Перейти до вмісту

Самотність - це свобода чи зло?

Повідомлень в темі: 321

#121 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.01.2007 – 01:56

Перегляд дописуkviten (29.01.2007 21:35) писав:

чи не здається тобі, що самотність це не так уж і весело і файно? людина одна народилась, так, але з допомогою мати. і вмирає вона сама, але хтось все ж таки повинен за нею скучати і пам*ятати її,інакше вона даремно жила. Людина сама йде по життю, але не самотня.
Ви не розумієте...
  • 0

#122 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 10:05

Перегляд дописуКиря (30.01.2007 01:53) писав:

Ви не розумієте...
поясни.
  • 0

#123 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 16:04

Перегляд дописуLady Of The Flowers (30.01.2007 10:02) писав:

поясни.
на відміну від деяких.. я не розписуюсь за думку інших. якщо Fallen_Angel не відповість то буду змушений зробити це за нього. а може я і сам неправильно зрозумів його..то ж чекаємо-с ))
  • 0

#124 Salt-water drop

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:океану

Відправлено 30.01.2007 – 21:42

Перегляд дописуL'olik (23.01.2007 12:59) писав:

Вважаю, що всі, хто тут пише, що самотність це класний стан, просто ніколи не кохали. Звісно деколи хочеться побути на самоті, але коли когось втрачаєш, і здавалось би ти повністю вільний, рідко тобі це подобається. Хіба що цей хтось дуже, дуже набрид.

Взагалі люди не можуть довго бути і жити на самоті, адже купа людей навколо нас і з кимсь таки захочеться поговорити!

Всі ми почуваємося краще, коли ми комусь потрібні. Це ж просто чудово, коли твоє життя цікавить когось іншого!

Самотність це не класно, самотність це не х...йово. Можливо ти ще не зрозумів/ла сенсу самотності, її гіпотези. предмету, об"єкту, мети і завдання. Це невід"ємна частина особистості. Від самотності не сховаєшся, повір, не втечеш.Ми жавжди самі навить якщо навколо нас купа людей. В тому то й справа, що коли такі думки перестануть викликати в тебе в душі протест, а ти змиришся з ними, внутрішньо приймеш, то втрата, коханих близьких не буде вже такою юолісною, не приємною, і все інше.
  • 0

#125 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.01.2007 – 23:28

Перегляд дописуSalt-water drop (30.01.2007 21:39) писав:

Самотність це не класно, самотність це не х...йово. Можливо ти ще не зрозумів/ла сенсу самотності, її гіпотези. предмету, об"єкту, мети і завдання. Це невід"ємна частина особистості. Від самотності не сховаєшся, повір, не втечеш.Ми жавжди самі навить якщо навколо нас купа людей. В тому то й справа, що коли такі думки перестануть викликати в тебе в душі протест, а ти змиришся з ними, внутрішньо приймеш, то втрата, коханих близьких не буде вже такою юолісною, не приємною, і все інше.
В такому випадку посмію запевнити тебе, що втрата близьких не буде болісною, але тільки через те, що близьких не буде...
  • 0

#126 Salt-water drop

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:океану

Відправлено 30.01.2007 – 23:42

Перегляд дописуmastdie04 (30.01.2007 23:25) писав:

В такому випадку посмію запевнити тебе, що втрата близьких не буде болісною, але тільки через те, що близьких не буде...
Можеш бути трохи зрозумілішим? Що для тебе близькі люди? Скільки їх? Звідки така впевненість, що ти мене запевняєш? Звідки впевненість що їх не буде?
  • 0

#127 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 31.01.2007 – 21:53

самотність - це коли нема вибору, бо немає з чого вибирати...... :yes:
  • 0

#128 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 22:30

Перегляд дописуЮльчик (31.01.2007 21:50) писав:

самотність - це коли нема вибору, бо немає з чого вибирати...... :yes:
вибрати завжди є з чого.. інше питаня чи хочеться вибирати.
  • 0

#129 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.02.2007 – 19:13

на однині ми бачимо себе тими ким є насправді, але самотність інколи дуже набридає....
  • 0

#130 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 06.02.2007 – 17:32

Перегляд дописуkviten (29.01.2007 21:48) писав:

не можна ))) людина сама себе на щось прирекає. Все залежить від тебе! ти той, ким хочеш бути.
не можна ))) людина сама себе на щось прирекає. Все залежить від тебе! ти той, ким хочеш бути.
можливо і так, але якщо немає сили/бажання себе змінити?? або не можна НАСТІЛЬКИ змінитися?? хіба це не приреченість?..
  • 0

#131 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 06.02.2007 – 17:46

Перегляд дописуЮльчик (31.01.2007 21:50) писав:

самотність - це коли нема вибору, бо немає з чого вибирати...... :gryzin:
Вибір завжди є, і будучи самотніми, ми колись обрали самотність, самі того не тямлячи... Як розгрібатись? Вибрати товариство. Або змінити поведінку так, щоб товариство прийняло нас.
  • 0

#132 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 09.02.2007 – 00:41

Самотність-такий стан душі, коли саме час подумати хто ти в цьому житті і плисти далі за течією, чи починати щось конкретно вирішувати.
  • 0

#133 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 09.02.2007 – 21:31

Свобода - коли немає чого втрачати... Одинока людина - в якомусь степені - вільна людина

Але взагалі якшо подумати: людина приходить одна в цей Світ і йде одна звідси... Як на мене, то немає жодної гарантії, що ті, хто з тобою зараз будуть з тобою завтра... Ти один, по суті... завжди.
І більш за все відчуваєш самотність, коли знаходишся серед людей.

Самотність - чарівна річ, але потрібно, щоб хтось вам сказав, що самотність - це дійсно чарівна річ. (Оноре де Бальзак)
  • 0

#134 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 10.02.2007 – 15:15

Перегляд дописуКиря (30.01.2007 01:53) писав:

Ви не розумієте...

поясни будь ласка, мені цікава твоя думка. Може я живу по іншим принципам життя...

Перегляд дописуDistance (6.02.2007 17:29) писав:

можливо і так, але якщо немає сили/бажання себе змінити?? або не можна НАСТІЛЬКИ змінитися?? хіба це не приреченість?..

ні не приреченність )))
себе не треба змінювати. Твоя сутність залишеться, незалежно від того як ти себе поміняєш. Навіщо казати, що ти приречений? ти сам себе на все нарікаєш. Просто роби те, що бажаєш, а бажай хорошего :)
  • 0

#135 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 10.02.2007 – 19:22

Перегляд дописуkviten (10.02.2007 15:12) писав:

поясни будь ласка, мені цікава твоя думка. Може я живу по іншим принципам життя...
ми приречені на самотність. хто це усвідомить і прийме - тому самотність не буде такою й поганою.
це все-одно що знати що ти помреш. ти просто це знаєш, від цього нікуди дітись. і тоді це тебе не мучить.
така моя думка, наразі.
  • 0

#136 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 10.02.2007 – 20:14

усі люди самотні, я це писав раніше.в кожного своя гра. нпвіть найближчі люди не завжди розділяють всі душевні переживання.єдина людина, що іх з тобою переживає - це ти сам.чимось можна поділитися, але не всім.дещо залишається в собі, і чим його більше, тим люди самотніші. питання в тому, як хто це сприймає і переносить.
розділити чужу радість людям важче, ніж чуже горе
  • 0

#137 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 11.02.2007 – 17:11

Перегляд дописуkviten (10.02.2007 15:12) писав:

ні не приреченність )))
себе не треба змінювати. Твоя сутність залишеться, незалежно від того як ти себе поміняєш. Навіщо казати, що ти приречений? ти сам себе на все нарікаєш. Просто роби те, що бажаєш, а бажай хорошего :)
чи то я дурна, але не бачу ніякої логіки :)
ти кажеш, що ми не приречені, бо можна все змінити.... я кажу - причина в мені, і змінити мені треба себе, причому докорінно... але ти кажеш, що сутність залишиться... тобто зміни не мають сенсу....
але я не хочу бути самотньою, отже я приречена... хай собою, але ж так є.
трохи наплутала)) але загалом ніби нічого...

Перегляд дописуКиря (10.02.2007 19:19) писав:

ми приречені на самотність. хто це усвідомить і прийме - тому самотність не буде такою й поганою.
це все-одно що знати що ти помреш. ти просто це знаєш, від цього нікуди дітись. і тоді це тебе не мучить.
така моя думка, наразі.
а тебе не мучить те, що ти нічого не можеш з цим зробити? безпомічність?

Перегляд дописуFallen Angel (10.02.2007 20:11) писав:

усі люди самотні, я це писав раніше.в кожного своя гра. нпвіть найближчі люди не завжди розділяють всі душевні переживання.єдина людина, що іх з тобою переживає - це ти сам.чимось можна поділитися, але не всім.
є ще люди, які заміняють свої переживання чужими... от мені здається, вони не самотні...
  • 0

#138 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 11.02.2007 – 17:37

Перегляд дописуКиря (10.02.2007 19:19) писав:

така моя думка, наразі.
От я тут посидів і порахував, що 1/3 життя я сплю - самотній. Ще багато дробів іде на їжу, природні потреби, ходьбу і т. п. Виходить, більшу половину життя людина самотня!!!???!!! Піду приймати антидепресанти.
А найбільше гріє душу, як своїми проблемами займеш іншу людину. Саме таким способом я і борюся з самотністю. І в ці моменти себе самотнім не почуваєш зовсім. І самотність не треба усвідомлювати чи приймати, - з нею треба довго і нудно боротись.
  • 0

#139 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 11.02.2007 – 18:39

Перегляд дописуDistance (11.02.2007 17:08) писав:

є ще люди, які заміняють свої переживання чужими... от мені здається, вони не самотні...

такі люди - фальшивки. ну хіба на них можна покластися ? і те, що вони заміняють свої чужити - то лише здається
  • 0

#140 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 11.02.2007 – 23:17

Перегляд дописуDistance (11.02.2007 17:08) писав:

а тебе не мучить те, що ти нічого не можеш з цим зробити? безпомічність?
не мучить, бо я це приймаю. хоча іноді все ж дуже важко буває. таке життя. було би нудно жити, тільки насолоджуючись ним. тоді смак втрачає свій зміст.

Перегляд дописуГетьман (11.02.2007 17:34) писав:

1. От я тут посидів і порахував, що 1/3 життя я сплю - самотній. Ще багато дробів іде на їжу, природні потреби, ходьбу і т. п. Виходить, більшу половину життя людина самотня!!!???!!! Піду приймати антидепресанти.

2. І самотність не треба усвідомлювати чи приймати, - з нею треба довго і нудно боротись.
1. А самотність не обов`язково має бути фізичною!! :)

2. Щоб боротись, потрібно перш за все прийняти себе і самотність.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних