Перейти до вмісту

АМАЗОНКИ

Повідомлень в темі: 49

#21 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 25.06.2010 – 18:48

Перегляд дописузмій (25.06.2010 19:39) писав:

Гаразд. Схоже ми розмовляємо "різними мовами". Поясніть мені будьласка як ви розумієте для себе ці поняття:
- сила духу
- життєва стійкість
- цілеспрямованість
- фізична сила
- самозахист
А також розкажіть будь ласка, яким чином Ви пропонуєте в людині виховувати ці якості.
Можливо Ви вважаєте що людина може вважатися гармонійно розвиненою і без цих якостей?
Я не розумію вашу позицію.
Що наші жінки слабкі духом, не стійкі ужитті, не цілеспрямовані?
Єдине шо природа обмежила жінок в силі і , як наслідок, у здатності до самозахисту і вони НІКОЛИ (найближчі кілька десятків тисяч років, поки еволюція не змінить) не зрівняються у цьому з чоловіками. Статистика буде не змінною: чоловіки сильніше і нічого з цим не зробиться навіть при бажанні.
  • 0

#22 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.06.2010 – 20:13

Перегляд дописуTeren (25.06.2010 16:14) писав:

Спорт - це лише засіб для тренування. Ви яким видом/ами займались?
Ви праві: у мене інші засоби тренування.

Гаразд. Схоже ми розмовляємо "різними мовами". Поясніть мені будьласка як ви розумієте для себе ці поняття:
сила духу - молитвою, мені здається
життєва стійкість - може буцигарня допоможе, не знаю навіть
цілеспрямованість - тут підказують "лучшая мотивация - пойди и сделай"©
фізична сила - спробуйте город покопати шолі
самозахист - тут і думати нема чого, адже є самбо; краще одразу в спецпризі навчатися

А також розкажіть будь ласка, яким чином Ви пропонуєте в людині виховувати ці якості.
Можливо Ви вважаєте що людина може вважатися гармонійно розвиненою і без цих якостей?
Усі якості, крім фізичної, виховують звичайнсінькими розмовами.
А фізика виховується навантаженнями. Розумно почати з недосипання. Ну, і ще є гарний засіб: "учора і відтиснувся 153 рази. здохну, проте сьогодні відтиснуся 154"©.
  • 0

#23 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2010 – 20:53

дитину(а не хлопчика чи дівчинку окремо) слід виховувати виходячи з її можливостей. спорт може кагбе і спотворити людині життя. особливо жінці. знаю кількох жінок,які внаслідок спорт.травм чи ше чогось там мають афігєзні проблеми з дітонародженням. зате вони спортсменки кльові. ну і нашо воно їм треба.

сила духу або є, або нема. в амазонок не було однієї цицьки. і хто сказав, шо в них була сила духу? по-моєму вони були нємножка ідіоткамі.

я от можу не спати кілька днів підряд. а можу проспати годин 20, бо тиск яяяяяк підніметься..шо я і не встану. можу сісти на шпагат. але не можу підняти шось важче 10 кг, якшо і ці 10 ше зможу. не могла б сісти на дієту, але змогла б не жерти нічого тиждень і більше. і мене не хвилює якась там сила духу. раніше, коли починала йогою займатися, може і хвилювала, але наразі по фік. по склу я не ходжу і не треба. і предмети поглядом не рухаю. ну хіба шо Тьома по очам читає чого я хочу :happy1:
  • 0

#24 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 25.06.2010 – 21:08

Перегляд дописуFT232BM (25.06.2010 19:48) писав:

Я не розумію вашу позицію.
Що наші жінки слабкі духом, не стійкі ужитті, не цілеспрямовані?
Я за те щоб в родині цьому моменту виховання приділяли більше уваги, бо навіть хлопці наші далеко не всі мають такі якості. Тренування допомагають цьому вихованню.

Перегляд дописуzav (25.06.2010 21:13) писав:

сила духу - молитвою, мені здається
життєва стійкість - може буцигарня допоможе, не знаю навіть
цілеспрямованість - тут підказують "лучшая мотивация - пойди и сделай"©
фізична сила - спробуйте город покопати шолі
самозахист - тут і думати нема чого, адже є самбо; краще одразу в спецпризі навчатися

Усі якості, крім фізичної, виховують звичайнсінькими розмовами.
А фізика виховується навантаженнями. Розумно почати з недосипання. Ну, і ще є гарний засіб: "учора і відтиснувся 153 рази. здохну, проте сьогодні відтиснуся 154"©.
Бачу ми з вами говоримо приблизно про одне і те саме тільки різними словами.
Отже те що ви сказали тепер лишається застосовувати в вихованні не тільки до хлопців, але і до дівчат і окрім звичайних розмов і відтискань не забувати про самбо (для самозахисту). Оце і є фактично суть ідеї щодо виховання дівчат про яку я тут розповідаю. Чи Ви вважаєте що таке виховання дівчині непотрібне?

Перегляд дописуSensssorika (25.06.2010 21:53) писав:

спорт може кагбе і спотворити людині життя. особливо жінці. знаю кількох жінок,які внаслідок спорт.травм чи ше чогось там мають афігєзні проблеми з дітонародженням. зате вони спортсменки кльові. ну і нашо воно їм треба.
Це лише профісійний спорт має такі наслідки бо там все на ізнос і на ізмор, а я про інше кажу.

Повідомлення відредагував змій: 25.06.2010 – 21:15

• 0

#25 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 25.06.2010 – 21:15

Я би тільки хотів подивитися, як зреагують жінки, коли ви їх спробуєте отак омужичити. :happy1:
  • 0

#26 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 21:20

Перегляд дописуTeren (25.06.2010 22:15) писав:

Я би тільки хотів подивитися, як зреагують жінки, коли ви їх спробуєте отак омужичити. :happy1:
Боїтеся сильних жінок, які можуть і здачі доброї дати як що доведеться?)
Трохи незвично правда?

Повідомлення відредагував змій: 25.06.2010 – 21:23

• 0

#27 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 25.06.2010 – 22:22

Цитата

Трохи незвично правда?
Я нічого не боюся. Лишень за вас, якщо продовжуватимете омужичувати наших жінок. Наші, на щастя, не такі дурні, як західні - їм армія, робота на шахті чи право виходити на пенсію у тому ж віці, що й чоловіки, нафіг не треба. Дивіться, щоб вас наші жіночні, ніжні і тендітні дами ... не пошматували на клапті :happy1:
  • 0

#28 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 22:54

Перегляд дописуTeren (25.06.2010 23:22) писав:

Я нічого не боюся. Лишень за вас, якщо продовжуватимете омужичувати наших жінок. Наші, на щастя, не такі дурні, як західні - їм армія, робота на шахті чи право виходити на пенсію у тому ж віці, що й чоловіки, нафіг не треба. Дивіться, щоб вас наші жіночні, ніжні і тендітні дами ... не пошматували на клапті :happy1:
Не варто забувати що чоловіки дітей не народжують. Тому Ваші зауваження нідочого.
А от те що дівчата зможуть реально захищатися це важливо. А то звикли. Іде якийсь дохлий п'яничка, від вітру качається, побачив гарну жінку і вже нагло чіпляється, васело йому бо знає що дівчина беззахистна... Добре як що є кому заступитися, а як ні... А так, така красуня дасть по рогам тому нахабі і конфлікт вичерпано...

Повідомлення відредагував змій: 25.06.2010 – 22:58

• 0

#29 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2010 – 23:01

Перегляд дописузмій (25.06.2010 22:08) писав:

Це лише профісійний спорт має такі наслідки бо там все на ізнос і на ізмор, а я про інше кажу.
я тобі як людина, яка довгий час займалася спортом непрофесійно, скажу, шо наслідки має, ще й які.
найменш шкідливий спорт, це по-моєму плавання бо навіть з моїми жахливими "життєвими показниками" мені радять те плавання. а будь що потогінне, хай то танці, чи боротьба- це тільки для ізначальна фізично здорових людей. а таких людей дуже мало. а якшо змалку дитину всим цим гачити, бо батько хоче виростити з дитини Рембо(того шо Сталоне, а не того, шо Артюр :happy1: ), то дитину і "зламати" можна. я тоді вже ні про яий дух мова не йтиме. не робіть з дітей інвалідів.

щодо того всього для дівчат.. то лічна мнє нема від кого фізично захищатися. не знаю де ти, автор, живеш, але мені не прикольно когось бити. ну пару раз з однокласницею один одну за волосся потягали, але то таке. а з п"яничками я не воджуся. а здачі і так дати можу, знаю у чоловіків слабке місце :angry12:
  • 0

#30 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 23:25

Перегляд дописуSensssorika (26.06.2010 00:01) писав:

я тобі як людина, яка довгий час займалася спортом непрофесійно, скажу, шо наслідки має, ще й які.
найменш шкідливий спорт, це по-моєму плавання бо навіть з моїми жахливими "життєвими показниками" мені радять те плавання. а будь що потогінне, хай то танці, чи боротьба- це тільки для ізначальна фізично здорових людей. а таких людей дуже мало. а якшо змалку дитину всим цим гачити, бо батько хоче виростити з дитини Рембо(того шо Сталоне, а не того, шо Артюр :happy1: ), то дитину і "зламати" можна. я тоді вже ні про яий дух мова не йтиме. не робіть з дітей інвалідів.

щодо того всього для дівчат.. то лічна мнє нема від кого фізично захищатися. не знаю де ти, автор, живеш, але мені не прикольно когось бити. ну пару раз з однокласницею один одну за волосся потягали, але то таке. а з п"яничками я не воджуся. а здачі і так дати можу, знаю у чоловіків слабке місце :angry12:
Здорових людей було би значно більше як би з дитинства їх привчали батьки до здорового способу життя і помірних, спеціальних фізичних навантажень для дітей.
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2010 – 23:31

Перегляд дописузмій (26.06.2010 00:25) писав:

спеціальних фізичних навантажень для дітей.
хто сказав? шо за прінудітєльная брєдятіна?
  • 0

#32 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 23:40

Бачу ми з вами говоримо приблизно про одне і те саме тільки різними словами.
Ні, ми таки про різні речі, ібо ви виховуватимете дівчинку, а я - людину.

Отже те що ви сказали тепер лишається застосовувати в вихованні не тільки до хлопців, але і до дівчат і окрім звичайних розмов і відтискань не забувати про самбо (для самозахисту).
Оце і є фактично суть ідеї щодо виховання дівчат про яку я тут розповідаю. Чи Ви вважаєте що таке виховання дівчині непотрібне?
А ви не знали, що вищенаведене здавна застосовується у вихованні дівчат? То я вам щойно розповів.

Перегляд дописузмій (25.06.2010 22:20) писав:

Трохи незвично правда?
Навернути навзаєм пательнею може і слабка жінка, але ж звідки вам знати.

Перегляд дописузмій (25.06.2010 23:54) писав:

Не варто забувати що чоловіки дітей не народжують. Тому Ваші зауваження нідочого.
А от те що дівчата зможуть реально захищатися це важливо. А то звикли. Іде якийсь дохлий п'яничка, від вітру качається, побачив гарну жінку і вже нагло чіпляється, васело йому бо знає що дівчина беззахистна... Добре як що є кому заступитися, а як ні... А так, така красуня дасть по рогам тому нахабі і конфлікт вичерпано...
Ви якийсь тупенький, вибачте.
Захиститися можна багато чим, і самбо тут не те, шо не на першому місці, а навіть не вдесятці
  • 0

#33 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 23:43

Перегляд дописуSensssorika (26.06.2010 00:31) писав:

хто сказав? шо за япрінудітєльна брєдятіна?
Ой... До чого тут прінудітєльна брєдятіна. Мова йде про помірні тринувальні навантаження для розвитку. Ви дитину вчили ходити? Оце ходіння для дитини, що вчиться ходити і є простим прикладом помірного тренувального навантаження для розвитку. Чи може неварто дитину вчити ходити?
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 23:46

Перегляд дописузмій (26.06.2010 00:25) писав:

Здорових людей було би значно більше як би з дитинства їх привчали батьки до здорового способу життя і помірних, спеціальних фізичних навантажень для дітей.
Ви, напевно, фахівець. Можливо навіть з АМН України.

Перегляд дописузмій (26.06.2010 00:43) писав:

Ви дитину вчили ходити? Оце ходіння для дитини, що вчиться ходити і є простим прикладом помірного тренувального навантаження для розвитку. Чи може неварто дитину вчити ходити?
А ви вчили? Бо її-то й учити не треба - сама тямить краще вас.
  • 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2010 – 23:50

Перегляд дописузмій (26.06.2010 00:43) писав:

Ой... До чого тут прінудітєльна брєдятіна. Мова йде про помірні тринувальні навантаження для розвитку. Ви дитину вчили ходити? Оце ходіння для дитини, що вчиться ходити і є простим прикладом помірного тренувального навантаження для розвитку. Чи може неварто дитину вчити ходити?
Вчитиму тільки.
очєнь міло ти порівнюєш самбо і вміння ходити. прілєсна просто. Ходити всі мають, бо це їм кагбе для життя необхідно. на відміну від самбо/и.
  • 0

#36 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 26.06.2010 – 00:05

Перегляд дописуzav (26.06.2010 00:40) писав:

Захиститися можна багато чим, і самбо тут не те, шо не на першому місці, а навіть не вдесятці
Вибачте, але Ви схоже слабенько уявляєте собі бойову ситуацію.
Щоб захиститися недостатьньо мати під рукою пательню чи навіть зброю. Ще потрібно цим вдало скористатися. Щоб цим вдало скористатися потрібно
1 нерозгубитися
2 подолати свій страх (всі бояться навіть професійні боксери, але вони вміють подолати це)
3 мати певну силу (слабенькі ручки тут негодяться)
4 потрібна рішучість
Як що цього небуде то дівчина просто розгубиться і плакатиме...
З цими якостями не народжуються їх виховують. Декому з дівчат це виховати в собі вдається самостійно, але це рідкість. Най краще ці якості виховуються під час тренувань коли людина займається бойовими мистецтвами. Медитація тренує вміння концентруватися і тоді людина не розгублюється.

Повідомлення відредагував змій: 26.06.2010 – 00:13

• 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.06.2010 – 00:12

я вважаю, шо дехто тут-маніяк-педофіл з мазхістськими склонностямі.

уявляю собі бойову ситуацію. наприклад, дівчинка 12 років і 3 збочених задрота "чоловічої статі". або така харошенька як я дівчина тільки з навиками усіх бойових прибамбасів і нєчто у 120 кг з явно недобрими намірами щодо мене. канєш, тут явно перевага на стороні жінок :happy1:
  • 0

#38 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.06.2010 – 00:12

Перегляд дописузмій (26.06.2010 01:05) писав:

Вибачте, але Ви схоже слабенько уявляєте собі бойову ситуацію.
Щоб захиститися недостатьньо мати під рукою пательню чи навіть зброю. Ще потрібно цим вдало скористатися. Щоб цим вдало скористатися потрібно
1 нерозгубитися
2 подолати свій страх (всі бояться навіть професійні боксери, але вони вміють подолати це)
3 мати певну силу (слабенькі ручки тут негодяться)
4 і ще потрібна рішучість
Як що цього небуде то дівчина просто розгубиться і плакатиме...
З цими якостями не народжуються їх виховують. Декому з дівчат це виховати в собі вдається самостійно, але це рідкість. Най краще ці якості виховуються під час тренувань коли людина займається бойовими мистецтвами. Медитація тренує вміння концентруватися і тоді людина не розгублюється.
Вибачте, але це ви погано в'являєте "бойову" ситуйовину, що складається з п'яного чоловіка та тверезої дівки.
Ломака однаково ефективна що зі самбо, що без - пере вибачте ляже, як на своє.
Тепер за переліком:
1 не в самбі річ
2 тим більше не в самбі
3 існує гарна теза "сили-то в неї мало, проте техніка"©
4 знову самба повз
Ці якості не самба виховує. І ці якості не лише потрібні кожній людині, проте й наявні в неї, і без усіляких дурнуватих мистецтв і медитацій. Знову таки, що нового ви бажаєте додати?
p.s. Млин, на чому дівча має концентруватися? Ну, на чому?!!
  • 0

#39 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.06.2010 – 00:23

Перегляд дописуzav (26.06.2010 01:12) писав:

ліпити з глини. в"язати. малювати. грати на клавішному інструменті(гітарні струни огрубляють)..кароч, виконувати якусь роботу пальчиками. це сприяє мовленєвому розвитку дитини,творчості і координації рухів.
а ше кажуть, в інтимному житті такі спритні пальчкі потім помагають :happy1: але це стосується і дівчат і хлопців, ну і, звісно, я жартую гг хочааа....
  • 0

#40 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 26.06.2010 – 00:33

Перегляд дописуzav (26.06.2010 01:12) писав:

Вибачте, але це ви погано в'являєте "бойову" ситуйовину, що складається з п'яного чоловіка та тверезої дівки.
Ломака однаково ефективна що зі самбо, що без - пере вибачте ляже, як на своє.
Тепер за переліком:
1 не в самбі річ
2 тим більше не в самбі
3 існує гарна теза "сили-то в неї мало, проте техніка"©
4 знову самба повз
Ці якості не самба виховує. І ці якості не лише потрібні кожній людині, проте й наявні в неї, і без усіляких дурнуватих мистецтв і медитацій. Знову таки, що нового ви бажаєте додати?
При всій повазі до Вас я пас... Просто я вже не знаю як ще Вам це все пояснити, мабуть я тупий чи вже стомився та і все... ))
Скажу лише з власного досвіду. Бачив як п'яничка чиплявся до дівчини, але вона чомусь не вдарила його, а просто нервово тремтіла. Дівчата які ходять до нас на тренування в такій ситуації не тремтять цеж лише п'яничка...

Повідомлення відредагував змій: 26.06.2010 – 00:56

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних