Перейти до вмісту

Самотність - це свобода чи зло?

Повідомлень в темі: 321

#181 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.03.2007 – 22:14

Самотність, для декого може і свобода... Та нерозділене кохання - це найгірше пекло!!!
  • 0

#182 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 10.04.2007 – 14:52

Перегляд дописуMagero (14.03.2007 18:30) писав:

Якщо це означає радикально змінити "себе" - ніколи! Для цього потрібно зруйнувати свою фортецю, яка живе в душі. Суспільство руйнує особистості. Якщо це правильно - тоді дійсно варто застрелитись.
а як щодо механізму імунної системи, що покликана руйнувати злоякісні клітини? ті, що хочуть працювати на вигоду собі, а не цілому організмові?

Перегляд дописуОлесік (20.03.2007 19:27) писав:

А ти не вважаєш, що відповідальність виключає свободу. Бо вона (відповідальність) обмежує тебе. А від так як ти у цьому випадку можеш бути вільним?
Як на мене, свобода - це коли ні від кого не залешиш. Чи коли від тебе нич не залежить. Хтозна.
Мабуть, суть свободи у залежності-незалежності...
відповідальність не обмежує, вона організує.
а незалежність може бути від чогось чи когось, свобода - ні... тому вона вище за означенням.
  • 0

#183 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 10.04.2007 – 15:56

На мою думку самотність це свобода....Дуже часто у самотності я відчуваю себе комфортніше ніж разом з товаришами....не знаю чому так, але для мене самотність - це світ створений моїми руками....і ніхто не може в нього зайти.....просто не може і все.... :)
  • 0

#184 дивина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.04.2007 – 17:46

Самотність? Самотність - не свобода. Вона може бути доречною, може бути приємною, та це в жодному випадку не свобода. Втім, і злом не можу назвати... Мені часто дуже комфортно наодинці з собою, але я не витримую довгої самотності. Надто балакуча :) Це просто стан, особливий стан, який допомагає краще себе зрозуміти.
  • 0

#185 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 17:54

Самотність...Так, самотність це свобода. Нехай самотність -просто жахлива штука, але ніхто не казав що свобода має бути приємною.
  • 0

#186 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 10.04.2007 – 18:05

Іноді самотність це привілегія, проте іноді вона настільки набридає,що хочеться померти!!!!!!!!
  • 0

#187 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.04.2007 – 20:13

Робінзон Крузо - то самотність. Інша - вигадка!
  • 0

#188 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 11.04.2007 – 17:18

Самотність-це не свобода і не зло, це реальність нашого життя, з якою не посперечаєшся. Якби багато поруч не було людей, скільки не було б друзів, людина ЗАВЖДИ сама. Ми народжуємось і помираємо наодинці з собою, ми живемо наодинці з собою, бо кожне наше відчуття, кожний подих і кожна думка, то тільки наше, ми можемо розповісти комусь, намагатись пояснити ,але ніхто, НІХТО, не відчує це сам, ніхто не зрозуміє нас так ,як ми. Людина може говорити і слухати, тримати когось поруч або слідувати за кимось ,але вона завжди відповідає за все сама, вона сама приймає рішення, і якби сильно людина не чіплялась комусь за руку, вона піде сама ,як прийде її черга. Ніхто не може стати тобою, ніхто не може наблизитись до тебе настільки, щоб ти перестала(перестав) бути самотньою( самотнім). Ось це і є самотність. Ти можеш любити її,ненавидіти її, заперечувати чи не помічати ,але варто лише зупинитись, озирнутись і ти побачиш, що самотність-це ти зсередини в той час, коли навколо стільки людей, навколо ,але не з тобою. І це чи не найгірше.
А свобода... Всі самотні ,та не всі свободні, таких одиниці. Те суспільство, в якому ти посеред натовпу відчуваєш себе як в пустелі, навішує на тебе скільки всього, що свобода стає чимось на зразок відкритого космосу- ти знаєш, що він є, знаєш приблизно де і хотів би подивитись ,як воно там ,але якщо і опинишся там, то страшенно лякаєшся і повернешся назад.І не тому, що там погано, просто ти так не зможеш вже.
І на завершення на рахунок самотності, прицитую один з моїх улюблених висловів Ремарка: "Знаєш, як мені буває страшно інколи? Як людині ,яка сидить в театрі не на своєму місці ,але не йде звідти...".....

Повідомлення відредагував rainy: 11.04.2007 – 17:20

• 0

#189 ZOLOTO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:Київ - ВИНОГРАДАР

Відправлено 19.04.2007 – 05:19

Я не люблю самотності, можна сказати навіть ненавиджу. Рідко бувають моменти, щоб хотіла побути сама, але якщо я хочу побути сама, то це вже дипресія, але саме гірше чуство це коли ти сидиш в компанії але всеодно самотня........
  • 0

#190 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 02.06.2007 – 23:53

є віршик в мене про самотність, якщо когось зацікавить, можу скинути сюди...

інколи побути самим із собою дуже корисливо...але я не той, хто чатсо провоидть час самим із собою...мені гайда вперед, спілкування,дівчата, карєра та творчість...

поганого тут ніочго не має...
  • 0

#191 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 15:58

Це дивлячись як розглядати - якщо довго то це не дуже, а як тимчасово то круто. А свобода не від цього залежить - це стан душі.
  • 0

#192 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 08.06.2007 – 16:05

Самотність не несе в собі емоційне піднесення, радість та задоволення. Самотність звужує кругозір до єдиної особи, котра самотня. В самотності немає розквіту, пізнання та насолоди. Самотність - це не зло і не свобода, самотність - це те, що потрібно оминати.
  • 0

#193 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 16:07

Перегляд дописуСчастливая (8.06.2007 17:05) писав:

Самотність не несе в собі емоційне піднесення, радість та задоволення. Самотність звужує кругозір до єдиної особи, котра самотня. В самотності немає розквіту, пізнання та насолоди. Самотність - це не зло і не свобода, самотність - це те, що потрібно оминати.
А...я..я .Не така Ви вже панно і счаслівая, самотність це круто як не довго, іноді всім необхідна самотність :yes:
  • 0

#194 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 08.06.2007 – 16:15

Olex
Самотність - це не перебування сам з собою 20 хв в думках про особисті проблеми чи радощі. Самотність - це сам завжди (хоча це особисто моє означення), яка людина може весь час бути одна?

Повідомлення відредагував Счастливая: 08.06.2007 – 16:16

• 0

#195 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 16:18

Перегляд дописуСчастливая (8.06.2007 17:15) писав:

Olex
Самотність - це не перебування сам з собою 20 хв в думках про особисті проблеми чи радощі. Самотність - це сам завжди (хоча це особисто моє означення), яка людина може весь час бути одна?
Люди різні є, комусь і велике товариство не довподоби :yes:
  • 0

#196 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:$ майже КИЇВ $

Відправлено 08.06.2007 – 17:05

Я думаю,що самотні ті люди, яким немає з ким поспілкуватися, про них забули, відвернулися друзі. Коли я чую слово "самотність", то одрузу чомусь уявляю одиноку бабусю, в забитому селі, в якої або немає дітей, або ж вони рідко приїжджають,і яка живе десь на окраїні.
  • 0

#197 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 09.06.2007 – 22:38

самотність - це бомба сповільнеої дії...яка тебе потім вбє)
  • 0

#198 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 10.06.2007 – 13:35

самотність -це зло.
  • 0

#199 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 10.06.2007 – 13:45

Перегляд дописуадуфанчік (9.06.2007 22:38) писав:

самотність - це бомба сповільнеої дії...яка тебе потім вбє)
це ти мабуть про життя хот1в сказати :yes:
  • 0

#200 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 10.06.2007 – 13:55

По-справжньому вільних людей є дуже мало. І, залежить, що ми маємо на увазі під словом "вільний". Людина, на мою думку, насправді ніколи не буває вільною. Людина залежить від всього, що її оточує. Чи це не є неволею?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних