Перейти до вмісту

Якщо дружба переростає в кохання.

Повідомлень в темі: 250

#101 marjanka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 28.11.2007 – 16:40

Перегляд дописуТаньчик (26.11.2007 19:02) писав:

Я думаю, що потрібно зізнатися. В собі всі почуття не можливо втримати. Можливо, щось вийде тут потрібен ризик.
погоджуюсь....але якщо цей друг не має дівчини(хлопця)...і на мою думку,в коханні повинна бути дружба,повага,взаємопорозуміння...тому що кохання триває лише 8 місяців(я таке читала) і якщо воно не переросте в ці почуття,які я вже назвала,то пара розійдеться...і якщо не буде цих почуттів,тоді уявіть собі скільки разів за своє життя ми будемо закохуватися,але повністю щасливими не будемо... :prapor3:
  • 0

#102 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 28.11.2007 – 17:41

Перегляд дописуmarjanka (28.11.2007 15:40) писав:

погоджуюсь....але якщо цей друг не має дівчини(хлопця)...і на мою думку,в коханні повинна бути дружба,повага,взаємопорозуміння...тому що кохання триває лише 8 місяців(я таке читала) і якщо воно не переросте в ці почуття,які я вже назвала,то пара розійдеться...і якщо не буде цих почуттів,тоді уявіть собі скільки разів за своє життя ми будемо закохуватися,але повністю щасливими не будемо... B)
Виходить, що дружба на 8 місяців переростає в кохання, а потім, якщо пощастить(!)то знов повертається в дружбу, бо кохання вмирає і так. Я знаю, що раніше "давали" 3 роки, а тепер взагалі 8 місяців? :D
Я згідна, що закохані мають поважати одне одного, і бути також друзями etc, але якщо кохання проходить, то який толк залишатись разом? Кохання- це більше ніж якийсь срок,більше ніж проста звичка.
Одним словом не вірте у все що пишуть, і буде вам щастя. Бо мабуть такий брєд можуть нести тілки ті, що взагалі не знають, що воно таке те кохання і з чим його їдять.
  • 0

#103 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.11.2007 – 19:31

Цитата

Я думаю, що потрібно зізнатися. В собі всі почуття не можливо втримати. Можливо, щось вийде тут потрібен ризик.

Зізінатися набагато легше, якщо ти хлопець, а що робити дівчині??? B)
  • 0

#104 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.11.2007 – 19:53

Перегляд дописуEmdi (28.11.2007 18:31) писав:

Зізінатися набагато легше, якщо ти хлопець, а що робити дівчині??? B)
а яка різниця? Якщо сором'язлива, то можеш натякнути. Але, якщо кохаєш, той кого ти кохаєш, і так це відчуває, особливо, якщо він був (є) твоїм другом, і вже встиг трохи тебе вивчити.
  • 0

#105 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 28.11.2007 – 20:43

jakwo v*e pererostaje i je vzajemnojy, to 4omy b ne kohatu B)
  • 0

#106 Like_other

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень
  • Місто:міста-героя ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!

Відправлено 28.11.2007 – 22:22

фака!!!.....в мене доре4і зараз якраз такий процес відбувається.......мені здається що я закохуюсь в свою подругу B) :D :) :cry:
  • 0

#107 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 15.12.2007 – 16:39

То треба назавжди забути про ту дружбу і просто шалено кохати. Я так і роблю:)
  • 0

#108 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.12.2007 – 17:33

Треба радіти, бо дружба завжди лежить в основі кохання і робить його міцнішим.
  • 0

#109 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 17.12.2007 – 22:05

Лишатися вірним собі хай щоб це не означало))))
  • 0

#110 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 17.12.2007 – 23:53

Потрібно зізнаватися навіть якщо ти дівчина,але це потрібно робити вчасно. Бо було таке, що зізналась та хлопець вже зустрічався з іншою. А якби зізналася раніше, то все було б класно. Адже, як потім я дізналася раніше наші почуття були б взаїмними.
  • 0

#111 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 23:24

100 проц. дружба важливіша!!!
  • 0

#112 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 08.03.2008 – 18:52

Цікаво,як поводить себе більшість теревенчан в ситуації,коли приходить до вибору між хорошою подругою(другом) і не менш хорошим другом(подругою),з яким намічується дещо більше.
Гм...якось кострубато вийшло..та ви зрозуміли -- не хочу вдаватись в особисті уточнення
  • 0

#113 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 08.03.2008 – 19:11

Коли відчуваєш, що дружба переростає в дещо більше, то потрібно забити на неї і зробити крок до еволюції стосунків. Якщо це виявиться справжнім коханням, то вже місяців через 3 ви згадаєте вашу колишню дружбу з посмішкою :rolleyes:

Повідомлення відредагував Wild_Rain: 08.03.2008 – 19:12

• 0

#114 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 08.03.2008 – 21:14

Кажу з позиції хлопця:
якщо ти закохався у кращу подругу, то починай приділяти їй більше уваги. Друг завжди зрозуміє, якщо він насправді справжній. Це нормально!
  • 0

#115 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.03.2008 – 11:38

Якшо хочете з дівчиною шось більше ніколи не ставайте їй другом!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#116 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.03.2008 – 15:42

Не можна кожного знайомого назвати другом, а ті хто такими являються ніколи не перступли межу дозволеного. В такій ситуації важливо точно знати ким тобі доводиться людина: другом, товаришом чи знайомим. Ніколи не стояла перед таким вибором. І мої два друга чоловічої статі мене ніколи перед таким вибором не поставлять. Тому що в плані сексуальної привабливості мені вони абсолютно не цікаві.
  • 0

#117 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 10.03.2008 – 12:59

Проблема навіть не стільки в мені, скільки в них двох: спочатку він виявляв до неї прихильність -- вона відмовила. Наступного року вона підходила до нього, щоб змінити цю ситуацію(бо думала, що він досі в неї закоханий), а він сказав, що вже нічого не залишилось..
а зараз..гм..тих хлопців не зрозуміти!
  • 0

#118 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.03.2008 – 13:29

Юна_Лель, сонце, не напрягайся, розслабся :rolleyes: Тобі ше рости і насолоджуватись життям! Ти мені Віруньчика необіжай!!! Шоп ніякий хлоп вас не розділяв! Всьо буде добре!
  • 0

#119 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 15.03.2008 – 18:09

Вперше в житті я зіткнувся з такою проблемою.Я знайомий з дівчиною з самого дитинства, у нас доволі дружні відносини.Але тільки нещодавно я зрозумів що вона мені не просто друг,а дещо більше.Коротше я закохався по самі вуха.І я готовий сказати їй про свої почуття.Але одразу виникають думки, а якщо вона невідчуває до мене теж самого.З кимось іншим це можнаб було стерпіти,але я відчуваю що вона моя єдина.Але якщо вона відмовить мені то дружніх відносин в нас вже не буде і відомо що "безответная любовь" найгірше що може статися.Я навіть не знаю що робити підскажіть будь ласка може в вас ьула схожа ситуація. :happytwo:

Дякую заздалегіть.
  • 0

#120 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 15.03.2008 – 18:27

Я думаю,що тобі не варто їй казати по свої почуття.Так це важко,але пересиль себе!Якшоти не хочеш втратити її як друга то не кажи..Так ти весь час будеш поруч з нею,А якшо ви навтіь почнете зустрічатись то потім розстанетесь і все!На мою думку не варто!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних