Перейти до вмісту

Релігія - Джерело моралі? Так, чи ні?


Повідомлень в темі: 1023

Опитування: РЕЛІГІЯ - ДЖЕРЕЛО МОРАЛІ ТАК ЧИ НІ? (79 користувачів проголосувало)

РЕЛІГІЯ - ДЖЕРЕЛО МОРАЛІ ТАК ЧИ НІ?

 1. ТАК (20 голосів [25.32%])

  Процент голосів: 25.32%

 2. НІ (59 голосів [74.68%])

  Процент голосів: 74.68%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 04.10.2010 – 22:21

 ЗЮП (4.10.2010 22:02) писав:

А цієї?

04.10.jpgАбо ось цей опіум, можливо він більш підходить для вас?

04.10_.jpg

Тут і без дишла, і без башні :lol: :angry1: .

Оце і все ???...ну дик, ЗЮПе, ти порийся ще..інтернет, він бемежний і гівна в ньому скіко хоч, мало не покажеЦЦя...ти зрозумів про ЩО я ? нє?..аааа, чуть не забув, для тебе ж що написано або намальовано, то і релігія...або - ні, тобто, все профільтровуєЦЦя через біблію,.. це не лікуєЦЦя, але сприймається середньостатистичним "свід...тьху ти!..ЛОХОМ, як факт, хвороба дійсно тяжка, людина займається змаганням: у кого красівше написано, перепрошую набріхано, і знайшовши туфту видає її як "аргумент", порівнюючи з байблою, а шож робить, Віру вкусить більше нічим, розумієш, ЗЮПе ?...ніфіга ти не розумієш, Віру РОДа ОПИСАТИ НЕМОЖЛИВО, вона наРОДжується під час наРОДження людини і ПРОСТО Є в її Суті...бумажки тут не котять, ЗЮПе, це не байбла, я ж тобі вже казав, у тебе немає ані Віри, ані Бога, тобто власної ІНФОРМАЦІЇЇ від наРОДження..зомбі..зате у тобі напхано багато інформації про інформацію, з бабли, єстєстно, "Вартової вежі", ect, але це все ЧУЖЕ..а Своєї Віри в тобі - гулькін нос, тобто - ніфіга..через те ти і смішиш людей отією туфтою, і не дивно, звідкіля тобі знати : Віра "розміщена" в Суті Людини, а не в інтернеті, біблії, тобто, твій БОГ - КНИЖКА, бо ти їй віриш акі істині, і в КНИЖЦІ, ти знайшов свого Змія Горинича, як це робить дитятко в казці...саме по цій причині, усіляка пропагандистська шняга в інеті є для тебе "АРГУМЕНТОМ", якщо це і не шняга, а серйозна наукова праця, то потрібно подавати джерело інформації, по-перше, і сприймати таку інформацію як ІСТОРИЧНИЙ опис-погляд на подію, але аж ніяк не "святе письмо", бо його у РОДу не існує, де воно знаходиться, я написав вище. Пошукай ще шось, де описано про те, що знаходиться в Суті користувача Безбожник, від його РОДу. Удачі! ги ги ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.10.2010 – 22:31

 • 0

#202 ЗЮП

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 222 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 05.10.2010 – 14:42

Мифы русского народа (levkie_vif_russ_nar.djvu) Е. Левкиевская. Odonacer (4.10.2010 21:33) писав:

Отакої...жидівка Лєвкієвська цитує белькотіння греко-християнської підарасні. Щож це може означати? :)
Мабуть велику жидівську єговнятську моральність, не інакше. ;)
Ага, всі чия думка не узгоджується з вашою, євреї.
 • 0

#203 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4499 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 05.10.2010 – 19:23

 ЗЮП (4.10.2010 22:02) писав:

А цієї?

04.10.jpgАбо ось цей опіум, можливо він більш підходить для вас?

04.10_.jpg

Тут і без дишла, і без башні :angry1: ;) .
Щиро кажучи, не зовсім зрозуміло, на що ви натякаєте. Ніякої моралі поза людськими спільнотами не існує, до речі таке положення і вряді релігій є, а не лише в атеїзмі. Оцінювати мораль в різних спільнотах через призму моралі в розумінні Біблії просто дика тупість й релігійне самодурство. Й Біблейська мораль досить специфічна, й з погляду сучасної моралі - дика, навряд чи багато сучасників із традиціями Біблейського побиття камінням погодяться.
Що вам там не сподобалось? Натяки на сексуальні органи? То язичники просто не мали на то такого табу, яке придумали собі християни. Після сексуальної революції другої половини 20ст. ті речі й для заходу все відкритішими стають. :) В ряді азіатських країн нічого поганого не було для жінки із голими грудьми ходити, зараз погано вважається, бо західна мораль прийшла, але то не означає, що то погано в якомусь абсолютному сенсі. Мораль - то лише уявлення спільноти людей, що спільнота добрим вважає - те добре, й ця мораль весь час змінюється.
 • 0

#204 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 05.10.2010 – 19:48

 ЗЮП (5.10.2010 15:42) писав:

Ага, всі чия думка не узгоджується з вашою, євреї.

То була думка? Омг...Попереджуватиж треба шо то для вас думка, а то для мене це якась цьотка з жидівським призвіщем цитує монашествуючу *** часів 18 сторічча. ;)

І шо ви про це думаєте особисто?

Повідомлення відредагував Олеська: 03.11.2010 – 11:30

 • 0

#205 Justaman

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 240 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 05.10.2010 – 19:52

 Родослава09 (3.10.2010 22:15) писав:

о, за що я Вас і люблю...

тому висловимося точніше: єврейська релігія - опіум для народа. Ібо мораль в цієї релігії - як дишло...


 Безбожник (4.10.2010 00:22) писав:

Адже, якщо Віру, відмежувати як Віру, то релігія залишиться тільки одна - єврейська.


 Odonacer (4.10.2010 22:33) писав:

Отакої...жидівка Лєвкієвська цитує белькотіння греко-християнської підарасні. Щож це може означати? :)
Мабуть велику жидівську єговнятську моральність, не інакше. ;)

Прівєт чісто правим пацанам і тьолкам! Хлопці ви вже поголені? Жаль, я б вас поголив за полтіннік...рушничком. А може курточки кожані, чісто пацанячі підігнати, га?Недорого, якшо оптом для всієї братви. Негрів мочите нєхіла? по-путінськи, в сартірах?

Всі троє, мабуть, в попередньому житті були наглядачими по зову душі в німецьких концтаборах для євреїв. Інакше тривалий словесний понос жидонєнавіснєчєства не пояснюється.


 i 

Олеська: Порушення правил п.2.2.1., 2.5. та 2.4.
 

Повідомлення відредагував Олеська: 08.11.2010 – 12:39

 • 0

#206 Родослава09

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 717 повідомлень
 • Місто:Велесниця

Відправлено 05.10.2010 – 20:46

До ЗЮПа:

а в статуї Аполлона Бельведерського теж аморальщина - згідно з поглядами свідків Єгови...

Наша Рідна Віра - недосконала, і я це визнаю. Але вона - РІДНА!

Але от насправді аморально визнавати релігію досконалою, як це роблять свідки єгови, коли за твоєю релігією - вбивства єгипетських дітей, дітей ворожих царств в час воєн царя Саула...

Цитата

Днями я зрозумів, що Бог судить зовсім не так, як ми. Ви кажете - зло! А Богу це смішно. Ви кажете - вбивця, а Бог говорить: молодець! Ви кажете - це диявол! А Бог каже - це Я!

Уявіть собі людину, яка власноручно за один день вирізала 400 людей - культурну еліту нації. Вбивця, маніяк, садист, фашист, живодер, гітлер, нацист, гомофоб… Я не знаю, як ви його назвете, але це - Ілля, великий пророк Бога. Все, що він робив, Бога цілком задовольняло. Ну, звичайно, не сам факт вбивства, але Бог був щасливий, бачачи віру Іллі, його відношення до гріха. А те, що там чотириста, чи мільйон було зарізано, саме по собі - це не зло. Це вже наслідок. Наслідок відступлення від Бога, або чогось, що нам зрозуміти несила.

А ось і кращий учень Іллі - Єлисей. Взяв і прокляв нещасних дітей, які над ним насміхалися… Ну це ж діти, що ти їм зробиш, ну сміялися з лисого Єлісея… Ну хіба ж можна так - прокляв. І вийшло з лісу дві ведмедиці і роздерло сорок дві дитини. А як Бог реагує на це? Може Бог каже: ай-яй-яй, Єлисеє, навіщо ж ти так з дітьми! Та ні, Господа це взагалі не парить. Для нього наша фізична смерть - це як пчих, порожній звук. Читаючи Біблію, розумієш, що ми живемо на цьому світі тільки тому, що Господь дає нам якийсь шанс спасти свою душу в майбутньому. Але коли Він бачить, що наше життя не має смислу, Він його закінчує без жодних зашмарканих сентиментів. Хоча, він же любить нас… Напевно, йому боляче… Але, якщо він бачить, що життя мільйонів втратило свій майбутній сенс - він просто це бачить. Він бачить і переживає нашу смерть, ще до нашого народження. Він знає наш початок і наш кінець, він знає наше призначення, ідею і смисл нашого існування тут, на землі. Нам просто потрібно виконати своє призначення.

Що таке для Господа геноцид? Ну що таке загинуло 100000 немовлят? Ну, нічого. Господь їх забрав на Небеса. Що в цьому поганого, коли вбивають невинних немовлят, які йдуть на Небеса? Набагато гірше, коли вмирає грішник, який не покаявся, який не виконав свого призначення…
http://www.zaxid.net/blogentry/54394/

Цитата

Що таке вбивця в очах Бога? Абсолютно нічого. Напевно, важливо - кого ти вбив! Хоча не певен. Господь посилає своїх рабів вбивати своїх ворогів. Інколи Господь посилає своїх рабів вбивати своїх дітей, які через свої гріхи стали його ворогами.

Цитата

Хтось читав Біблію? А ви думали, що будете ворогувати з Богом і жити? Ну чому, Ткаленку, ти кажеш, що я ворогую з Богом? Хто не фанат Бога, той ворогує з Богом. Це так буквально сказав Христос.

Цитата

До речі, Гітлер знищував гомосексуалістів! Це погано, чи добре в очах Бога? З точки зору Біблії - це пряме виконання Божої волі. Гітлер просто буквально виконував Божу волю тоді, коли всі інші тупо йшли проти Бога… ( А хто лежатиме з чоловіком як із жінкою, гидоту вчинили обоє вони, будуть конче забиті, кров їхня на них! Левит 20:13)

Цитата

А ви знаєте одного біглого вбивцю, улюбленця Бога - Мойсея? Мойсей - убивця. Ну і що? Гітлер теж убивця.

Ткаленко, як можна порівнювати Гітлера і Мойсея? Мойсе же не вбив стільки, скільки Гітлер! Мойсей вбив тільки кількох людей, а Гітлер убив мільйони… Та ні Мойсей убив не менше Гітлера… Немовлят, жінок… До того ж він вбивав особисто, власними руками і ногами… Показував приклад своєму народу, щоб не боялися своїх ворогів. Вбивав Мойсей і своїх.

” І сказав він (Мойсей) до них: Так сказав Господь, Бог Ізраїлів: Припашіть кожен меча свого на стегно своє, перейдіть, і верніться від брами до брами в таборі, і повбивайте кожен брата свого, і кожен приятеля свого, і кожен ближнього свого. І зробили Левіїні сини за словом Мойсеєвим. І впало з народу того дня близько трьох тисяч чоловіка. (Вихід, 32:27-29)”

Оце вам єврейсько-біблійна мораль!

Повідомлення відредагував Родослава09: 05.10.2010 – 20:48

 • 0

#207 ЗЮП

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 222 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 05.10.2010 – 22:07

 Odonacer (5.10.2010 19:48) писав:

То була думка? Омг...Попереджуватиж треба шо то для вас думка, а то для мене це якась цьотка з жидівським призвіщем цитує монашествуючу підарасню часів 18 сторічча. ;)

І шо ви про це думаєте особисто?
ЛевКиевская- через ксенофобію і антисимітизм ви навіть в українскій фамілії бачете еврейську. Та й цитує вона різні джерела нбагато давніші ніж 18ст., почитайте уважніше. Але суть не в тому, є і інші джерела, булоб бажання їх аналізувати, суть в тому оскільки в РВ немає якогось єдиного джерела. по якому можна булоб оприділяти теологію тогочасних словян, то будь які свідчення з тих, або наближених до тих часів приходиться сприймати і важко судити однозначно про їхню достовірність.

Родославі. Всі ті цитати говорять про брак розуміння суті тих подій, а в деяких випадках дається в знаки брак інформації. Крім того існує відміність між старозаповітнім поглядом на ті речі і поглядом в Новому Заповіті.
Наприклад в СЗ євреї як народ захищали свою землю, вели завоювання, боролися за допомогою насилля за чистоту своєї віри. В НЗ християни розсіяні між всіма народами, тому не воюють, навертають в свою віру за допомогою переконування і вчинків, які зумовлені любовю до людей всіх рас і народів. Так було в 1ст., так є і тепер.

А вірити в щось тільки тому що воно рідне- немудро.
 • 0

#208 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 05.10.2010 – 22:24

 Родослава09 (5.10.2010 21:46) писав:

До ЗЮПа:
Наша Рідна Віра - недосконала, і я це визнаю. Але вона - РІДНА!

ВОНО, цього не розуміє, Родославо.
Тут, ЗЮПе, бачиш, який фокус-покус - Родослава тобі відверто каже, що Рідна Віра є недосконалою. Це заявка серйозна, і відповідальна, ЗЮПе, бо, по-перше, не приховується правда, а по друге - підкреслює ЧЕСНІТЬ прихильників Рідної Віри. Тобто, погляд на Віру сприймається не сліпо і скопом, акі в твоїй сєкті чи церкві христян, а прискіпливо..уважно, щоби у Віру не потряпляла "свята піна" від епілєптичних "пророків".
Але не тільки це є головним. Родослава тобі сказала про Віру, яка ВІДРОДЖУЄТЬСЯ. Розумієш, про що я?..а ніфіга не розумієш, бо не тицяв би оті смішні цитатки. Н-да...так от про той фокус-покус : 1000 років тому назад, Рідна Віра зазнала нищівного удару. Вона, як і Віри інших народів, мала свої плюси і мінуси. Але, окрім цього, вона ще мала можливість РОЗВИВАТИСЬ і ВДОСКОНАЛЮВАТИСЬ. Хіба біблія не зазнала багаточисельних змін ? га?.. Зюпе ? Та на неї працювали цілі державні структури...жоден правитель, свого часу не міг стати ним, без благословіння церкви, хіба це не правда ? Таким чином, аби не розсусолювать це питання, слід прямо сказати : Рідна Віра була нищівно розтрощена і її ЗУПИНИЛИ в стані "сохи", водночас, "продвігая" христянство до стану "трактора". А тепер, ЗЮПе, такі "умніки" як ти, не приклавши палець об палець для створення того "трактора", тицяєш сюди те, що нищівно розтрощили і НЕ ДАЛИ ВДОСКОНАЛЮВАТИ, беручи на себе право порівнювати одне з другим. Такий прийом, в будь якому поважаючому себе суспільстві, не визнається як ЧЕСНИЙ.
А тепер, давай подивимось що ж такого важливого для розвитку людства АЖ ЗА 2000 РОКІВ, дала біблія ? ЩО ? Багаття інквізиції ? Гоніння науки ? Постійна гризня між кофесіями, та постійне збільшення кількості сєкт ? Спотворення історії, заміненою ісТОРИєю? Хіба ж та, згадана мною наука (до речі) є завжди досконалою і не зазнає розвитку та змін ? Але ж від цього не може погаснути геній Птолемея з його геоцентричною системою, бо це був одни з вистражданих наукою щаблів для розвитку. Отак і Рідна Віра, яку розп*яла біблія. А ти, в силу своєї зомбованості сєктою, навіть не намагаєшся подумати про такі прості речі, тицяючи сюди для порівняння ОДИН ІЗ ПОГЛЯДІВ на події тисячолітньої давнини у Наших Предків, з одного боку, і сотні разів переробленої, перебріханої, скомпільованої, підлаштованої до сучасності біблії, з другого боку. І ти вважаєш, що ДУМАЮЧІ люди на такі дитячі прийоми поведуться ? Ну хіба що, такі як ти. Де була б Рідна Віра сьогодні, аби не біблія ? хто це знає ? А де б була наука сьогодні, якби не біблія ? Чи не на століття, як мінімум, попереду?..хто це знає ?
Твоя сєкта, ЗЮПе, виникла "всього навсього" через 1900 років від Христа. Тобто - вчора. А до цього, майже два тисячоліття відбулись тисячі трагічних подій, котрі були спрямовані на закріплення біблійного мороку. Але, як би там не було, твоя сєкта, до цього, немає ані найменшого відношення. Зате, ви присвоїли собі право, повчати про те, що має сиву давнину, водночас, не маючи про ту давнину ані найменшого поняття. Тобто, людською мовою, ЗЮПе, ви звичайнісіньки НЕДОЛУГІ ШАВКИ, як з погляду РІДноВірців, так і з погляду церкви христян.

Justaman

Цитата

Прівєт чісто правим пацанам і тьолкам! Хлопці ви вже поголені? Жаль, я б вас поголив за полтіннік...рушничком. А може курточки кожані, чісто пацанячі підігнати, га?Недорого, якшо оптом для всієї братви. Негрів мочите нєхіла? по-путінськи, в сартірах?

Всі троє, мабуть, в попередньому житті були наглядачими по зову душі в німецьких концтаборах для євреїв. Інакше тривалий словесний понос жидонєнавіснєчєства не пояснюється.

Тпруууу ! Стоять Сіра!...ги ги ги ги..в 1918 році ЄВРЕЙ Лєнін підписав перший Указ про концтабір в Соловках. Їдем далі : в часи керівництва Сталіна, вселенський концтабір ГУЛАГ придумав ЄВРЕЙ Френкель, назвавши свою ідею : "оптимізацією праці", перш за все, слов*ян, єстєстно...це навіть школярам відомо...прізвища керівників концтаборів та ОГПУ - НКВД, я навіть не хочу сюди подавати, аби з тебе люди не сміялись.
Шож ти так, ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТЕ,....накажеш мені їх любить, тепер ?

-"Нашими шутками и нашими нападками мы будем выставлять их священников смешными и, в конечном счете, одиозными, их религия столь же смешна, столь же одиозна, как и их священники. Мы станем хозяевами их душ, потому что наша набожная преданность нашей религии подтверждает, что они будут нашей собственностью". Leviticus 25:44-45)
-"Еврей может ограбить гоя - то есть, он может обмануть его в счете, если маловероятно, что он это узнает". (Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 28, Стаття 3 и 4)
-"Ты не должен причинять вред своему соседу, но не сказано, 'Ты не должен причинять вред гою.'"(Мішна Синедріон (Mishna Sanhedryn) 57)
-"Вся собственность других наций принадлежит еврейской нации, которая, следовательно, имеет право воспользоваться ею без каких-либо угрызений совести. Ортодоксальный еврей не обязан соблюдать принципы морали по отношению к людям других народов. Он может действовать вопреки морали, если это выгодно ему или евреям вообще". (Schultchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348)
-Еврей может иметь секс с ребенком, пока ребенок младше девяти лет. (СинедрІон 54b)
-"Когда взрослый мужчина имеет половые отношения с маленькой девочкой, это ничто". (СинедрІон 54b)


Прийми мої вітання.

Повідомлення відредагував Безбожник: 05.10.2010 – 22:37

 • 0

#209 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 06.10.2010 – 05:25

 ЗЮП (5.10.2010 23:07) писав:

ЛевКиевская- через ксенофобію і антисимітизм ви навіть в українскій фамілії бачете еврейську. Та й цитує вона різні джерела нбагато давніші ніж 18ст., почитайте уважніше. Але суть не в тому, є і інші джерела, булоб бажання їх аналізувати, суть в тому оскільки в РВ немає якогось єдиного джерела. по якому можна булоб оприділяти теологію тогочасних словян, то будь які свідчення з тих, або наближених до тих часів приходиться сприймати і важко судити однозначно про їхню достовірність.

ЗЮПе, такі "українські" прізвища виникали дуже просто через додавання і заміни букв, для звичайній жидовській мімікрії. Знайшов коріння якесь... Може же пошукаєш руські коріння в прізвищах Білявських і Сінявських?

Як би ти ЗЮПе не харчувався всяким єговнятським блівотінням, то тиб знав, що не в прізвищи навіть справа, а в тому, що цитувати монашествуючу ***, як доказ слав"янських традицій і вірувань може дійсно якась прийшла жидівська потвора в якої мутанти і збоченці в роду, чи таки піджидіки як ти, не пам"ятаючи ні роду свого ні плємені. В тебе не єдиного джерела для аналіза нема ЗЮПЕ, в тебе чогось іншого єдиного нема, але ти про це ніколи недотумкаєш.

І хто більший ксєнофоб, як не ти ЗЮПе, який вірить в чисте непорочне запліднення жидівської шльондри Марії і в святість всіх жидівських прохіндєєв, а слов"янськї символи вважаєш брудною пошлятиною сброду п"яних мужиків. Ти ксєнофоб ЗЮПЕ ще той, який вважає єрсалім святою землею, а Україну своїм місцем роботи і тому може поливати брудом тих хто народився на ній, на цій Зюпе святій Землі, яка народила і годувала моїх пращурів...

Повідомлення відредагував Олеська: 03.11.2010 – 11:36

 • 0

#210 Родослава09

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 717 повідомлень
 • Місто:Велесниця

Відправлено 06.10.2010 – 07:02

 Justaman (5.10.2010 20:52) писав:

Всі троє, мабуть, в попередньому житті були наглядачими по зову душі в німецьких концтаборах для євреїв. Інакше тривалий словесний понос жидонєнавіснєчєства не пояснюється.
ні, в попередньому житті, я, обманута брехливою комуністичною пропагандою, служила секретаркою в начальника ГУЛАГу єврея Бермана. Звідси, розумієш, оці всі підозри.

Ваш підхід до євреїв - однобокий (а тому і неморальний, неправдивий!). Ви хочете, щоб ми, русичі, ототожнювали євреїв тільки з жертвами німецьких нацистів.
А як же большевики - Парвус, Лєнін, Бронштейн, Радек, Зінов'єв-Апфельбаум, Свердлов Яков Мойсеєвіч, Уріцкій, Нарком Янкель (він же Генріх) Ягода (прізвище від єврейського імені Йагуда, тобто Іуда – В.Е.) єврей, Берман?..
Ось склад большевицького уряду 1918 р.

Цитата

5. Комиссар армии и флота Троцкий (Бронштейн) еврей

6. Председатель Высшего экономического совета Ларин (Лурье) еврей

7. Комиссар по восстановлению Шлихтер еврей

8. Комиссар госземель Кауфман еврей

9. Комиссар госконтроля Ландер еврей

10. Комиссар общественных работ Шмидт В. еврей

11. Комиссар социального призрения Лилина (Книгиссен) еврейка

12. Комиссар народного просвещения Луначарский (Баилих) еврей

13. Комиссар вероисповеданий Шпицберг еврей

14. Комиссар общественной гигиены Анвельт еврей

15. Комиссар внутренних дел Зиновьев (Апфельбаум) еврей

16. Комиссар финансов Гуковский еврей

17. Комиссар печати Володарский (Коган) еврей

18. Комиссар по делам выборов Урицкий еврей

19. Комиссар юстиции Штейнберг еврей

20. Комиссар по делам эвакуации Шегинштейн еврей

его помощники: Авич, Заславский еврей, еврей
Красная армія

Цитата

1. Нарком Троцкий (Бронштейн)

2. Предревштаба Северной армии Фишман

3. Председатель Совета армий Западного фронта Позерн

4. Политический комиссар Московского военного округа Губельман

5. Политический комиссар Витебского военного округа Дейб

6. Политический комиссар 12-й армии Шейчик (Мейчик?)

7. Политический комиссар Самарской дивизии Бекман

8. Политический комиссар штаба 4-й армии Ливенсон

9. Военно-судебный комиссар 12-й армии Омм

10. Комиссар военных реквизиций г. Слуцка Кальманович

11. Военный комиссар Самарской дивизии Глузман

12. Комиссар реквизиций отряда Московского военного округа Зусманович


У свій час

Цитата

американський президент Вудро Вільсон в 1919 г. дав визначення большевицькому руху як такому, що знаходиться «під єврейським керівництвом».


Цитата

Особенно жестоко подавлялось сопротивление принудительной коллективизации на Украине. При решающем участии еврейских чекистов были погублены более 10 млн. человек [в подавляющем большинстве украинцев]. Большей частью они умерли от голода.

Гітлер ще сопляк в порівнянні з євреями Кагановичем та Берманом! До речі, Гітлер неспроста так озлився на євреїв - їхню "революційність" він вважав причиною поразки Німеччини у першій світовій, тобто виказував євреям їхній "інтернаціоналізм" за зраду фатерлянду. Крім того, він знав прекрасно "роль єврейських банкірів" в тогочасній світовій політиці.

Що ж до юдаїзму, котрий адвокатує Justaman, - то сказати мены нічого крім:
комунізм - прямий нащадок юдаїзму.

(Недарма два діди Маркса були рабинами).

А в юдаїзмі такі моменти означено чотко:

Цитата

"І Яковів залишок (євреї) буде між людьми, серед численних народів, як лев між лісною худобою, як левчук між отарами овець,- що як він переходить, то топче і шматує, і немає нікого, хто б зміг урятуватися" (Міхея 5/ 7).

ОСЬ ТАКА МОРАЛЬ для нас.
 • 0

#211 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 06.10.2010 – 17:30

"І поклав служник руку свою під стегно Авраамове, господаря свого, і присягався йому за це". (Буття 24/9)
Тобто, взяв Авраама за члєн. Це - правда, бажаючі можуть уточнити що сАме так клявся раб святому праотцеві Аврааму. Це - в Законі написано.
А це - слова Христа :
"Не порушити Закон прийшов я, але затвердити..."

Чекаю від бажаючих, пояснення, щодо біблійної моралі, затверджену Христом. Чи він цей пункт не мав на увазі ? Де ? Коли ? За яких обставин?...будь ласка, - посиланнячко на біблію.

Повідомлення відредагував Безбожник: 06.10.2010 – 17:37

 • 0

#212 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4499 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 06.10.2010 – 18:17

 ЗЮП (5.10.2010 22:07) писав:

Родославі. Всі ті цитати говорять про брак розуміння суті тих подій, а в деяких випадках дається в знаки брак інформації. Крім того існує відміність між старозаповітнім поглядом на ті речі і поглядом в Новому Заповіті.
Наприклад в СЗ євреї як народ захищали свою землю, вели завоювання, боролися за допомогою насилля за чистоту своєї віри. В НЗ християни розсіяні між всіма народами, тому не воюють, навертають в свою віру за допомогою переконування і вчинків, які зумовлені любовю до людей всіх рас і народів. Так було в 1ст., так є і тепер.
Зюпе, це просто не відповідає історичним фактам, в наверненні в християнство язичників прикладів силових методів було безліч. Тож говорити про те, що в християнство лише за допомогою переконування навертались - абсурд повний. На багато закидів у насиллі сучасні християни відповідають, що мовляв, то імператори робили, а не християни. Але й ранніх християн теж імператори пригнічували, а не взагалі язичництво. Ранні християни конфлікт мали із язичництвом у якості державної релігії, вони відмовлялись дотримуватись державних імперських культів.

На форумі звичайно богато що дозволено, бо зрештою тут кожен особисту думку висловлює. Але я можу привести вам сайти ряду християнських організацій на яких є відверто образливі щодо язичників слова. Мені все одно, я не язичник ;) , але в країні є свобода совісті. Й образливі щодо язичників висловлювання мусять трактуватись так само, як і образливі висловлювання щодо будь-якої иншої релігії, як розпалювання міжрелігійної ворожнечі. Деякі офіційні особи християн цього не усвідомлюють, й дозволяють собі висловлюватись про язичників так, я би вони не висловились про будь-яку иншу більш "реномовану" релігію.
 • 0

#213 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 06.10.2010 – 18:39

 kalamar (6.10.2010 19:17) писав:

Мені все одно, я не язичник ;) , але в країні є свобода совісті.

Само по собі поняття язичник є цілком християнське і має образливий вміст.
Язичниками називали всіх тих хто мав свій язик (мову) и свою культуру на своїй землі, тобто язичник це поняття з позицій тих хто приперся на чужу землю зі своїм дохложидом.

Мусульман наприклад теж називали басурманами. Так хто це бачив, щоб наприклад турки вважали себе басурманами чи не басурманами, як у нас деякі вважають себе язичниками, чи Не язичниками, а деякі дурні навіть неоязичниками. :)

Повідомлення відредагував Odonacer: 06.10.2010 – 18:44

 • 0

#214 ЗЮП

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 222 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 06.10.2010 – 21:52

 kalamar (6.10.2010 18:17) писав:

Зюпе, це просто не відповідає історичним фактам, в наверненні в християнство язичників прикладів силових методів було безліч. Тож говорити про те, що в християнство лише за допомогою переконування навертались - абсурд повний. На багато закидів у насиллі сучасні християни відповідають, що мовляв, то імператори робили, а не християни. Але й ранніх християн теж імператори пригнічували, а не взагалі язичництво. Ранні християни конфлікт мали із язичництвом у якості державної релігії, вони відмовлялись дотримуватись державних імперських культів.

На форумі звичайно богато що дозволено, бо зрештою тут кожен особисту думку висловлює. Але я можу привести вам сайти ряду християнських організацій на яких є відверто образливі щодо язичників слова. Мені все одно, я не язичник ;) , але в країні є свобода совісті. Й образливі щодо язичників висловлювання мусять трактуватись так само, як і образливі висловлювання щодо будь-якої иншої релігії, як розпалювання міжрелігійної ворожнечі. Деякі офіційні особи християн цього не усвідомлюють, й дозволяють собі висловлюватись про язичників так, я би вони не висловились про будь-яку иншу більш "реномовану" релігію.
В нас з вами різне уявлення про тих, хто є християнами. Коли я говорю про християни, то маю на увазі або християн 1- початку 2 ст., або сучасних християн - Свідків Єгови, всі інші для мене - це "такзвані християни" , або суміш різних язичницьких вірувань з християнськими.
Термін "язичники" вживаю тому що він загальнозрозумілий тут на форумі. В Християнських Грецких Писаннях це слово e#Ynov (етхне) -що означає
народність, нація, рід; в перекладі НС і в літературі Свідків перекладається як "інші народи".
 • 0

#215 Родослава09

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 717 повідомлень
 • Місто:Велесниця

Відправлено 06.10.2010 – 22:06

 ЗЮП (6.10.2010 22:52) писав:

Термін "язичники" вживаю тому що він загальнозрозумілий тут на форумі. В Християнських Грецких Писаннях це слово e#Ynov (етхне) -що означає
народність, нація, рід; в перекладі НС і в літературі Свідків перекладається як "інші народи".
То й називайте згідно вашого перекладу НС "інші народи", тобто рідновіри.
 • 0

#216 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4499 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 07.10.2010 – 14:20

 Odonacer (6.10.2010 18:39) писав:

Само по собі поняття язичник є цілком християнське і має образливий вміст.
Язичниками називали всіх тих хто мав свій язик (мову) и свою культуру на своїй землі, тобто язичник це поняття з позицій тих хто приперся на чужу землю зі своїм дохложидом.
Із пісні слова не викинеш, як накажете називати язичників римської імперії які спочатку знищували християн, а потім християни не менж жорстоко знищували їх?


 ЗЮП (6.10.2010 21:52) писав:

В нас з вами різне уявлення про тих, хто є християнами. Коли я говорю про християни, то маю на увазі або християн 1- початку 2 ст., або сучасних християн - Свідків Єгови, всі інші для мене - це "такзвані християни" , або суміш різних язичницьких вірувань з християнськими.
Термін "язичники" вживаю тому що він загальнозрозумілий тут на форумі. В Християнських Грецких Писаннях це слово e#Ynov (етхне) -що означає
народність, нація, рід; в перекладі НС і в літературі Свідків перекладається як "інші народи".
Про раннє християнство і йде мова, тут не про инквізицію, а радше про Теодосія чи юрби ранніх християнських фанатиків. Якщо ви гадаєте, що історія раннього християнства гладенька, ви помиляєтесь. Вони спочатку переслідувані були, потім стали переслідувачами, з'явились можливості - стали переслідувати :happy1: .
 • 0

#217 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 07.10.2010 – 15:22

 kalamar (7.10.2010 15:20) писав:

Із пісні слова не викинеш, як накажете називати язичників римської імперії які спочатку знищували християн, а потім християни не менж жорстоко знищували їх?

Взагалі-то це були окремі народи зі своєю культурою...

Ну якщо християне ісТОРИки не можуть розрізняти народи ні териториально, ні по язику, ні по культурі, а утотожнюють їх всіх в презирливе язичкники, то мені нічого не заважає вважати христян разом з іншими йудейськими єговнятськими сектами просто жидівськой ***.

Повідомлення відредагував Олеська: 03.11.2010 – 11:37

 • 0

#218 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 07.10.2010 – 21:47

 ЗЮП (6.10.2010 22:52) писав:

В нас з вами різне уявлення про тих, хто є християнами. Коли я говорю про християни, то маю на увазі або християн 1- початку 2 ст., або сучасних християн - Свідків Єгови, всі інші для мене - це "такзвані християни" , або суміш різних язичницьких вірувань з християнськими.

Ось як, ЗЮПе, ви стаєте "сучасними християнами" :

"Шесть томов моей книги "ИЗУЧЕНИЕ ПИСАНИЙ" - это практически Библия, составленная по темам, каждая из которых подтверждается библейскими текстами. Ее можно назвать ТЕМАТИЧЕСКОЙ БИБЛИЕЙ. Иными словами, это не просто комментарии к Библии, но сама Библия...(!!!!!! мною)
Люди не только неспособны понять намерения Бога без моей книги. Даже если человек читал "ИЗУЧЕНИЕ ПИСАНИЙ" в течение 10 лет, если он научился понимать Библию должным образом и если он отложит мою книгу и попытается читать только Библию, опыт показывает: через 2 года он окажется в полной темноте. С другой стороны, если он станет читать только "ИЗУЧЕНИЕ ПИСАНИЙ" и те ссылки, которые там даны, то, даже не открывая Библии, он будет в свете через два года, потому что он будет видеть свет Писания
".

Засновник секти "свідки єгови",Чарльз Расел. Вартова Вежа. 15 вересня 1910р. Стор. 298.
Ги ги ги ги.

Цитата

Термін "язичники" вживаю тому що він загальнозрозумілий тут на форумі. В Християнських Грецких Писаннях це слово e#Ynov (етхне) -що означає
народність, нація, рід; в перекладі НС і в літературі Свідків перекладається як "інші народи".

Брешеш. Термін "язичники" вживаєш не тому, що "тут на форумі..", а тому що ваша "свідєтельська" література аж кишить цим терміном. Цитатки привести, ЗЮПе?...чи мо ти сам, розщедрися, "сучасний христянине" ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 07.10.2010 – 21:58

 • 0

#219 ЗЮП

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 222 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 08.10.2010 – 10:41

 Безбожник (7.10.2010 22:47) писав:

Ось як, ЗЮПе, ви стаєте "сучасними християнами" :

"Шесть томов моей книги "ИЗУЧЕНИЕ ПИСАНИЙ" - это практически Библия, составленная по темам, каждая из которых подтверждается библейскими текстами. Ее можно назвать ТЕМАТИЧЕСКОЙ БИБЛИЕЙ. Иными словами, это не просто комментарии к Библии, но сама Библия...(!!!!!! мною)
Люди не только неспособны понять намерения Бога без моей книги. Даже если человек читал "ИЗУЧЕНИЕ ПИСАНИЙ" в течение 10 лет, если он научился понимать Библию должным образом и если он отложит мою книгу и попытается читать только Библию, опыт показывает: через 2 года он окажется в полной темноте. С другой стороны, если он станет читать только "ИЗУЧЕНИЕ ПИСАНИЙ" и те ссылки, которые там даны, то, даже не открывая Библии, он будет в свете через два года, потому что он будет видеть свет Писания
".

Засновник секти "свідки єгови",Чарльз Расел. Вартова Вежа. 15 вересня 1910р. Стор. 298.
Ги ги ги ги.Брешеш. Термін "язичники" вживаєш не тому, що "тут на форумі..", а тому що ваша "свідєтельська" література аж кишить цим терміном. Цитатки привести, ЗЮПе?...чи мо ти сам, розщедрися, "сучасний христянине" ?
Ви і надалі показуєте свою тупість, я писав про сучасних Свідків, а Расел засновник "Дослідників Біблії" , які подекуди існують і досі і читають томи Расела.

Цитата

Пр.4:18 А путь праведних ніби те
світло ясне, що світить все більше
та більш аж до повного дня!

Це навіть вам повино було б бути зрозуміло що в літературі для розповсюдження без вживання терміну "язичники" не обійтися оскільки то є загальнопринятий і зрозумілий для інших людей термін, крімтого внаші літературі цитуються різні переклади Біблії в яких вживається "язичники", "погани"... Коли цитується НС то вживається "інші народи". Уявляєте щоб в усіх публікаціях для розповсюдження було "інші народи", хто б то зрозумів.
 • 0

#220 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 08.10.2010 – 11:50

 ЗЮП (8.10.2010 11:41) писав:

Це навіть вам повино було б бути зрозуміло що в літературі для розповсюдження без вживання терміну "язичники" не обійтися оскільки то є загальнопринятий і зрозумілий для інших людей термін, крімтого внаші літературі цитуються різні переклади Біблії в яких вживається "язичники", "погани"... Коли цитується НС то вживається "інші народи". Уявляєте щоб в усіх публікаціях для розповсюдження було "інші народи", хто б то зрозумів.

Це не політкоректно.
Зараз навіть поняття Господь є не політкоректним, яке треба уникати при розмові с людьми іншого віросповіданя в яких господ немає, чи в яких господА взагалі давно в Парижі. :happy1:
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних