Перейти до вмісту

Родичі ваших "половинок"

Повідомлень в темі: 91

Опитування: Зять/Невістка vs` Родина (21 користувачів проголосувало)

Оптимальне поєднання

1. Він без родини+Вона без родини (4 голосів [17.39%])

Процент голосів: 17.39%

2. Він з родиною+Вона без родини (1 голосів [4.35%])

Процент голосів: 4.35%

3. Він без родини, вона з родиною (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Він+Вона з родиною (7 голосів [30.43%])

Процент голосів: 30.43%

5. Він+Вона з родиною, але родина гуляє городами (11 голосів [47.83%])

Процент голосів: 47.83%

Особистий досвід

1. Живемо без підтримки родини (2 голосів [9.52%])

Процент голосів: 9.52%

2. Живемо самі, родина інколи втручається, опираємося (3 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Живемо самі, родина допомагає в критичні моменти (7 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

4. Живемо самі, родина не втручається в наші справи (2 голосів [9.52%])

Процент голосів: 9.52%

5. Постійно співпрацюємо з родиною (1 голосів [4.76%])

Процент голосів: 4.76%

6. Не одружений/на (6 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

7. Розлучений/на через конфлікти з родиною (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.03.2009 – 11:50

Перегляд допису-=VJ=- (26.03.2009 11:42) писав:

Одружуватися теж можна виходити раз - перший. А далі вже йде "аби десь прилаштуватись до кінця життя".

Я не розумію людей, які розлучаються. Як на мене це дурість - не вмієш зберегти стосунки, то вчися, а не лізь їх створювати.
Не всім так щастить.Ваше щастя, що не розумієте, але зараз більше людей, які лізуть створювати ті стосунки, а потім вже вчаться їх берегти.
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2009 – 11:53

Перегляд дописувеснянка (26.03.2009 11:50) писав:

Не всім так щастить.

Не в щасті справа, а в відповідальності і меті створення стосунків.
Якщо мета у обох "швидше б потрахатись" - то про яке збереження може йти мова? Насолодяться фізичною близькістю і розбіжаться, як тільки з'ясується, що у них нічого спільного, окрім ліжка, нема.
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2009 – 16:04

Перегляд допису-=VJ=- (26.03.2009 11:53) писав:

Не в щасті справа, а в відповідальності і меті створення стосунків.
Якщо мета у обох "швидше б потрахатись" - то про яке збереження може йти мова? Насолодяться фізичною близькістю і розбіжаться, як тільки з'ясується, що у них нічого спільного, окрім ліжка, нема.
З батьками по-твоєму штучно створені вимушені стосунки? а те що кров одна й та ж- це нічого?)) батьків своїх поважати треба. І чужих в принципі якшо не поважати,то хоча б не конфліктувати. Тут ти правий. НЕ конфліктувати з ними простіше на відстані)))
  • 0

#44 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 16:16

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2009 16:04) писав:

З батьками по-твоєму штучно створені вимушені стосунки?

Я щось гальмую - до чого тут взагалі батьки?

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2009 16:04) писав:

батьків своїх поважати треба

Обов'язково і усіх?
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2009 – 16:21

Перегляд допису-=VJ=- (26.03.2009 16:16) писав:

Пішли зауваження на те,що чоловіка розлюбити можна,а батьків ні.

Обов'язково і усіх?
По-перше, рідні люди. По-друге, старші за віком люди. По-третє, люди. Елементарна повага має існувати. Виключення бувають,але критичні випадки ми не розглядаємо.
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 16:43

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2009 16:21) писав:

По-перше, рідні люди. По-друге, старші за віком люди. По-третє, люди. Елементарна повага має існувати.

Елементарна повага - це що? З мого боку до інших людей елементарний стосунок - це повна нейтральність, доки вони не змінять про себе мою думку. А "повага" вже має значити щось на зразок "дослухатись до думок" і все таке.

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2009 16:21) писав:

Виключення бувають,але критичні випадки ми не розглядаємо.

Воно, звісно, добре побудувати сферичних батьків у вакуумі і розглядати лише їх. Але це буде звичайне лабораторне теоретизування. Якщо не хочеться виходити за його рамки - на здоров'я, але без мене.
А жорстока реальність та, що ідеальних батьків практично не існує. Тут така сама стандартна статистична крива - кілька відсотків найбільш близьких до ідеалу та монстрів, більшість - посередині з різного роду відхиленнями. Як людина, яка спостерігала "в природному середовищі", себто в школі, дуже велику кількість батьків - можу сказати, що отих "критичних випадків", яких Ви не хочете розглядати, серед українських батьків більшість. Щонайменше три чверті вважають можливими різного роду тілесні покарання - це вже виводить їх з ідеалу. Відсотків 90 цікавляться дітьми на рівні "покажи щоденник, що ти заробив в школі". І таке інше, і тому подібне. Звісно, більшість цього всього не впливає на почуття до них дітей - зокрема багато дітей продовжували любити батьків, хоча регулярно приходили на уроки побиті до кривавих синців після батьківських зборів. Це все іраціональна сфера стосунків, де у кожного свої рамки. І навіть Вам доведеться з цим змиритися - хтось може поважати батьків навіть за регулярні побої, бо "батько мене бив, щоб я людиною став, і я своїх дітей битиму", а хтось починає їх ненавидіти від одного ляпаса по обличчю. І якщо перше особисто для мене є абсолютно ненормальним, то в другому я ніякої ненормальності не бачу - кожна людина має право на нелюбов до того, хто її образив, а минулі заслуги, як Ви маєте знати навіть з кримінального права, не виправдовують нинішніх порушень.
  • 0

#47 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 12:03

Повністю підтримую думку -=VJ=- по цьому питанню.
Все ж спробую додати щось від себе :lol:
Батьки не є святими, на яких лиш моляться. Це такі ж люди, як і їхні діти. І може ви про це ніколи не думали, але батьки теж мають поважати своїх дітей. Батьки завжди дають зразок поведінки своїм дітям.
Якщо батько має право вдарити дитину, то і вона має право вдарити батька. А так як дитина фізично цього зробити не може, доки не виросте, то більшість людей "відривається" потім на своїх дітях.

Якщо дотримуватися думки "батьки завжди праві, бо це батьки", то виросте багато морально скалічених людей, які передаватимуть це і своїм дітям. Я вважаю, що цей ланцюг має бути розірваним. Дитина ніяк не може захистити себе від батьків. Тому й важливо розвивати суспільну думку про толерантність і відповідальність батьків щодо своєї дитини.

Перегляд дописуSensssorika (27.02.2009 14:40) писав:

Я б зі своєю мамою поговорила,але моя мама сама з родичами батька не спілкується.
Всі мої одружені друзі кажуть не зважати на його родичів,типу це завжди так. Не вірю,то просто люди не хочуть,або не стараються.
Як налагодити стосунки з людьми,які вже тебе не люблять? Вона у сім"ї улюблениця, і їй завжди потурали. Це виходить,щоб сподобатися батькам,треба спочатку з нею подружитися,чи як?
Зрозуміло, що тобі хочеться дружної сім*ї, особливо зважаючи на те, що твоя мама "сама з родичами батька не спілкується" :lol:
Але всім подобатися неможливо. Сім*я "нареченого" завжди насторожено ставиться до невістки. Дружні стосунки бувають рідко. Якщо ти будеш старатися щось зробити - це може викликати лиш роздратування, що ти нав*язуєшся і хочеш показати, що ти "краща за них" чи щось таке))
Будь собою. З часом або все налагодиться, або ваші стосунки перейдуть у стадію зустрічей "по великих святах".

З приводу того, що Артем нічого не сказав мамі, то це теж звичайна річ. Можливо після першої невдачі він вже не вважає маму людиною, яка компетентна у його виборах, тому йому вже байдуже, що мама думає про його дівчину. Тобто можливо він тепер всі рішення буде приймати самостійно, без мами, - з чим тебе і вітаю! :) Аби лиш до тебе прислухався))
  • 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.03.2009 – 12:08

взагалі-то до теми і її назви :lol:

родичі? а що родичі половинок, тут своїм раду аби дати...різні ж вони...нема половинки і родичів наразі теж
  • 0

#49 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 12:09

Ще одна думка навздогін : час замислитися про те, як ви самі будете ставитися до своїх "синочків", коли їх виховуватимете і коли познайомитеся із невісткою :lol:

Адже це такі ж жінки, як ми з вами, отже щось іде не так, якщо постійно існує тенденція приниження своєї невістки? :lol:
  • 0

#50 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

невже в мене дежа-вю?))
  • 0

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Мені подобаються родичі моєї половинки. Просто суперові! І батьки, і родина в цілому.
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 12:34

Перегляд дописуSergiy_K (27.03.2009 12:09) писав:

невже в мене дежа-вю?))

То - про батьків власних.
А це - про батьків свого партнера.

Перегляд дописуЛастiвочка (27.03.2009 12:08) писав:

взагалі-то до теми і її назви :lol:

Та тему я бачу, я не розумію зв'язку в цитаті та відповіді на неї

Цитата

Якщо мета у обох "швидше б потрахатись"

і

Цитата

З батьками по-твоєму штучно створені вимушені стосунки?

• 0

#53 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 12:34

Перегляд дописуSergiy_K (27.03.2009 12:09) писав:

невже в мене дежа-вю?))
Ці теми переплітаються) Тут йдеться про батьків "половинки", але доречно обговорити усю "тріаду" стосунків - батьки дівчини, дівчина і хлопець, батьки хлопця)).
  • 0

#54 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.03.2009 – 12:48

Родичі моєї половинки... Ех... складне питання.... Коли ми з чоловіком зустрічались, а потім жили разом, він вважав за потрібне познайомити мене тільки з своєю сестрою... думаю, для певної оцінки нею мене.. Врешті, кожен має право на вибір з ким знайомити, а з ким ні. З батьками чоловіка познайомились тільки тоді, коли уже планували весілля і збирались на заручини. Тоді мені це здалось дивним, але не диким... Чужа сім"я - темний ліс.
Уже з огляду на четвертий рік нашої сім"ї дещо змінилось.. Що в позитив, що в негатив. Свекор ставиться до мене, як до рідної дочки, то правда. З свекрухою були конфлікти досить серйозні, аж до звинувачення мене в тому, що я "відібрала" в неї сина... Бо чоловік прислухався на 80 відсотків до моїх думок, а не до думок своєї мами.. Врешті, вважав це за свій вибір.. Має право. З огляду на стаж спілкування з його батьками розумію, чому чоловік не дуже любить бути в гостях в батьків, гіперопіка мами, яка мужчині в 30 років намагається "насадити" свої думки і рішення, а його думки вважає хибними, намагається влізти в кожну проблему і щось порадити дратує нас обидвох. Але рішення проблеми знайшли.. До батьків його в гості ходимо не часто, розмовляємо на інші теми і "обриваємо" бажання залізти туди, куди не треба.. З часом мама прийняла цю гру 9чи то пак умови) і зараз більш-менш нормальні стосунки....
думаю, з кожної ситуації можна знайти вихід..
  • 0

#55 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 12:58

Sensssorikо, щодо сестри, то я б порадила поки що поменше контактів. Щоб у тебе були справи, коли вона вільна і навпаки)). За можливості навіть не бути в одному місці в один і той же час.
Зараз вона на твоїй території і в принципі ти можеш їй диктувати (або ненав*язливо повідомляти) свої умови перебування у тебе в гостях.
Здається вона намагається тебе постіно на щось провокувати) Уникати конфліктних ситуацій в таких умовах досить складно.
  • 0

#56 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.03.2009 – 13:13

Перегляд дописуВакуОлька (27.03.2009 12:48) писав:

Родичі моєї половинки... Ех... складне питання.... Коли ми з чоловіком зустрічались, а потім жили разом, він вважав за потрібне познайомити мене тільки з своєю сестрою... думаю, для певної оцінки нею мене.. Врешті, кожен має право на вибір з ким знайомити, а з ким ні. З батьками чоловіка познайомились тільки тоді, коли уже планували весілля і збирались на заручини. Тоді мені це здалось дивним, але не диким... Чужа сім"я - темний ліс.
Мене до цього часу з батьками не познайомили. Хоча заручини вже відбулися... Він прийшов до моїх батьків сам.
  • 0

#57 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.03.2009 – 13:55

Перегляд дописуМалюсінька (27.03.2009 14:13) писав:

Мене до цього часу з батьками не познайомили. Хоча заручини вже відбулися... Він прийшов до моїх батьків сам.
До моїх батьків чоловік теж прийшов сам... Тобто просити руки і серця... :lol:.... Але то було дуже веселе прошення, бо прийшли знайомитись і пообідати, а потім чоловік сказав татові і мамі: "Ну, обід був дуже смачний і все класно, але я думаю, ви вже догадались чого я прийшов... Хочу вашу дочку за жінку взяти.." Тобто поставив до відома.. :lol:))... Яка там "дівиця-куниця".... а вже потім були офіційні заручини, одночасно з знайомством батьків між собою..
  • 0

#58 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 00:33

відстань зближує. це, мені здається, стосується всіх родичів всіх половинок <_<))
  • 0

#59 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 13.04.2009 – 08:35

Перегляд дописуМалюсінька (5.03.2009 11:58) писав:

Я не дуже люблю гостей. Перш за все потрібно приготуватися до їхнього приходу: приготувати щось (навіть купити той самий рулетик і апельсинки), поприбирати, щоб не було потім лишніх розмов. Саме гірше коли приходять старше покоління родичів до моїх батьків і я мушу сидіти з ними за столом і слухати по чому м'ясо на базарі і куди зникла сіль з поличок магазинів. Не цікаво мені! Краще я піду на зустріч з коханим або друзями, ніж слухати цю маячню. Коли приходять друзі - це вже інша справа. Але, все-одно, постійно думаєш чи все в порядку, чи достатньо харчу і т.д. Недавно в нашу з коханим квартиру прийшли зненацька гості "купатися" (попередивши за годину до цього!!! (вже щастя, що ми не були "зайняті"), бо в них відключили гарячу воду. Перш за все вони не роззулися в коридорі, першим ділом почали "ґвалтувати" комп'ютер, інвентаризувати шафи і т.д. Почувалися і вправду як вдома. Ми підготувалися (як-не-як) до їхнього візиту, а вони навіть не випили чаю! Це просто неповага до мене як до господині! При тому, що це була молода пара (брат і братова мого нареченого!!!!). Ось такі гості бувають!
Продовжую епопею...
Тепер от ці самі "гості" приїхали до нас жити на "кілька ночей". З того часу пройшло два тижні. Почали тиснути на жалість. Мовляв, нам немає де навіть переночувати (їх виселили зі зйомної квартири), а ти тут сам. От і поживемо ми в тебе певний час (це коли в нас готується весілля і я збиралася з тижня на тиждень туди сама переїхати). І що ж... Живуть на кухні, сплять на диванчику там же. Я - ворог № 1, оскільки через мене їх звідси виганяють. Будь-яка розмова на цю тему закінчується грандіозним скандалом з качанням прав. От так і живем...
  • 0

#60 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 13.04.2009 – 12:22

Перегляд дописуМалюсінька (13.04.2009 08:35) писав:

Продовжую епопею...
Тепер от ці самі "гості" приїхали до нас жити на "кілька ночей". З того часу пройшло два тижні. Почали тиснути на жалість. Мовляв, нам немає де навіть переночувати (їх виселили зі зйомної квартири), а ти тут сам. От і поживемо ми в тебе певний час (це коли в нас готується весілля і я збиралася з тижня на тиждень туди сама переїхати). І що ж... Живуть на кухні, сплять на диванчику там же. Я - ворог № 1, оскільки через мене їх звідси виганяють. Будь-яка розмова на цю тему закінчується грандіозним скандалом з качанням прав. От так і живем...
ппц,це вже не гості а нахлібники якісь. <_< Гнати таких треба,бо осядуть надовго,ти шо Ранєток не дивишся? :prapor3:
Чогось так завжди-родичі(особливо далекі) вважають що мають повне право пожити у своїх "рідненьких" скільки їм заманеться. Коли таке розтягується на пару тижнів-з боку господарів це вже не гостинність а слабка воля.Якщо вони,звичайно,самі не запросили тих погостити подовше.
З деякими друзями прожила б хоч все життя разом,деяких і годинку в себе не терплю,нахожу якийсь привід тіпа "ой я геть забула,мені ж треба туди то й туди то,ага ага"
Залишила б переночувати лише в тому випадку,якщо гостю дійсно більше нема де залишитись або він вже "в зюзю"(ну на таке таксі існує,в принципі)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних