Перейти до вмісту

мої думки


Повідомлень в темі: 12

#1 Індиго

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 17 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 18.06.2010 – 07:52

 • 12
Для науки давно не секрет, що основні причини більшої частини хвороб, низького рівня життя, агресивних злочинів, соціальної нестабільності, соціального сирітства, безробіття, міжнаціональної ворожнечі, військових конфліктів, поганого поводження з дітьми і з жінками, Суб'єктивно низької якості життя в цілому і великої частини інших проблем, знаходяться багато в чому в сфері психології.
Увага, ПИТАННЯ НА 5 БАЛІВ: Чому немає єдиної державної політики у сфері психологічного здоров'я населення, немає федеральної програми, чому у Державному бюджеті Росії не закладено ні копійки на усунення коренів всіх цих проблем - зниження рівня невротизації населення?
Чому про основну причину більшої частини проблем, З якими стикається держава і суспільство - НІХТО з політиків і вищих чиновників навіть не заїкався?
Що таке невротизація. Це страхи і інші негативні емоції, явні і підсвідомі, уявлення про світ і установки (у тому числі про людей, суспільстві, про себе і своє місце в суспільстві), переконання, бажання, що знижують життєздатність носія, оточуючих людей і суспільства в цілому.
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) ще в 1990-і роки заявила свою офіційну позицію: 70% найбільш поширених захворювань на Землі має психосоматичних природу - тобто мають причини в психіці. І в тому числі основні причини смертності в розвинених країнах: інфаркт, інсульт, рак.
Встановлена суттєва зв'язок з психологічним станом людини і третього за частоті «вбивці» людства після серцево-судинних захворювань і раку - нещасних випадків.
Дослідження підтвердили, що ефективна психотерапія приблизно вдвічі підвищує тривалість життя хворих на рак, в рази знижує ймовірність рецидивів після традиційного лікування.
Є психотерапевти, які успішно виліковують або значно полегшують більшу частину психосоматичних захворювань (рак, гіпертонія, виразка шлунка, псоріаз і безліч інших) за допомогою сучасних високоефективних методів психотерапії, таких як НЛП, Гештальт-терапія, псіхосінтез, психодрама, системні розстановки, EFT, Deap PEAT та інші - і це факт.
Що мені цікаво, чому охорона здоров'я не використовує психотерапію як один з основних методів лікування?
Хтось зацікавлений лікувати лише тактично і не виліковувати причини хвороб?
Це злий умисел або жорстке Недоуми керівництва в міністерстві охорони здоров'я?
Зрозуміло, Що інтерес фармацевтичної і медичної індустрії - полегшувати страждання, але не виліковувати хвороби, щоб підтримувати ринок збуту для ліків, засобів, обладнання і послуг. Введення психотерапії в якості основного методу лікування хронічних захворювань істотно б поліпшило показники здоров'я населення, а, значить, зменшило б обсяг ринку ліків, мед. обладнання та послуг.
Що мені цікаво: Лобі фармацевтичної промисловості сильніше інтересів держави в цілому, та еліт, і народу зокрема? Це нормально?
Чому ніхто не розробив і навіть не займається розробкою автоматизованих систем психодіагностики причин захворювань? Нехай з меншою ефективністю, ніж індивідуальна робота психологом, Але є можливості знижувати рівень невротизації і в групах, і через ЗМІ. Це б дозволило зробити психотерапію масової і низьковитратної.
Чому не використовують ЗМІ, школу, армію, в'язниці для зниження рівня невротизації населення?
Може, причина в технологіях управління державою? Хтось вважає, що невротизована населенням легше керувати? Так вже років 30-40 існують технології управління людьми, вільними від істотного обсягу невротизації. Чому ними не скористатися? Методи управління інші (не страх, але жвавий інтерес, щиру повагу, любов і інші позитивні стимули), але суспільство не менш стабільно і еліти отримують ще більше можливостей, власності, влади.
Західні країни з успіхом і в усі більшому обсязі застосовують ці технології управління.
Внутрішньо вільні люди, у кого мало психологічних обмежень і проблем, мають більш високий дохід, можуть платити більше податків, створюють більш дохідні фірми, або приносять їм більше доходу, ефективніше управляють як держслужбовців, з більшою любов'ю ставляться до дітей і дають їм краще виховання, Створюють талановиті твори мистецтва, у всіх сферах життя суспільства створюють більше цінності.
Доведено, що рівень невротизації дітей значно пов'язаний з їх успішністю. Хтось зацікавлений, щоб у нас був низький рівень освіти? Як-то це узгоджується з декларацією, що ми переходимо до пост-індустріальної інформаційну економіку?
Якщо держава зацікавлена в хорошому рівні освіти і підвищення ефективності освіти, Від чого ніхто навіть не ставить питання про заходи щодо зниження невротизації дітей і підлітків?
Чомусь вирішення питання злочинності зводиться до пошуку і покарання злочинців. Це спасибі, звичайно, обмежує масштаби криміналізації суспільства, але як щодо лікування причин?
Кримінології та психологам добре відомо, ЩО є передумовами для формування особистості злочинця.
У суспільній свідомості існує відносно обмежений ряд розповсюджених установок, страхів або стандартних емоційних реакцій, відносин, які є факторами, що породжують злочинність!
Чому не проводити профілактику - не опрацьовувати в школі, в армії, Через систему охорони здоров'я та ЗМІ ці поширені психологічні проблеми?
Правда і в тому, що є соціальні умови, що породжують злочинність. Але соціальні умови не існують у відриві від психології соціальних верств, які перебувають у цих соціальних умовах.
Якщо зміниться психологія - через кілька років зміняться умови.
Навпаки теж: якщо змінити умови - зміниться психологія. Але дешевше адже часто міняти психологію (благо, сучасні ефективні психотехнології існують!), Ніж умови. А умови собі змінять самі люди.
Може піти по більш економного шляху і, якщо поки не виходить вирішити проблему соціальних умов, вирішувати те, що реально? Може рухати ситуацію, а не продовжувати посилатися на брак коштів і залишати проблему невирішеною?
Може бути, ефективніше буде вкладати в профілактику злочинності, Ніж суспільству й державі (і великому бізнесу, елітам) нести її витрати, і містити 3 млн. чоловік в тюрмах?
Може бути, нарешті, хоча б трохи приділити увагу зниженню невротизації підлітків (особливо чоловічої частини, т.к. серед хлопців злочинців більше, ніж серед дівчат), ніж псувати життя мільйонам матерів, дружин і дітей, які втрачають дітей, чоловіків і батьків на нарах і убитими на бандитських розбірках?
Може бути краще, якщо вони будуть займатися конструктивною діяльністю, а не гробити життя у в'язниці? Адже покарати не самоціль. Мета - життєздатне, ефективне та гармонійне суспільство, чи не так?
Чи не здається, що нарешті ПОРА приділити увагу і причин, а не тільки стримувати слідства?
І ще мені незрозуміло.
Чому всі політики і вищі держ. чиновники багато обговорюють організаційні, економічні заходи щодо вирішення проблеми соціально-економічного характеру, але чому ні в кого навіть у думках немає про психологічні причини бідності?
Чому не обговорюється, що нижні соціальні шари мають зовсім інші (і часто, на жаль, не адекватні реальності) установки і страхи, Що заважають їхньому соціальному зростанню? Чому не обговорюються заходи за рішенням ЦІЄЇ фундаментальної проблеми, що заважає, нарешті, Вирішити одвічне протиріччя між інтересами капіталу і населення - реалізувати ідеали соціальної справедливості БЕЗ необхідності робити революції і відбирати що-небудь в еліт?
Чому витрачається купа грошей на рибу (соціальне забезпечення), дещо на вудки (навчання), Але чому не витрачається ані копійки на ЛЮБОВ ДО Риболовля - вирішення психологічних проблем, що перешкоджають людині самостійно знайти вудку, і зайнятися ловом риби собі? В результаті еліти витрачають набагато більше грошей, ніж потрібно, на вирішення соціальних проблем, А бідні отримують набагато більш низькі результати в плані покращення свого життя! Адже суть їхніх проблем (невротизація, що ставить їх в економічно незахищене і соціально неадаптовані положення) НЕ ВИРІШУЄ такою допомогою!
Може ми хочемо фашизм? Як відомо, Психологічний склад Гітлера мав в основі комплекс неповноцінності і жорстоке виховання матір'ю. Нам потрібні нові гітлери? Або може бути, подбаємо, щоб комплекси молодих людей вчасно запобігає або виліковує?
А як щодо талантів і геніїв? Є відсоток населення талановитих людей в усьому, дуже адаптивних і соціально ефективних. Як правило, їх універсальний талант тісно пов'язаний з відносно низьким рівнем невротизації, в усякому разі, в тих областях життя, в яких талант у них спостерігається.
Чим для суспільства корисно мати багато талановитих людей? Вони покращують життя суспільства.
Чим для еліт? Таланти - ті, за рахунок яких в основному і приростає цінність в інформаційній економіці, які її створюють в усіх сферах (бізнес, наука, громадська діяльність, мистецтво, освіта, оборона і т.д.). Чим більш вільне від в'язниці страхів та неадекватних переконань про реальність суспільство ми маємо, тим більше воно талановито і продуктивно у плані створення цінності і зростання капіталу тих, хто його має.
Тут немає протиріч між різними соціальними верствами. У життєвих інтересах ВСІХ верств мати як можна більш адекватну реальності психіку.
Ситуація виходить вкрай цікавою в стилі «а слона я й не помітив».
Ми стикаємося чи то із страхітливою дурістю, чи то ... знову ж таки із страхітливою дурістю, але іншого роду.
Якщо це цілеспрямоване шкідництво та змова еліт, то це ... шкідництво еліт самим собі, не кажучи вже про інші верстви населення!
Інша версія мені поки не приходить в голову.
Політики та чиновники говорять і займаються чим завгодно, усіма аспектами життя суспільства ... в тому числі і на перспективу, але не займаються тим, з чого випливають всі інші проблеми і зростання цінності в пост-індустріальної економіки (і в 1 чергу, У власників великого капіталу) - психологічним станом населення!
Це просто дивовижний за своїми масштабами перекіс.
Уяви, що ти приїжджаєш на автосервіс зі скаргою на шум у двигуні, при цьому Автомайстер довго і зі смаком обговорює і намагається полагодити рульову колонку, змінити обшивку, почистити салон, і навіть поставити голосніше магнітолу! Але у нього не виникає ні найменшої думки попорпатися в двигуні. Як ми поставимося до такого автомайстрів?
Якщо дивитися в перспективі 20-40 років, головний фактор, від якого залежить людське життя та його якість у всіх аспектах - це його мотивація: то чого людина хоче, і які внутрішні перешкоди для цього існують.
Люди з високою мотивацією і порівняно чистим від невротизації внутрішнім світом виб'ються нагору або в будь-який бажаний стан в своєму житті майже з будь-якою стартовій позиції за розумний час.
Людина ж з істотно обтяженою психікою навіть зі сприятливої початкової позиції в перспективі 10-20 років нерідко її втрачає. Це підтверджують психолого-соціологічні дослідження.
Так, може, нарешті, зайнятися двигуном?
1. Виробити єдину федеральну стратегію, політику щодо психологічного (підкреслюю, не психічного - їм вже займаються, а саме психологічного) здоров'я населення.
2. Створити державну цільову програму «Психологічне здоров'я населення», координуючої в цій сфері діяльність та інших міністерств, в т.ч. соціального розвитку, освіти і науки, оборони, охорони здоров'я, юстиції, внутрішніх справ.
3. Розробити і реалізувати комплексну систему вирішення хоча б найбільш поширених психологічних проблем населення, що заважають в кожен момент життєздатності суспільства в цілому і інтересам економічного і соціального розвитку зокрема. В умовах дефіциту коштів можна концентруватися в кожному році лише на ретельно відібраної частини найбільш важливих проблем, обирати пріоритети.
4. Підтримати практичні наукові дослідження для вибору та налагодження найбільш ефективних заходів масової роботи з населенням для вирішення поширених психологічних проблем.
Що приємно, психологічна проблема, на відміну від фізичного здоров'я, якщо один раз її вирішити до кінця, вже більше ніколи не виникає. Це робить систему психологічного здоров'я не системою підтримки, а системою розвитку. Кожен рубль, вкладений в психологічне здоров'я населення, трохи покращує його назавжди!
Наслідки такого поліпшення - поліпшення відносин між людьми і гармонії в суспільстві, поліпшення фізичного здоров'я, зниження травматизму, злочинності, бідності, підвищення талановитості та ініціативності населення, Швидкості економічного зростання та якості життя. Ми все це хочемо?
Я хочу, щоб до 2015 року ми мали дієву систему для поліпшення психологічного здоров'я населення. А Ви?

#2 Ластiвочка

  перчинка

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5828 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.06.2010 – 08:35

трактат прочитала до половини <_<
питання не за адресою

Цитата

Я хочу, щоб до 2015 року ми мали дієву систему для поліпшення психологічного здоров'я населення
кажуть хотіти не шкодить ;)
 • 0

#3 пастух

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1990 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 18.06.2010 – 23:39

Перегляд дописуІндиго (18.06.2010 08:52) писав:

У життєвих інтересах ВСІХ верств мати як можна більш адекватну реальності психіку.

...психіка людини впливає динамічно на всі процеси в організмі ще і тому, що викликає як миттєві спазми, так і миттєве розслаблення судин чим, окрім інших видів регуляції обмінних процесів в організмі суттєво впливає на функціонування організму в цілому. Якщо твоя психіка підвладна тобі, ти на коні...
 • 0

#4 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 19.06.2010 – 00:25

щОЗАМАЯЧНЯ?

Мої думки - йду займатись сексом, я їй устрою . Упс.
 • 0

#5 змій

  Писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 406 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Африка

Відправлено 19.06.2010 – 01:51

Дочитав толмут до кінця. Мало не здох поки дочитав. Ось що скажу. Аффтаре, пробуй писати дисертацію, в тебе вийде, грузити ти вже навчився. До речі аффтар теми так «піклується» про Україну що вже нас приєднав до Росії.

Цитата

…немає федеральної програми, чому у Державному бюджеті Росії не закладено ні копійки на усунення коренів всіх цих проблем - зниження рівня невротизації населення?

А взагалі скажу наступне. Потрібно виділяти гроші з бюджету і розробляти державні програми для поширення в суспільстві здорового способу життя тому, що в здоровому тілі здоровий дух. І не буде тоді ніяких страхів і нервозності.

Повідомлення відредагував змій: 19.06.2010 – 01:52

 • 0

#6 GENA

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 103 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 19.06.2010 – 23:37

Перегляд дописуІндиго (18.06.2010 08:52) писав:

Увага, ПИТАННЯ НА 5 БАЛІВ: Чому немає єдиної державної політики у сфері психологічного здоров'я населення, немає федеральної програми, чому у Державному бюджеті Росії не закладено ні копійки на усунення коренів всіх цих проблем - зниження рівня невротизації населення?
Чому про основну причину більшої частини проблем, З якими стикається держава і суспільство - НІХТО з політиків і вищих чиновників навіть не заїкався?
А що тут не зрозумілого? Держава (суспільство) належить політикам та чиновникам при владі. Чим більш населення (громадяни) психологічно хворі, тим простіше ними маніпулювати і тим далі їх експлуатувати, як на державному рівні, так і на ідеологічному, маючи при цьому матеріальний достаток.
 • 0

#7 пастух

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1990 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 20.06.2010 – 08:30

Перегляд дописузмій (19.06.2010 02:51) писав:

До речі аффтар теми так «піклується» про Україну що вже нас приєднав до Росії.
А взагалі скажу наступне. Потрібно виділяти гроші з бюджету і розробляти державні програми для поширення в суспільстві здорового способу життя тому, що в здоровому тілі здоровий дух. І не буде тоді ніяких страхів і нервозності.
Прикріплений файл  demokratia_po_ykrainsku.JPG   78.77К   3 Кількість завантажень:Тут ніякі гроші з бюджету не допоможуть... а причина невротизації серйозна...
 • 0

#8 Armando

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1795 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 20.06.2010 – 09:21

дякую за тему.
психологічне здоров’я і стійка нервова система важливі для людини, але за рахунок держави фундаментальну підготовку отримують лише кілька верств населення: військовий спецназ, спортсмени, вище керівництво. Решта людей має справлятись з психічними і психологічними негараздами самотужки. Дещо допамагають установки вчителів, викладачів, керівників але вони не системні.
Треба самому навчитись справлятись з невротичними станами, потім можна починати допомагати друзям. Цікавтесь психологією, методиками, працюйте над собою та самовдосконалюйтесь.

Повідомлення відредагував Armando: 20.06.2010 – 09:22

 • 0

#9 Леся Українська

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 101 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Ode$$a

Відправлено 25.11.2010 – 16:02

Цитата

основні причини більшої частини хвороб, низького рівня життя, агресивних злочинів, соціальної нестабільності, соціального сирітства, безробіття, міжнаціональної ворожнечі, військових конфліктів, поганого поводження з дітьми і з жінками, Суб'єктивно низької якості життя в цілому і великої частини інших проблем, знаходяться багато в чому в сфері психології.
Коротше, корінь усіх зол - у людському факторі.
Навіщо було писати такий розлогий трактат про те, що й так ясно і можна висловити одним реченням? :blink:
 • 0

#10 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

  Т Чарівне Гімно 2009

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3018 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:мами

Відправлено 26.11.2010 – 20:52

Поки читав захотілось їсти. Потім замерз. Потім до туалету. ДОКОЛЄ!?!?
Але я переміг багато букв! І букв автора теж, ги.

Я думаю що з нашим бюджетом, та і економічним станом - це йде в останню чергу. Влада піклується в першу чергу про необхідне чи невідкладне. Ну як по тайм-менеджменту, знаєш? Головні, невідкладні проблеми завжди попереду, все решта може почекати.

Особисто я, хотів би, щоб влада народу сповіщала про свої дії. Ну не те щоб прямо там по ящику чи по радіо давала рапорти. Просто щоб інформація десь знаходилась, все було прозоро (дуже), і суспільство мало до неї повний необмежений доступ.
Тоді кожен міг би робити якісь висновки. Розуміти владу. Чи не розуміти. Або просто слідкувати за станом держави.

Хоча в наш час, якщо держава оприлюднить свої дії, думаю це буде величезний ахтунг.
 • 0

#11 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6914 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.11.2010 – 15:34

багатолітер звісно не читав бо і так маю відповіді.
корінь всіх зол - заздрість.
 • 0

#12 lorend

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 11 повідомлень

Відправлено 12.12.2010 – 03:03

Погана думка це є зло Мисль єсть зло-якщо не помиляюсь,слова Гіпократа Все є відносно -украв добро - посадили на зло ,тобто украв, зробив злий вчинок -посадили ,тоже злий вчинок,но зберігся принцип рівноваги добра і зла На мою думку зло має право на існування за умови збереження принципу рівноваги
 • 0

#13 Клондружинизава

  Частий гість

 • Заблоковані
 • PipPipPip
 • 67 повідомлень

Відправлено 06.02.2011 – 01:33

Перегляд дописуІндиго (18.06.2010 07:52) писав:

ПИТАННЯ НА 5 БАЛІВ: Чому немає єдиної державної політики у сфері психологічного здоров'я населення

Чому про основну причину більшої частини проблем, З якими стикається держава і суспільство - НІХТО з політиків і вищих чиновників навіть не заїкався?
Тому що психологічні проблеми - наслідок злиденності а не навзаєм, учіть матчастину, ги.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних