Перейти до вмісту

Релігія - Джерело моралі? Так, чи ні?

Повідомлень в темі: 1022

Опитування: РЕЛІГІЯ - ДЖЕРЕЛО МОРАЛІ ТАК ЧИ НІ? (79 користувачів проголосувало)

РЕЛІГІЯ - ДЖЕРЕЛО МОРАЛІ ТАК ЧИ НІ?

1. ТАК (20 голосів [25.32%])

Процент голосів: 25.32%

2. НІ (59 голосів [74.68%])

Процент голосів: 74.68%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 26.08.2010 – 12:52

Перегляд дописуЛастiвочка (26.08.2010 12:55) писав:

щось давненько я сюди не заглядала :). Як відповідь захотілось показати фото святкувань у іншому ракурсі. Коли родинами йдуть вдосвіта святити паску

Цікаві світлини.

Можна побачити, що на природі і в відсутності попа люди почувають себе радісніше, чим в присутності.

Зрозуміло, що в храмі радісних облич не сфотографуєш, бо там живе тільки скорбь.
  • 0

#162 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.08.2010 – 13:27

Ви мене лякаєте, дорогий, ви...
  • 0

#163 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.08.2010 – 15:03

Перегляд дописуOdonacer (26.08.2010 13:52) писав:

Цікаві світлини.

Можна побачити, що на природі і в відсутності попа люди почувають себе радісніше, чим в присутності.

Зрозуміло, що в храмі радісних облич не сфотографуєш, бо там живе тільки скорбь.
Чому це у храмі нема радісних облич? Так, храм - не місце для шабашів, люди йдуть добровільно і і знають чого туди йдуть. Там місце для роздумів, для розмови з Богом чи з собою
Бачите сумні обличчя і самобичування?
Зображення
і тут ніби не відповідає вашим твердженням
Зображення

пане Odonacer , щось ви перегнули :)
  • 0

#164 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 15:25

А навіщо наречені тримають попа за рясу? Це щось символізує, чи вони руки витирають?
  • 0

#165 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 15:51

Перегляд дописуNatalie) (26.08.2010 14:27) писав:

Ви мене лякаєте, дорогий, ви...

Співчуваю, бо заляканим по життю віруючим в мерця жити важко.

Перегляд дописуЛастiвочка (26.08.2010 16:03) писав:

пане Odonacer , щось ви перегнули B)

Ластівочко, я розумію, яких зусиль Вам прийшлось прикласти, щоб знайти хоч такі хвотки. Тому пристьобуватися не буду. :)
  • 0

#166 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 16:07

Співчуваю мерцям при життю
  • 0

#167 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 16:34

Перегляд дописуNatalie) (26.08.2010 17:07) писав:

Співчуваю мерцям при життю

Тобто якщо я не поклоняюсь дохлому жиду на хресті, то я мрець по життю?

Та ні, дорогенька, я якраз захоплююсь життям таким яке воно є, я живу і не боюсь нічого, а ви боїтесь все життя, що попадете у пекло і що вам не буде спасіння. То мерці по життю як раз ви і є. Бо ви не живете, ви проходите випробування і готуєтесь к смерті. У вас бог на кресті досі висить не знятий і ви йому молитесь і самі все життя чи то крест несете, чи то висіте.
Ви навіть дітей своїх не вважаєте повноцінними, коли на них печатку поповську не накладуть. Я вже не кажу про жагу освячення всього, що вас оточує, як ті пси по углам сцикаєте мітячи територію, бо без освячення сциклівого воно вас все лякає нечистостю і несвятостю. Фу, дивитись на вас огидно. :)
  • 0

#168 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 16:42

Оо! Напевно таки заділа за живе, раз так розписався)
І з чого ти взяв, що я боюсь чогось все життя і лише думаю про те чи попаду я в пекло чи ні)) Я взагалі про таке не думаю ніколи. Я навіть не впевнена чи є воно взагалі.

Я вважаю, що віра облагороджує людину. Ти сам віриш для себе, а не для церкви чи попа.
А в що ти віриш?
  • 0

#169 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 16:44

Перегляд дописуNatalie) (26.08.2010 17:42) писав:

Я вважаю, що віра облагороджує людину. Ти сам віриш для себе, а не для церкви чи попа.
А в що ти віриш?

В себе.

А ти що боялась за мене?
  • 0

#170 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.08.2010 – 21:01

Перегляд дописуNatalie) (26.08.2010 17:42) писав:

Оо! Напевно таки заділа за живе, раз так розписався)
таки зачепилаB)

Цитата

І з чого ти взяв, що я боюсь чогось все життя і лише думаю про те чи попаду я в пекло чи ні)) Я взагалі про таке не думаю ніколи. Я навіть не впевнена чи є воно взагалі.
Всі ми боїмось чогось. І я також не думаю про пекло, і тим більше куди я там попаду

Цитата

- :)

Цитата

Ластівочко, я розумію, яких зусиль Вам прийшлось прикласти, щоб знайти хоч такі хвотки.
та фоток таких море, погугліть, а хочете то з власного архіву кину.

Цитата

Тому пристьобуватися не буду.
Та пристьобуйтесь, але хоч більш-менш тактовно. :happy1:
  • 0

#171 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 21:18

Перегляд дописуЛастiвочка (26.08.2010 22:01) писав:

та фоток таких море, погугліть, а хочете то з власного архіву кину.
Та пристьобуйтесь, але хоч більш-менш тактовно. B)

Кидай ще, а то ці не вражають.

Перша сітлина.
На дитину дивитись завжди радість в усякому місці і можна забути де ти знаходишся і навіщо. А вот дядька на задньму плані, дитину не бачить, він бачить дом скорбі, тому і сумний.

Друга світлина.
У кого радісне обличче, так то тільки у жондєра. І то, він здаєтся ухмиляється чисто по приколу, що запряг таку каняжку з хрестиком. :)
  • 0

#172 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень

Відправлено 27.08.2010 – 08:54

Цитата

А ти що боялась за мене?

Якщо чесно, то зараз я починаю думати про те, що ти віриш ще більше ніж ми тут всі разом взяті. Ти просто не хочеш зізнатись в цьому.
Якщо б ти не вірив, тобі б взагалі було все одно і твоїх постів в подібній темі не було б.
Для чого говорити про те в що ти не віриш?)))
  • 0

#173 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 27.08.2010 – 10:00

Перегляд дописуNatalie) (27.08.2010 09:54) писав:

Якщо чесно, то зараз я починаю думати про те, що ти віриш ще більше ніж ми тут всі разом взяті. Ти просто не хочеш зізнатись в цьому.

Зізнаюсь, мабуть в мене віри більше ніж у вас у всіх разом тому що вона моя. :)
  • 0

#174 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.10.2010 – 04:31

Цитата

Воинствующий христианский художник-модернист в одной из московских художественных галерей устроил публичное надругательство над учебником физики и последующее его сжигание. Также художник прилюдно топором разрубил осциллограф и осквернил два манометра. Во время действа модернист выкрикивал оскорбления в адрес учёных, глумился над законами Ньютона и публично призывал собравшихся выбросить свои дипломы о высшем образовании.

Кандидаты, доктора наук и простые студенты до глубины души возмущены происшедшим. Они требуют призвать «художника» к самому строгому ответу. Инициативная группа, возглавляемая деканом МГУ, уже подала на художника в суд, ссылаясь на то, что их научные чувства оскорблены. В письме к директору галереи, подписанном учёными ряда московских ВУЗов, сказано: «Свидетельствуем перед вами, что данный объект возбуждает в авторах сего письма социальную и научную ненависть и вражду».

Художник же утверждает, что его выставка под названием «Осторожно, наука!» не имела своей целью оскорбить кого-либо. Он всего-лишь хотел передать эфемерность и непрочность наших знаний о мире. Однако от него не последовало никаких комментариев, почему для воплощения в жизнь такого социологизированного аспекта темы ему понадобилось использовать совершенно кощунственное решение.

Между тем, инициативные группы учёных и учителей уже совершают рейды по храмам и оценивают высказывания священников с научной точки зрения. По их словам, они столкнулись с вопиющей антинаучностью, непристойностью и наукохульством. Слова священников прямо или косвенно разжигают научную и социальную вражду, утверждают учёные. Готовятся иски против Храма Христа Спасителя, Церкви им. св. Пимена. Также изучается Библия в поисках фрагментов, оскорбительных для людей с научным складом ума. «Если мы боремся за сохранение страны, если мы не хотим стать очередной банановой республикой, ничего не знающей, зато фанатично исповедующей всяческие культы, нам необходимо искоренить мракобесие железной рукой! И в первую очередь от этого разврата необходимо оградить наших детей».

Общественно-научный комитет «За интеллектуальное возрождение отечества» заявил, что после вандализма, подобного выставке «Осторожно, наука!», этим людям не должно быть места в культурных учреждениях и выставочных залах России.
http://akry.livejour...com/695081.html

трохи фотачєк
Зображення
Зображення
Зображення
  • 0

#175 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 02.10.2010 – 12:45

Перегляд дописуЛастiвочка (26.08.2010 12:55) писав:

щось давненько я сюди не заглядала :angry1:. Як відповідь захотілось показати фото святкувань у іншому ракурсі. Коли родинами йдуть вдосвіта святити паску

Великдень, коли на подвір'ї біля храму люди освячують плоди своєї праці, гаївки - вони ж від рідновірського православ'я. І моральність зміцнюють, і настрою додає.

А християнські вистоювання в душній церкві тільки розпусту сіють, бо христіяни, вирвавшись з такої неволі, відриваються по повній програмі - упиваються по корчмах до поросячого виску та чубляться, зневажають подобу божу - ближнього свого - брутальною лайкою, московськими матюками. Ось що можна помітити в моралі християн нашого краю - лицемірство!.

Повідомлення відредагував Родослава09: 02.10.2010 – 12:47

• 0

#176 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.10.2010 – 15:05

мені там в репутації написали, шо церкви ЗА вагонами стоять. так от ніфіга. принаймні в одної точно. стоїть такий церква-вагон у Нижньому Новгороді.
  • 0

#177 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.10.2010 – 15:18

Перегляд дописуSensssorika (2.10.2010 16:05) писав:

мені там в репутації написали, шо церкви ЗА вагонами стоять. так от ніфіга. принаймні в одної точно. стоїть такий церква-вагон у Нижньому Новгороді.

як умілітєльна :angry1:
  • 0

#178 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.10.2010 – 16:24

Перегляд дописуSensssorika (2.10.2010 16:05) писав:

Важко повірити що це є культова споруда, Храм, що в якомусь сенсі означає як Хороми для бога, куди той бох по законам жанру повинен сходити святим духом. А це якийсь бомжатник для бога бомжів і годі, куди він може сходити через сортірну віддушину, чи може вповзати знизу. Це шо, реальний прояв сутності церкви під кінець свого світопанування?
  • 0

#179 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.10.2010 – 16:49

Odonacer

шо ти панімаєш. це сучасне архітектурне мистецтво
  • 0

#180 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.10.2010 – 18:42

Перегляд дописуSergiy_K (2.10.2010 17:49) писав:

Odonacer

шо ти панімаєш. це сучасне архітектурне мистецтво

Чого, я розумію сучасне архітектурне мистецтво.
Наприклад є таке, в котром звільняють від сквєрні не тільки тіло, але і душу і це таінство реальне, приховане від всіх, де людина залишається наодинці з собою і богом. Зрозуміло, що нащадки не будуть пишатися такими малими архітектурними формами, але для сучасників вони можуть бути дуже корисні. І такої користі в БєУшном вагончику бруду і розпусти ніколи взагалі не досягти, бо це неможливо, хоч ти на ньому купу хрестів з куполами не розтикай. :angry1:
Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних