Перейти до вмісту

Недоліки на які начхати.

Повідомлень в темі: 40

#21 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.06.2010 – 18:31

Перегляд дописуNameless One (23.06.2010 17:30) писав:

Безпліддя це недолік? Та це блін перевага. Скільки ж можна зекономити на нацюцюрниках...
Різко зникає сенс створення сім'ї. Нафіга тобі дружина, якщо можна шалаву якусь трахнути? Тим більше в шалави набагато менше шансів викачати гроші ніж у дружини.
  • 0

#22 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 19:57

Перегляд дописуTeo (23.06.2010 18:02) писав:

тобто, як я зрозумів, ти хочеш економити на гондонах, щоб пити пиво - тому безпліддя це добре, да?
саме так. хоча це лише один з аргументів в користь безпліддя.

Цитата

Вимагаю чіткого економічного обгрунтування.

я не бухгалтер. скоріш навпаки.
хоча мені от цікаво чи економічно доцільним є робити вазектомію. особливо якщо врахувати що економлячи на дітях можна досить багато випити пива.

Цитата

Різко зникає сенс створення сім'ї. Нафіга тобі дружина, якщо можна шалаву якусь трахнути? Тим більше в шалави набагато менше шансів викачати гроші ніж у дружини.

це суперечливе питання. шалави зараз дорогі. а дружина зобов'язана давати згідно законодавства.
  • 0

#23 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 23.06.2010 – 22:12

Безпліддя це недолік? Та це блін перевага. Скільки ж можна зекономити на нацюцюрниках...
З цієї точки зору так, але не всі згодні з тим щоб дитину всиновлювати, хочуть мати свою. Я теж так раніше думав, потім змінив свою думку.

Перегляд дописуСамотня (23.06.2010 17:19) писав:

А це просто приклад, чи реальна історія?
Це просто приклад. Просто намагаюсь роздумувати на які недоліки я б закрив очі а наякі ні.
Ось є ще смішний, але цілком реальний приклад. Уявіть що ваша кохана людина голосно пердить у ліжку.))) Як на це відреагуєте. Будете обурюватися? Вимагати щоб та людина за кожним разом бігла десь в іншу кімнату і як що не погодиться то розірвете стосунки з цією людиною? Це реальна ситуація, я з такою людиною зустрічався. Моя реакція була проста. Я давав по сраці і сміявся. Мені байдуже, нехай розслабляється... ) Я теж не ідеальний...

Повідомлення відредагував змій: 23.06.2010 – 22:17

• 0

#24 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 23:26

Перегляд дописучорно-біла (24.06.2010 00:04) писав:

так цікаво. якщо говорити про крокодильчиків, то ти зробиш висновок, що мавпочки п'ють чай.
Та неее. Я так написав бо ще не де не чув щоб голосне пердіння у ліжку передавалося спадково.
Та всі пердять у ліжку просто роблять це підступно тихо, а тут те саме просто голосно. Можливо це когось дратує, а мене просто веселить.)) Нехай людина розслабиться і ні про що не переживає, лежучі поруч зі мною. Нехай їй буде добре. Ну а Ви належете до тих кого це дратує. Схоже так?

Повідомлення відредагував змій: 23.06.2010 – 23:29

• 0

#25 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 23.06.2010 – 23:32

Перегляд дописузмій (23.06.2010 22:12) писав:

Це просто приклад. Просто намагаюсь роздумувати на які недоліки я б закрив очі а наякі ні.
Ось є ще смішний, але цілком реальний приклад. Уявіть що ваша кохана людина голосно пердить у ліжку.))) Як на це відреагуєте. Будете обурюватися? Вимагати щоб та людина за кожним разом бігла десь в іншу кімнату і як що не погодиться то розірвете стосунки з цією людиною? Це реальна ситуація, я з такою людиною зустрічався. Моя реакція була проста. Я давав по сраці і сміявся. Мені байдуже, нехай розслабляється... ) Я теж не ідеальний...
Я б в першу чергу змусила цю людину їсти менше хлібу та солодощів, бо якраз від них накопичуються гази в кишечнику. Якби ситуація не виправилася, або ця людина не послухалась мене - я б пішла. Брєзгліва я. )
  • 0

#26 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 23.06.2010 – 23:35

змій
я так розмію, що тебе це питання дуже хвилює. я в тебе в любому випадку дівчину не відіб'ю, тому будь спокійний.
вона ж в свою чергу, мабуть терпить твою дотошність, тож ви прекрасна пара. будьте щасливі))
  • 0

#27 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 23.06.2010 – 23:46

Перегляд дописучорно-біла (24.06.2010 00:35) писав:

змій
я так розмію, що тебе це питання дуже хвилює. я в тебе в любому випадку дівчину не відіб'ю, тому будь спокійний.
вона ж в свою чергу, мабуть терпить твою дотошність, тож ви прекрасна пара. будьте щасливі))
Дивно. Наче таке пердіння може трапитися лише з дівчиною. Оце зараз дівчата Вам дадуть прочуханки.))) Я раніше вже писав що ці всі недоліки які тут обговорюємо стосуються і жінок і чоловіків. Тому я і написав що схоже ви належите до тих кого це дратує. (мається на увазі як би це трапилося з Вашим хлопцеп.) Схоже Ви б на це очі не закрили.))
  • 0

#28 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.06.2010 – 01:11

Перегляд дописузмій (22.06.2010 01:31) писав:

Можна і так сказати, Ви правильно зрозуміли. От наприклад уявіть собі Ви закохалися, людина класна розумна, гарна, успішна все ніби здорово, але виявляється, що ця людина безплідна і тому у вас не буде дітей. Чи начхаєте ви на такий недолік і усиновите дитину або взагалі відмовитесь від дітей що робити?

Перегляд дописуСамотня (23.06.2010 17:36) писав:

Сама безплідна, підтверджую)
Дурня.. Тобто, дурний прикол.. Самотня, цікаво що ти про це будеш думати років через 10...

Неймлесе,можна економити на нацюцюрниках і маючи дітей.. тілько тре знати як:happy1:

Перегляд дописузмій (23.06.2010 23:12) писав:

Ось є ще смішний, але цілком реальний приклад. Уявіть що ваша кохана людина голосно пердить у ліжку.))) Як на це відреагуєте. Будете обурюватися?
буду обурюватись і відкорегую харчування партнера

Перегляд дописуЛасочка:) (24.06.2010 00:02) писав:

Сенс життя, то народити дітей, які потім народять своїх дітей, які потім народять своїх дітей? І так вічність?(ну чи там до першого апокаліпсису)
ха.. Народження дітей є сенсом для всіх і кожного, але не всі це розуміють чи усвідомлюють одночасно.. Для деяких момент бажання мати дітей може прийти надто пізно..
  • 0

#29 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 01:23

З цими недоліками які я описав вище більш менш все зрозуміло.
Пропоную висловити свої думки ось про який недолік. Ваша кохана людина ревнива. Як ви до цього поставитеся. А може це не недолік? Кажуть як що ревнує значить любить.
Хоча я вважаю що це недолік. Мене наприклад це добряче дратує. Я на цей недолік начхати не зміг би.
  • 0

#30 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 24.06.2010 – 02:06

Перегляд дописузмій (24.06.2010 00:46) писав:

Оце зараз дівчата Вам дадуть прочуханки.)))
Можна мені прочуханки від дівчат замість ЧоБі?

Перегляд дописузмій (24.06.2010 02:23) писав:

Ваша кохана людина ревнива. Як ви до цього поставитеся. А може це не недолік? Кажуть як що ревнує значить любить.
Хоча я вважаю що це недолік. Мене наприклад це добряче дратує. Я на цей недолік начхати не зміг би.
Я ревнивий і шо? То не любить, то все від відчуття власності. Якщо є якась річ, вона завше має бути напохваті і належати лише мені. Ше шось?
Якщо Вас ревнують, Вас не люблять, Вами володіють. Хоча інколи люди залежні від певної особи ревнують її до інших залежних чи потенційно залежних. Ну це всілякі там фіфи олігархів, чи якісь схожі, але менш масштабні проекти - це говорить про непевність людців у завтрашньому дні.
  • 0

#31 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.06.2010 – 15:51

Почистила, деякі дописи перенесла сюди. Не флудіть, вашу машу..
  • 0

#32 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 25.06.2010 – 02:46

Перегляд дописуВакуОлька (24.06.2010 02:11) писав:

Дурня.. Тобто, дурний прикол.. Самотня, цікаво що ти про це будеш думати років через 10...
Ну... Якщо доживу... Якщо захочу і якщо знайдеться татко - візьму дитину-сироту. А шо?

Перегляд дописузмій (24.06.2010 02:23) писав:

Пропоную висловити свої думки ось про який недолік. Ваша кохана людина ревнива. Як ви до цього поставитеся. А може це не недолік? Кажуть як що ревнує значить любить.
Ухуху, я сама ревнива) Якщо б довелося жити під одним дахом з такою людиню - ми б з"їли одне одного)))
  • 0

#33 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.06.2010 – 23:18

Перегляд дописузмій (22.06.2010 00:13) писав:

Пропоную поговорити про недоліки вашої майбутньої коханої людини.
це про якусь абстрактну кохану людину? раніше зустрічала ише "майбутній чоловік", але шоб "майбутня кохана людина" ...
ти Олесь*дивнізнаки? :happy1:

в мого коханого нема недоліків. в мене теж. все те, шо я вважаю своїми недоліками, він вважає моїми "достоїнствамі" (не подобається мені слово "чесноти" ).
  • 0

#34 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 26.06.2010 – 17:10

ПЧХИ!
(не долічився грошей на ліки від застуди)
  • 0

#35 Старічьок_го_на_пікнічьок

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 30.12.2011 – 18:58

Спершу люди ніколи не звертають уваги на недоліки... А дарма(((
Тому вже через кілька років зустрічань, а згодом спільного життя все починає вилазити боком. Починаються суперечки. І тут можна або постійно сперечатися(тому що змінити людину практично неможливо, а якщо вже й змінювати, то постає запитання, а ви що разом для того аби змінювати один одного) або закрити очі (навіть трохи бути пофігістом, тому це іноді дуже виручає).
  • 0

#36 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.12.2011 – 21:21

Перегляд дописуСтарічьок_го_на_пікнічьок (30.12.2011 19:58) писав:

Спершу люди ніколи не звертають уваги на недоліки... А дарма(((
Тому вже через кілька років зустрічань, а згодом спільного життя все починає вилазити боком. Починаються суперечки. І тут можна або постійно сперечатися(тому що змінити людину практично неможливо, а якщо вже й змінювати, то постає запитання, а ви що разом для того аби змінювати один одного) або закрити очі (навіть трохи бути пофігістом, тому це іноді дуже виручає).
Спершу дехто взагалі собі ідеал вимальовує з якоїсь людини. Аяяяяяй
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.01.2012 – 21:29

Перегляд дописуДруже Бобер (30.12.2011 21:21) писав:

Спершу дехто взагалі собі ідеал вимальовує з якоїсь людини. Аяяяяяй
я так завжди роблю - ідеалізую :)
  • 0

#38 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 02.01.2012 – 22:00

Перегляд дописуОлеська (2.01.2012 21:29) писав:

я так завжди роблю - ідеалізую :)
Ну ти і романтик. :) Я от також, але чомусь я ту романтику від себе трошки відшиваю.
  • 0

#39 tarik333

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 04.01.2012 – 15:01

Будем

i 

Неодноразове порушення правил п.2.5.2.

Повідомлення відредагував Олеська: 04.01.2012 – 20:27

• 0

#40 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2012 – 18:03

Перегляд дописуFT232BM (23.06.2010 18:31) писав:

Різко зникає сенс створення сім'ї. Нафіга тобі дружина, якщо можна шалаву якусь трахнути?
Насправді після народження дитини навіть ніфіга і дружину не вийде трахнути.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних