Перейти до вмісту

Самотність - це свобода чи зло?

Повідомлень в темі: 321

#201 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 10.06.2007 – 20:24

Перегляд дописуFoxy_mouse (10.06.2007 14:55) писав:

Людина, на мою думку, насправді ніколи не буває вільною. Людина залежить від всього, що її оточує. Чи це не є неволею?
А невже залежність від природи - це неволя? Тоді ми з самого початку були створені як раби.....
  • 0

#202 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів-)

Відправлено 11.06.2007 – 16:53

зло :angry12: деколи потрібно уєдиніння, але не більше.
  • 0

#203 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.06.2007 – 23:22

Свобода...хм цікаво...ні свобода це не самотність на самоті людина залишається в першу чергу на поталу сама собі входить в тормозіння і перестає розвиватись... Таке враження що автор теми тільки атеїстичних екзистенціалістів читав...Про це говорять вже давно і не варто затримувати свою думку лише на одному розумінні свободи... Бо на мою думку свобода - це не стан, а процес...Свобода - це коли ти постійно маєш вибір... Свобода це далеко не самотність... :angry12:

Повідомлення відредагував Вертипузо: 12.06.2007 – 23:23

• 0

#204 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 13.06.2007 – 06:05

5/6 людей - тупі, дурні. зависливі і найкраще в цій ситації залишатись на самоті
Приблизно так висловився філософ Артур Шопенгауер
  • 0

#205 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 13.06.2007 – 11:13

Перегляд дописуОлесік (12.08.2006 21:46) писав:

Ми живемо, впевнені, що це свобода. Ми пишаємося своїм правом вибору (яким іноді навіть користуватися не хочеться). Але в одну мить ми опиняємося одні і нарешті усвідомлюємо: те, що ми називаємо свободою - насправді суцільне зло, яке вбиває почуття навколишніх до тебе і пригнічує стосунки усіх видів. Але свобода - це така пекуча і солодка річ. ЯК навчитися жити без неї? І чи взагалі це потрібно і можливо?
А знаєш, думаю, що свобода це все-таки кльова штука. Часто можна обпіктися, але варто, бо на помилках вчимося. Інколи запитую в Бозі чому Він дав нам аж стільки свободи, якою ми не вміємо користуватися?
Знаєш є така приказка: "Вік живи -вік учись" можливо її задіяти до власного життя? Думаю без свободи життя неможливе, бо без неї це не життя, а існування ;) а кому таке шось потрібне. Свободу треба вчитися використовувати і керувати нею. Бо якщо вона буде керувати тобою, то..........доброго нічого точно не буде :angry12:
  • 0

#206 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 11:53

Перегляд дописуEqilibrium (13.06.2007 12:13) писав:

А знаєш, думаю, що свобода це все-таки кльова штука. Часто можна обпіктися, але варто, бо на помилках вчимося. Інколи запитую в Бозі чому Він дав нам аж стільки свободи, якою ми не вміємо користуватися?
Знаєш є така приказка: "Вік живи -вік учись" можливо її задіяти до власного життя? Думаю без свободи життя неможливе, бо без неї це не життя, а існування :) а кому таке шось потрібне. Свободу треба вчитися використовувати і керувати нею. Бо якщо вона буде керувати тобою, то..........доброго нічого точно не буде :angry12:
+ 5 балів цілком згідна...
P.S. Доречі гарний аватар... ;)
  • 0

#207 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 16.06.2007 – 20:06

Перегляд дописуEqilibrium (13.06.2007 12:13) писав:

Знаєш є така приказка: "Вік живи -вік учись" можливо її задіяти до власного життя? Думаю без свободи життя неможливе, бо без неї це не життя, а існування :angry2: а кому таке шось потрібне. Свободу треба вчитися використовувати і керувати нею.
все правильно, але замість "свобода" я б написала усюди "відповідальність" :angry1:
доречі, про свободу є окрема тема:
http://www.tereveni....?showtopic=1042
  • 0

#208 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 18.06.2007 – 08:20

Перегляд дописуDistance (16.06.2007 21:06) писав:

все правильно, але замість "свобода" я б написала усюди "відповідальність" :angry2:
Відповідальність :angry1: ...... Мені здається, що без свободи її не можна осягнути. Так вона безсумнівно іде вногу із свободою, але саме свобода фундамент до всього
  • 0

#209 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 08:32

Люблю з цього приводу слова Омара Хайяма, про те, що краще бути самому ніж з ким попало і переконався в цьому на власному досвіді
  • 0

#210 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 22.06.2007 – 23:15

Перегляд дописуEqilibrium (18.06.2007 09:20) писав:

Відповідальність :gryzin: ...... Мені здається, що без свободи її не можна осягнути. Так вона безсумнівно іде вногу із свободою, але саме свобода фундамент до всього
без відповідальності свобода стає вседозволеністю...
чи може бути відповідальність без свободи? хм, цікаве питання..... мабуть, може, але в якомусь обрізаному вигляді...
  • 0

#211 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 27.06.2007 – 17:16

А Я ВВАЖАЮ ЩО самотність, свобода ТА зло - РЕЧІ ЯКІ МІЖ СОБОЮ НІОКЛИ НЕ ПЕРЕПЛИТУТЬСЯ....
  • 0

#212 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 22:29

Перегляд дописузбоченийФРЕШ (27.06.2007 18:16) писав:

А Я ВВАЖАЮ ЩО самотність, свобода ТА зло - РЕЧІ ЯКІ МІЖ СОБОЮ НІОКЛИ НЕ ПЕРЕПЛИТУТЬСЯ...
чому?
  • 0

#213 polly

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 15:05

Люди можуть дуже легко уникати самотності, розширюючи зв"язки з іншими людьми. Мій погляд на самотність змінився після прочитання книжки Далай-Лами и Говарда Катлера «Искусство быть счастливым»
  • 0

#214 Liubko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 16:24

Перегляд дописуРоланд (10.06.2007 21:24) писав:

А невже залежність від природи - це неволя? Тоді ми з самого початку були створені як раби.....
Це вже матириця :rolleyes:
  • 0

#215 volodymyr_ch

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 17:20

Самотність - це правда. Правда про людей, що тебе оточують. Коли ти їм потрібен - вони з тобою вітаються, питають як життя і т.д і т.п, але як тільки вони вже вирішили всі їхні проблеми, то одразу забувають про тебе... ІМХО самотність це не лише відсутність спілкування з людьми. Можна бути постійно в оточенні великої кількості людей, що називають тебе своїми друзями, та водночас бути самотнім.
  • 0

#216 Schneider

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Київ -> Бар

Відправлено 30.07.2007 – 17:31

Перегляд дописуvladimir_ch (30.07.2007 18:20) писав:

Самотність - це правда. Правда про людей, що тебе оточують. Коли ти їм потрібен - вони з тобою вітаються, питають як життя і т.д і т.п, але як тільки вони вже вирішили всі їхні проблеми, то одразу забувають про тебе... ІМХО самотність це не лише відсутність спілкування з людьми. Можна бути постійно в оточенні великої кількості людей, що називають тебе своїми друзями, та водночас бути самотнім.

Цілком згідний. Серед людей можна перебувати самотнім, і навпаки - на самоті людина може перебувати у спілкуванні з Богом (або роздумувати про світ тощо).
  • 0

#217 ukrainian2007

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 16:17

Перегляд дописуОлесік (12.08.2006 21:46) писав:

Ми живемо, впевнені, що це свобода. Ми пишаємося своїм правом вибору (яким іноді навіть користуватися не хочеться). Але в одну мить ми опиняємося одні і нарешті усвідомлюємо: те, що ми називаємо свободою - насправді суцільне зло, яке вбиває почуття навколишніх до тебе і пригнічує стосунки усіх видів. Але свобода - це така пекуча і солодка річ. ЯК навчитися жити без неї? І чи взагалі це потрібно і можливо?
Я іноді маю потребу в самотності. Коли я один, я чую себе, я можу зрозуміти, чого насправді прагну (бо буденна суєта просто заплутує думки). Коли я один, я просто є собою і ніщо мене не бентежить.
Де тут зло? Самотність - шлях до себе. :cool1:

Проте бути весь час самотним - просто марне життя. Існувати для самого себе - означає перетворюватись у ніщо - у річ в собі. Жити варто для інших, і трохи (кожен сам визначає скільки) для себе.

Але все одно іноді треба побути одному - трохи побути для себе - і це нормально. Це дозволяє знайти свій шлях і не загубити його. Тоді можна бути впевненим, що наприкінці життя не будеш жалітись що погано пожив. :D
  • 0

#218 Левиця

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.08.2007 – 16:19

Самотність - це вибір КОЖНОГО! :cool1:
  • 0

#219 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 14:31

Самотність це свобода від усіх злих людей!
  • 0

#220 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 02.09.2007 – 00:06

самотність - це вічне відчуття, що нікого не можеш впустити у своє серце....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних