Перейти до вмісту

Релігія - Джерело моралі? Так, чи ні?

Повідомлень в темі: 1022

Опитування: РЕЛІГІЯ - ДЖЕРЕЛО МОРАЛІ ТАК ЧИ НІ? (79 користувачів проголосувало)

РЕЛІГІЯ - ДЖЕРЕЛО МОРАЛІ ТАК ЧИ НІ?

1. ТАК (20 голосів [25.32%])

Процент голосів: 25.32%

2. НІ (59 голосів [74.68%])

Процент голосів: 74.68%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#961 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.10.2012 – 19:54

Перегляд дописуManfred (19.10.2012 – 13:05) писав:

А скажіть-но мені скільки рочків нас розділяє з тими священописьменниками, і коли з'явилась ліберальні моральні уявлення прапором яких ви тут розмахуєте?

Ну, по перше. Кожне слово в біблії (до останньої йоти) належить твому богу. А він каже про себе, що ні він, ні його слово не були, не є, і не можуть бути змінними. Це зрозуміло ?..нє ?...всі претензії до нього, Манфреде. А якщо в біблії, з твоєї точки зору, є слова котрі не від твого бога а від якогось чмуря- самозванця котрого ти називаєш "священнописьменником", то доведи це на адресу свого бога, а заодно,самому собі. А мені не потрібно, я не христянин.

Цитата

Так де сказано, що християнин має знати про невидимий світ більше того, що сказано про нього у Біблії?

Цитата

Наведете цитату на потвердження ваших виокремлених слів?
Ну, єссно, що наведу. Взагалі то, кажучи, пане христянине, згадування про бісівські сили, то щоденне завдання христянина. Ти цього не знав ?...дивно. Дивись сюди і не умнічай :
"Молитесь же так: Отче наш, сущий на небесах! да святится имя Твое; да приидет Царствие Твое; да будет воля Твоя и на земле, как на небе; хлеб наш насущный дай нам на сей день; и прости нам долги наши, как и мы прощаем должникам нашим; и не введи нас в искушение, но избавь нас от лукавого. Ибо Твое есть Царство и сила и слава во веки. Аминь". (Матвій.6/9-13).
Отже, ми бачимо щоденну молитву кожного христянина. Цю молитву, згідно євангеліє, найпершим прорік особисто Христос. Звертаю увагу христян (Манфреда не враховую він рівний богу і люциферу, одночасно) на те, що ваш Христос ввів в неї для щоденного вживання абсолютно однакову кількість згадувань, як про бога, так і про диявола. Себто, введена однакова кількість згадувань про світ ангелів і про світ бісів. Якщо хто з христян вважає що ваш Христос ввів цю обставину в повсякденну молитву, від нєфіг дєлать, то він не син божий. А якщо особисто ти, Манфреде, думаєш що хтось тебе повинен не вводити у спокусу та ще й оберігати від лукавого котрий шастає у твоєму невидимому світі, а ти, при цьому, навіть палець об палець задля того щоб щоденно вчитись відрізняти чужу братву від своєї, то ти не те що нехристь, ти суперледачий нехристь...навіть мені, не христянину дуже далеко до тебе, як до богохульника твого ж бога. Я ж тобі сказав, вище, читай євангеліє, ти його ніхрєна не знаєш, зате дозворляєш собі зрівнятись з біблійним богом. І це, до речі, помітив не тільки я у цій темі. Як і твоє частеньке богохульство, теж. Чи не занадто багато дурнів навколо тебе зібралось ? Га ? Манфреде ? І ще одна несуразність між тобою, і цією молитвою. Сама ця молитва дана вам, христянам, неспроста. Вона є другим щаблем по дорозі до вашого царства небесного. Сподіваюсь що всі христяни знають про щабель перший. У вас він називається, прийняти охрищення. І в євангеліє, до речі, вам показана послідовність. Ваш Христос спочатку охрестився, а вже потім, "Отче наш" в якому є про лукавого. Було б дивно, якби ваш вчитель зробив все навпаки. Бо в такому випадку, йому нєфіг шо було робити в пустелі куди він попрямував відразу після хрещення. Введення в спокусу, ось для чого і тільки для цього він порямував в пустелю. І оця обставина теж, для вас приклад, панове христяни, як і в який спосіб ви повинні перевірити влану твердість у вірі Христовій. Отже, він показав вам, втілившись в людину, як, і в якій послідовності ви повинні вивчити (постійно !) істинний "маршрут" до вашого царства божого. А інакше...а інакше у вас вийде така самісінька дрєбєдєнь як у Манфреда. З одного боку він ляпнув :

Цитата

"шукати Царства Божого і Слави Його"
тобто, оце, він вважає потрібно робити. Пів справи. Бо : "и не введи нас в искушение, но избавь нас от лукавого. Ибо Твое есть Царство".
І те і друге, як бачимо, ваш вчитель повязав...Щоб по дорозі до вашого царства, ви не заблукали. Ну от, Манфреде. А ти боявся що я тобі цитату не знайду.
ПС. До речі, щодо розмахування. Ось твоя цитата :

Цитата

А скажіть-но мені скільки рочків нас розділяє з тими священописьменниками, і коли з'явилась ліберальні моральні уявлення прапором яких ви тут розмахуєте?
А ось моя відповідь :

Цитата

Кожне слово в біблії (до останньої йоти) належить твому богу. А він каже про себе, що ні він, ні його слово не були, не є, і не можуть бути змінними.
Це, щодо покарання дітей. Ти хотів перевести стрілки що мов ті біблійні старозавітні писаки жили дуже давно а от, нібито, дякуючи христянству ; "коли з'явилась ліберальні моральні уявлення прапором яких ви тут розмахуєте?". відношення до дітей змінилось кардинально. Цей натяк зрозумілий, Манфреде, одначе, там у мене не тільки з СЗ приклади. Останній приклад поданий з послання до євреїв. Це по перше. А по друге, як це не смішно...ось твоя цитата :

Цитата

Мораль Біблії незмінна з часів декалога і дотепер.
Ги ги ги...це те ж саме про що я тобі сказав : незмінний ні йоту. То якого ж ти хрєна штрикаєш прадавністю життя священнописьменників ? Уму нєрастяжімо.
А ось, ще один один твій шедевр :

Цитата

У Біблії є Бог, Який має цілу картину життя і знає, що дійсно є добром, а що злом, людина не має такої картини,
Ха ха ха...твій бог, Манфреде, згідно біблії, не має ані найменшого поняття що таке, зло. Це все рівно аби я сказав: Сонце знає що таке мінусова температура в його надрах. Якщо Сонце, Манфреде, хоч на секунду пізнає що таке мінусова температура в його надрах, то воно перестане світить бо та секунда стане вічністю. А твій бог, пізнавши на секунду що таке зло, в ту ж мить перестане ним бути. І теж, на віки вічні, оскільки не можуть поєднатись в його сутності добро і зло. Навіть у вигляді "знання" про це. Він, твій бог, (і про це аж пищить біблія), навіть не знає що таке добро. Він сам є добро по визначенню біблії і відповідно цього, всього навсього, діє в тому напрямку, на який він "приречений". А твій Христос, коли його прибивали цвяхами до дерева, весь час говорив : "Отче, прости їх, бо не відають...". Себто, по перше, він їх любив навіть у цій ситайції, бо незнає що таке зло...тобто, "приречений" по своїй природі тільки на одне - любов. Це по перше. А по друге, Христос особисто перекреслює отим своїм "прости їх" ще один твій шедевр :

Цитата

людина не має такої картини
тому що події біля дерева Христового показали все навпаки. Якраз людина, знає що таке зло...угу...знає, ще від Хави починаючи, і якраз маючи таку картину, людина з задоволенням присобачувала цвяхи....а от твій бог, як і його син, про зло, ні слухом ні духом.
От і вся мудрість в цьому питанні...отжеж, блін !..ну і христяни пішли, хоч стій, хоч падай.

Я сподіваюсь, Мафнреде, що тобі не треба пояснювати кого має на увазі біблія під словами : "І сказав Бог, от Адам став як один з нас..... ЗНАЮЧИ добро і зло". Чи треба ?...бо тебе знов у богохульство понесе.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.10.2012 – 20:03

• 1

#962 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 20.10.2012 – 06:34

Перегляд дописуManfred (19.10.2012 – 13:42) писав:

Пригадую, але Він каже про учинки, які не відповідають тому про що свідчить убрання, тому не у "китицях" там справа, а у пріоритетах. Коли "китиці", як зовнішнє починає заступати внутрішнє, то вони стають злом, але самі по собі вони лише є "уніформою", як у військових.
"Він" каже взагалі і не треба перекручувати і раціоналізувати того, що ясно і понятно каже вам ваш же спаситель. До того ж, ваш Ісус, згідно писань, жив і вдягався скромно, навіть бідно, таких же учнів мав і так вам (і вашому єрарху) заповідав продовжувати.
Внутрішнє? - Тому ваш єрарх "дуже зовнішніх" охоронців найняв, на випадок, якби внутрішня віра не спрацювала? :ggggg: А про військових я вже писала, скільки можна! :angry1:

Цитата

Не зрозумів у чому ваше питання? Коли про те, чи належу я до церковних єрархів, то ні не належу, я простий вірянин. Гроші даю, коли збирають у церкві на службі по змозі.
Так, я питала чи релігія - ваша професія, тобто, чи вам за то платять. Ну і я пояснила причину питання. Але дякую за відповідь. Хоч тоді ви єдина людина з віруючих, з якими я спілкувалася, а їх за моє життя було багато, що не має сумнівів щодо релігії і то (релігія) не є її професією. Та навіть багатьох священників і пасторів.

Цитата

Мораль Біблії незмінна з часів декалога і дотепер. Невеличкий компроміс був лише у правилах розлучення, про що засвідчив Ісус, що Мойсей дав вам це через жорстокосердя ваше. Тому її навіть порівнювати із суспільною якось безглуздо. У Біблії є Бог, Який має цілу картину життя і знає, що дійсно є добром, а що злом, людина не має такої картини, тому вона і впадає весь час в різні аморальні вчинки, инколи не можучи їх відрізнити від моральних, бо відкинувши біблійну мораль у неї немає ніякого чіткого критерію, що є чим?

Ось тут дозволю собі зацитувати вас, Манфреде, з теми про "Атеїзм":

Цитата

Історія дочок Лота стає зрозумілою, коли прочитаєте де вони мешкали і які були звичаї у місцевих, оточення впливає. З иншого боку саме такі незручні для віруючих моменти і свідчать про автентичність оповідей Біблії: все було так як було і Бог нічого не приховує, Він мав справу на землі не з "небожителями", а із звичайними грішними людьми, які, як і всі ми теж спотикались і падали. І саме це дає надію і нам грішним.

Дальше, ваша ж, Манфреде, відповідь Безбожнику на його цитування біблії про тілесні покарання:
ЗображенняManfred (19.10.2012 – 07:05) писав:

Цитата

Ну і як тоді, згідно ваших же слів, незмінність біблійної моралі?

І ще не можу втриматись про "такі незручні для віруючих моменти". Не тому ваш бог не приховує, що рішив бути правдивим в дошку і смалить правду-матку, незважаючи на її гіркоту. Писали біблійні міфи мужчини патріархального суспільства, де жінки були тільки власністю. Не було ганебно тоді так робити. Це зараз воно "трохи" незручно. Там ще одне місце є, де інший "праведник", левит, віддав на згвалтування свою наложницю (сексуальну рабиню, тоді праведникам дозволялося), що вона аж померла від того, а потім порізав її на куски і возив всім показувати, от які злі люди! А про те, що сам її випхав за двері, спасачи свою шкіру (чи що інше) якось замняв.
Кому цікаво прочитати і має смілість - біблія, книга "Суддів", 19-20 розділи. :facepalm:
  • 2

#963 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.10.2012 – 17:04

я вже геть заплуталася шо куди відповідати, але відповім обов.язково трохи згодом.
просто хотілося б своїми міркуваннями поділитися щодо цього:

Перегляд дописуAquarius-ka (20.10.2012 – 06:34) писав:

Так, я питала чи релігія - ваша професія, тобто, чи вам за то платять. Ну і я пояснила причину питання. Але дякую за відповідь. Хоч тоді ви єдина людина з віруючих, з якими я спілкувалася, а їх за моє життя було багато, що не має сумнівів щодо релігії і то (релігія) не є її професією. Та навіть багатьох священників і пасторів.

я підозрюю що він таки має сумніви щодо релігії, інакше не сидів би в цій темі, намагаючись довести іншим та самому собі що бог чи там православ.я це класно.
власне це практично завжди так - дискусія не стільки для переконання опонентів (ну я не уявляю щоби він всерйоз хотів всіляких нехристів навернути на шлях істинний) скільки для утвердження своєї думки.
ті хто сумнівів зовсім не має або тихенько собі намаз робить чи перед іконами молиться і просто не підходить навіть близько до таких розмов, або з вилами та вибухівкою йде в атаку на посольства, інші церкви тощо.

так шо - пресуйте його, народ, пресуйте! може й будуть з манфреда люди)))
манфреде, я жартую звісно
  • 2

#964 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.10.2012 – 21:59

Перегляд дописуNeorlandina (20.10.2012 – 17:04) писав:

так шо - пресуйте його, народ, пресуйте! може й будуть з манфреда люди)))
манфреде, я жартую звісно
так, в жарті доля правди, але нетреба приесувати, і нічого в нас не вийде, гарантую, ця тема розростеться до 100 сторінок, і все ізза того, що манфред буде казати нам свої "послідовні" думки, а ми будемо писати логічно аргументовані тези, підкріплюючи фактами
  • 0

#965 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 01:10

Ооуу... Згадав один пост на форумі вархамерському де 10ти класник постійно хотів пруф...
Люди зажиріли до того рівня що власної думки не мають тіко вже лиш годні цитати копіпастити, називваючи те - аргументом...
Так ніби хтось з форумчан в руках оригінал біблії тримав... ХД
  • -1

#966 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 01:32

Перегляд дописуBalazur (21.10.2012 – 01:10) писав:

Ооуу... Згадав один пост на форумі вархамерському де 10ти класник постійно хотів пруф...
Люди зажиріли до того рівня що власної думки не мають тіко вже лиш годні цитати копіпастити, називваючи те - аргументом...
да, потримати в руках щось це завжди аргумент :)
  • 1

#967 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 02:29

Перегляд дописуBalazur (21.10.2012 – 01:10) писав:

власної думки не мають тіко вже лиш годні цитати копіпастити, називваючи те - аргументом...

Чо за хрєнь ? Як це можна потримати в руках те, чого ніколи не існувало ? Це така власна думка ?....потримати те чого немає ?...оригінально, ніфіга не скажеш.
  • 0

#968 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 02:51

Перегляд дописуKatod (21.10.2012 – 01:32) писав:

да, потримати в руках щось це завжди аргумент :)
Аноністичний комент якийсь... (КЕП)

Перегляд дописуБезбожник (21.10.2012 – 02:29) писав:

Чо за хрєнь ? Як це можна потримати в руках те, чого ніколи не існувало ? Це така власна думка ?....потримати те чого немає ?...оригінально, ніфіга не скажеш.
Ну на рахунок те чого немає... То ти явно загнув... Існування біблії у якості набору догм і ідейних основ християнства питанням не стоїть...
Це ти мож в вельми об'ємного переліку теологів запитати... А поскольку ідея є знач звідкись витекла...
А витік мощний був оскільки зараз все людство навіть такі схильні до зловживання атеїзмом мордочки як... Ну не буду про особистості...
Ведуть літочислення відповідно до вищезгаданих засад християнства...
Особисто для мну тілько питання в тому наскілько трансцендентне знання містить оригінальний варіант...
Коїй по ідеї заниканий в одній з найбільш захищених бібліотек на планеті, лічно подозреваю возлє Ватікана...
  • 0

#969 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 03:20

Перегляд дописуBalazur (21.10.2012 – 02:51) писав:

Ну на рахунок те чого немає... То ти явно загнув... Існування біблії у якості набору догм і ідейних основ християнства питанням не стоїть...
Це ти мож в вельми об'ємного переліку теологів запитати... А поскольку ідея є знач звідкись витекла...
А витік мощний був оскільки зараз все людство навіть такі схильні до зловживання атеїзмом мордочки як... Ну не буду про особистості...
Ведуть літочислення відповідно до вищезгаданих засад християнства...
Особисто для мну тілько питання в тому наскілько трансцендентне знання містить оригінальний варіант...
Коїй по ідеї заниканий в одній з найбільш захищених бібліотек на планеті, лічно подозреваю возлє Ватікана...

Та нє. Я впевнений що з біблією все значно простіше. Ніякого такого секретного варіанту у Ватикані, немає. Ну було в ній на десять книг ( 77) більше, раніше. Але то нічого, в текстах, по суті, не міняло. Щоб написати оригінал, для цього потрібен очевидець подій, котрий все записує. Я не уявляю собі очевидця подій в часи Адама, наприклад. Таким чином, по любому, переказ. А переказ...він і є переказ.
  • 0

#970 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 08:07

Перегляд дописуNeorlandina (20.10.2012 – 17:04) писав:

я підозрюю що він таки має сумніви щодо релігії, інакше не сидів би в цій темі, намагаючись довести іншим та самому собі що бог чи там православ.я це класно.
власне це практично завжди так - дискусія не стільки для переконання опонентів (ну я не уявляю щоби він всерйоз хотів всіляких нехристів навернути на шлях істинний) скільки для утвердження своєї думки.
ті хто сумнівів зовсім не має або тихенько собі намаз робить чи перед іконами молиться і просто не підходить навіть близько до таких розмов, або з вилами та вибухівкою йде в атаку на посольства, інші церкви тощо.
Цікаво... Мені Манфредів стиль дискусії таки сильно нагадує "професійних" релігійників, і то тих трохи вищого сану. Вони ніколи не задумуються над питаннями, а зразу йдуть в атаку на особу, або переводять стрілки і починають "варити" такий джем, в якому безнадійно зависне всякий здоровий глузд. Ще може бути, що словесними викрутасами люди стараються здобути собі лаври новітніх "іванів золотоустих".

Про себе - пишу тому, що вважаю релігію величезним злом. Більшим навіть, ніж злочинна влада, бо релігія мало того, що підтримує панування такої влади, - вона ще й затруює людський розум, страшить позагробними муками (не відмовляючись від тортур і тут, коли їй дозволити), - є, за влучним виразом Джефферсона, тиранією розуму. Про то свідчить вся людська історія, про то маю власний, і не тільки, досвід. А тепер, в час небаченого доступу до інформації, все менше причин лишається, щоб над людьми хиталися і згущалися дурманливі тумани релігій.

А ось, для недільного "вивчення" біблії і інформації для роздумів, не полінуюсь процитувати божу настанову:
Біблія, Повторення Закону, 7 - 11.

"Коли намовить тебе брат твій, син матері твоєї, або син твій, або дочка твоя, або жінка твого лоня, або твій приятель, який тобі, як душа твоя, таємно говорячи: "Ходімо ж і служім іншим богам", яких не знав ти та батьки твої, з богів тих народів, що навколо вас, близьких тобі або далеких від тебе, від кінця землі й аж до кінця землі, то не будеш згоджуватися з ним і не будеш слухатися його, і не буде милосердитися око твоє над ним, і не змилосердишся і не сховаєш його, бо конче заб"єш ти його, рука твоя буде на ньому найперше, щоб забити його, рука всього народу - наостанку. І закидаєш його камінням і він помре, бо жадав відвернути тебе від Господа, Бога твого, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства".
  • 2

#971 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 11:37

Перегляд дописуBalazur (21.10.2012 – 02:51) писав:

тримання чогось в руках не збільшує ваги аргументів, тому, тут ми всі на рівних умовах, і це швидше боротьба логіки з відсутністю логіки, людяності з наглістю, рівності з зверхністю.
  • 2

#972 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.10.2012 – 19:34

Перегляд дописуkalamar (01.10.2012 – 11:31) писав:

Ні, читайте буття.
Бог бреше, коли каже, що вони помруть в той самий день.
Змій говорить правду, і правдивість слів змія потрерджує бог.
Решта ваші вигадки. Чому я маю вам вірити, а не книзі Буття? Хто ви взагалі такий?
Адам не міг грішити до того, як пізнав, що таке зло, отже він не грішив.
Тих квадратних дужок, які для Безбожника важать, в самій книзі не було. Їх там понаставляли подібні до вас горе-інтерпретатори. У вас нуль для підтвердження ваших слів і вашої інтерпретації.
Я все чекав, каламаре, що тобі відповість Манфред на це, опираючись на біблію. Тим більше, що і я спробував пояснити тобі що вони таки померли в той же день, тієї ж миті. Так що з "нулем" ти поспішив. Справа в тім, що на це питання вже давно існує відповідь з посиланням на біблію. Там про це говориться неодноразово, я тобі тільки пару моментів....один із СЗ а інший з НЗ, щоби не було питань:

Цитата

- "Ибо пред очами Твоими тысяча лет, как день вчерашний....".(Пс 89/5).
- "день Господний как тысяча лет" (2. Петра3/8)

а теперь, ось це :
"Всех же дней жизни Адамовой было девятьсот тридцать лет; и он умер". (Буття. 5/5)
Згідно, цього, каламаре, (по біблійному, звичайно ж) Адам помер раніше, аніж закінчився той день.

Цитата

Власне, наскільки я знаю, по церковній інтерпретації того вважається, що до гріхопадіння Адам був безсмертним.
Ні. Не вважається. Це питання залишається відкритим. І причиною цьому є два положення у Буття:

Цитата

- И сотворил Бог человека по образу Своему, по образу Божию сотворил его; мужчину и женщину сотворил их. (Буття 1/27)
- "И создал Господь Бог человека из праха земного, и вдунул в лице его дыхание жизни, и стал человек душею живою". (Буття 2/7)

Себто, до другої глави Буття (вірші 2,3) фігурує Бог. Саме він створює першолюдей, і що важливо, і чоловік і жінка, по його образу і подобі. А з Буття 2/7 звідкілясь, різко, зявляється Господь. Ти, дядько грамотний і на відміну від Манфреда, піднявши навіть церковні пояснення про "титули", здатен зрозуміти що це дві різні "особи". І цей, котрий Господь, замішує глину для Адама. Ніде не вказано що Адам по образу і подобі Бога. За Хаву, я взагалі мовчу. Ребро воно і є ребро незалежно від того під цим визначенням мається на увазі. Так що, безсмертя Адама як дітища Господа, під великим питанням. Цей момент у біблії є найнезручнішим для отців церкви. За їхніх прихожан я мовчу, для них, "що сіре, те і вовк", Манфред, цьому яскраве підтвердження. А тому (десь там ти йому натякав) твоє питання про якихось інших людей, котрі не від Адама і Хави, не таке вже і безпідставне. Окрім того, не є безпідставним і твій сумнів щодо трійці котру знайшли отці церкви у "духові що ширяв над землею". Це, результат намагання перевернути все догори ногами. І подальші тексти біблії спотворюють цей важливий момент все дужче. В результаті цього, навіть місія Христа у НЗ спотворена по саме нікуди. Колись, не менше року тому, я казав Манфреду, щоби він спочатку розібрався хто такий у біблії Бог, а хто, Господь Бог. Заодно, Манфреде, може тобі проясниться і ти не тулитимеш Мельхіседека, як першосвященника Бога, до Господа, бо це виглядає геть смішним...угу...казав же тобі раніше. Можливо ти навіть зрозумієш для чого і від кого той Христос прийшов до синів ізраїлевих...заодно і про сатану, ("ми, сини Авраама"..."ваш отець, диявол !")......хоча я...сумніваюсь що зрозумієш. Надто вже ти полюбляєш спотворені речі.
ПС. Взагалі то, на мій погляд, якщо хтось бажає прийняти в своє єство Бога, то просто зобовязаний ось на тому моменті про Бога і Господа, зупинитись,.. і думати,.. а не слідувати вказівці з Повторення Закону, 7 /11, про що справедливо вказала Aquarius-ka, в кінці свого останнього посту виділеним шрифтом. Тоді, ви не станете рабами.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.10.2012 – 19:46

• 0

#973 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 23.10.2012 – 17:50

Перегляд дописуБезбожник (21.10.2012 – 19:34) писав:

ПС. Взагалі то, на мій погляд, якщо хтось бажає прийняти в своє єство Бога, то просто зобовязаний ось на тому моменті про Бога і Господа, зупинитись,.. і думати,.. а не слідувати вказівці з Повторення Закону, 7 /11 ...
Мені цікаво, чи ви маєте на увазі якогось конкретного "Бога", чи просто як ідею добра і справедливості?

Подивилась ваш профіль, подобається адреса :)))
  • 0

#974 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.10.2012 – 05:54

Цитата

"Коли намовить тебе брат твій, син матері твоєї, або син твій, або дочка твоя, або жінка твого лоня, або твій приятель, який тобі, як душа твоя, таємно говорячи: "Ходімо ж і служім іншим богам", яких не знав ти та батьки твої, з богів тих народів, що навколо вас, близьких тобі або далеких від тебе, від кінця землі й аж до кінця землі, то не будеш згоджуватися з ним і не будеш слухатися його, і не буде милосердитися око твоє над ним, і не змилосердишся і не сховаєш його, бо конче заб"єш ти його, рука твоя буде на ньому найперше, щоб забити його, рука всього народу - наостанку...

Оце треба було читати Ользі, Володимиру, та іншим нашим "святим"
  • 1

#975 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 25.10.2012 – 18:52

Може нині вдасться запостити, вчора шось не брало...

Треба було... Лиш як читати Літопис Руський, то княгиня Ольга, як приїхала до цесаря Констянтина, то почала торгуватись, якщо цесар охрестить її - то вона охреститься, а ні - то ні. Ну і він охрестив її з патріархом, і аж потім "поучив її патріарх". Тобто то був просто політичний хід, а не "навернення", чого навіть придворний літописець Нестор не приховує. Та він навпаки, з радістю описує, як Ольга підступом заманювала древлян і вбивала, подобались йому Ольжині штучки. А все те "навернення" було для того, щоб краще непокірних в руках тримати. Стара віра не мала тої рабської покірності, от древляни і забили Ольжиного чоловіка Ігоря, бо був "як той вовк, що обкрадав і грабував". Отже, щоб тримати непокірних в руках, треба було нову віру, щоби люди навіть у думках противитись не могли, щоби крадіїв і грабіжників не за вовків мали, а за помазанників і ставленників божих.

І взагалі - у середньовіччі церкви забороняли читати віруючим біблію, щоб часом до чого "не дочитались". Та і зараз не всі конфесії заохочують то робити.
Тим, хто невіруючий - не раджу на то час тратити, є багато цікавіших справ у житті, але віруючим може варто би знати, що їхній бог каже...
  • 1

#976 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 05.11.2012 – 21:19

Ще одна релігійна штучка.
У бюлетні до наших президентських виборів є ще 12-ть додатків до Конституції штату. Серед них Додаток 8-й, під "невинним" заголовком "релігійна свобода".
Починається теж "невинно", що жодній особі не може бути відмовлено у допомозі з державних фондів на основі релігійної віри. А далі вже смалять прямим тестом: уневажнити заборону надавати допомогу з державних фондів, прямо чи непрямо, будь-яким церквам, сектам чи релігійним організаціям.

Отже, якщо завтра цей додаток пройде, то 126-ти літня заборона штатом фінансування церков в один момент зникне і відкриються двері пхати руки до державних коштів. Слова "релігійна свобода" є обманливі, бо релігії і так мають свободу, якщо їхня діяльність не суперечить Коституції. Крім того, мають багато пільг у вигляді звільнення від різних податків, це одне вже дуже багато. Також у державних анкетах ніхто не питає про віросповідання (я, особисто, на допомогу ніколи не подавала, але у всіх інших анкетах тим навіть і не пахне). А ось тепер, у зв"язку зі критичним зменшенням пастви (читай - прибутків) хочуть запхати пазури до грошей від платників податків, самі всіляко уникаючи їх платити. Крім того, якщо церкви займаються благочинністю, то їм і так надається державна допомога (для благочинних цілей виключно і при умові не проведення релігійної пропаганди в той час). Ще один релігійний вовк в овечій шкурі.

Завтра буду стояти в черзі на виборчій дільниці скільки годин треба буде, під сонцем чи дощем, хоч би тільки, щоб сказати своє "НІ" Додатку 8-му. Там ще є інші додатки, ну і вибори президента теж. Пробую "підкупляти" чоловіка на "НІ 8-му". Дочка ще минулої суботи проголосувала, теж "НІ", вона сама свідома, півтора години в черзі вистояла.
  • 0

#977 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4202 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 07.11.2012 – 04:13

Перегляд дописуManfred (19.10.2012 – 13:42) писав:

Мораль Біблії незмінна з часів декалога і дотепер. Невеличкий компроміс був лише у правилах розлучення, про що засвідчив Ісус, що Мойсей дав вам це через жорстокосердя ваше. Тому її навіть порівнювати із суспільною якось безглуздо. У Біблії є Бог, Який має цілу картину життя і знає, що дійсно є добром, а що злом, людина не має такої картини, тому вона і впадає весь час в різні аморальні вчинки, инколи не можучи їх відрізнити від моральних, бо відкинувши біблійну мораль у неї немає ніякого чіткого критерію, що є чим?
Файно, звичайно, що Яхве зрештою вирішив дати той декалог, тільки і без декалогу раніше якось обходились.
Ось, так звані негативні свідчення з Книги мертвих, які померлий виголошував на суді Озіріса. англійською.

Цитата

Слава тебе, о великий Бог, Владыка Истины Ниб-Маат! Я пришёл к тебе, о мой повелитель, я принёс себя сюда, чтобы я смог увидеть твою красоту. Я знаю тебя, я знаю твоё имя, я знаю имена 42 богов, которые живут с тобой в этом Зале Двух Истин Маат, которые живут тем, что несут охрану грешников и которые питаются их кровью в день, когда сознания (Эб) людей рассматриваются в присутствии бога Онуфрия.

Я не совершал грехов против людей.
Я не противостоял моим семье и роду.
Я не обманывал там, где обитают Обе Истины.
Я не знал людей, которые были бы незначительными.
Я не творил зла.
Я не думал ежедневно о работе, что должна быть сделана для меня.
Я не выставлял своё имя для почестей.
Я не пытался направлять служащих.
Я не преуменьшал бога.
Я не лишал обманом бедного человека его имущества.
Я не сделал того, что боги отвергают.
Я не поносил раба перед его господином.
Я не причинял боль.
Я не оставил никого голодным.
Я не вынудил ни одного человека заплакать.
Я не совершал убийства.
Я не отдавал приказа, чтобы совершилось убийство.
Я не вызвал бедствий, что пали на мужчин и женщин.
Я не воровал жертвы из храмов.
Я не лишал богов принадлежащих им приношений.
Я не уносил пирогов-финиху, принесенных для духов.
Я не совершал прелюбодеяния.
Я не рукоблудствовал в святилищах бога моего города.
Я не уменьшал меры объема сыпучих веществ.
Я не крал землю от усадьбы моего соседа и не добавлял её к моему полю.
Я не вторгался на поля других.
Я не прибавлял груза весам.
Я не отжимал указатель коромысла весов.
Я не забирал молока из уст детей.
Я не угонял скот прочь с пастбищ.
Я не ловил в силок гусей в гусятниках богов.
Я не ловил рыбу на наживку, сделанную из тел того же вида рыб.
Я не перекрывал воду, когда она должна течь.
Я не делал отвода в канале текущей воды.
Я не гасил огня, когда он должен был гореть.
Я не нарушал времени жертвоприношений отборного мяса.
Я не угонял скот в поместьях богов.
Я не поворачивал спиной бога при его появлениях.

Наче всі 10 заповідей цей текст покриває, й містить також те, чого немає в Декалозі. І написаний він був тоді. коли в історії ще не існувало євреїв (уже існував 1500 р. д. н. е), ще не було бога Яхве. :wink2: Найраніша згадка про євреїв - стела Мерніптаха, 1210 р. д. н. е.

А. так, Ісус і його рехворма моралі.

Цитата

"Someone gets angry with you. Challenge him with kindness in return. Enmity immediately tumbles away when one side lets it fall." – Seneca,De Ira, 2
"It's a pitiably small-minded person who gives bite for bite." - Seneca,De Ira, 11
" We shall never desist from working for the common good, helping one another, and even our enemies, till our helping hand is stricken with age." - Seneca, De Otio
"It is a denial of justice not to stretch out a helping hand to the fallen; that is the common right of humanity."
– Seneca the Elder

"When those about you are venting their censure or malice upon you or raising any other sort of injurious clamour ... it is still your duty to think kindly of them; for nature has made them to be your friends."
– Marcus Aurelius (161-180) 'Meditations'.

"If you want to be loved, love." - Seneca, Epistulae Morales 9.
"Take care not to harm others, so others won't harm you." - Seneca,Epistulae Morale 103.
"No one can lead a happy life if he thinks only of himself and turns everything to his own purposes. You should live for the other person if you wish to live for yourself." – Seneca, Epistulae Morales 48
"We should not say ‘I am an Athenian’ or ‘I am a Roman’ but ‘I am a citizen of the Universe." – Marcus Aurelius, 'Meditations'.

" 'They are slaves,' people declare. NO, rather they are men.
'Slaves! NO, comrades.
'Slaves! NO, they are unpretentious friends.
'Slaves! NO, they are our fellow-slaves, if one reflects that Fortune has equal rights over slaves and free men alike. That is why I smile at those who think it degrading for a man to dine with his slave.
But why should they think it degrading? It is only purse-proud etiquette ... All night long they must stand about hungry and dumb ... They are not enemies when we acquire them; we make them enemies ... This is the kernel of my advice: Treat your inferiors as you would be treated by your betters.
'He is a slave.' His soul, however, may be that of a free man."
– Seneca the Younger, Epistulae Morales, 47.
Які норми реформованої Ісусом моралі були паганам невідомі?

До речі, скоро різдво, зимове сонцестояння, 25 грудня, в це день від відповідних дів :wink2: народились Гор, Мітра, Діоніс... насрпавді кільканадцять богів сонця, й no proof of Jesus. Невідомо коли народився Ісус. :lol: Так що беріть приклад із свідків, і не святкуйте різдва. Те свято суто паганське. Християни цю дату вибрали для святкування зі стелі (просто примазались), от навіть в дискавері це нарешті уже зрозуміли.
  • 1

#978 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.11.2012 – 16:00

Перегляд дописуAquarius-ka (23.10.2012 – 17:50) писав:

Мені цікаво, чи ви маєте на увазі якогось конкретного "Бога",
Я маю на увазі текст біблії :
Бог - God и יְהוָה אֱלֹ - Господь Бог - Lord. - Бог - God
א - алеф, ל - ламед, ה - хе(й), ם - мем
- "Элохім" (Ал-Ел і т.п.). Тобто :

יְהוָה אֱלֹ - Господь Бог - Lord
י - йуд, ה - хе(й), וָ - вав, ה - хе(й)
- "Яхве-Й́ахве-Ягве-Ієгова"
і знову : Aл-Ел:
א - алеф, ל - ламед
Відповідно цього стає зрозумілим що є два різних персонажі. Перший з них є хазяїном котрий сотворивши людей по образу і подобі своїй почив на сьомий день. Продовжуючи почивати і понині. Другий з них, тим часом, замутив Адама і Хаву ставши для багатьох богом і господом богом в одному обличчі.... цікаво що робитимуть христяни коли хазяїн повернеться після відпочинку ? І що вони відповідатимуть коли той хазяїн запитає про долю свого спадкоємця ? Га, Манфреде ?

Цитата

чи просто як ідею добра і справедливості ?
Добро і справедливість не є ознаками богів. Вони таким не займаються. Єдиною ознакою богів є те, що вони діють по божому. Не більше і не менше. Cамі ж поняття, добро, справедливость,... зло і т.п. є спотворенням цієї діяльності. Цілеспрямованим спотворенням. Звідси випливає усім відоме : Господь не видасть, свиня не зїсть. Досить частий випадок коли береться одна частина і підміняється друга. Будь яке намагання звести людей до єдинного отця і матері (Адама і Хави), як прародичів, завжди призводитиме до непорозуміння. Людина, в будь якому випадку, шукатиме своїх родичів і віддаватиме їм перевагу. Виходячи з цього не може бути і мови про добро, справедливість і т.п, як чогось загального для всього людства. Це, війна. І ми вній знаходимось постійно.
І нарешті. Головна і найбільша аморальність христянства полягає в тому що пропагується якраз ідея добра справедливості на фоні вигаданого зла. Виникає питання, хто, в біблії, став отим втіленням зла ? Як це не дивно ним став не хто інший як, Бог. А от самозванець в обличчі, господа бога, став провідником христянської ідеї. Тобто, використовуючи привабливі поняття про добро і справедливість, по факту, христянство піклується не про їх впровадження в життя людей а про визнання людством самозванця, як єдинного бога творця. Cебто, христяни, визнавши Господа творцем а Адама з Хавою прародичами, стали його добровільним воїнством. А супротивником для них став.... Бог. Отой самий.... з Буття 1.26.27. Їх так біблія навчила.

Цитата

Подивилась ваш профіль, подобається адреса :)))
Ну це якби ще одна відповідь про добро і справедливість. Себто, про хибність цих понять у людській уяві.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.11.2012 – 16:12

• 1

#979 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 19.11.2012 – 16:14

Це україномовний форум, навіщо ти по еврейські пишеш?
  • 0

#980 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.11.2012 – 17:59

Перегляд дописуxTANATOSx (19.11.2012 – 16:14) писав:

Це україномовний форум, навіщо ти по еврейські пишеш?

Чому пишу по е єврейські ?... ну це просто. По перше тому щоб ти знав, не тільки ви, жиди, будете нас: вчити, лікувати, формувати ідеологію і культуру(що ви і робите) але і ми, вивчаємо вас. Огидна це справа, скажу я тобі, вивчати вас, євреїв....про таке доводиться пізнавати....ригать хочеться... однак і тарганів теж, не вивчивши, хрєн витравиш. А по друге, кожен жидок котрий претендує на українство обовязково проколеться і вшарашить замість літери "Є", літеру "Е" забувши переключити єврейські мізки з російської на українську.....угу....лицемірство , це у вас природньо.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.11.2012 – 18:07

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних