Перейти до вмісту

Релігія - Джерело моралі? Так, чи ні?

Повідомлень в темі: 1022

Опитування: РЕЛІГІЯ - ДЖЕРЕЛО МОРАЛІ ТАК ЧИ НІ? (79 користувачів проголосувало)

РЕЛІГІЯ - ДЖЕРЕЛО МОРАЛІ ТАК ЧИ НІ?

1. ТАК (20 голосів [25.32%])

Процент голосів: 25.32%

2. НІ (59 голосів [74.68%])

Процент голосів: 74.68%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1021 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6059 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.04.2015 – 11:59

або як варіант:
бухло і закусь сприймати за бога - це морально?
  • 0

#1022 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень

Відправлено 16.04.2015 – 16:26

Перегляд дописуManfred (16.04.2015 – 12:03) писав:

Я хотів би продовжити з вами дискусію і тут і у Забавці у Флуд, але є речі, які я не маю права переступати. Або ви припиняєте хулити таїнства і ми повертаємось до цивілізованої форми дискусії, без образ святих речей, або я змушений буду не коментувати ваші дописи. Вибір за вами.
ну а яка ще може бути дискусія, якщо мій погляд збоку на основний ритуал церкви - для вас це хула. не можна і всьо :) тут.
як з таким мною говорити - збирати дрова і палити як Джордано Бруно.
тема про релігію як джерело моралі, я кажу що основний ритуал церкви аморольний згідно тої суспільної моралі, що сформувалася у суспільстві під тисячолітнім контролем церкви. Скільки єретиків не палили, логіку не здолали.
Я зовсім не проти того щоб віруючі їли свого бога, чи вважати за бога психотропні наркотичні речовини. Я кажу про те, що ця діяльність є аморальною згідно моралі європейського суспільства.
Для мене проблема в іншому - в лукавстві ! От що мене дратує! Те що в сучасній церкві основний обряд перетворився на тотальне лукавство - всі брешуть і всі знають що всі брешуть. Більшість прихожан ідуть до церкви тому що залякані пеклом, і не вірять в те що п'ють саме кров господню.
А якщо і є такі віруючі, які справді вірять в євхрастію - то це велика рідкість, це вже не звичайна церква, а якась секта, яку засуджують високі церковні чини.
  • 0

#1023 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень

Відправлено 17.04.2015 – 08:16

Перегляд дописуReadytogo (16.04.2015 – 23:34) писав:

Враховуючи вік релігій, мораль занесена вже у підсвідомість, можливо зашифрована в генетичному коді. Адже мораль інтернаціональна, принаймі основні її елементи.
просто виживають ті суспільства, мораль яких дозволяє вижити. тому мораль багатьох виживших суспільств схожа
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних