Перейти до вмісту

Якщо дружба переростає в кохання.

Повідомлень в темі: 250

#121 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 15.03.2008 – 18:27

Слу, не переживай, це по-перше. У мене тож була така ситуація. Я дружив з дівчинкою, ну не все життя, а роки 2 точно, дуже добре дружив. І ось раптом БАЦ. Я в неї закохався. Я довго думав казати чи ні, вагався. І вирішив сказати їй про це. Я хвилин 30 силив себе сказати їй це коли ми гуляли, і воно якось само собою вилетіло. І ти не повіриш!!! Виявилось, що вона теж мене кохає. І от уже 3 з половиною місяці ми зустрічаємось, і все добре. Моя тобі порада, СКАЖИ ЇЙ!!! Не факт що після цього вона не захоче з тобою спілкуватись. І взагалі, хто знає, можливо і вона тебе кохає, але просто так само не знає як тобі це сказати :happytwo:
  • 0

#122 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 18:37

оп а чому дві однакові теми незрозуміло я все нормально здаєця зробив.Шановні модератори я вибачаюсь якийсь глюк немоглиб ці теми з*єднати
  • 0

#123 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.03.2008 – 19:55

спробуй якось ніби випадково поцілувати типу в щічку, але влуч у губи і подивись яка буде реакція
  • 0

#124 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.03.2008 – 20:53

Ну от я ще бачу тут такий варіант: ти їй скажеш, але спочатку потрібно її наче "підготувати" до цього суто своєю поведінкою: більше часу проводити разом, роби їй компліменти (про дружні забули)покажи, як класно вам удвом.. опбільше залишатися на одинці - зроби так, щоб вона тобою зацікавилась, як хлопцем, типу так, як ти нею. Тоді напевно і казати нічого не треба, бо офіційність досить часто навпаки може відлякати. Воно може якось само собою вийде.. про поцілунки тоже гарну пораду дали...
  • 0

#125 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 15.03.2008 – 21:21

Невже вона не поміча,я сумніваюсь,можливо вона чекає твого зізнання.Боїться сама тебе налякати.
Якщо ти їй розповіси,тобі стане набагато краще,все рівно,рано чи пізно це має статись.
Вона ж твій найкращий друг,в любому випадку не заподіє тобі болю.У вас все буде добре,не хвилюйся.
Головне не забруднити таке світле і чисте почуття.
  • 0

#126 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 15.03.2008 – 23:04

знаєш у мене були друзі...хлопець і дівчина,вони також дружили дуже довго і були найкращими друзями,потім почали зустрічатись,і шкода але в них нічо не вийшло,вони почали нервувати одне одного,вони стали помічати недоліки одне в одному...і посварились,і вже не дружать майже...
шкода їх бо друзі з них були файні...думаю тобі не варто їй казати цього.може колись,і прийде такий момент,але не зараз...краще дружіть,так ти зможеш багато часу бути біля неї...потерпи,може вона тебе теж любить...і тоді все буде кул...тоді навіть нічого говорити не треба буде ви самі все зрозумієте!щасти тобі!
  • 0

#127 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 23:21

Слу, я думаю, що якшо, як ти кажеш ви дружите з дитинства, то коли вона почує, що ти її кохаєш, то я не думаю, що вона одразу ж перестане з тобою спілкуватись і ви перестанете бути друзями
До Вредної Жабки: "може колись,і прийде такий момент,але не зараз..." Слу, а якшо він упустить свій шанс і все життя буде про це жалкувати? Тут я з тобою не згоден.
Я думаю, ти ж хлопець, майбутній чоловік, йомайо, от і роби по-чоловічому. Я всетаки вважаю що ти повинен це їй сказати!!!! З особистого досвіду знаю. Повір, так краще. Та й вона, не дурна я думаю, може й сама вже давно помітила і просто чекає цього від тебе. :happytwo:
  • 0

#128 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 15.03.2008 – 23:29

Цитата

коли вона почує, що ти її кохаєш, то я не думаю, що вона одразу ж перестане з тобою спілкуватись і ви перестанете бути друзями
ага, я тут на 100% знаю, що так і є! Навіть на 1000000% Чи то, може, від дівчини залежить :happytwo:?

• 0

#129 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 09:45

дружиш з дівчиною з дитинства, а тут бац і закохався.... закоханість мине, а чи зумієш ти зберегти дружбу? якщо спробуєш реалізувати мою попередню пораду, то сам зроби вигляд ніби нічого надзвичайного не сталося, ніби так і має бути, не вибачайся за поцілунок, але й не придавай йому значення якогось... там буде видно...
  • 0

#130 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 16.03.2008 – 10:34

Перегляд дописуVIRTUOZ (15.03.2008 18:09) писав:

Вперше в житті я зіткнувся з такою проблемою.Я знайомий з дівчиною з самого дитинства, у нас доволі дружні відносини.Але тільки нещодавно я зрозумів що вона мені не просто друг,а дещо більше.Коротше я закохався по самі вуха.І я готовий сказати їй про свої почуття.Але одразу виникають думки, а якщо вона невідчуває до мене теж самого.З кимось іншим це можнаб було стерпіти,але я відчуваю що вона моя єдина.Але якщо вона відмовить мені то дружніх відносин в нас вже не буде і відомо що "безответная любовь" найгірше що може статися.Я навіть не знаю що робити підскажіть будь ласка може в вас ьула схожа ситуація. :happytwo:

Дякую заздалегіть.
У мене була такаж сама ситуація... сказав про свої почуття, запропонував зустрічатися воно подумала і погодися, позустрічалися пару тижнів і розійшлись, точніше вона мене кинула..сказала, що я її занадто люблю. так що зараз ще гірше ніж було, бо тепер ми друзями бути просто не можемо... але роби як каже серце...Постарайся зрозуміти себе, і подумай чи маєш бажання дружити з нею, а подумки картати себе і думати "як я її люблю"...це погано..дуже..і важко..скажу чесно, ти в повній дупі, бо є всього два виходи.. і два по своєму погані.. але моя думка - скажи про свої почуття, а може у вас все буде класно :ggggg:
  • 0

#131 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 12:13

не треба казати, треба діяти. якщо ти просто скажеш про свої почуття, то це ти ніби вимагаєш від неї взаємності.... нікому не подобається коли щось вимагають. не приховуй почуттів але не кажи, поки не спитає, якщо спитає - не бреши.
  • 0

#132 Януся

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 22.03.2008 – 08:43

Перегляд дописуКсюшенька (15.03.2008 18:27) писав:

Я думаю,що тобі не варто їй казати по свої почуття.Так це важко,але пересиль себе!Якшоти не хочеш втратити її як друга то не кажи..Так ти весь час будеш поруч з нею,А якшо ви навтіь почнете зустрічатись то потім розстанетесь і все!На мою думку не варто!!!!!!!!!!!!!!!!
я так не думою бо якщо вона тобі 1 скаже о своих почуттях :angry1: то тоби буде соромно. :gryzin:
  • 0

#133 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 22.03.2008 – 08:59

Хтось з великих сказав щось типу "Краще щось зробити і жалкувати,ніж не зробити це і теж жалкувати"(сорі,дивно звучить,але оригіналу не пам*ятаю :gryzin: )
Скажи це!)
  • 0

#134 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 24.03.2008 – 16:27

слухай VIRTUOZ я за тебе переживаю як за себе, бо я таки протупив, і тепер по негативному своєму досвіду тобі раджу не говорити а діяти. не кажи прямо, а натякай і не приховуй своїх почуттів. ще раз повторю - закоханість мине, але використати такий стан душі раджу з максимальною користю, але головне - не нашкодь!
  • 0

#135 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.04.2008 – 00:14

Як на мене, який ти б варіант не вибрав, це по любому буде тяжке рішення. Хоча для тебе краще б було попробувати. Люди більше жалкують про те, що не зробили ніж про те, що зробили.
Добре подумай. Все залежить тільки від тебе.
  • 0

#136 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.05.2008 – 22:23

Цитата

зізнаватися другу, що закохався в нього/неї?
навіть ризиком втрати дружби, як такої.
чи краще залишити, як є... ?
я зізнався...
Але вона в мені не бачила саме особу, з якою хотіла б зустрічатись. Прикро це... Знаєш, що може вийти майже з кожною, а з цією - ні... Ми місяць майже не спілкувались... Потім знову дружба... Потім знову зізнався... Стосунки спаскудились ще на 3 місяці... Потім знову дружба... Потім не встиг ще раз сказати, що кохаю так, що жить важко - вона почала зустрічатись... І тут все обірвалось: і дружба, і навіть будь-яке нормальне спілкування. Але завжди розуміємо один одного з півслова, півпогляду...
  • 0

#137 Olenochka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 03.05.2008 – 15:42

Сама переборола такі почуття до друга. Від цього дружба стала ще міцнішою. Але коли інший друг зізнався, що закохався в мене, я відчула неоднозначні почуття, ніби він все зіпсував. Навіть не знаю чому так...
Зараз ми не спілкуємося...

Але в принципі все залежить від ситуації. Трапляється, що у друзів взаємні почуття, а вони не хочуть в цьому зінаватися, і від цього лише гірше.
Залежить від самої людини, і від того чи зможе вона пересилити себе заради інших
  • 0

#138 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.05.2008 – 21:44

Все залежить, яка це дружба: настільки міцна, що обоє проводять дуже багато часу разом.... взагалі важко на це питання відповідати, все залежить, від ситуації. А якщо друзі, то можуть і передбачити її/його реакцію.
  • 0

#139 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 22.05.2008 – 21:52

І все одно, зізнатися правильніше буде. Краще зробити і жалкувати, аніж не зробити і гризти себе за це ще більше.
  • 0

#140 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.05.2008 – 22:15

Добре, коли дружба переростає в кохання. Погано, коли будь-яке глибоке і ніжне почуття переростає в ненависть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних