Перейти до вмісту

Родичі ваших "половинок"

Повідомлень в темі: 91

Опитування: Зять/Невістка vs` Родина (21 користувачів проголосувало)

Оптимальне поєднання

1. Він без родини+Вона без родини (4 голосів [17.39%])

Процент голосів: 17.39%

2. Він з родиною+Вона без родини (1 голосів [4.35%])

Процент голосів: 4.35%

3. Він без родини, вона з родиною (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Він+Вона з родиною (7 голосів [30.43%])

Процент голосів: 30.43%

5. Він+Вона з родиною, але родина гуляє городами (11 голосів [47.83%])

Процент голосів: 47.83%

Особистий досвід

1. Живемо без підтримки родини (2 голосів [9.52%])

Процент голосів: 9.52%

2. Живемо самі, родина інколи втручається, опираємося (3 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Живемо самі, родина допомагає в критичні моменти (7 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

4. Живемо самі, родина не втручається в наші справи (2 голосів [9.52%])

Процент голосів: 9.52%

5. Постійно співпрацюємо з родиною (1 голосів [4.76%])

Процент голосів: 4.76%

6. Не одружений/на (6 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

7. Розлучений/на через конфлікти з родиною (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 23:54

Перегляд дописуMiguel (27.02.2009 22:33) писав:

А татусі переважно дуже люблять своїх донечок... Приходиш знайомитися а в татуся в очах напис "то ти падло хочеш мою доцю, кровиночку, квіточку маленьку відтрахати? Підійди до неї ближче аніж на метр і я тобі яйця відірву!"... а сам так мило посміхається... :)
боже, як правдиво. я наче тату в очі глянула
  • 0

#22 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.02.2009 – 12:02

Прихований текст

Перегляд дописуSensssorika (27.02.2009 19:19) писав:

Про твої сімейні комплекси я вже знаю і не розділяю їх.

Поки що комплекс тут тільки один, і він у тебе :angry:

А ну, припиняємо осбисті розмови! ©zav

Означенням до слова сім"я в мене є слово "дружня".

Спочатку виріши, що для тебе є сім'єю.

Не бачу нічого дружнього ,коли тобою зневажають. Татова родина мо матір і досі не сприймає.

Було б краще, якби мати займалась "налагодженням стосунків", що б в 99% не привело б ні до чого хорошого, замість тебе народжувати та виховувати?

своїм дітям я такого не хочу.

Тоді не факт, що ті діти взагалі будуть. Бо в житті є така справа, як приорітети, і на першому плані завжди може бути лише щось одне.

Перегляд дописуЛасочка:) (27.02.2009 22:38) писав:

Фі... як грубо...

Зате правдиво :)

Повідомлення відредагував zav: 28.02.2009 – 15:45
Каратиму!

• 0

#23 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.02.2009 – 12:53

Перегляд допису-=VJ=- (28.02.2009 12:02) писав:

Поки що комплекс тут тільки один, і він у тебе :angry:

Було б краще, якби мати займалась "налагодженням стосунків", що б в 99% не привело б ні до чого хорошого, замість тебе народжувати та виховувати?

Тоді не факт, що ті діти взагалі будуть. Бо в житті є така справа, як приорітети, і на першому плані завжди може бути лише щось одне.

Зате правдиво :)
Людина просить поради, а не навішування ярликів...Не кожен може похизуватися чималим життєвим досвідом, зате кожен той етап переходить.Але одні подають іншим руку допомоги, інші із цинізмом спостерігають за намаганнями знайти правильне рішення...
  • 0

#24 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.02.2009 – 16:52

Перегляд дописуSensssorika (27.02.2009 14:40) писав:

Як налагодити стосунки з людьми,які вже тебе не люблять? Вона у сім"ї улюблениця, і їй завжди потурали. Це виходить,щоб сподобатися батькам,треба спочатку з нею подружитися,чи як?
Всі порблеми в стосунках вирішуються розмовами. Не замовчуванням їх.
1. Для початку поговорити з хлопцем. Відверто. Пояснити ситуацію і задати всі питання які цікавлять з цього приводу.
2. В стосунках з батьками і родичами найкраще — дипломатичність та стриманість. В результаті якби вам не подобались ті родичі ви справляєте враження спокійної та психічно здорової людини. Це дратує, але жити дісно вам з коханою людиною, а не з усіма рожичами. Тому максимально підтримувати мирні стосунки.

п.с. Я познайомилась з мамою коханого більше ніж рік потому як ми почали зустрічатись. З татом досі не знайома. Зато з бабусями й дідусем познайомилась раніше за маму))))
  • 0

#25 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.03.2009 – 22:02

Перегляд допису_saljama_ (27.02.2009 23:54) писав:

боже, як правдиво. я наче тату в очі глянула
То тепер Ви розумієте як нам, хлопцям, незручно (а іноді і небезпечно) буває... :happytwo:
  • 0

#26 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 01.03.2009 – 22:52

Полюбому треба налагоджувати хороші стосунки з батьками,бо якщо половинка зі слабкою волею або просто дуже прислухається до думки батьків,то вони такого можуть наговорити...Буває ж таке.Дивно,що за рік знайомства (чи стосунків) вас так і не познайомили,таке враження що для нього це (стосунки) не мають великого значення. Або він не хоче їх "заглиблювати" або просто не хоче знайомити тебе з батьками бо боїться що ви одне одному не сподобаєтесь.Найперше що треба зробити-це з ним говорити а не потай спілкуватись з мамою на "повишених тонах"
  • 0

#27 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 22.03.2009 – 12:03

Да, ситуація не з простих.Радити легко, а от втілити все не так просто як здається.
Лякає те, що багато молодих людей тривалий час зустрічаються, а з батьками не
знайомі.Можна зробити висновки :соромно показати, складні стосунки в самій сім"ї ,якщо
їхня дитина не має спільної мови з батьками,ніяких планів що до майбутнього.
Якщо ж все таки серйозні наміри і плани, то знайомитись прийдеться обов"язково і підлаштовуватись
теж (хоч як би наша гординя тому не противилась),це лише покаже вас з кращої і мудрішої сторони,
а от який підхід знайти до родичів,треба розробити тактику до кожного індивідуально.Якщо ви
розумна і кмітлива дівчина, підбирете ниточки.Це змусить, можливо не любити, а поважати, а це вже багато.
Що до сестри,то її проживання разом з вами, при таких відносинах - просто не допустимо. Тут вже
включається жіноче змагання за першість.І Артем не зробить вибір, бо любить вас обох, але по різному.
З хлопцем не слід розмовляти замислуватими фразами (не люблять вони цього),відверто поговорити
про що вже давно наболіло,тільки ніяких ультиматумів.
Якщо у вас справжнє кохання - разом ви здолаєте все.
  • 0

#28 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.03.2009 – 12:42

Перегляд дописуЛука (22.03.2009 12:03) писав:

Да, ситуація не з простих.Радити легко, а от втілити все не так просто як здається.
знайомі.Можна зробити висновки :соромно показати, складні стосунки в самій сім"ї ,якщо
їхня дитина не має спільної мови з батьками,ніяких планів що до майбутнього.
Якщо ж все таки серйозні наміри і плани, то знайомитись прийдеться обов"язково і підлаштовуватись
теж
(хоч як би наша гординя тому не противилась),це лише покаже вас з кращої і мудрішої сторони,
а от який підхід знайти до родичів,треба розробити тактику до кожного індивідуально.Якщо ви
розумна і кмітлива дівчина, підбирете ниточки.Це змусить, можливо не любити, а поважати, а це вже багато.
Що до сестри,то її проживання разом з вами, при таких відносинах - просто не допустимо. Тут вже
включається жіноче змагання за першість.І Артем не зробить вибір, бо любить вас обох, але по різному.
З хлопцем не слід розмовляти замислуватими фразами (не люблять вони цього),відверто поговорити
про що вже давно наболіло,тільки ніяких ультиматумів.
Якщо у вас справжнє кохання - разом ви здолаєте все.
штамп на штампі
  • 0

#29 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 22.03.2009 – 13:36

Перегляд дописуSensssorika (27.02.2009 14:40) писав:

Мама мене хвилин 15 довбала чи бува я не мусульманка,шо це за ім"я таке дивне,а шо я вмію ,чим дихаю....І закінчила словами "Ну,ладно я потом с Тёмочкой об этом поговорю". Я так зрозуміла,що вона й гадки не мала про моє існування. А я ж з ним майже рік...

А ось це мене насторожує!
Чи в Артьома самого немає часом якись порахунків з батьками. Чи можливо він тебе соромиться? Вартувало б поговорити з ним: чому він від батьків тебе приховував?
  • 0

#30 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 22.03.2009 – 14:36

Перегляд дописуMiguel (27.02.2009 23:33) писав:

А татусі переважно дуже люблять своїх донечок... Приходиш знайомитися а в татуся в очах напис "то ти падло хочеш мою доцю, кровиночку, квіточку маленьку відтрахати? Підійди до неї ближче аніж на метр і я тобі яйця відірву!"... а сам так мило посміхається... :)

на мою думку це перше що виникає на думці у матері хлопця

Повідомлення відредагував LoNeLy RoMaNtiC gIrl: 22.03.2009 – 14:36

• 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2009 – 18:39

Перегляд дописуMiguel (27.02.2009 22:33) писав:

Мій тато про це думає в останню чергу. Якшо взагалі думає. В першу чергу про це думає мама :angry2: Але це не завважало моєму колишньому хлопцеві жити в мене вдома,коли він приїзджав.

Перегляд допису-=VJ=- (28.02.2009 12:02) писав:

навіть по закону( не памятаю як він точно формулюється) але якшо спочатку батьки доглядають за дітьми,то потім діти ЗОБОВЯЗАНІ доглядати за своїми батьками. Хоч- не хоч, а спілкуватися треба))
Для мене сім"я є приорітетом. Але я однаково люблю своїх батьків, любтиму свого чоловіка і дітей. Це при тому шо чоловіка я ще можу розлюбити,а батьків і дітей- ні))

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.02.2009 16:52) писав:

Всі порблеми в стосунках вирішуються розмовами. Не замовчуванням їх.
В стосунках з батьками і родичами найкраще — дипломатичність та стриманість.
Я з його Ірою дивилася "Маргошу". :) Дві чи три серії. Це десь хвилин по сорок два-три дні ми сиділи мовчки і не сперечалися. Робити мені більше нема чого як ото дивитися,але її мовчання було того вартим)))

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.02.2009 16:52) писав:

п.с. Я познайомилась з мамою коханого більше ніж рік потому як ми почали зустрічатись. З татом досі не знайома. Зато з бабусями й дідусем познайомилась раніше за маму))))
А чому з татом незнайома? В нього батьки розлучені чи просто не було нагоди?))

Перегляд дописуЛука (22.03.2009 12:03) писав:

знайомі.
Та я не прагнула і не прагну з ними знайомитися. Просто ситуейшн неприємний вийшов. требю було якось розрулити тоді))

Перегляд дописуAmba (22.03.2009 13:36) писав:

А ось це мене насторожує!
Чи в Артьома самого немає часом якись порахунків з батьками. Чи можливо він тебе соромиться? Вартувало б поговорити з ним: чому він від батьків тебе приховував?
Можливо тому,що йому нема чого їм про мене розказати?)) В принципі, нікому не подобається,коли його за його ж спиною обговорюють. Таки праий був Йожик)) А я "панікьорша" ))
  • 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.03.2009 – 22:02

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2009 18:39) писав:

Це при тому шо чоловіка я ще можу розлюбити,а батьків і дітей- ні

Цікаво, чи буде майбутній чоловік знати, що він є лише донором сперми, а беззаперечною сім'єю для його дружини будуть лише батьки та діти...
  • 0

#33 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 23.03.2009 – 00:06

Перегляд дописуЛука (22.03.2009 13:03) писав:

теж (хоч як би наша гординя тому не противилась),це лише покаже вас з кращої і мудрішої сторони,
а от який підхід знайти до родичів,треба розробити тактику до кожного індивідуально.
А мені завжди цікаво - якого біса дівчина/хлопець мусить підлаштовуватися... Хіба не батьки старші і мудріші? Могли би бути дещо лояльніші... Натомість треба зціпити зуби і терпіти, аж поки колись не можна буде "відірватися" на "половинках" власних дітей.
  • 0

#34 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 23.03.2009 – 00:13

Перегляд дописуbulbashka_aero (23.03.2009 01:06) писав:

А мені завжди цікаво - якого біса дівчина/хлопець мусить підлаштовуватися... Хіба не батьки старші і мудріші? Могли би бути дещо лояльніші... Натомість треба зціпити зуби і терпіти, аж поки колись не можна буде "відірватися" на "половинках" власних дітей.

повністю підтримую цю думку
але в нас зараз так заведено що кожен з батьків думають при першому знайомстві що половнка їхньої дитини нідочого доброго не приведе
  • 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 01:33

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (23.03.2009 00:13) писав:

повністю підтримую цю думку
але в нас зараз так заведено що кожен з батьків думають при першому знайомстві що половнка їхньої дитини нідочого доброго не приведе
Ну, зважаючи, що перше знайомтво часто відбувається ще до повноліття їхньої дитини, я розумію тих батьків, бґґ.
  • 0

#36 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 06:25

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (23.03.2009 00:13) писав:

Просто батьки дуже часто не думають, а опікуються - звичайно ж, дитина потім їм, стареньким, подякує незалежно від того, що вони творили, бо то ж усе для неї, на краще... Особливо матері, хоча й татусі бувають ще ті))
  • 0

#37 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 09:30

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2009 18:39) писав:

А чому з татом незнайома? В нього батьки розлучені чи просто не було нагоди?))
Батьки живуть не в Україні. Мама просто на літо приїжджала, тато ще ні.
  • 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.03.2009 – 17:24

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (22.03.2009 14:36) писав:

на мою думку це перше що виникає на думці у матері хлопця
це вже якась мать-ідіотка, гіперопіка чишо

Перегляд дописуСаляма (22.03.2009 12:42) писав:

штамп на штампі

абаснуй
  • 0

#39 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.03.2009 – 11:37

Перегляд допису-=VJ=- (22.03.2009 22:02) писав:

Цікаво, чи буде майбутній чоловік знати, що він є лише донором сперми, а беззаперечною сім'єю для його дружини будуть лише батьки та діти...
скажемо так: заміж можна виходити безліч разів(чого особисто я не прагну), а народитися вдруге- ні.
Чоловк може і піти з сім"ї. До коханки,наприклад. В іншій темі десь півроку тому ти казав,що якшо сім"я розпадається,то це вина виключно чоловіка. так от якшо від мене нічого не залежить,чолові пішов,я зосталася з дитиною одна...чи можу я вважати людину з якою в мене із спільного зосталася лише дитина( або НЕ зосталася) частиною своєї сім"ї? ))
Сімейний кодекс України
ст.3.1. Сім'я є первинним та основним осередком суспільства.
ст.3.2. Сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки.
Подружжя вважається сім'єю і тоді, коли дружина та чоловік у зв'язку з навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не проживають спільно.
Дитина належить до сім'ї своїх батьків і тоді, коли спільно з ними не проживає
ст.3.4.Сім'я створюється на підставі шлюбу, кровного споріднення, усиновлення, а також на інших підставах, не заборонених законом і таких, що не суперечать моральним засадам суспільства.

на підставі шлюбу сім"я створюється,але існують певні особисті підстави для розірвання шлюбу,а отже і сім"ї. Тобто моїй дитині він буде батьком,але мені та людина вже ніким не буде.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.03.2009 09:30) писав:

Батьки живуть не в Україні. Мама просто на літо приїжджала, тато ще ні.
Головне,що порозуміння знайшли))
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 11:42

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2009 11:37) писав:

скажемо так: заміж можна виходити безліч разів(чого особисто я не прагну), а народитися вдруге- ні.

Одружуватися теж можна виходити раз - перший. А далі вже йде "аби десь прилаштуватись до кінця життя".

Я не розумію людей, які розлучаються. Як на мене це дурість - не вмієш зберегти стосунки, то вчися, а не лізь їх створювати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних