Перейти до вмісту

секс до шлюбу в українській традиції

Повідомлень в темі: 45

#21 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 19.06.2010 – 15:25

Перегляд дописуCastiel (19.06.2010 08:17) писав:

впевнена? статистака говорить про інакше
а є ще й така статистика? <_<
  • 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2010 – 16:10

шо значить в УКРАЇНСЬКІЙ традиції? оце все написане можна віднести і до Брянської області?

Перегляд дописучорно-біла (19.06.2010 16:25) писав:

а є ще й така статистика? <_<
ага, і нагарячіші за нею італійці ;)
  • 0

#23 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.06.2010 – 16:20

Перегляд дописуmorisa (19.06.2010 12:01) писав:

Це стосується всіх моїх "доброжилателів". Найлегше критикувати (безпідставно) тощо, аніж самому створити тему й таку тему, щоб вона була цікава іншим та викликала бажання її читати та обговорювати. Ось так.

Так справа ж не в кількості тем, а в їх якості. Ти ж їх продукуєш з якоюсь метою, подаючи тільки інформацію (як правило, не свою), ігноруючи обговорення, а лише пишеш, які всі злі на тебе. А чому всі злі, не задумувалась?
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2010 – 16:22

Зображення
Зображення
хочу почути про подібні приклади у українців. якшо це, канєш, правда гг
  • 0

#25 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.06.2010 – 17:32

Перегляд дописуmorisa (19.06.2010 14:28) писав:

....необізнаність була пов’язана фактично з повною відсутністю статевого виховання в українській сім’ї. Розмови між батьками й дітьми про інтимні стосунки були просто не прийняті та недопустимі. однією з головних причин цієї заборони слід вважати морально-етичні засади та острах інцесту
скажи будь-ласка, це біда твого недовиховання, чи біда недовиховання того горе-вченого, що ви разом міряєте всіх по собі?

Я ось що подумав. Культу цноти в Україні епохи ренесансу не було. Його не було і в усій Європі. По Європі знову була розпуста, та гуляв сифіліс. А як же щодо середніх віків? Що нам відому про культ цноти в Київській Русі. наприклад в час тестя Європи Ярослава Мудрого ? Хто що знає на цю тему?
  • 0

#26 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 19.06.2010 – 18:17

Цитата

ви своїми дописами "обсираєте" не мене, а відомих українських вчених (Кісь та Маєрчик), на матеріали яких я спираюся,
;) <_< По-перше, не практикую акту дефекації публічно :lol:. Це щодо лексикону, що ви його собі дозволяєте. По-друге, не треба ховатися за спинами вчених. Чи може, то вчені, а не ви, наполягають на повальному б-цтві? Їхня робота - описати факти, із якими вони зустрілися і які, зауважте, я не заперечую. А от ваше трактуваня у формі неправомірного узагальнення - УКРАЇНСЬКІЙ СІМ"Ї НЕ ХАРАКТЕРНЕ те, характерне се... , вибчате, до вчених не має відношення. Якщо я напишу: Брандао фіговий футболіст, це ще не дає мені права твердити, що у всіх бразильців дві ліві ноги. Те, що ви робите, називається підміною понять. І ще - не спішіть злитися, коли із вас сміються. Краще перестаньте дописувати глупства із самозадоволеним тоном.
  • 0

#27 morisa

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 19.06.2010 – 18:38

Перегляд дописуTeren (19.06.2010 19:17) писав:

Їхня робота - описати факти, із якими вони зустрілися і які, зауважте, я не заперечую.
І ще - не спішіть злитися, коли із вас сміються. Краще перестаньте дописувати глупства із самозадоволеним тоном.
1. Ось ваші вислови, якими ви заперечуєте дослідження названих дослідниць:
«Щодо обізнаності - то це просто смішно, вичбачте. При тій долі, що могла спіткати покритку, мама, ЗНАЮЧИ, куди суне на ніч її дитина, та й не розповіла би доні, чого робити не можна? ))) Брє-є-є-єд!»

«отже, припущення про безвідповідальних батьків підтверджується»
.
«А, ну ясно, мама боялася, щоб не збудитись і не зґвалтувати свою дочку. І як це я одразу не здогадався?!»

Життя було економічно-складним, мала хата, а велика родина всі спали на полу «покотом». Ще раз пишу для вас цю цитату: «@При нашей жизни нельзя взрослых детей оставлять дома ночевать, особенно зимою, когда мы все спим в хате, он нас, родителей, сильно стеснял бы. Как вам известно, женимся мы рано, лет в 18–19, к 35 годам у нас могут быть уже взрослые дети: дочь – невеста, сын – жених. А живем мы в одной небольшой хате, спим на “полу” покотом (рядом один около другого); на печи – отец старик, на лежанке – мать свекруха, так что парню или девке приходится рядом спать с отцом и матерью... Вот почему и мы не удерживаем своих взрослых детей дома, а дозволяем ходить, даже посылаем их сами на вечерницы (запис відомого етнографа сер.19 ст. Иванова В.П. З Харківщини)

Ви спочатку прочитайте ті статті, тим паче, є на них зноска, а потім пишіть таку дурню!!!

2. мені все одно, що хтось там, не маючи жодних підстав, має щось проти мене, але коли йде глузування з науки, то це просто недопустимо. Хоча, для невігласів, можливо все.

і що значить ховатися за спинами вчених???? я спираюся на їхні дослідження і пишу про це відкрито, а ви на якісь власні фантазії

свою помилку я бачу в тому, що занадто серйозно поставилася до розважалного форуму. Очевидно, що цезвичайне спілкування в інтернеті, а не наук. конференція чи круглий стіл.
  • 0

#28 morisa

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 20.06.2010 – 08:15

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (19.06.2010 22:51) писав:

Тут декілька моментів може бути.
Якщо людина недоотримує чогось у житті вона це компенсує.
Так буває з постарівшими/пропустившими буремну молодість ботанами. (Для прикладу, я не знаю конкретний випадок.) Коли люди щось у житті упустили, і зараз намагаються наздогнати граючи образ бунтаря-розпусника.
Властиве підліткам намагання зробити щось на противагу, всупереч дорослим, викликати виражається через створення провокативних тем.
Публічні спроби засвічити свою статеву зрілість замість демонстрації статевих оргнів, компенсуються хочаб обговоренням дотичних розмов.

Така поведінка компенсує підліткову тільки у формі властивій дорослому.
Підліток для цього пише на паркані мат, або малює статевий орган. У дорослому віці з’являються дописи подібного змісту про от такі ніби дослідження (це стосовно пешого допису, не Оксани Кісь), або теми про нецензурну лексику. Але по суті це компенсує одину і ту саму потребу.

була впевнена, що такого роду закиди будуть. Справа не у підлітковості, сексуальній нереалізованності і спроба компенсувати це за рахунок дописів на таку тематику. Справа в тому, що це - життя, хоча й приховане, сороміцьке,але життя. І це життя варте того, щоб його вивчати й знати, як було колись, це, безумовно, допоможе краще зрозуміти сьогодення.
В різні епохи існували свої погляди на дівочу цноту, дошлюбний секс і вони відображали загальний світогляд людей, їхні цінності та орієнтири. З часом все змінюєть, трансформується, або зникає. Нині переважна більшість дівчат намагається чим швидш позбутися цноти, набути секс. досвіду, а колись це було відхиленням від норми й суспільсто восить жорстоко ставилося до такого роду дій. І на це були свої причини. Не можна однобоко, примітиво диватися на цю тему. Щоправда, кожен дивиться через призму свого розуміння, що поробиш?
Період, який охоплює ця тема, так звана традиційна (аграрна) культура, після реформи 1861 (відміни кріпосного права) до революції. Бо потім, як кажуть, то зовсім інша історія.

Перегляд дописуОнук Велеса (20.06.2010 08:29) писав:

ти з таким апломбом пишеш про те, що крім християнської на Україні культури наче взагалі не було, і всі культурні надбання є суто християнськими - то ж, як мінімум, неправда, єдине питання, чи ти цього справді не розумієш, чи лукавиш.
А, так би мовити, язичників на форумі я багато не бачив, та й звідки їм взятись, адже державна релігія у нас християнська (читай юдейська, як би прикро це не звучало).
1. я пишу про те (мене переконала та л-ра, яку я дала в іншій темі, до неї, я думала так само, як і ти), що ПІСЛЯ християнства яз-во відмерло, а те, що ми маєто, т.зв., "народна релігія", але не дохристиянське я-во.
2. мене теж дивує, що релігія у нас християнська, мабуть, всі охрещені, ходять періодично до церкви тощо, але у дискусіях так яро виступають проти вагомого христ. впливу на к-ру.
  • 0

#29 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.06.2010 – 14:26

Перегляд дописуmorisa (20.06.2010 12:15) писав:

VJ, Безбожнику та інші язичники, Ви, шановні, помилилися темою. Для таких обговорень існує інша тема, будь ласка, обговорюйте ці питання там, причому без мене. Чи без мене не обговорюється???
morisa, подивись сюди :
"мене теж дивує, що релігія у нас християнська, мабуть, всі охрещені, ходять періодично до церкви тощо, але у дискусіях так яро виступають проти вагомого христ. впливу на к-ру".
Це твоя цитата. Ти десь тут побачила хоч слово про те, чи трахались раніше до весілля ? Іншими словами, какой прівєт - такой отвєт. А по секрету скажу тобі, що трахались. Аж бігом. А чом би й ні ? Спіду не було, сіфіліс з Америки ше не приплентав на континент. Ніякого ризику. Дєвки трусів не носили. Хлопці само собою. Країна сільськогосподарська. Кули не плюнь, копиці запашного сіна. Ніяких тобі дорогих номерів в готелях не треба. Ніяких тобі баксів. Зімою на снігу можна. Це ж не сьодні, коли дівчата в колготках тонюньких ходять на морозі і зубами цокотять. А в ті часи шо хлопці, шо дівчата в кожухах теплих вишивали на вулицях. Тіло зігріте, розморине. Члєн встає в одін момєнт. Чого ж не трахнутись, накрившись кожухом ? Спішить нема куди, ніякого тобі футболу чи мильного серіалу по тєліку. Все солідно, непоспішаючи, з почуттям, з толком. Не те шо нині. Колись зняв одну особу жєлающу дошлюбного сеска, на одеські трасі поблизу Василькова. Мороз градусів 20. Маше ручкою. Глянув, наче ж не стрьомна. А коли вона синтетичну курточку зняла, під нею благенька блузочка. Мацнув за сіську, шо шматок криги. Який тут, нафіг, секс ? Дав 100 гривень шоб купила кофтинку якусь, і сказав, іди додому. Короччє, morisa, дошлюбний секс в давнину був. І він був справжнім, бо для цього існували ідеальні умови. До того ж, дівки були пухкенькі, солоденькі, здорові і рум*янощокі. Іншими словами - натурпродукт без сілікону.

Цитата

Ви ходите слідом за мною

Хто ? Я ? :rolleyes:

Цитата

Оце так людей зачіпило ....

Дивлячись шо ти вкладаєш в поняття, "зачіпило" згідно цієї теми. Ги.

Перегляд допису-=VJ=- (20.06.2010 11:21) писав:

Все залежить від батьків - вони, на щастя, інколи не несли.

Так отож, що ІНКОЛИ. А в більшості випадків, культуру в маси ! Христянську, єстессно.

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.06.2010 – 14:23

• 0

#30 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.06.2010 – 15:21

Варто додати в рамках теми таке. Ти, morisa, весь час у своїх темах загострюєш увагу на двох поняттях : християнська культура і культура "народного" християнства. І вказала "винуватців" тієї "народної" - безграмотних попів.
Ну то по перше, а хто ж крім них умів читати в селах, наприклад ? Що ж христянство не дбало про освіту людей ? Це ж - культура ! З іншого боку, можливо це навіть і краще, що люди не мали змоги познайомитись ДЕТАЛЬНО з РЕАЛЬНОЮ христянською культурою. Адже її фундацією є Писання. А де ж можна було навчитись більшої сексуальної розбещенності, як не там ? Де в світі, яка віра, описувала історію цілих міст з гоміками та лесбіянками ? Де в світі ще можна було познайомитись з масовим інцестом ? Де в світі, у якій вірі можна було прочитати як одну молоденьку жіночку трахають ЦІЛУ НІЧ УСІМ МІСТОМ ?! Де ще, можна було підвищити свій культурний рівень, прочитавши долю 32 тисяч цнотливих дівчат взятих у полон ? Де, morisa ?
То про яку ж ти христянську культуру, в частині дошлюбних сексуальних стосунків, тут хочеш розказати ? Що це за культура ? На якій такій фундації вона виникла поза межами Писання ? А якщо виникла, то з якого боку вона "хритиянська" ?
  • 0

#31 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 20.06.2010 – 17:55

Дошлюбний секс? - Ну і шо? Може, існують такі люди, які в шлюб взагалі не хочуть і не збираються вступати? Ну і цей дурний звичай, щоб дівка виходила заміж целкою - дурня. Якщо вона вже трахалася с кимось до шлюбу, на фіга їй взагалі дався той шлюб?
  • 0

#32 Blonde_in_Law

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 20.06.2010 – 23:56

Перегляд дописуmorisa (20.06.2010 20:45) писав:

мабуть, через шарм :)

ясно, але цікавий контекст :D

о, це вже краще :rolleyes: Хочу ще таких етнографічно-реалістичних історій по темі :shy:

нут от і я про те, але хлопці ніяк не заспокояться! :D Вчилися б краще у мудрого мужчини :D

залишайтеся тут :D :P

питання дуже суперечливе :з одного боку мораль церковна, яка вчить, що не можна прилюбодіяти, тобто це гріх, а з іншого боку сьогодення диктиє інші правила:треба ж скуштувати той плід до того як...бо можливо, то не той фасон і розмір не підходить.хоча кожному своє...
  • 0

#33 Blonde_in_Law

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 21.06.2010 – 00:41

Перегляд дописуBlonde_in_Law (21.06.2010 01:22) писав:

більше не зустрічала :rolleyes:
з захоплення перечитала історичні хроніки про нащих пращурів, (щодо їх сексуального життя) .
отакі вони були, як на мене, розбещені, а підручники з історії вчили, що були люди темні і"забиті" кріпаки.
інцест не лише у німців з землі баєрн процвітав.до речі про інцест і німців. чому саме там.бо раніше то були виключно аграрний край, й нині там нема важкої промисловості, там велась споконвічна боротьба за земельний наділ (чимось в цьому плані перегукується з україною)і задля цього захоплення нехтувалися елементарні моральні цінності-видавали заміж або ж оженювалися на близьких родичах: і вже маючи чималий клаптик землі вели спільне сімейне господарство.
з таких шлюбів народжувалися не досить нормальні та привабливі діти. більшість німців, які живуть в тій стороні класичні-рудоволосі, з світлою шкірою і броваами, куда братися їм до істинно арійської раси-прадавніх нащадків, які прийшли десь з сходу на німецькі землі.
  • 0

#34 morisa

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 07:51

Перегляд дописуBlonde_in_Law (21.06.2010 01:41) писав:

з захоплення перечитала історичні хроніки про нащих пращурів, (щодо їх сексуального життя) .

ось ще деяка інформація (про те, як хлопці поводили себе нахабно й змушували дівчати спати з ними): «А було таке, шо утекалі дівкі: хлопци заставляют (ночевать)... Ми не хочем ночевать уже ж, дак оні поставілі столца коло дверей: “Ну, плигайтє! Будем, значіт, вас же ж біт, провожат”. Дак я пєрва плигнула, а вон вібєг, тей же ж, шо зо мною хотєв гуляти, м’яло якесь запустив за мною, дик не попав» ; «Хлопци веретьона покрадуть і позакидають – шукай. А куля прінесуть да й парять (дівчат) попругою, шо: “Ложитєс спать, дєвкі!” Попругою, ге, попругою білі! А дєвкі втекалі, нє хателі з хлопцамі лажицца. Нє хателі – ото і бют!» (Кісь О. Жінка в традиційній українській культурі. – С. 116.)

Перегляд дописуBlonde_in_Law (21.06.2010 00:56) писав:

питання дуже суперечливе :з одного боку мораль церковна, яка вчить, що не можна прилюбодіяти, тобто це гріх, а з іншого боку сьогодення диктиє інші правила:треба ж скуштувати той плід до того як...бо можливо, то не той фасон і розмір не підходить.хоча кожному своє...

коли у жінки один чоловік, то в неї мало підстав думати, що може бути інакше. В зворотньому випадку, можна довго шукати "фасон і розмір" й врешті-решт ніколи не знайти. Тому у наших прабабусь, такої ділеми не стояло :rolleyes:
Який "фасон" засватав, за того й пішла

анекдот в тему.
Приходить Іван зі сватаття з гарбузом.
Мати: Чого відкащала?
Сказала, що малий
Ану, ходімо.
Прийшли до дівки.
Мати хлопця знімає штани перед матір. дівчини. Мати: ОГО
- І я кажу, що ОГО, а Галя ваша балована!!! :shy:
  • 0

#35 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.06.2010 – 14:54

Перегляд дописуmorisa (21.06.2010 08:51) писав:

ось ще деяка інформація (про те, як хлопці поводили себе нахабно й змушували дівчати спати з ними): «А було таке, шо утекалі дівкі: хлопци заставляют (ночевать)... Ми не хочем ночевать уже ж, дак оні поставілі столца коло дверей: “Ну, плигайтє! Будем, значіт, вас же ж біт, провожат”. Дак я пєрва плигнула, а вон вібєг, тей же ж, шо зо мною хотєв гуляти, м’яло якесь запустив за мною, дик не попав» ; «Хлопци веретьона покрадуть і позакидають – шукай. А куля прінесуть да й парять (дівчат) попругою, шо: “Ложитєс спать, дєвкі!” Попругою, ге, попругою білі! А дєвкі втекалі, нє хателі з хлопцамі лажицца. Нє хателі – ото і бют!» (Кісь О. Жінка в традиційній українській культурі. – С. 116.)

Мда, колись і для маньяків передумов не було. Повна анархія.
... Пішов з мялом на вечорниці ввечері. Зловив дівку, не хоче спать ложицца - мялом в рило і все в шоколаді.
Так за вечір можна і 10 дєвок уложить. Аби мяло нормальне було. А чоловіка вибирали по мялу. В кого більше - той і кручє.

Перегляд дописуmorisa (21.06.2010 08:51) писав:

коли у жінки один чоловік, то в неї мало підстав думати, що може бути інакше. В зворотньому випадку, можна довго шукати "фасон і розмір" й врешті-решт ніколи не знайти.
ага, треба користуватися першим ліпшим варіантом)
  • 0

#36 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 21.06.2010 – 18:32

Перегляд дописуmorisa (20.06.2010 08:15) писав:

була впевнена, що такого роду закиди будуть.
Раз була впевнена, значить таким був очевидний висновок. :rolleyes:

Справа не у підлітковості, сексуальній нереалізованності і спроба компенсувати це за рахунок дописів на таку тематику. Справа в тому, що це - життя, хоча й приховане, сороміцьке,але життя.
Знаєте, життя надзвичайно велика річ. От саме тому, коли хтось із усього світового різноманіття створює однотипні теми на форумі, й випливає висновок про те, як ці теми його характеризують.

І я помітив, що з приводу своєї особистости ви не заперечили. :shy:

І це життя варте того, щоб його вивчати й знати, як було колись, це, безумовно, допоможе краще зрозуміти сьогодення.
Та невже через актуальність і життєвість ці теми вас хвилюють? Майже все з того що ви тут понаписували настільки відірване від реальности, і настільки непрадоподібно звучить для форумлян, що вам уже неодноразово про це сказали. Ви тут лізете розповідати українцям які вони, хоча вони це і так краще за вас знають. Спростувальні факти, з яких випливає хибність і бредовість ваших сексуально-християнських фантазій ви теж не змогли заперечити. А оскільки і школярові ясно, що з двох протилежних тверджень тільки одне істине, то виходить вам мусить бути відомо про хибність ваших тверджень. Але для вас цінність дискусії не в спілкуванні або пошуку істини. Так само як для написів чи малюнків на паркані не важлива грамотність чи художня цінність. Важливе тільки підліткове самоствердження. Головне щось написати. Ви так і зробили, від дискусії втекли.

Смішно виглядають ваші спроби удавати науковий інтерес і зацікавленість. Розкажіть тоід в чому наукова цінність "інформації" про те, що українці трималися за праве яйце щоб завагітністи? Може хтось із форумлян подібну традицію чув від пращурів чи наставлення від батьків? В чому цінність вашого меседжа окрім як демонстрації бурхливої уяви?

Правда дивно, чому майже у свіх викликає таке несприйняття ваша неадекватна писанина, наче ж є багато тем на формі й про секс і про мастурбацію. В них люди займаються майже тим самим що ви, дають вихід своїм емоціям вивілняються, проговорюють, компенсують щось, самостверджуються. Хтось пише, що мама не дозволяє йому сцяти в мушлю, хтось про невдалий анал, хтось зізнається, що дрочить, але там люди щиро пишуть про себе, без претензійної псевдоінтелектуальности і відсторонености, мовляв це не я - це один дослідник в своєму жж пр оукраїнців дослідив. Нема нічого цікавішого для людині ніж вона сама, людина завжди пише в першу чергу для себе і про себе.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 21.06.2010 – 18:36

• 0

#37 Росава

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:У чортів на виступці))

Відправлено 23.06.2010 – 22:01

Перегляд дописуmorisa (18.06.2010 22:27) писав:

це вам для нічних фантазцій:

на Київщині серед молоді була відома «притула»: «це гра така парубоча та дївоча. Він вилазить на неї і стулюють тоді вони животи з животами і дужчеб шо робили та й те друге, бояться слави і бояться, шоб не “пробить”, цеб-то, шоб та перегородка (плїва дївственна) не знищена... більш нічого і не роблять, а тїко граються, усе він здержується, шоб не пробить таки, а тїко трошки так собі вмочить у неї і плоть як сходить з його, не впускать у неї...» «Притула різних сортів є. Одна з боку; отой ноги здави, а то є, шо одну ногу підніме трохи, шоб там якось способніш йому там було трохи. Друга притула є зверху, тіко ноги у купі здавлені. А то є одну ногу його опускає між свої ноги, тож годить йому. А то є обидві ноги пускає у середину, тіко не допускає, щоб він робив діло настоящо, а так тіко на половинку члена або й менче, тіко це сама страшніша...»

Моя бабуся (1909 року народження) я впевнена, побила б камінням того, хто навіть стверджував би таке про молодь її часів чи її матері. Вона прожила досить довго (89 років) була при ясному розумі та пам*яті, і встигла чимало мені повідати... Сквирський район Київщини викреслюйте зі свого ..лядського списку! Не треба писати про те, що, можливо, мало місце, як про масове явище! Не перекручуйте факти!

І взагалі, ця тема переплітається з другою темою „Ідеальне материнство” якого ніколи не було".
Чому б їх не об*єднати в одну? Адже обидві вони про те, як жорстоко нас дурили наші бабусі про те, що цнотливість береглася, матері були ніжними й люблячими та співали колискові (цікаво, що моя бабуся знала, співала колискові (мабуть спеціально вивчила їх задля того, аби задурти мені голову :ph34r: )

Отже, резюме по цим двом темам: у предків наших панувала абсолютна розпуста; українська жінка минулого - вульгарна дурепа; і дівоча цнотливість, і материнська любов, оспівані в піснях - байка; і ці ж пісні, і колискові , на які також багатий наш народ, були вигадані нечесними етнографами, котрі до цього часу поширюють неправду про справжню українську культуру :happy1:...

То може, виходить, що нині ніякого безкультур*я та розпусти й немає, і молодь дотримується суто українських народних звичаїв? :angry12:
  • 0

#38 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.06.2010 – 23:24

Перегляд дописуmorisa (22.06.2010 08:21) писав:

Я не прийшла сюди "откровенничать".
Та ми вже з’ясували, що ти бородатий одмін який прийшов товсто тролити. :happy1:

Перегляд дописуmorisa (22.06.2010 08:21) писав:

По-перше, не перекручуйте інформацію, як ви завжди робите.

Подивимося як без ваших перекручень і висмикувань із контексту виглядає основний сенс статті О.Кісь.

"Вечорничні стосунки мали здебільшого платонічний характер: хлопці, як правило, з повагою ставились до дівочої честі, і пестощі не переходили тієї формальної межі, за якою починається розпуста [Труди, VII, с. 352-354; Афанасьєв-Чужбинський, 1855, с. 141-142; Ніколаєв, 1854, с. 17; Сумцов, 1886, с. 20; Вовк, 1995, с. 228; Гуцульщина, арк. 31, 32; Полтавщина, Полісся]. Проте, із цього загальновизнаного та суворо дотримуваного правила траплялись прикрі винятки.

"Першорядним завданням для дівчини було вберегти неушкодженою дівочу цноту до одруження – саме цей момент був ключовим у визначенні „доброчесності” дівчини під час весілля. Тож виховані на традиціях християнської моралі та здорового селянського прагматизму, тверезо оцінюючи непривабливі життєві перспективи покритки, а також, аби протистояти чоловічому натиску, зберегти самоконтроль на належному рівні, дівчата обмежували вживання алкоголю: „здержуються, щоб не пропить розум” [Пирятин, арк. 75]. "

http://www.ji.lviv.u.../kis-oksana.htm

Авторка статті пані О.Кісь є феміністкою.
У дослідженнях існує загроза впливу дослідника на результат власних досліджень в сторону бажаного результату.
Тому в науковій методології застосовується подвійний сліпий метод, щоб унеможливити вплив. Щодо історії та етнографії, то вони є доволі інтерпретаційними дисциплінами.

Давайте порахуємо скільки традиційних (в нашому уявленні) випадків шлюбних/сексуальних стосунків розлянула у своїй статті пані Кісь? Тобто коли подружжя зберігало незайманість до весілля?
Жодного.
Всі приклади на яких авторка детально зупиняється це розпусні випадки, вона й сама називає їх "прикрі виключення".
Чи означає це, що тільки такі стосунки були притаманні давнім украхнцям?
Авжеж - ні! Авторка сама називає їх виключеннями.
Чи можеми ми тепер говорити, що робота пані Кісь в повній мірі описує традиційні дошлюбні стосунки в Україні?
Ні! Вочевидь, це специфічна робота, зосереджена саме на розпусних і рідкісних випадках. Звісно за декілька століть набралося на одну статтю для пані Кісь. Певно і зґвалтування траплялися й инші погані речі.
З огляду на те, що авторка феміністка, вибір саме такої теми не є дивним.
Характерно, що найбільш розпусні випадки посилаються на дослідження зібрані самою п. Кісь.

Тепер що робите ви.
Чи через нездатність до аналізу тексту, а скоріше через свідоме бажання змалювати українців розпусними і низькими ви поширюєте ці так звані "прикрі виключення" на всіх уркаїнців і називаєте це "українською традицією".

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 23.06.2010 – 23:25

• 0

#39 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.06.2010 – 16:24

Почистила
  • 0