання у розділ : "табличка множення".
При чому тут біологія ? Ви кажете про види любові ? Будь ласка - вона може бути і до власної собаки. Я ж говорю - про кохання. Все, як Ви кажете - дуже просто.
  • 0

#197 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 16:41

Перегляд дописуКрихітка (23.09.2009 16:54) писав:

Цікаво, а чи можна дружбу,котра переросла в кохання(лише з одної сторони)повернути назад у дружбу? Для мене це якраз актуально - хлопця не кидатиму і друга в якомусь сенсі жаль,тому що я бути з ним не можу й не хочу.
це тимчасове явище, а щодо повернення певних відносин то це імхо дуже складно і відношення будуть вже не такими як раніше
  • 0

#198 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 16:42

Перегляд дописуКрихітка (23.09.2009 16:54) писав:

Повернути неможливо. Якщо закохався він, то щоб Ви не робили для (тільки) дружніх стосунків, у нього залишиться гіркота образи за неприйняте кохання. Це житиме в ньому - все життя. А якщо Ви ще й визначитесь з іншим обранцем для кохання, то для нього... Найкращий спосіб - піти різними шляхами. Те, що Ви намагаєтесь довести собі самій як дружні почуття до нього, вже не є такими. Це - жалість. А вона, як відомо, чоловіка принижує. Щоб не втратити себе, як чоловіка, він має іти геть подалі від Вас. І зробити це, є його обов"язок, а не Ваш.
  • 0

#199 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 23.09.2009 – 16:46

Я суто за те щоб сказати! Хоча коли я сказав то пожалкуаав про це..(
  • 0

#200 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.09.2009 – 16:36

це складно, але треба певно сказати про свої почуття, але є ризик, що потім і дружба закінчиться і кохання взаємного не буде. вирішуй все в твоїх руках.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних