Перейти до вмісту

Самотність - це свобода чи зло?

Повідомлень в темі: 321

#141 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.02.2007 – 23:25

самотній как нікада.

однозначно зло.
  • 0

#142 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 12.02.2007 – 18:47

Перегляд дописуКиря (10.02.2007 19:19) писав:

ми приречені на самотність. хто це усвідомить і прийме - тому самотність не буде такою й поганою.
це все-одно що знати що ти помреш. ти просто це знаєш, від цього нікуди дітись. і тоді це тебе не мучить.
така моя думка, наразі.

тоді по іншому, що для тебе самотність?
у будь-якому випадку людина йде по життю одна. Одна думає, що їй робити у деяких ситуаціях, одна вирішує ким бути, одна народжує або працює.. але це не означає,що вона самотня!
  • 0

#143 knot

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 19:18

ХМ.Коли тебе батьки залишили самого в дома, коли ти сидиш сам на унітазі чи коли ти спиш - це ще не означає що ти в цей момент самотній.
"Самотність - це стан душі коли тобі навіть нема в кого запитатись чи підходить тобі ця кєпка, коли нема кому розповісти про день який пройшов, коли нема з ким порадитися щодо вирішення якоїсь проблеми, і нема кому поплакати в плече, а коли комусь щось і намагаєшся розказати то тебе вважають дурнем.Самотність це коли на дисплеї телефона нема жодного дзвінка чи повідомлення напротязі 2 тижнів, це коли на твої листи ніхто не відписує а то навіть їх і нема кому писати єдиний друг з яким ти міг поговорити це мама яка померла рік тому.Єдине місце де тобі стає легше це навушники з гарною узикою але їх ще треба мати."
Одна дівчина розкала мені що таке самотність і я вам передав стан її самотньої душі тіки на 15%.
Тепер самі спробуйти відповісти на запитання теми?
  • 0

#144 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.02.2007 – 19:29

Перегляд дописуknot (12.02.2007 19:15) писав:

ХМ.Коли тебе батьки залишили самого в дома, коли ти сидиш сам на унітазі чи коли ти спиш - це ще не означає що ти в цей момент самотній.
"Самотність - це стан душі коли тобі навіть нема в кого запитатись чи підходить тобі ця кєпка, коли нема кому розповісти про день який пройшов, коли нема з ким порадитися щодо вирішення якоїсь проблеми, і нема кому поплакати в плече, а коли комусь щось і намагаєшся розказати то тебе вважають дурнем.Самотність це коли на дисплеї телефона нема жодного дзвінка чи повідомлення напротязі 2 тижнів, це коли на твої листи ніхто не відписує а то навіть їх і нема кому писати єдиний друг з яким ти міг поговорити це мама яка померла рік тому.Єдине місце де тобі стає легше це навушники з гарною узикою але їх ще треба мати."
Одна дівчина розкала мені що таке самотність і я вам передав стан її самотньої душі тіки на 15%.
Тепер самі спробуйти відповісти на запитання теми?
Коли людина попадає в екстремальну ситуацію - вона нарешті розуміє, чи вона самотня чи ні. І це детектор, який тобі завжди покаже міру твоєї самотності. А розповідати такі історії - то лише для людей з нестійкою психікою - самому своїх проблем вистачає. А те, що вона розповідає такі сльозливі історії - то лише спосіб боротися зі своєю самотністю. Справді самотня людина навіть не має, кому поплакатися...
  • 0

#145 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 12.02.2007 – 23:41

Перегляд дописуFallen Angel (11.02.2007 18:36) писав:

такі люди - фальшивки. ну хіба на них можна покластися ? і те, що вони заміняють свої чужити - то лише здається
ну я ж не кажу, що заміняють на 100%
в принципі, вони завжди знайдуть, чим перейнятись, і за кого попереживати

Повідомлення відредагував Distance: 12.02.2007 – 23:47

• 0

#146 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 23:55

Перегляд дописуКиря (11.02.2007 23:14) писав:

не мучить, бо я це приймаю. хоча іноді все ж дуже важко буває. таке життя. було би нудно жити, тільки насолоджуючись ним. тоді смак втрачає свій зміст.
навчи мене :)
доречі, є багато інших речей, крім самотності, які не дадуть в бочці плавати самому лише меду... це до насолоди)
  • 0

#147 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.02.2007 – 00:57

Перегляд дописуГетьман (12.02.2007 19:26) писав:

Справді самотня людина навіть не має, кому поплакатися...
ну тоді самотніх взагалі не існує.
є ті, хто загубили надію.
  • 0

#148 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.02.2007 – 15:39

Колись читав інтерв`ю з чинним Далай Ламою. Його запитали:" Чи часто ви відчуваєте себе самотнім?"
Він відповів просто - "Ніколи". Йому таке почуття невідоме. Самотність це негативне почуття і його треба навчитись долати :)
  • 0

#149 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 17.02.2007 – 19:03

Перегляд дописуRomun (15.02.2007 15:36) писав:

Самотність це негативне почуття і його треба навчитись долати :cool2:
отримаєш +, якщо скажеш як :(
  • 0

#150 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 18.02.2007 – 22:22

Якщо сидіти і нічого не робити людина стає самотньою. Щоб цього позбутись треба зайнятись роботою, завести дівчину (хлопця), знайти хоббі... Коротше, самотність - то суб'єктивне поняття. Людина сама собі внушає "Який я самотній, нещасний, мене ніхто не любить, нема ні з ким поговорити...". Поговорити завжди є з ким. Просто бажання треба мати. Щоб любили треба пробувати стати кращим. Одним словом, треба виховати в собі хоч краплю оптимізму.
  • 0

#151 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 18.02.2007 – 23:31

НМД самотнім не можна бути інколи. Інколи ми буваємо на самоті, усамітнюємося, як вже говорилося. Для того, щоб переосмислити щось, відпочити, помедитувати, ….Але в будь-який момент можемо повернутись до близьких, яким ми потрібні.
А уявіть, що ми стали нікому не потрібні. Як писав knot, ні дзвінків, ні листів, ані музики.
Ти можеш пропасти на довгий час, і це нікого не стурбує, твоєї відсутності навіть ніхто не помітить. Це – самотність.
Або такий варіант. Твою відсутність помітили лише тому, що твоя робота недороблена. Але нікого не цікавить, що сталося з тобою. Твою роботу хтось доробив і про тебе забули. Коли людям потрібна лише твоя робота, а не ти, це – самотність.
Я знаю двох людей, які живуть зі мною поруч, працюють в колективі, їхня робота дуже потрібна, вони навіть разом з усіма відзначають якісь свята. У них навіть є свої хобі, покликані замінити спілкування з друзями. Але коли ці люди відсутні, усім легше дихається. Вони не мають справжніх друзів, ніхто не прийде до них щиро плакатись в жилетку, і їх ніхто не хоче вислухувати, та вони це розуміють і ні до кого не йдуть, хоча самим їм нелегко. Мені дуже шкода їх по-людськи, бо направду я дуже люблю людей, я розумію, що ця «свобода» для них гірша за ув’язнення. Але… я не хочу впускати їх до свого світу, де багато друзів, де вирує життя, де завжди відчуваєш чиєсь тепло. Тому, що з ними усім стане важко на душі. Тому, що вони такі люди. Вони - самотні. А можливо, вони такими стали через свою самотність…
Однозначно, самотність - це погано.
  • 0

#152 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 24.02.2007 – 01:33

Перегляд дописуОлесік (27.11.2006 18:20) писав:

то тоді ти вже зайнятий, а не самотній. Бо є обов"язки, робота, плани. А от коли ти увечері олпиняєшся вдома (чи будь-де), твої мізки нарешті забувають про клопоти - що тоді?
Тоді ти по-справжньому самотній.
Хіба нє?
нє...просто забити на всіх друзів і ффтикати комп...о тоді вже пофіг..чи то в мене так..
  • 0

#153 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 25.02.2007 – 00:41

Перегляд дописуDistance (17.02.2007 19:00) писав:

отримаєш +, якщо скажеш як :)

Я гадаю, що завжди можна подолати самотність, лише треба захотіти змінити своє ставлення до людей. Навчитись бачити в натовпі того, хто тебе зрозуміє і охоче подасть руку. Ми дуже неуважні один до одного, часто перебуваємо в полоні стереотипів або зважаємо на чужу думку про оточуючих. В когось, можливо, завищена або занижена самооцінка. Хтось просто боїться, що йому знову зроблять боляче. Це все причини самотності. Але без людей її не подолаєш...
  • 0

#154 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.02.2007 – 21:23

самотність - це не зло. але це боляче і страшно...
  • 0

#155 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 03.03.2007 – 17:50

Перегляд дописуGapochka (25.02.2007 00:38) писав:

Я гадаю, що завжди можна подолати самотність, лише треба захотіти змінити своє ставлення до людей. Навчитись бачити в натовпі того, хто тебе зрозуміє і охоче подасть руку. Ми дуже неуважні один до одного, часто перебуваємо в полоні стереотипів або зважаємо на чужу думку про оточуючих. В когось, можливо, завищена або занижена самооцінка. Хтось просто боїться, що йому знову зроблять боляче. Це все причини самотності. Але без людей її не подолаєш...
+1
тепер про те, як навчитись "бачити в натовпі" <_<
  • 0

#156 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 15:47

Перегляд дописуDistance (3.03.2007 17:47) писав:

як навчитись "бачити в натовпі" :prapor3:

Нас в житті оточує багато знайомих людей. Але з одними нам хочеться спілкуватись частіше, а інших, як би вони не прагли нашого товариства, ми часто ігноруємо, бо занадто "складні" або навпаки, примітивні. Не треба однозначно відкидати товариство тих, до кого у нас душа не лежить. Може, це лише наше поверхове судження, і ми не помічаємо того, хто нас може зрозуміти...
  • 0

#157 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 21:43

Перегляд дописуJarlax (18.02.2007 22:19) писав:

Якщо сидіти і нічого не робити людина стає самотньою. Щоб цього позбутись треба зайнятись роботою, завести дівчину (хлопця), знайти хоббі...
Людина сама собі внушає "Який я самотній, нещасний, мене ніхто не любить, нема ні з ким поговорити...". Поговорити завжди є з ким. Просто бажання треба мати. Щоб любили треба пробувати стати кращим. Одним словом, треба виховати в собі хоч краплю оптимізму.
Самотність, яка накатує коли у тебе і робота, і хлопець, і хоббі набагато гірша ніж коли всього цього нема. Тому що коли зайнятись нічим, це не самотність, а сумні хвилини, депресія.
А ось коли є з ким поговорити, а не хочеться, тому що не зрозуміють - то вже гірше

А з останнім повністю згодна! покращувати себе необхідно!
  • 0

#158 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 07.03.2007 – 01:19

імхо : побути в самоті коли захочеш... це свобода... бути самотнім постійно... можна здуріти... тікати від самотності... це мабуть страх... чи фобія якась....
  • 0

#159 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 07.03.2007 – 09:34

це звісно кумедно, але людина почувається самотньою тоді, коли без неї не почуваються самотнім хтось інший))
  • 0

#160 into the chasm

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень

Відправлено 07.03.2007 – 12:19

самотність називають свободою, коли хочуть виправдати цю саму самотність. а виправдати не вдасться,тому що ми не повинні бути самотніми.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних