Перейти до вмісту

Самотність - це свобода чи зло?

Повідомлень в темі: 321

#101 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 11.01.2007 – 21:49

Перегляд дописуkviten (10.01.2007 17:04) писав:

все одно життя то спалахує, то гаситься, чи не так? можливо не втрачати аптімізму, але завжди буди позитивом?.. все одно іноді шось змінюється,хочеш чи ні :)

А я згодна (2 Зав :D )
Думаю, наше життя постійно скаче (принаймні моє) і немає стабільності. І все одно, я вірю, що все було, є і буде гуд (щоправда, це мені не заважає періодично меланхолити)
  • 0

#102 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 15.01.2007 – 23:52

Перегляд дописуjakobz (8.01.2007 00:42) писав:

А маєте виправо розповідати про то ,шо САМОТНІСТЬ це зло,чи САМОТНІСТЬ це свобода.нвіть не розуміючи шо таке справжня самотність?
Та,всі ми іноді самотні,але...
я не розповідаю, просто висловлюю свою думку...
а на рахунок права - я ЗАВЖДИ відчуваю себе самотньою, а не іноді... то чому я не можу розповідати?

залежно яку самотність брати - фізичну, зовнішню, об"єктивну тобто, чи внутрішню, суб"єктивну??..:rolleyes:
  • 0

#103 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 16.01.2007 – 17:11

Сигарета ковтає свій попіл,
Ти вином запиваєш слова,
Ти спокусливо дивишся в очі,
Самотність моя нежива!

О моя миттєва самотність,
О вічна моя самота,
Я прискіпливо дивлюся в очі,
Чи не брешеш мені ти, бува...

Копірайт мій. Всі права застережено. © 2005
  • 0

#104 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 17.01.2007 – 18:31

Перегляд допису4esterfielter (16.01.2007 17:08) писав:

Сигарета ковтає свій попіл,
Ти вином запиваєш слова,
Ти спокусливо дивишся в очі,
Самотність моя нежива!

О моя миттєва самотність,
О вічна моя самота,
Я прискіпливо дивлюся в очі,
Чи не брешеш мені ти, бува...

Копірайт мій. Всі права застережено. © 2005

мені дуже подобається, дякую :rolleyes: чуттєво
  • 0

#105 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 17.01.2007 – 19:38

Мабуть все таки, самотнісь - це погано. Іноді звичайно, хочеться побути на самоті. Але по житті прагнемо бути з кимось, щоб не бути самотніми.
  • 0

#106 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 20.01.2007 – 02:58

Самотність - це свобода! Душа розмальована як крильця метелика і хочеться літати як птаха вільна і свобідна. Самотність - це коли нічому і нікому не належиш, тобто сенс життя! Чому ніхто його знайти не може? А тому, що він сам керує думками людини. Коли навколо порожнеча, лиш тоді можна зробити незалежний вибір. Нірвана - це абсолютне позбавлення волі до життя, тобто досягнення вакууму у всьому - а за безкінечністю немає вже нічого - сенс життя знайдений - це безкінечність досягнута через нірвану, яка в свою чергу досягнена через самотність. Важкий шлях чи не так? А слабо його пройти? Отож і воно.
  • 0

#107 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 21.01.2007 – 17:50

Перегляд дописуGENTOR (20.01.2007 02:55) писав:

Нірвана - це абсолютне позбавлення волі до життя, тобто досягнення вакууму у всьому - а за безкінечністю немає вже нічого - сенс життя знайдений - це безкінечність досягнута через нірвану, яка в свою чергу досягнена через самотність. Важкий шлях чи не так? А слабо його пройти? Отож і воно.
а чому ти вважаєш, що нірвана досягається через самотність?? мені здається, що через працю і самовдосконалення.... і необов"язково при цьому бути самотнім... а в нірвані ти вже ніколи не будеш самотнім, бо весь світ з тобою, а ти з ним ;)
імхо, самотність сама по собі не може бути свободою, може лише незалежністю, а це різні речі...
  • 0

#108 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.01.2007 – 19:37

1. Самотність - це свобода!
2. Самотність - це коли нічому і нікому не належиш, тобто сенс життя!
3. Чому ніхто його знайти не може? А тому, що він сам керує думками людини. Коли навколо порожнеча, лиш тоді можна зробити незалежний вибір.
4. Нірвана - це абсолютне позбавлення волі до життя, тобто досягнення вакууму у всьому - а за безкінечністю немає вже нічого - сенс життя знайдений - це безкінечність досягнута через нірвану, яка в свою чергу досягнена через самотність. Важкий шлях чи не так? А слабо його пройти? Отож і воно.
1. ;)
2. Не факт що це сенс життя. Хоча як для кого і як коли..повірте, 17 чи 18 років - ще не все життя і Ваш світогляд ще не раз зміниться ;)
3. Раніше я теж жив таким сенсом життя (корінні форумчани пам`тають..), але є набагато кращий!
4. Зовсім не переконливо.
  • 0

#109 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 21.01.2007 – 20:41

Перегляд дописуКиря (21.01.2007 19:34) писав:

повірте, 17 чи 18 років - ще не все життя і Ваш світогляд ще не раз зміниться ;)
+1 В десятку!!! Чим більше ми живемо, тим більше розвиваємось. І світогляди змінюються, буває навіть ми цього не помічаємо.
  • 0

#110 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 23.01.2007 – 10:49

Перегляд дописуkviten (17.01.2007 18:28) писав:

мені дуже подобається, дякую ;) чуттєво
Мерсі за компліман...

Самотність - це свобода! Душа розмальована як крильця метелика і хочеться літати як птаха вільна і свобідна. Самотність - це коли нічому і нікому не належиш, тобто сенс життя! Чому ніхто його знайти не може? А тому, що він сам керує думками людини. Коли навколо порожнеча, лиш тоді можна зробити незалежний вибір. Нірвана - це абсолютне позбавлення волі до життя, тобто досягнення вакууму у всьому - а за безкінечністю немає вже нічого - сенс життя знайдений - це безкінечність досягнута через нірвану, яка в свою чергу досягнена через самотність. Важкий шлях чи не так? А слабо його пройти? Отож і воно.
Ну дивлячись що вкладати в поняття самотність, до того ж усе залежить від людини... Якщо не мати друзів, бути ігнорованим іншими - це свобода, то звиняйте... Самота - інша річ. Але свобода може бути завжди - навіть якщо ти ув'язнений почуттями... Нікому і нічому не належиш? Певно, я ніколи не вдамся до цих усіх східних штучок. А як же творити для людей? Бути потрібним? Залежність до певнеої (!) міри - завжди круто!
  • 0

#111 L'olik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Маріуполь

Відправлено 23.01.2007 – 13:02

Вважаю, що всі, хто тут пише, що самотність це класний стан, просто ніколи не кохали. Звісно деколи хочеться побути на самоті, але коли когось втрачаєш, і здавалось би ти повністю вільний, рідко тобі це подобається. Хіба що цей хтось дуже, дуже набрид.

Взагалі люди не можуть довго бути і жити на самоті, адже купа людей навколо нас і з кимсь таки захочеться поговорити!

Всі ми почуваємося краще, коли ми комусь потрібні. Це ж просто чудово, коли твоє життя цікавить когось іншого!
  • 0

#112 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 23.01.2007 – 13:15

Перегляд дописуL'olik (23.01.2007 12:59) писав:

Вважаю, що всі, хто тут пише, що самотність це класний стан, просто ніколи не кохали. Звісно деколи хочеться побути на самоті, але коли когось втрачаєш, і здавалось би ти повністю вільний, рідко тобі це подобається. Хіба що цей хтось дуже, дуже набрид.

Взагалі люди не можуть довго бути і жити на самоті, адже купа людей навколо нас і з кимсь таки захочеться поговорити!

Всі ми почуваємося краще, коли ми комусь потрібні. Це ж просто чудово, коли твоє життя цікавить когось іншого!

Респект! ;)
  • 0

#113 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 23.01.2007 – 14:07

іноді так невистачає самотності!!!...ця пластмассовість задовбує!!!! ;)
  • 0

#114 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 23.01.2007 – 19:20

Навіщо змішувати поняття. Самотність це (загалом) не зло, не добро, не свобода і не поневолення. Кожна конкретна людина відповість на питання, що є для неї самотність по своєму. Особисто мною самотність сприймається і позитивно і негативно, в залежності від настрою. І якщо людина буквально не є ізольованою від суспільства (тюрма, безлюдний острів), то вона сама визначає, чи вона є самотньою чи ні.
  • 0

#115 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 26.01.2007 – 15:47

Перегляд дописуJarlax (23.01.2007 19:17) писав:

І якщо людина буквально не є ізольованою від суспільства (тюрма, безлюдний острів), то вона сама визначає, чи вона є самотньою чи ні.
а хіба не можна бути приреченим на самотність??
  • 0

#116 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.01.2007 – 18:24

Самотність - це свобода!
  • 0

#117 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 28.01.2007 – 16:49

все залежить від настрою. часом я б усе віддала, щоб бути самотньою. але буває й інакше. :angry2:
  • 0

#118 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 10:45

Олесік, ти дуже точно сказав, повторю це словами однієї великої людини:
"кожна людина народжується, живе і вмирає самотньою" (с)

питання в тому, на скільки рано ти це зрозумієш, а коли зрозумієш, то це подарує тобі свободу, саму справжню своюоду.

щодо того зло чи добро... насправді немає ні добра ні зла, є лише твоя гра в цьому світі і ти створюєш правила. добро чи зло - це питання твого відношення до того чи іншого.
  • 0

#119 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 21:38

питання в тому, на скільки рано ти це зрозумієш, а коли зрозумієш, то це подарує тобі свободу, саму справжню своюоду.

щодо того зло чи добро... насправді немає ні добра ні зла, є лише твоя гра в цьому світі і ти створюєш правила. добро чи зло - це питання твого відношення до того чи іншого.
[/quote]

чи не здається тобі, що самотність це не так уж і весело і файно? людина одна народилась, так, але з допомогою мати. і вмирає вона сама, але хтось все ж таки повинен за нею скучати і пам*ятати її,інакше вона даремно жила. Людина сама йде по життю, але не самотня.
Самотність-це погано. Так не повинно бути.
  • 0

#120 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 21:51

Перегляд дописуDistance (26.01.2007 15:44) писав:

не можна ))) людина сама себе на щось прирекає. Все залежить від тебе! ти той, ким хочеш бути.

Перегляд дописуDistance (26.01.2007 15:44) писав:

не можна ))) людина сама себе на щось прирекає. Все залежить від тебе! ти той, ким хочеш бути.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних