Перейти до вмісту

Родичі ваших "половинок"

Повідомлень в темі: 91

Опитування: Зять/Невістка vs` Родина (21 користувачів проголосувало)

Оптимальне поєднання

1. Він без родини+Вона без родини (4 голосів [17.39%])

Процент голосів: 17.39%

2. Він з родиною+Вона без родини (1 голосів [4.35%])

Процент голосів: 4.35%

3. Він без родини, вона з родиною (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Він+Вона з родиною (7 голосів [30.43%])

Процент голосів: 30.43%

5. Він+Вона з родиною, але родина гуляє городами (11 голосів [47.83%])

Процент голосів: 47.83%

Особистий досвід

1. Живемо без підтримки родини (2 голосів [9.52%])

Процент голосів: 9.52%

2. Живемо самі, родина інколи втручається, опираємося (3 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Живемо самі, родина допомагає в критичні моменти (7 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

4. Живемо самі, родина не втручається в наші справи (2 голосів [9.52%])

Процент голосів: 9.52%

5. Постійно співпрацюємо з родиною (1 голосів [4.76%])

Процент голосів: 4.76%

6. Не одружений/на (6 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

7. Розлучений/на через конфлікти з родиною (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 19.06.2010 – 11:26

Перегляд дописуTeren (19.06.2010 07:41) писав:

Ніхто і ніколи нас не любитиме більше, ніж мати. Дехто це розуміє лише після її смерті. Великий гріх - не відповісти любов"ю на любов. Зрештою, любов реалізується аж зовсім не через сліпий послух, а через намагання зробити батьків щасливими. А дружини... Дружини і діти - це сенс нашого життя, батьки - наш обов"язок. І не можна тут протиставляти - мабуть, саме у такому протиставленні і народжуються ситуації "стимульованого" батьками розлучення або коли батьків здають в інтернати для престарілих. Одне одному не заважає, принаймні, не повинно, якщо всі члени родини адекватно усвідомлюють свої:
- пріоритети;
- обов"язки
- права

Що на практиці нерідко буває зовсім інакше, я не сперечатимусь. Тільки це надбання атеїстичної цивілізації, як на мене, аж ніяк не тягне на норму.

ну йомайо
одразу видно, що ви в цій справі лише теоретик.

по темі: живемо самі, з родичами спілкуємося нормально, бачимося, в гості їздимо.
і ніхто ні в чиє життя не лізе. були спроби, доволі безрезультатні.
порад по господарству чи по життю не потребуємо.
  • 0

#82 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 19.06.2010 – 12:07

Цитата

ну йомайо
одразу видно, що ви в цій справі лише теоретик.
Згідний, хай буде ваше йо <_<
У якій саме справі?
  • 0

#83 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2010 – 16:34

Перегляд дописуreyneke (19.06.2010 11:54) писав:

На прикладі мене і чоловіка, в мене виходить 2 з двох.<_< Так само і на прикладі знайомих.
ну хіба шо. але якби так було в мене, то я не писала б, шо цілком і повністю довіряю в цьому плані батькам. теж не люблю коли мені свого нав"язують)))

от дивлюся на своїх однокласниць і з них половина живуть великими сім"ями. тобто з чиїмись батьками. якби в мене була така вимушена необхідність, то я б змогла так пожити, але недовго.
  • 0

#84 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.06.2010 – 16:51

Перегляд дописуTeren (19.06.2010 07:41) писав:

Ніхто і ніколи нас не любитиме більше, ніж мати.

Мешканка міста Сан-Антоніо, штат Техас, 33-річна Отті Санчес, підозрюється в тому, що вбила, розчленувала і з'їла власну тритижневу дитину.

Мешканка Бєлгородської області задушила поясом халата свою новонароджену дівчинку. 18-річна жінка зробила це через три дні після пологів. Скоєний злочин вона пояснила тим, що в пологовому будинку було нудно, і не дозволяли курити.

Продовжуйте далі жити в чорно-білому світі.
  • 0

#85 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2010 – 16:57

Віджею, ну причому тут такі ужастікі... <_<
  • 0

#86 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2010 – 17:42

хоча, канєш, бувають і такі екземпляри...

Цитата

Это какой-то кошмар! Родители мужа, раньше души во мне не чаявшие, просто взбеленились! В последнее время они придираются ко мне по любому поводу, а недавно просто выставили мои вещи за дверь, сказав, что у них не притон, чтобы жили "какие-то посторонние бабы". При этом мы с мужем в официальном браке и я на третьем месяце беременности, которой они были безумно рады. Муж ушел вместе со мной на съемную квартиру, мои родители помогают, как могут, но на их шею тоже не хочется вешать свои проблемы, да и не хочу я говорить им, что произошло - у отца проблемы со спиной, и ему нельзя нервничать. Сказала, что мы сами решили уйти..
А со вчерашнего дня свекровушка стала названивать и требовать, чтобы я, "сука и шлюха, вернула ей ее сына, а своего выб****ка утопила в корыте". Мне плохо и страшно...КМП, чтобы никому жить не мешала.
http://killmepls.ru/story/3763

Цитата

сегодня моя свекровь пыталась меня задушить, на шее следу удушья и глубокие царапины от ногтей. когда муж пришел с работы, его матушка кинулась ему со слезами на плечи и сказала что я напала на нее, и пыталась отнять ее пенсию. завтра подаем на развод, люблю мужа страшно. пмп и свекровь за одно.
http://killmepls.ru/story/3658
  • 0

#87 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 19.06.2010 – 18:20

До: VJ=-

Та будьте "попрощє"! Мені що, навести випадки, коли матері жертвували життя заради дитини - для рівногваги? Не хочете - не шануйте матері, не їздіть до неї у гості, ігноруйте всяке, нею сказане. Не зовсім розумію, як можна оспорювати тезу про любов і вдячність до матері... Бр-р-р-р
  • 0

#88 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.06.2010 – 21:27

Перегляд дописуTeren (19.06.2010 19:20) писав:

До: VJ=-

Та будьте "попрощє"! Мені що, навести випадки, коли матері жертвували життя заради дитини - для рівногваги? Не хочете - не шануйте матері, не їздіть до неї у гості, ігноруйте всяке, нею сказане. Не зовсім розумію, як можна оспорювати тезу про любов і вдячність до матері... Бр-р-р-р
Наведіть ось там: http://www.tereveni....showtopic=17052
І ми вам принагідно зауважимо щодо виключень.
  • 0

#89 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.06.2010 – 10:47

Перегляд дописуSensssorika (19.06.2010 17:57) писав:

ну йооптааа.. Віджею, ну причому тут такі ужастікі... <_<

При тому, що нема чого деякі речі виводити в аксіому.

Мені що, навести випадки, коли матері жертвували життя заради дитини - для рівногваги?

Для якої рівноваги. Хтось тут розпинався, що мати апріорі не може не любити дитину. Я навів два приклади. Ви натомість щоб не визнавати помилковість свого твердження злили тему.

Не хочете - не шануйте матері, не їздіть до неї у гості, ігноруйте всяке, нею сказане.

Дякую, саме так і роблю вже більше десяти років. Ще щось хочете мені розповісти, пане теоретику?
  • 0

#90 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 27.06.2010 – 10:23

Цитата

Цитата(Teren @ 19.06.2010 19:20)
Не хочете - не шануйте матері, не їздіть до неї у гості, ігноруйте всяке, нею сказане.

Дякую, саме так і роблю вже більше десяти років. Ще щось хочете мені розповісти, пане теоретику?
Серйозно? Тоді ви ***ак. Із чим вас і вітаю!

zav: порушення п. 2.2., 2.5.

Повідомлення відредагував zav: 27.06.2010 – 14:04

• 0

#91 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 27.06.2010 – 17:19

2 zav: А ви невисокої думки про VJ.

Те, що я написав, передбачало ціле віяло варіантів:
1) мудак - якщо мати його любить і, головне, потребує його допомоги (даремно сподівається, як вже зрозуміло);
2) дивак - якщо ще й вважає такі стосунки нормою;
3) дурак - якщо пан теоретик просто не вміє вибудувати нормальних стосунків із матір'ю (якщо вона не якась психопатка чи алкоголічка, звісно), власне, тому він і теоретик;
4) бідак - якщо у нього одна із тих жахливих ситуацій, коли мама ненавидить свою дитину. Тоді лишається лише просто, по-людськи поспівчувати.

Якийсь ви упереджений, коротше :ggggg:
  • 0

#92 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 13.12.2010 – 23:20

Перегляд дописуMiguel (27.02.2009 22:33) писав:

А татусі переважно дуже люблять своїх донечок... Приходиш знайомитися а в татуся в очах напис "то ти падло хочеш мою доцю, кровиночку, квіточку маленьку відтрахати? Підійди до неї ближче аніж на метр і я тобі яйця відірву!"... а сам так мило посміхається... :ggggg:
Прочитала Ґвинтику, то коментом було " B) То це нашу Лесю якийсь ... від****?!!!" :angry2:
По темі: з батьками не живемо. Якщо з’являються деякі непорозуміння - обговорюємо разом та "ставимо на місце" (зазвичай то питання діток, за сумісництвом онуків).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних